Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
21. aug 2008

barankovia moji podte za svojim pastierom.....

expertka8
21. aug 2008

Dnes však môže exorcizmus vykonávať iba kňaz oprávnený vlastným biskupom a s povolením miestneho biskupa. Avšak oslobodzujúce modlitby môže odriekať za seba a za iných každý veriaci, bez oprávnenia biskupa, ktorý nanajvýš môže zakázať verejnú formu alebo miesto, kde sa tieto modlitby konajú. Účelom týchto modlitieb je samotný exorcizmus, t.j. vyhnanie satana. Zatiaľ co exorcizmus je oficiálna a verejná modlitba konaná v mene Cirkvi - a preto je účinnejšia - oslobodzujúca modlitba zostáva súkromnou modlitbou, ktorá v niektorých prípadoch môže priniesť významné výsledky.

denisocka
21. aug 2008

meduli,u nás to same,vo vedl.dedine kazal farar na omši davať viac,lebo potrebuje nove auto! aj u nás sa chodi upratovať každy týžden 2 domy z obce-sranda že mna nevolaju 😀 aj tak by som nešla.už dlho nechodím do kostola,a ked tak stojím vonku. mne tí farari lezu na nervy,po dikotekoch sa flakaju -šak čoby nie,kus kulturneho vyžitia-do krčmi na kofolu 😕 .... nepochopím-

lelenkaa
21. aug 2008

A to som zabudla spomenut ze aj tento si postavil pred dvomi rokmi taku vilu ze ziadny podnikatel by sa nemusel hanbit. A ked je svadba, kar, krst a vselico ine, samozrejme na obedik je pozvany

erikasadek
21. aug 2008

vidis a to je strasna chyba, pretoze vela ludi sa odvracia, od viery kvoli tomu, najhorsie ,z eto nema nic spolocne z vierov, znechutia tych ludi hlavne dievcata, a ked niektore vidim , a pocujem , ked prejdu na islamsku vieru tak mi rohy stavaju, mam ich chut vyfackat,
kvoli comu? kvoli praktikam nasich knazov, ktory zabudli ,ze su sluzobnici bozi, a maju zit v pokore, davat a ucenei ludom prijat boha do dusi a nie ich znechucovat.

danci27
21. aug 2008

ahojte kocky.citala som par riadkov minule a dnes som sa bala ist dcere po flasu lebo som si na to spomenula ze co ak aj ona uvidi nejakeho ,,ducha,,mozno je na tom nieco pravdy a ak sme to nezazili tak o tom nevieme 😒

lelenkaa
21. aug 2008

Danci neboj sa. Mne sa za par dni potom znova syn zobul a ja si hovorim ze po mlieko mu v ziadnom pripade nejdem 🙂 ale potom si ho vypytal sam, tak som vsade zasvietila a nic som si nepripustala ani nevsimala. Ale od vtedy ako som ja nasla tuto temu, tak v noci mavam teda riadne obavy. Zas na druhej strane poctivo vecer umyjem riady a poriadok robim ako nikdy 🙂 🙂 🙂

denisocka
21. aug 2008

medulienka,tak príd aj k nám poupratovať 😀

erikasadek
21. aug 2008

aj k nam 😀

lelenkaa
21. aug 2008

😀 😀 😀 😀

denisocka
21. aug 2008

no ja som dnes poumývala,kedže medulienka nejak nechodí 😎

erikasadek
21. aug 2008

nasla som znova vcera neake zaujimave videa neskor ich hodim aby ste si pozreli.

expertka8
21. aug 2008

...erika...najlepsie pred polnocou 😀
...nex nam zasa stlaca kakac 😅 😀

erikasadek
21. aug 2008

plati 😀

lelenkaa
21. aug 2008

Som tu bola okolo 8, nikde nikoho. Som si myslela ci neupratujete 🙂 🙂 🙂

erikasadek
21. aug 2008

tak hadzem uz teraz

https://www.youtube.com/watch?v=IdzU_dhfgAY

pekne batie sa

erikasadek
21. aug 2008

dalsie

https://www.youtube.com/watch?v=21X2MBTZ1I4

je to video pre tie ktore neruzumeju angline, tym sa vyda do domu kde sa deje vela zlych veci, pocas seance jedna zena s tymu je tam jej foto pred a pocas ked ju napadol a posadol demon, neskor su tam nahravky hlasu ktory odpoveda, a zrkadlo ktore je tiez posadnute, byva tam ten demon, vola sa moro .....

erikasadek
21. aug 2008

kocky nefunguje tak do hladacika napiste toto meno videa

GHOST HUNTERS LEAD INVESTIGATOR POSSESSED BY DEMON? STOJI TO ZATO 😕 😨

denisocka
21. aug 2008

ja to nejdem kukať,sorry-sa mi nechce umyť riad tak neriskujem

lelenkaa
21. aug 2008

No ja tieto videa radsej nepozeram 😎 Aj zrkadlo moze byt posadnute?

erikasadek
21. aug 2008

teda neviete o co prichadzate.... 😠

lelenkaa
21. aug 2008

Tak dobre, ale zajtra ked nebude tma 😅

erikasadek
21. aug 2008

boooooooooooooo, boooooooooooooooooooooooooooo, 😝 😀

denisocka
21. aug 2008

ja sna dnes asi neodlíčim ,lebo naslepo to neviem a zrkadla sa bojím 😅

lelenkaa
21. aug 2008

Nebudes sa musiet zajtra malovat 😀

erikasadek
21. aug 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisocka
21. aug 2008

no to nebudem,a možno v noci s takým xichtom aj duxa odplaším 😀

mywiel
21. aug 2008

Denisocka k tomu tvojmu snu, voda predstavuje city, alebo vnutorne pocity, a suteren je nieco s minulostou, podla toho co opisujes tak sa niecoho bojis pocitov ktore ta mozu zaplavit a ty ich nezvladnes a nieco co si mozno nevyriesila a mozno ulozila do suterenu, aby si zabudla ale tie city tam stale su a mozu ta zaplavit, nieco mozno co by si mala vyriesit, len nevies ako to zvladnut...? Mozno ti to pomoze a mozno sa s tym nebudes stotoznovat, ale snazila som sa o vyklad. 😉

denisocka
21. aug 2008

mywiel - dík 🙂 no ,ale asi to treba riešiť ked tie sny su,však?teraz momentalne nie su,až na ten včerajší výťah 😀 ........ no budem tu písať priebežne

expertka8
21. aug 2008

..xaxaaaaaa...ja som to nasla 😀

https://www.youtube.com/watch?v=2lX2MBTZ1I4