Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

expertka8
21. aug 2008

...erika....voc tam kraci???
😕

monkula
21. aug 2008

expi,aj ja som hútala... 😅

denisocka
21. aug 2008

baby,ja tu sedím a čakam na manžela,vracia sa z agrokomplexu nitra a už sa nudím,asi kuknem te videa 😵

denisocka
21. aug 2008

čo su podla vas tie gule na fotkách,aj na to videu od expi je jedna - ORB- ?

inač,to video pozeram bez zvuku a nejak tomu nechapem 😅

zuzula28
21. aug 2008

čaute babky, ako ste dnes rozoberali tých naších podarených "služobníkov božích", hneď ma napadlo, že to cirkev vidala tieto info o tom, že duch nepríde do pravidelne vetraného, vyupratovaného bytu, kde je vždy umytý riad? mne to príde ako celkom dobrý spôsob, ako donútiť baby upratovať 😀 😀 😀 Lebo od istého času už ani ja nenechám riad na noc (čo som si tu počítala) 😀 😀 😀

melory
autor
22. aug 2008

tie gule su rozvireny{ake iy?,muz mi spi} prach 🙂

denisocka
22. aug 2008

a ja vždy že su to anjeliky 😕

erikasadek
22. aug 2008

ahojte, tak comu ste nerozumeli, len treba citat, takze idem pomaly, investigacia zacala, 13.7 este len zacali ked vosli do domu, dvere sa same otvorili a same zatvorili, v tomto dome vela ludi zomrelo ,, toto je gaby na zaciatku,,,,a ked ju atakoval, demon menomo momo alebo mormo, pocas ataku ked sa blizsie pozriete ma skrizene oci ana cele akoby rohy,,,, dalsi obrazok je zvonku pozerajuci sa na scenu pri gaby vidime ciernu postavu ,,,, pocas tohto jedna z kociek sa zle citila bolo jej na odpadnutie, tak vysli von a rozpravali si co videli a citili na fotke vidno ako orbs pocuvaju, mate tam poznacene, vidiet tam vraj tvare a ako smrtka tvar ako pocuvaju ako sa tie dve rozpravaju,,,,
potom sa vratili do vnutra a nahravali tieto zvuky, na otazku kto si odpoveda momo, potom je tam zrcadlo rozdelene na tri casti tak sa pytaju ci tam zije, odpoved ; chodte prec
ked sa nakonci spytaju, ci im chce nieco povedat, odpoved , znie vypadnite odtial my sa nechceme rozpravat,

dufam ,z evam to pomoze, pozrite si to znova teraz vam to uz bude sediet

erikasadek
22. aug 2008

melory tak co je stebou , co sa neozyvas?

lalitagopi
22. aug 2008

Zuzula @ o tej cistote som to spomynala ja, a teda s cirkvou nemam nic spolocne.Ani som netusila, ze nieco take sa v kostoloch kaze. Akurat mam jedneho kamarata, ktory je profesionalny ghostology expert, zopar rokov studoval v Indii ako s takymi demonskymi bytostami zaobchadzat, ako pomahat ludom ked su pod ciernou magiou..atd.
Ale cistota je vzdy dobra, oni take prostredie moc nemaju radi.

pikino
22. aug 2008

ahojte ja som si vas tu vcera citala a potom som v noci nemohla spat musela som mat zaznute a straaaaasne som sa bala, no a nakoniec som zbalila perinu a isla chrniet k manzovi do jeho brlohu. 😝 aby ste rozumeli spavame oddelene lebo straaasne chrape. 😀

ja som rada ze uz mam s takymi vecami svaty pokoj. uz min. 10 rokov ma nebol kuknut ziadny z "kamosov" chvalabohu.

erikasadek
22. aug 2008

tak co pozreli ste si to uz teraz lepsie chapete. a co to druhe video?

zuzkafuny
22. aug 2008

Lali... jasné že čistota je lepšia ako bordel... Veď v takom bordeli sa mi niečo zamotá o nohu a už si človek môže myslieť, že to beťár duch strašiť prišiel... 😀 😀 😀
Erika pre mňa sú to totálos somarinos 😀 a až by boli... tak neviem čo... dačo som chcela napísať a zabudla som... Skleróza nem dobrý kamarát... 😉 🙂

erikasadek
22. aug 2008

ked myslis ....

expertka8
22. aug 2008

...erika....jednoznacny nazor na vzhliadnute video ....hm....nie je pre mna presvedcive...

...minule sme preberali "posadnutost"...a nasledny exorcizmus.....nasla som nieco z realneho zivota....brrrr....az mi isli zimomriavky 😖

https://www.youtube.com/watch?v=x4n9vK0_mdk
erikasadek
22. aug 2008

no to uz som videla, ale poviem , ti vidiet na zivo posadnuteho tak to je zazitok na cely zivot.

a to druhe video s duchmi si tiez videla?
ja ti neviem s tou kluckou, zda sa mi to byt divne, zato to dievcatko tak to mam hned zimoriavky po tele .

expertka8
22. aug 2008

...ja mam zimomriavky z reality....
...a nesmierne obdivujem ludi...ktori bojuju proti ZLU....

https://www.youtube.com/watch?v=QTPq9-Zw0XE
erikasadek
22. aug 2008

kocky to druhe video ste asi nevideli, aspon mne sa nenacitava, tak si napiste, ked sa nacitava do hladacika toto
PARANORMAL GHOST DEMONS FROM HELL EXPOSED hlavne od tej 2 minuty to stoji zato

erikasadek
22. aug 2008

tak ja som si to znova pozorne pozrela teda nehovorte mi , ze je to somarina a podobne, niektore veci som takto zazila aj ja. 😕

erikasadek
22. aug 2008
https://www.youtube.com/watch?v=eU_sJ6WRHiY

treba trosku pockat, zacne to az po minute.

erikasadek
22. aug 2008

este jeden

https://www.youtube.com/watch?v=m1iR0uiALTE

prajem krasne sny, radsej si to pozrite teraz ako vecer

expertka8
22. aug 2008

..erika...videla som video tyx ludi pri predstavovani..a za nimi tu babu....
...len sa xcem opytat....ty si zazila stretnutia obdobnym sposobom??? 😕

expertka8
22. aug 2008
erikasadek
22. aug 2008

no to je to vcerajsie video, to je sila co?
no na konci ako vidis ako v tej obyvacke sa hybe tie dvere a aako pohne s tym stolom je to riadna sila, tak to sa mi stalo aj v mojom zivote, a hlavne ten tien rychlo sa pohybujuci, stoji zato, ta mala stymi ocami, vsimla si si tu bytost, v tom lese, mam mraz pochrbte,

mne sa niekedy stalo , ze som videla ludi co tam nie su; alebo, stalo sa mi ked som pracovala v restauracii, vidim , ze po schodoch idu k nam dvaja ludia, tak idem smerom knim , len su cudny obleceny ako z mineloho storocia, na koniec schodiska nikdy nedosli, zmizli.

lelenkaa
22. aug 2008

Tak som pozrela video s tou posadnutou. Cim to je ze niekoho posadne diabol? Tym ze sa zahraval s temnymi silami alebo si moze vybrat aj niekoho len tak? Aj Erika spominala ze bola v kostole a tam bolo posadnute veriace dievca. Zeby si ju vybral aby zlomil jej vieru?

erikasadek
22. aug 2008

diabli , co ja som citala a pocula , najviac posadnu veriacich ludi, este som nepocula o knazovy?
normalne ano roby im to radost, aj potom ako rozpravaju, ano su to ich ciele, lenze oni posadnu aj ludi moslimov a to stoji zato vidiet tych v akcii.

lelenkaa
22. aug 2008

To posledne video ako ta mala kludne sedela na stolicke co sa pod nou hybala, uz su asi zvyknuty. A na zaciatku tam bol niekto poriadne nasraty. A to Erikine video s tou v ciernom oblecenou, tak ta bola strasna

Premohla som sa 🙂 ale keby ste to dali vecer tak nepozeram

lelenkaa
22. aug 2008

A citala si aj ako sa treba chranit aby ta neposadol diabol?

melory
autor
22. aug 2008

baby mna mrzi, ze nestiham, ale nehavam si vas ako rozcitanu knihu...veronika13 mala somnou sen...holka z konika...skusim ju poprosit, o zverejnenie.
p.s. dosli sme z kupka, ladova voda, ze som mala pocit, ze zorhrnam topiaci sa sneh a nie vodu.

bibula
22. aug 2008
https://www.youtube.com/watch?v=GC-YLkZ21lc

😉
niektore vyzeraju fakt dokonalo skutocne 😉 /mozno to tu uzbolo 😀 /