Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

denisocka
20. aug 2008

bibula- a ta voda? čo ma zaplaví? 😒

monkula
20. aug 2008

baby, mne sa raz sníval hnusný sen... pozrela so msa na nebo a tam bol Mesiac rozlomený na polovicu a padali z neho na zem veľké kusy skál a ja som behala s deťmi u našich na dvore a snažial sa ich chrániť pred skalami... ale ten pohľad na Mesiac bol nechutný 😖

denisocka
20. aug 2008

ja mám sem tam tak podobný sen - že je akoby koniec sveta,všetci to vieme,cele nebi je červene ,uplne akoby v plamenoch,všade je neskutočne teplo a po zemi sa rozlieva láva .vždy vtedy som tesne pred dedinou a utekám domov k najbližším,aby som v tu chvílku KONCA bola s nimi ☹

monkula
20. aug 2008

snáď tie naše sny nie sú prorocké... 😔 😔

expertka8
20. aug 2008

...dom vo vode znamena zarmutok....
..denisocka..hm...????

denisocka
20. aug 2008

ex............ no neviem,môže byť,ale to sa mi nesníva vždy,ale ked sa sníva tak to same dookola

jeden čas ,teda dlhý čas som mala sny s lietaním,občas OOBE ,občas lken tak,ale vždy som mala problem s elektrickými drotmi ....boli všade.......... zle sa lietalo .aj v realite som mala fobiu z elektriky ...........

expertka8
20. aug 2008

...baby ja v snox lietam.... 😵
..je to uuuzasny..priam neopisatelny pocit....normalne sa hadzem do luftu...na xrbat....a miesim sa tam ako vo vode...no skratka krasa 😔 😵
...skoda...ze tento sen sa mi nesniva pravidelne....

monkula
20. aug 2008

expi, aj mne sa zvykne snívať, že lietam... len sa rozbehnem, skočím a letím 😵 😵 😵

expertka8
20. aug 2008

...uz sa necudujem narkomanom..ze si tieto stavy "robia na pockanie" 😀 😀 😀

erikasadek
20. aug 2008

TO ti verim, ja zas mam taky ktory mi vzdy nahana strach, vo vytahu, ze idem a nezastazvy sa na poschodi ,ale pôkracuje dalej a minie aj posledne poschodie a stale ide vyssie, mna vzdy zachyti taka , panika to sa neda opisat, je to moja nocna mora, tento sen, este jeden ze zo zachodu vyteka voda ked splachnem doslova kypi, no hroza.

ewwe
20. aug 2008

ahoj baby, velmi zaujimava tema, az na to ze som celu noc nemohla spat, ked som si ju vcera citala
mala som hrozne sny, prisiel ku mne nejaký netvor a ja som sa branila tak ze som mu odkusla prst, des

ale chcela by som sa opýtat na vas nazor, pisete ze dusa dietata si vybera matku, kt. sa narodí, tak preco si vyberaju tie ze ich po narodení matka napr. zahodi v igelitke do smetí?? diky

bibula
20. aug 2008

voda predstavuje nieco,co ta tvaruje,ovplyvnuje z vonka- pocity,energie,myslienky,kedze je voda spinava-su negativne,okna sa vypuknu-takze do teba tazko vstupuju,ale nevedia sa dostat von...
preto sa ti sen opakuje,lebo nevies sa zbavit tychto zlych veci,ktore ta ovplyvnuju,ked sa ocistis zvnutra,sen prestane. 😉

denisocka
20. aug 2008

bibula dík,šak som ho už nejaky čas ani nemala,som čistá asi jak lalia 🙂))

ináč k tým výťahom,tak ja mám vo výťahoch stále jednu a tu istu príhodu, výťah ide a nikdy nezastaví ako má,ale len dopoly a ja neviem výjsť,teda nakoniec vždy vylezem spodnou stranou a som niekde v suiterene,kde sa už neda dostať von,kedže výtah je pokazený a ja dsom z neho ledva vyliezla

erikasadek
20. aug 2008

urobili , zlu volbu , alebo je to tak riadene, proste to ma tak byt , co vies ako im osud nadelil tym matkam, a teda na ich mieste by som byt nechcela, ten pocit viny nosit v sebe, cely zivot , uz ako pozemsky trest premna je to tazke bremeno , niest, a co po smrti ich caka.

mozno je to tak , ze je to skuska , mozno tie zeny uz to niekedy urobili, v minulom zivote, a robia to opakovane, tazko vediet a tazko sa to dozvieme.
teda to su len moje dohady, na tuto temu sa da vella hovorit

lelenkaa
20. aug 2008

Som tu dlho nebola. Predvcerom som zaspalo s detmi a vcera do polnoci upratovala, aby neboli riady na noc 🙂 🙂 🙂 Ale v noci so sa tak nebala ked som vas necitala 🙂

Ewwe aj ja som nad tym rozmyslala, napr. preco si vyberu takych rodicov, ktory sa o svoje deti nestaraju, vyslovedne ich zanedbavaju, tyraju ☹

S vytahom sa uz aj mne snivalo ze nezastavil a isiel stale vyssie a vyssie, ale to uz bolo davno

Dve noci sa mi snivalo ze mi zomrela stara mama a boli sme na pohrebe a strasne som tam plakala. Najhorsie je ze sa to da kazdu chvilu naozaj ocakavat ☹ ☹ ☹

erikasadek
20. aug 2008

ten vytah ma strasi od malicka je to hroza zobudim sa stale spotena

lelenkaa
20. aug 2008

Erika s tym vesmirom ze clovek je hlupy ked si mysli ze je tu sam s tebou uplne suhlasim.

A este ked som bola mala som mavala sen, ze som prisla do vchodu a vytah ma nechcel pustit k nam domov. Vzdy som stala ako taka prikovana. Ktovie co znamena vytah vo sne? Pritom vytahov som sa nikdy nebala.

erikasadek
20. aug 2008

ved ani ja sa nebojim vytahov a nikdy som sa nebala a predsa vo sne mi to nahana strach........

halienka
20. aug 2008

Ahojte babky, aj mne sa snívava o výťahu, väčšinou ide strašnou rýchlosťou smerom hore a tiež mám vždy strach, že vyletíme nad strechu a niečo sa stane. Sen skončí v momente, keď už máme preraziť strop 😝 Nepríjemný sen.
Inak ohľadom tej otázky od Ewwe, ak veríte v reinkarnáciu, tak to môže byť aj tak že to dieťa, čo si vybralo teraz matku, ktorá ho bude týrať, bolo v minulom živote tiež matkou (alebo otcom) ktorá týrala svoje dieťa. Podľa zákona karmy, žne to čo zasial. Sama/sám musí teraz zažiť aké je to byť týraný vlastným rodičom, akú bolesť spôsoboval on/ona, takú teraz sám zažíva. S tou dobrovolnosťou je to asi tak, že tam na "druhej strane" asi vidíme chyby, ktoré sme urobili v minulom živote a sami túžime si ich odčiniť. Preto si vyberieme rodičov, podmienky, dokonca aj situácie (skúšky, ťažkosti), ktoré musíme zvládnuť, aby sme sa dostali akoby na vyššiu úroveň. To je zákon karmy. Ale či je to ozaj tak, uvidíme až po... 😉

erikasadek
20. aug 2008

presne tak az po.... dovtedy mozme len filozofovat 😖

melory
autor
20. aug 2008

ja zas neodporucam zistovat minule zivoty a ani zistovat buducnost na zaklade zvedavosti a pohodlnosti. ja som na to doplatila takmer dva krat zivotom. bolo to varovanie z hora a uz si dam pozor ako len budem vladat.
sice som sa dozvedela, aj mi to pomohlo si usporiadat nejasnosti, no vzdy to nieco stoji.

erikasadek
20. aug 2008

kazda skusenost nieco stoji, z nicim sa nema zahravat pokial nemame skusenosti,
to mas ako ked vyvolavas duchov pokial to nevies a nevies hlavne ich poslat v pokoji naspat tak ma to strasne nasledky chudaci, tu zostanu zaseknuti, a oni sa nepytali sem, potom sa len hnevaju a postuju.
a vobec privolavat ich na tento svet nie je dobre, kazdy ma ten svoj a takto to ma byt, je to taka synbioza vzajomna , ked sa porusi tak su vzdy len nasledky

denisocka
20. aug 2008

no mna nejak duchovia našťastie nelakaju a ja nelákam ich , a som aj rada 😀 ................. aj tak si myslím,že každý je v niečom iný,špecifický -niekto má duchoch,iný mory,další vie čítať karty a iný zas to či ono

halienka
20. aug 2008

Ja som tiež neni za to aby sa zisťovali minulé životy, aj tak človaka život zavedie tam kde treba, aby prežil to čo treba a ono to asi tak má byť, že o tom nevieme, lebo vtedy to žijeme naplno. Keby sme to dopredu trebars vedeli, tak už to neni ono. A preto to asi aj niečo stojí, keď to človek nasilu chce vedieť.

melory
autor
20. aug 2008

a take snove bytosti {vyskytujuce sa v snoch a NIESU od nas?} ked sa zaujimaju o nas, tiez ich to stoji risk?
zahada - preco sa o seba navzajom zaujimame 🤐

zuzkafuny
20. aug 2008

Mel...zvedavosť...???

denisocka
20. aug 2008

to tak kamoš stiahol foto z ufa.vraj mu ho "kradli" takže je tu už len jedno - ono on to mal ako retazec ufoch http://fotoalbumy.azet.sk/texan/3375098/?i9=90d...

melory
autor
20. aug 2008

teraz bol spln mesiaca a to sa vzdy odrazi aj na zazitkoch...napriklad sny - ufo - duchovia.

erikasadek
20. aug 2008

teda ked sme pri splne , ja mam macku tej vzdy sibe ked je spln, mnauci lieta po byte ako trafena, ako hladny lev. 😵

denisocka
20. aug 2008

moj manžel pri splne nespí,mne zas spln vyhovuje,skor nov mi žerie nerv