Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

majka35
7. apr 2008

za mnou chodili vo dne i v noci ... toľko neprespaných nocí som zažila až teraz pri mojej barborke ... ale to už z iného dôvodu ... 😅

melory
autor
7. apr 2008

inak vsimly ste si, ze kazda co videla uz neche? pre mna to nebolo o tom, ze zly pohlad, ale ten pocit a ta energia okolo......brrrr

lyzenka
7. apr 2008

...je to proste nad nase sily... :O)

expertka8
7. apr 2008

..zaujimave....ze sme "obdareni" takymto darom...vsetko ma svoje dovody...ale"preco prave ja???"... priznam sa...ze este som nenasla odpoved na tuto otazku..ktora by ma uspokojila.... 😔

melory
autor
7. apr 2008

ja viem preco...ako dieta neviem, ale teraz je to moja osobna praca so samou sebou...musela som na sebe makat aby som odstranila spinave a urobila priestor pre nove...to ze sa tam vopchali duchovia - s tym som neratala...zaver: je to o zivotnej sile.

julova
7. apr 2008

vraj na vsetko sa da odpoved najst v minulosti 😕 😅 ...expi - tak mozno o par rokov si odpovies 😕

a zasa som v tejto teme, hoci som sa na 5. strane zaprisahala, ze eeeee 🤐 😀

melory
autor
7. apr 2008

vitaj julova... 😀

julova
7. apr 2008

melory - je to ako magnet 😀...som zvedava, ako a kedy zacne ducharcit nasa Terezka 🤐 😕
apropo - trosku offtopic - mel to tricko co si mala na modrej streche s mackou je uzasne 😵 - poklona od totalnej mackofilky 😉 😀

melory
autor
7. apr 2008

julova posli triko namalujem....

expertka8
7. apr 2008

...julova....zvedavost je hnaci motor 😀
...zaklad je mat ciste srdce a cistu mysel....inak si clovek viac uskodit ako pomoct/aj inym/.... 😔

majka35
7. apr 2008

mňa cca pred 6. rokmi kamarátky presvedčili, aby som šla za vešticou, pretože som riešila životnú dilemu, tak som zo zvedavosti šla, reku, čo mi zaujímavého povie ... prvýkrát ma poslala domov, že nechápe prečo, ale nedokáže mi nič vyveštiť, nech prídem nabudúce ... a druhýkrát mi tiež nevedela veštiť, tak sa ma akurát opýtala, či som nevyvolávala niekedy duchov. Na moju odpoveď, že áno, ale chcem sa od nich "očistiť", ma poslala za jednou paňou, čo vraj má s tým skúsenosti ... a keď som bola za ňou, tak tá mi povedala, popri všelijakých abrakadabra, že ja som si duchov privolávala už v detstve ... celý život mi vraj riadili oni ... preto som aj také silné médium bola pre nich ... ale už som očistená a je mi lepšie ... 😵

expertka8
7. apr 2008

...majka...kto Ta ocistoval????...resp. zvladla si to sama????

melory
autor
7. apr 2008

majka tak to s tou vesticou sa stalo aj mne...ze neodkryli sa jej karty 😀 ze vsetko chcem jha zatajit co bude...no uznajte!
hned na uvod vsak sa mi zacala stazovat aky su ty ludia co k nej chodia...tak reku fajn, ja som asi psychologicka, alebo sme si vymenili miesta....nakoniec ani nevedela, ze som tehotna a nic sa nesplnilo co povedala.... 😵

julova
7. apr 2008

melory - fakt? 😕 😅 ...to by som Ti bola zaviazana az po onen svet 😀

expi - ani nehovor 😉

arabeska
7. apr 2008

majka a ako sa ti ix podarilo "zbavit"?

inak ja som sa tiez zaprisahala ze tu uz ani nekuknem a zase som tu 😅

melory
autor
7. apr 2008

to vazne? tak pre tu radost idem do toho, len vies dva krat sa mi to iste nepodari, kedze je to z hlavy a nie sablony

majka35
7. apr 2008

expertka ... nie sama, tá pani ... a potom mi už pomáhala len psychika ... proste som naozaj začala veriť, že som očistená ... 😵

julova
7. apr 2008

melory -to vobec nevadi - bude originalne a ja ho budem nosit kym nepriberiem tak, ze uz sa nebude dat...Terezkaurcite zdedi, lebo ho budem sanovat ako poklad 🙂... a ked uz mozem byt taka trufala, mozem poprosit prevahu cervenej farby? 😅 🤐 😀

keby ste videli nas byt...macky v roznej podobe a vsade 🤐 ...ziva bude az vo vacsom 😉

expertka8
7. apr 2008

...jul....ani nehovorim...rovno Ti to napisem sokovou terapiou 😉 😀

...mimoxodom....zabijem sa....niektore osoby su mi tak nesmierne sympaticke...a to som ix v zivote nevidela...nepocula....sem tam citala....ze by "tajne puto"tejto temy???? 😀 😀 😀

melory
autor
7. apr 2008

ked sa u nas nieco deje, hned palim tie smradlave tycinky a chodim s nimi v byte dookola....mojho som otravovala, ze vidim duchov, dvoch - to som uz pisala, a jemu tu tycinku zhasli...vtedy uveril uz na 100%

expertka8
7. apr 2008

..mel..ked sa "nieco" deje v mojom okoli....nabehnu mi nevysvetlitelne zimomriavky po celom tele...bez akehokolvek vonkajsieho vplyvu....

expertka8
7. apr 2008

...asi si kupim hrube ponozky 😀 😀 😀

arabeska
7. apr 2008

moj muz ma ma za cvoka on na duxov vobec neveri

julova
7. apr 2008

a mojej mame akoby duchovia tiez nasepkavali...neraz som zazila, ako sme sedeli pri TV - tam tipos bingo a mama vopred diktovala cisla, co potom fakt boli vzapati vylosovane 😅 😀 ..asi sme z klanu bosoriek a ci co 😀

majka35
7. apr 2008

ja v byte nepálim sviečky ... z obavy, že sa ku mne vrátia ... sviečkami som ich totiž vyvolávala ... 🙄

katana07
7. apr 2008

Ahojte kocenky.
Rada sa pripojim k tejto teme, lebo aj my mame s tymto nemile skusenosti.
Za mojim malym chrobacikom donedavna tiez niekto chodil.
Zrejme nejake dieta, lebo sa s nim chcelo hrat.
Prezival to dost tazko a to nehovoriac o mne.
Bola som mimo.
Uz dlho sa nic nedialo a dufam, ze uz sa ani nebude

melory
autor
7. apr 2008

expertka, keby len, ked sa nico deje, ked mi aj niekto nieco povie, tak ked sa mi zjezia chlpy berem to ako potvrdenie

julova
7. apr 2008

arabeska - tak ten moj mi zasa veri vsetko...ja by som ho ukecala aj v tom, ze sa nevola tak ako sa vola 😀...ked som mu moju prihodu na zaciatku nasho vztahu rozpravala (skuska, ci ma nebude mat za cvoka - nemal 😉 )...tak sa bal zaspat 😀

expi 😀...odporucam - v Tescu maju fajne...po piatich minutach teplo ako z krbu 😉

arabeska
7. apr 2008

julova- 😀 😀 😀

melory
autor
7. apr 2008

z teska? tie pasikave? uz ich mam ja!
katarina a ako ste to vyriesili?