Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

slavik
18. aug 2008

no ja radšej tie videá teraz večer nejdem ani pozerať 🙂

denisocka
18. aug 2008

monkula-ja som z toho mraku nemala žiaden pocit

erikasadek
18. aug 2008

ja som nemala pocit ziaden tiez , vatsinou mam to je jedna vec, je to take cudne.

expertka8
18. aug 2008

...erika....pri polozeni Tvojej "diskutabilnej" otazky...ci ..."obetovat vlastne dieta alebo seba???"...ma napadol pribeh ..ktory som daaaavno pocula...

...jednej matke zomieral syn...z celeho srdca prosila Boha..aby ho zaxranil za kazdu cenu....
...Boh matku vypocul..ale s podmienkou...ze jej "ukaze" buducnost jej syna...pri ktorej poxopi..preco ma jej syn "odist prave teraz"...
..a upozornil ju...ze po ukazanii tejto buducnosti uz nebude cesty spat...
...matka suhlasila....
...v obraze buducnosti videla matka svojho syna sediet za mrezami ako vraha...
...v tej xvili horko zaplakala...

...vzdy ..ked nejdu vsetky veci podla "mojix predstav"...spomeniem si na tento pribeh....
..vsetko ma svoju pricinu...ktoru poxopime az casom 😔

monkula
18. aug 2008

expi, fajn príbeh....
Teda, teraz si pripadám ako trápka 🙄 🙄 ....

expertka8
18. aug 2008

...monkula...a dovod???

monkula
18. aug 2008

lebo som sem dala link na toho lietajúceho humanoida, a ja som sa z toho klepala celý večer a teraz si to tiež nepozriem a baby v to mvidia mrak, iné nemali žiadny pocit... 😅

expertka8
18. aug 2008

...moje humanoidne 😅 😀

...moja mama je na tieto veci exot...vyslovene taky "nebojsa"... 😔 😅
...ked zomrel otec...
...pukali u nas sklenene plne flase...padali obrazy...otvarali sa flase v xladnicke...na listox fikusu sa objavovali odtlacky ludskej ruky...a vsade bola moja mama ako prva...absolutne nepocitovala ziadny strax a obavy...
...ked som patrala po pricinax jej kludu....vzdy mi hovorila...ze:"..citi...ze je to otec.."
...+ a nikdy ze sa nemam bat mrtvyx..pretoze ti nam uz neublizia...
..aj ked...v tejto teme je to diskutabilne..ze??? 😨

erikasadek
18. aug 2008

no mne sa nezda ,ze je to mrak mne sa to len zda byt dobre naraficene, aj ked uz skace tak prave ten obraz preskoci, to je cudne , vyzera to ako strih, netrap sa nad tym je vela veci co sa nedaju vysvetlit.

ja sa osoravedlnujem za moju otazku tak ma len napadla, len tema stala. ☹

bibula
18. aug 2008

ani mne to nepripada ako mrak skor niekto sa niecoho drzi,lebo pocas letu sa schuli do seba 😉

melory
autor
18. aug 2008

ahojte, duse asi niesu zle, a ak pride k cloveku zla dusa, asi by mal porozmyslat nad svojim zivotom, ze preco pritiahol prave taku...zvacsa je to rodina a ta by neublizila - teda ta moja nie. potom mam podozrenie, ze su aj ine bytosti...take co nezili na zemy, cize nie aniely... 😵 a tie pozoruju nas, niekto ich vola mimozemstania {aj ked je mi smiesne, ze by si stavali lietajuce taniere} ale skor, ze nas pozoruju cez sny, ked komunikuju s nasou dusou priamo...tento stroj {telo} nepotrebuju na komunikaciu, lebo je komercna {nemam ine slovo}...mne navstevuju a zatial som vypozorovala len to, ze su vodni{ako svoju silu pouzivaju vodu } a ohnovi {pouzivaju ohen} 😕

expertka8
18. aug 2008

....pre ukazku....ako sa da clovek ryxlo zmiatnut iluziami 😉
http://patrz.pl/filmy/criss-angel
http://patrz.pl/filmy/criss-angel-telefon
http://patrz.pl/filmy/criss-angel-lewitujaca-ko...

...stoji za pozretie 😉

melory
autor
18. aug 2008

kaslite na videa, realita je jasna

melory
autor
18. aug 2008

minule zivoty nemusi kazdy uznavat, ved nie kazdy tu uz bol a nie kazdy sa sem len tak lahko dostane a ak tak tak lahko sa o tom nedozvie 😵

erikasadek
18. aug 2008

moja ja ho poznam je naozaj uzasny co vsetko dokaze ze?
pre mna lepsi ako coperfield.

melory
autor
18. aug 2008

videla som jeho sou prvy krat, ale poviem, ze sa mi to paci.... 😅

expertka8
18. aug 2008

...erika...ty si nezmar...odkial mas takyto prehlad??? 😅
...ja normalne z neho nexapem 😅
...keby som bola s nim...tak rovno polozim moju klasicku otazku..."Ako to robis..ty kokso???" 😅 😀

denisocka
19. aug 2008

ja som ho jeden časžrala,hlavne ked som videla ako chodí po hladine,mi skoro oči vypadli

melory,ako si mslela že su vodný a ohnový?

bibula
19. aug 2008

ze su ako obojzivelniky a suchozemci 😀
nam po byte,ked sme byvali s dcerkou este same chodil jeden taky obojzivelnik-h vori sa mu supinac a ma medzi prstami blany,ked chodil,tak na "mlaskalo" na podlahe,potom sme dali koberce,nech ho aspon nepocut. 😉

erikasadek
19. aug 2008

ahojte kocky, prepacte , vcera som vas rychlo opustila,
expartka moja, ja neviam , tu je toho na kablovke vela, tak si vyberam niekedy sa len nahodou dostavam, k informaciam, som ako spongia, nasavam informacie.

je naozaj super , co roby , boli casti co som ani nepozerala , nemozem vidiet vsetko, ale je sikovny.

denisocka
19. aug 2008

bibula,to myslíš važne?

erikasadek
19. aug 2008

ja si tiez kladiem tuto otazku 😉

zuzkafuny
19. aug 2008

Bibula... 😀 😀 😀
jasné že to nemyslí vážne... teda aspoň dúúúfam 😉 🙂

erikasadek
19. aug 2008

kocky kde ste kto ?
vcera som mala blby pocit, aky som uz davno nemala, normalne som sa bala, citila som sa byt sledovana, teda som nastvana na seba.
uz sa mi to davno nestalo, zase musiml , na sebe pracovat.

expertka8
19. aug 2008

...erika...podme pracovat spolu 😀

...ja som dnes vysvatila nas dom...tuzila som po tomto okamihu uz davnejsie...ale cakala som na skoncenie mega prerabky...dnes sa tu skutocne citim ako DOMA 😔 😵
...musim sa priznat...ze som mala pocas modlitieb a kropenie svat.vodou az zimomriavky 🙂

erikasadek
19. aug 2008

to ti verim, je stary dom ? ma svoju minulost?

expertka8
19. aug 2008

...ano...je to "stary dom"...ma asi 50 rokov...co ja viem...vystriedali sa tu pred nami asi 3 rodiny...a kazda bola kapitola sama o sebe....

erikasadek
19. aug 2008

co citis ake mas pocity , v tomto dome, zle , alebo ze je niekto stale v tvojej pritomnosti, ?

bibula
19. aug 2008

denisocka • 1d • Dnes o 09:24
Ktoré pravidlá porušuje:
bibula,to myslíš važne?

erikasadek • 2d • Dnes o 09:30
Ktoré pravidlá porušuje:
ja si tiez kladiem tuto otazku

zuzkafuny • 2d • Dnes o 11:31
Ktoré pravidlá porušuje:
Bibula...
jasné že to nemyslí vážne... teda aspoň dúúúfam

🙂 jasne,ze to myslim vazne,inac ja uz sm parkrat videla ufo a nebolo to nic ine - uuz to rozoznam,dokonca minuly tyzden sme jedno odfotili,ked sme boli na dovole ke v RS ,ja ich nejak pritahujem-mozno som jeden z nich 😀 😀 😀 😀 😵

erikasadek
19. aug 2008

teda teraz ja nachapem , s tymi pravidlami