Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
15. aug 2008

neboj niesi sama, verim ti mam to vyskusane len teraz uz viem ako sa branit voci a otocit to opacne, nerada to robim, ale bola to jedna potvora ktora to roby naschval, proste hlada si svoje obete, tak som to otocila a vyprazdnila ja mala si ju vidiet, je mi to luto , ale takto aspon mozno dostala ponaucenie, ze nie je sama a ze sa to neroby.
bolo mi potom luto co som spravila ale nastvala ma.

expertka8
15. aug 2008

...pardon..pardon..pardon... 😅 ..xybicka se vloudila...oprava-ZYVAT 😉

..erika....IP

melory
autor
16. aug 2008

erikasadek, fakt hruuuza. to by som zazit nechcela, ale tvoja vnimavost je obdivuhodna.

ja ked som v prirode mam priznaky ako expertka v nakupnych centrach, neviem ako je to mozne, ale velmi sa mi chce spat, sanka ma boli od zivania, hlava sa mi toci, mam biele pred ocami, meni sa mi tlak...muz ma vola snilka, ze len co nacerpam silu z prirody, chcem ju vyuzit na snivanie 😵
nejde mi to do hlavy? stretol sa s tym niekto? 🙂

erikasadek
16. aug 2008

ahoj , no ja som to opisala v skratke a nie do podrobnosti , tie sa tazko opisuju, hlavne, idu zimomriavky po tele.
vsetko je mozne, kazdy cerpame energiu inac, u teba je to opacne z tebe unika, co by nemala.
myslim , si ze nie si sama, co ma take priznaky.

expertka8
16. aug 2008

...zdravim babule 😉
...svatili ste si svoje obydlia svatenenou vodou???
...ak ano...ako ste postupovali???

melory
autor
16. aug 2008

expertka vola sa knaz...najucinejsie....
erika ja mam strasne vela energie, asi navyse a je mozne ze by sa to v prirode davalo do harmonie?
mam vela temperamentu a aj energi...no ze by som ju stracala? neviem, neviem....hmmm

expertka8
16. aug 2008

..mel..hovorila som s knazom...tvrdil..sila modlitby a vody bude mat ten isty ucinok..ak cely akt vykonam napr. ja...aj ked...domnievam sa...ze clovek by mal mat v prvom rade cistu mysel a ciste srdce 🙂

melory
autor
16. aug 2008

tak co som ja videla, tak mal taku tu "lyzicku" co sa nou kropiii, to asi doma v supliku nemas. 😅 no a siel do kazdeho rohu, kde pokropil a hovoril pri tom modlitbu, este na konci napisal kriedou...ty vies co 😅 ja nie, pozehnal, pomodlil... 😀 navod od tej co do kostola nechodiii 😝

melory
autor
16. aug 2008

inak neodpustim si poznamku, ze to vyzera ako keby sa mu nechcelo ist a takto to "tradicne okomentoval"...nie ze by to bola jeho povinnost, ale sluzi bohu...tak nech si zdvihne zadok a ide svatit.

expertka8
16. aug 2008

...ty mas na mysli 3 svatyx....to je o niecom inom 😀 😀 😀
...a k vysvateniu pribytku nie je potrebna svatenicka 😉

melory
autor
16. aug 2008

no tak ten nas si ju doniesol, asi aby si prsty nezamocil 😅 , na konci svatenia tam dal aj troch svatych, aby to bolo vsetko naraz.

inak expi zaujimave s tym energetickym vampirizmom, co povies na ten moj? uz som rozmyslala aj nad tym, ci dake lesne bytosti ma nevysavaju, ale preco by to robili?

expertka8
16. aug 2008

...mel....lesni skriatkovia to asi nebudu 😀
...vazne....citala som kedysi o "nevhodnyx stromox"...ktore maju opacny efekt ako stromy zdrave...ktore dodavaju cloveku energiu/napr.pri objimani stromov a pod./..
..jedna sa o stromy xore...poskodene...sklanajuce/vrba/....a pod.
...xcelo by to podrobnejsiu studiu...pozriem Ti???

erikasadek
16. aug 2008

muslela som tym ,ze ti unika na urcitych miestach, u teba je to v prirode, tak ako pise expertka, su stromy co ju davaju a su stromy co ju beru.

ja osobne v lese sa necitim hlavne sama dobre tam mi idu vzdy zimomriavky po chrbte, a teda rychlo sa uz nebojim hocicoho, mas tam aj vela stratenych dusi ked sa to da povedat, tie tiez niekedy vedia cloveka vyzmikat ani nevie ako. je to zlozite.

halienka
16. aug 2008

Ahojte babky, tak čítam tu o vyciciavaní energie, alebo odbornejšie o vampirizme. Myslím, že neiktorí ľudia to fakt robia, vraj tým že ti začnú nadávať a ponížia ťa a v hádke vyhrajú, tak ti ukradnú kus energie. Takí ľudia zámerne vyvolávajú hádky. Taktiež veční sťažovatelia to robia, tým že sa sťažujú a vyvolávajú u druhých súcit - súcitiaci im otvorí srdce a oni si uchmatnú energiu. Tak isto citoví vydierači. Existuje vraj viacero spôsobov, niekto to robí vedome, niekto nevedomky. Niekto to dokáže len pohľadom. Ja som po dlhšej dobe pochopila ako prichádzam o energiu. Dlhé roky som skoro stále unavená, mám jej omnoho menej ako ľudia okolo mňa. Nevedela som čím to je, dokonca som sa obviňovala s lenivosti. No po čase som zistila, že je to tým, že som príliš empatívny človek. Ľudia vždy radi za mnou chodili, rozprávali mi dokonca aj svoje intímne problémy. Aj mi to lichotilo, pôsobila som zrejme na nich dobre, keď sa mi dokázali zverovať aj s háklivými vecami. No časom toho začalo byť viac a viac, ja som do toho vkladala aj seba tým, že som ich ľutovala a snažila som sa im pomôcť. No pomoc nejako nepadala na úrodnú pôdu a ja som si po čase uvedomila, že tým ľuďom nejde o to aby som im pomohla. Spravili si zo mňa bútľavú vrbu, ktorá ich vždy vypočuje, poľutuje a súciti s nimi. Tým som im vlastne dávala svoju energiu - dobrovoľne. Po dlhom dlhom čase som pochopila kde je problém a keďže viem, že tú empatiu mám v povahe a nedokážem sa teraz razom stať neempatickým človekom, zistila som že riešenie jepre mňa len jedno. Nedovoliť tým ľuďom aby si zo mňa robili bútľavú vŕbu. Môžu sa vyžalovať raz a koniec, nie ten istý problém opakovať donekonečna (neverili by ste koľko je takých ľudí - vôbec im nejde o riešenie toho problému). No môžem vám povedať, nie je to vôbec ľahké. Mnohí sa na mňa nahnevali, totiž boli zvyknutý na pravidelný prísun energie odomňa. Ale pomaly sa to zlepšuje. Teraz keď je niekto u mňa a odíde, ihneď zapálim sviečku - spaľuje negatívne emócie. Snažím sa čo najmenej vciťovať do problému dotyčného človeka. A zďaleka im už nedávam nádej, že ich nabudúce vypočujem znova, alebo že môžu prísť hocikedy (taká som bola hlúpa!). Takže ja som len chcela povedať, dajte si aj pozor na ľudí vo svojom okolí, aj oni môžu z vás ťahať energiu. Niekde som čítala, že si treba nacvičiť v predstavivosti také niečo, že keď máte pocit, že v blízkosti je vampír, treba si predstaviť v hlave, že máte okolo seba akoby vajíčko zo skla, vidíte čo sa deje von aj počujete ale nik sa k vám bližšie nedostane. Neviem či to pomáha, lebo napr.mňa to nikdy v inkriminovanej situácii nenapadlo. Tiež som čítala že si treba prekrížiť ruky pred srdcom, neviem či viete ako myslím, tak že si ich premotáte jednu cez druhú a dlane sú pod pazuchami, je to bežná póza aj keď je vám zima. Tým si vraj chránite srdcovú čakru, kadial vám môže niekto ukradnúť energiu. Ľudia sa niekedy podvedome automaticky tak postavia s tými prekríženými rukami, keď sa cítia nepríjemne a majú pocit ohrozenia, alebo aj v hádke. Expertka ty si sa pýtala na to vysvetenie, tiež som niekde čítala návod, ako si môžeš očistiť byt od negatívnych energií, keď to nájdem, hodím tu na to link. 😉 Bože ale som sa rozpísla 😕 😀

lelenkaa
16. aug 2008

Ahojte.

Ja som sa na tejto stranke zaregistrovala len kvoli tejto teme. Nasla som ju tento tyzden, asi dva dni potom ako sa moj syn v noci zobudil a nemohol zaspat, tak som sa ho spytala ci chce mliecko, povedal ze ano, vstala som ze mu ho idem doniest, ale zacal plakat ze nechce ostat sam, tak som ho zobrala so sebou. V kuchyni som ho posadila na linku a isla vybrat mlieko z chladnicky a vsimla som si ako sa pozrel pred seba a sklonil hlavu a raz, dvakrat sa este pozrel pred seba, ale hlavu mal stale sklonenu a iba tak pozeral, no vyzeralo to ako keby po niekom zazeral. A presne toto on robi, ked sa mu niekto prihovori a on sa hanbi. Nikdy inokedy som ho to nevidela urobit, napr. ked sme sami, ale iba ked je pred nim niekto druhy. Vtedy som si povedala, ze ako keby tam niekoho videl, asi tam vidi ducha, ja som nastastie nevidela nikoho, lebo by som sa asi zblaznila 😕 a zobrala som ho na ruky. Ked sa mlieko zohrialo, chcela som zavriet flasu a polozila som ho na zem a on usiel do druhej izby. Toto tiez nezvykne robit. O dva dni som nasla tuto temu uplne nahodou, nic o duchoch som vtedy nehladala ale neviem teda ci je to nahoda. Len zbezne som co to precitala, vsetko by som sa bala citat. Nikdy predtym som sa nestretla s takym nazorom ze deti vidia duchov

Este tu citam o energetickom vampirizme, ako sa proti tomu branit? Na mna tak posobi moja svokra, ani telefony jej nedviham. Syn ked ju vidi tak place a nechce k nej ani za nic ist. Pri nikom inom sa tak nesprava, iba pri nej

expertka8
16. aug 2008

..halienka...princip prekrizenyx ruk...robime casto ako akusi oxranu ...ktore vyxadza z podvedomia 😉
...urcite si sj spominate na stretnutie s clovekom...z ktoreho ste nemali "dobry pocit"....a pri komunikacii s nim ste si prekrizili ruky...presne ako spominala halienka 😉
...takze v konecnom dosledku....casto je asi dolezite nacuvat svojmu podvedomiu 😉

lelenkaa
16. aug 2008

Halienka, super si to napisala. My ked prideme k svokre, tak muz ide za kamaratmi a ona sa mi cely cas stazuje a ja ju musim pocuvat, lebo neviem povedat nie a potom sa citim strasne zle. Ona aj poohovara celu dedinu, castokrat to obrati tak ze ona je svata a vsetci jej ublizuju, popri tom ako ju spoznavam tak kolko krat to nie je pravda. Presne tak ako si to napisala ona je ten stazovatel, a ja s nou iba sucitim ako si to robievala ty. Tie prekrizene ruky skusim 🙂

expertka8
16. aug 2008

..melory....STROMY a ix liecive ucinky 😉

Stromy sú citlivé na dotyk v čase pučania. Vtedy sa ich nedotýkajte. Najviac liečivej sily poskytnú v čase kvitnutia. Podľa lunárneho kalendára majú najviac energie v čase pribúdajúceho mesiaca.

!!!...Energiu si možno dobiť z akéhokoľvek stromu okrem topoľa a gaštana, ktoré odoberajú z prostredia negatívnu energiu. Tieto stromy využite na odovzdanie niektorého vášho neduhu, a to fyzického alebo psychického (zápal, bolesť chrbtice a podobne, ale aj zlosť a agresivita). Postavte sa k stromu chrbtom, zátylkom a krížovou časťou tela sa k nemu pritlačte. Využite pritom vizualizáciu a predstavte si, ako od vás to, čoho sa chcete zbaviť, odchádza. Po namáhavých dňoch úplne postačí, ak si k stromu na chvíľu len sadnete. Za posilu a "liečenie" sa stromu poďakujte.

Najväčšie množstvo liečebného magnetizmu má v sebe breza, dub, lipa, smrek a borovica. Veľmi málo magnetizmu majú v sebe ovocné stromy a agáty.

halienka
16. aug 2008

No asi hlavne ju neľutovať, ona to časom vycíti že ju už neľutuješ. Potom príde asi hnev z jej strany, lebo bola na to zvyknutá. To je typická reakcia tých, ktorí boli zvyknutí si od teba zobrať energiu a ty zrazu im je nechceš dať, tak sa začnú hnevať. Poprípade ti to začnú vyčítať (ty už akosi málo chodíš na navštevy, čo si taká, veď som ti nič neurobila atď.) Tomu sa tiež asi treba ubrániť lebo ak sa necháš nimi rozhnevať alebo začneš mať výčitky a pocity viny, tak im zas len dáš energiu. Proste sa nenechať vyviesť z rovnováhy, nepripustiť si aby ťa tiež pochytil hnev alebo výčitky. Ono sa to ľahko hovorí ale neni to také ľahké, tiež sa mi to nie vždy darí 😝 , ale snažím sa 😉 No a po čase tí ľudia keď uvidia že už u teba nepochodia nijakým spôsobom, tak dajú pokoj a budú si hľadať inú "obeť" - lebo oni to proste inak robiť ani nevedia, vždy sa musia na niekoho nasosnúť ako kliešť. Najhoršie je to s príbuznými, lebo oni majú pocit, že majú na teba akési "právo", skutočne citovo vydierajú a ťažko ich môže človek len tak ľahko poslať "niekam" ako len niekoho známeho. Ale možno keď budeš svokre dávať najovo, že ju neľutuješ, prekonáš jej hnev, tak možno časom s tým u teba prestane.
Inak to čo si písala o synčekovi, je veľmi zaujímavé. Tiež myslím, že deti vidia to čo my už nie. Oni aj tie enrgie cítia viac ako my.

halienka
16. aug 2008

Expertka, na mňa strašne dobre pôsobia borovicové lesy, nemusím sa žiadnej ani chytiť, aj tak cítim ako ma posilujú fyzicky aj psychicky. Asi mám k nim nejakým spôsobom blízko 😉 Ale keď idem lesom, tak teiž objímem smrek a poprosím ho o liečivú silu. Môj muž sa na mne smeje 😀 no ale on je zdravý ako buk, on to tak nepotrebuje ako ja.

expertka8
16. aug 2008

...halienka... 🙂
...vidis...a predsa je to na baze "pocitovej" 😉
...doteraz si mozno ani netusila/priznam sa..ze ani ja/..ake ucinky ma smrek..a hla... 🙂 😀
...ty si to vycitila aj bez mudrej knihy 😀

lelenkaa
16. aug 2008

V predchazdajucich stranach som citala o snoch. Nemam nijake zaujimave sny ale pamatam si na jeden, este ked som bola na zakladnej skole. V tom sne som mala tolko ako vtedy v sucastnosti, cize male dievca a bola som doma. Isla som do detskej izby, bolo rano, otvorila som dvere, izba bola uplne inak zariadena ako ta moja a v izbe boli dvaja chlapci, mali tak 17-18. Ja som im povedala ze uz maju vstat a oni povedali ano mami. Este to mi bolo cudne som mamou chalanov ktori su odo mna starsi a ako ma posluchli. Po tom ako som sa zobudila som mala z toho taky dobry pocit, este aj teraz ked si na to spomeniem? A po rokoch. Byvame v uplne inom meste ako kde som vyrastala, moji rodiacia byvaju stale v tom istom byte a my s manzelom mame byt, ktory ma rozmiestnenie izieb take iste ako byt mojich rodicov, detska izba je tak kde ja som mavala destsku izbu a ....... mame dvoch synov 🙂

halienka
16. aug 2008

Epertka, to áno 🙂 myslím, že všeličo vycítime skôr, len akosi málo dôverujeme vlastnej intuícii a pocitom. Veľakrát som si až dodatočne uvedomila, že veď už na začuatku som mala s niekoho "čudný pocit", alebo na nejakom mieste hneď dobrý pocit, alebo nestáva sa vám, že keď máte na niečo odpovedať napadne vás v prvom momente odpoveď no to neodpoviete, chvíľu sa zamyslíte a odpoviete niečo iné. A nakoniec zistíte, že tá prvá odpoveď bola tá správna. Mne sa to stáva niekedy. A aj keď som celkom rozumovo založený človek, začínam sa omnoho viac riadiť vlastnou intuíciou 😉
Lelenkaa, tak to je neuveriteľné, tak to bol normálne veštecký sen. Mne sa raz zase snívalo o kolegovi, že ho obliekam na svadbu, že sa ide ženiť (v tej dobe bol už ženatý). No neviem kde sa mi to vzalo v hlave, pamätám sa ako som mu zapínala peknú vestičku na košeli a česala mu vlasy. No ono sa vraví, že svadba v sne nie je dobré znamenie. Ani som mu to nehovorila, asi by sa mi vysmial, že asi moc na neho myslím 😀 Tri dni na to sa kolega obliekal na pohreb, pri autohavárii prišiel naraz o oboch rodičov. 😔

olivova
16. aug 2008

no baby, ste ma dobre vystrasili...my sme si s manzelom prerobili podkrovie u svokrovcoch a nemozem si pomoct, aj tak sa citim, ked som sama, ze tu nie som sama 😲 A myslela som si , ze mi zacina len sisi, ked len tak kutikom oka zazrem daky tien, alebo akoby nieco prebehlo....a to trva dost dlho...Ja sa preto bojim aj na wc ist sama v noci, to budim muza, a on je zlaty, ze sa nehneva ale ide so mnou...a to nehovorim, ked odisiel na sluzobku - som mala vysvieten vsetko. A to som si myslela, ze sa bojim vlastneho tiena....uz vas asi nejdem citat, lebo sa budem bat este viac... 😒

lelenkaa
16. aug 2008

Tak ten tvoj sen bol horsi. No a este dnes v noci sa mi snivalo ze som v novom dome s krasnou kuchynou s vyhladom do zahrady a ten dom je nas. Nejako dlhsie som na dom ani nepomyslela, neviem preco ten sen. My by sme chceli dlhsiu dobi jeden aj kupit, je to starsi dom a na vrchu ma uplne novu nadstavbu ale ta kuchyna sa mi tam velmi nepaci. Jediny problem je v tom ze nas byt nechce nik kupit, teraz sa nejako byty nepredavaju, inak by sme tam uz byvali. Tak neviem ci to nebolo znamenie ze raz budeme byvat v dome ale v inom ako sme si teraz vyhliadli. My by sme to chceli hlavne pre toho starsieho syna, on potrebuje priestor na vybehanie sa, v byte sa dost nudi.

A este co sa vysvetenia bytu tyka, rozmyslala som nad tym pre vacsi pokoj na dusi, ja som strasny strachopud. To len tak si zavolam farara? Kolko mu za to zaplatit?

melory
autor
16. aug 2008

ahojte, expi dakujem za vycuc o stromoch...az teraz si zacinam uvedomovat moju stratu energie v prirode.
tak isto ma pekne vie vysat mesto bratislava

zivacky mam prave v dubovom lese, kde by malo ist o dobyjanie

k snom, poslednu dobu mam sny o konci sveta, zachranujem ludi, pomaham im, su ako zmyslov zbaveny, ako v tranze a ja medzi nimi beham "triezva"

melory
autor
16. aug 2008

ked ja citim, ze je niekto - nieco v byte chodim s vonnou tycinkou alebo zapalenou svieckou po byte....

lelenkaa
16. aug 2008

Inac aj ja som cela pokakana ako som nasla toto forum a to nielen v noci ale aj cez den. Tuto noc uz sme spali s detmi, ked v spalni buchot potom suchot, vyletela som z postele, hned oproti je obyvacka, vletela som tam, muz este pozeral TV, nechapal co robim, tam som si sadla na gauc, pytal co sa stalo, ja ze nieco tam buchlo, on ze radiator - niekto u susedov buchol do neho, ja ze nie to bolo od komody, potom ked som si to cele v mysli presla, asi padlo balenie plienok z komody, uplne logicke vysvetlenie, urcite u nas vtedy nestrasilo, ale ja ako som toto vsetko citala tak sa vsetkeho bojim. Sledujem deti kam sa pozeraju, ako sa tvaria. No uplne mi sibe. Este som citala ze cim viac 2 maju deti v dat. nar. tak tym su vnimavejsie. Druhy syn sa narodil 21.12.2007 22:40, stacila chvila a bol by 22.12. tak ale dufam ze na neho to nebude platit 🙂

melory
autor
16. aug 2008

lelenkaa v teme co pre mna znamena vieru su "kostolacky" budu isto vediet....

lelenkaa
16. aug 2008

Melory hned idem zapalit, ja mam stale ten pocit, ale nastastie mne sa este nikdy nic nezjavilo, nastasie. Olivova, tak to ti fakt nezavidim