Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

mywiel
28. apr 2009

Tak ja som musela byt zas Zidovka, lebo furt sa mi sniva, ze ma prenasleduju vojaci a ja sa schovavam s detmi, utekam, zamkynam pred sebou dvere, no horor. ☹

kozimura
28. apr 2009

Taky mívám podobné sny.Ne o vojácích, ale prostě., že mě neustále někdo pronásleduje. Docela i přemýšlím o hypnóze, ale kdo ví, jestli se někdy odhodlám. Občas si říkám - lépe nevědět...

jeudi
29. apr 2009

ahojky holky toto tema mi doporucila jedna maminka z konika,tak sem pisi..mam zalozene tema jak odstranit ,,lva,,z pokojiku a to neni jen lev to je i pan a tak vcera jsem na to tema psala ze uz je klid ale bohuzel jsem to zakrikla..zase v tu samou dobu se mi zbudil a zacal mi vypravet..a rano si to pamatuje..proto pisi sem ..take verim ,ze deti v tomto veku vidi duchy ,ale da se s tim neco delat???rika se ze deti kdyz pak jdou do skolky mezi deti tak tuto schopnost ztraci..tak nevim jestli to je jen vyplod fantazie v male hlavicce nebo jestli je to fakt 😖

kozimura
29. apr 2009

Jeudi, ju, na to téma jsem koukala a hned se začla obávat, že nás to jednou taky potká. Terinka je zatím maličká a sama spí od svých 8mi měsíců a jen se děsím, zda příjde doba, kdy se začne bát a bude chtít k nám do postýlky. A řekne ti něco Filípek - jako co viděl, nebo tak?

mywiel
29. apr 2009

Jeudi alebo Svrtok (po francuzsky) 😀 vobec si z toho nerob tazku hlavu pokial to jeho nejako netraumatizuje hlavne mu nehovor, ze si vymysla. Ja tu poznam jedného pana co vdaka modlidbe Archaniel Micael vie tych duchov poslat prec z domov. Ale neviem ci aj u vas v Cechach su ludia co maju tuto schopnost. Inac duchovia co ostavaju v domoch bud nepochopili, ze su mrtvy alebo ich tam nieco drzi, vycitky a tak... 😒 ☹

mywiel
29. apr 2009

Moja mala sa bezne usmieva a vykecava do plafonu alebo sa zahladi na jedno miesto a natahuje rucicky, ja som len rada, mozno vidi mojho ocka alebo anjelikov straznych, viem ze existuju mala som moznost sa o tom presvedcit. 😵

jeudi
29. apr 2009

myw:kamaradce se stalo neco podobneho a rikala ze pujde za fararem at ji tam neco udela nebo co ,ale moc ji to neverim,ze ji padla lampa na hlavu atd ,ze pes stekal do jednoho mista..tomu bych verila ale dost prehanela..jinak nevim jestli neco takoveho mame tady..ale asi bych si nadelala do gati kdyby mi ten dotycny rekl ze tady opravdu neco je..KOZIMURO:fifa mi porad mele dokola ze je tam brouk a porad dokola to opakuje jinou noc je tam treba pan atak..ale radsi 5krat vstanu za noc nechci ho zvykat k nam do postele,jinak vim ze kdyby se zase zbudil jindy tak by bylo zle ze ho zase do te postele nevemu..a to nevadi ze je takhle malinka ja kdyz mela takhle maleho brasku i jako male miminko kdyz zacal vnimat okoli tak se usmival porad do jednoho mista nebo naopak

mywiel
29. apr 2009

Jeudi precitaj si prispevky od Bibule ona s nimi byva, my sme mali tiez jedného pana v dome, ale uz sme ho poslali prec bol to taky bradaty panko, nervozny, povaha nieco ako Luis de Funes, nemal rad novych navstevnikov u nas, teda hlavne chlapov a najviac vyhanal mojho bratranca. 😀 😅 On bol stale priputany k tomuto domu a nepochopil, ze jeho miesto je uz niekde inde, ale s pomocou mojej svokry to pochopil, prisiel Archaniel Micael a ten ho niekam zobral a ked sa s nim vratil, tak panko bol pokorny ako baranok pochopil ze jeho miesto je uz niekde inde. Oni nie su zli len su niekedy strateni no. 😅

kozimura
29. apr 2009

Jeudi, tak Terka toto nedělá. Ukazuje na věci, na nás, ale ještě teda nikdy jen tak do prostoru. V poslední době se ale občas budí ve stejnou hodinu s pláčem a stojí v postýlce. Bolestí to není a není to ani snem. Když se jí něco zdálo, tak plakala v sedě ve spánku a stačilo pohladit. Teď ji musím pochovat, pohladit a když už se mi zdá, že usíná a pokládám ji, opět spustí, ale šílený křik, ale v tu chvíli odcházím a asi do 10 min najednou úplně stichne, tak nevím...

mywiel
30. apr 2009

Kozimura ja si myslim, ze to nebude duchmi ale v jej veku maju deti predsalen nocné mory... 😕 Moja sa tiez pravidelne budi o 5tej rano s placom a potom zaspi.

kozimura
30. apr 2009

Mywiel, ju, vím, že to není tím, ale člověk pak už fakt neví, zda ji něco bolí, nebo je to fakt jen ten blbý sen. Jen někdy nevím, jak reagovat. Jestli ji opravdu z postýlky brát....

sumienka2525
30. apr 2009

ahojte, dnes som u sestry pozerala na nete www.mojevideo super veci o duchoch. To akoze co natocili ludia na kamery a fotaky. Niektore videa take nic moc a pri niektorych sme ani nedychali. No riadne som sa bala, brrr . Ja si myslim ze na tych duchoch nieco je a verim ze su, ved aj mne sa zo tri krat stali veci nevysvetlitelne.

leannes
30. apr 2009

Ahojte 🙂, citala som tuto diskusiu aspon jej velku cast so zatajenym dychom, ja som na taketo veci vobec neverila....az donedavna, nejako sa prehlbili velke problemy s manzelom ☹.....a pisala som jednej vestici, na ktoru mi dala kontakt susedka a b ola som prekvapena moooooc, ako sa vseeculinko plni.....

leannes
30. apr 2009

inak kontakt je

ciganske.karty@gmail.com

🙂

melory
autor
10. jún 2009

ahojte, dlho som sa tu neobjavila. duchovia proste existuju. v noci zacala mala plakat a syn kopat nohami, nik nevedel povedat co sa stalo, len syn hovoril, ze sa boji. muz ma budil na tuto situaciu. pocula som ho, chcela som vyskocit k detom ako to robim vzdy. lenze moje telo sa nachcelo pohnut. bolo strasne tazke. pootvorila som oci a v kute som videla uplne jasnu ciernu hnotu. bola to silueta cloveka, velmi vysoka a velmi chuda. to by nic nebolo, keby mi to nepovedal aj moj muz. co je uz sila.

pinocio
11. jún 2009

ahoj, nahodou som ojavila tuto temu no nemam vsetko precitane
ja som ako mala mala tuto schopnost aj so sestrou, mame to po otcovi

lenkicka
11. jún 2009

ahoj holky, přidávám se do debaty....malé děti skutečně duchy vidí...sama jsem měla tu skušenost...byla jsem v kostele a hrála na varhany...měla jsem vedle sebe kabelku...stála tam dlouho...najednou jsem cítila, že za mnou někdo stojí a naráz kabelka letěla na zem a za sebou jsem vnímala pocit obrovské zlosti....sice jsem ho neviděla, ale tohle mi dost stačilo....brrr. Od té doby jsem tam sama nebyla...pak jsem se ptala faráře a ten mi potrvdil, že tam někdo je. Proto na duchy věřím. Těch příběhů by bylo i více od lidí kolem mě.

Další důvodem věřit...navštěvuji psychotroničku...léčí mě, čistí a už mi dělala i SRT (čištění mé minulosti)...výsledkem bylo, že jsem potkala svého manžela, přestože jsem do té doby měla "na chlapy smůlu"...do roka od vyčištění jsem potkala super chlapa a porodila krásného a zdravého syna...někeří si mohou myslet, že to byla náhoda, nebo že jsem měla štěstí...já už na náhody nevěřím...některé věci jsou dané...jiné se dají změnit 😀

K těm dětem...od ní vím, že děti mají schopnost duchy vidět...a pokud by mi něco malý takového vyprávěl, věřila bych mu a řešila bych to. Dá se mu pomoci, aby odešel, ale musí to dělat "odborník". Vím, že u nás bývají rodiče tchýně...ještě je nepustila...a pozoruji na kočkách, že se někdy zakoukají do jednoho místa a nic tam není, ale malého neohrožují...tak to zatím neřeším. 🙂
Zatím má Šimi 6 měsíců, takže vyprávět nemůže...ale určitě by se to projevilo na netypickém chování (opakovaný pláč, strach)...ale někdy to taky může být jen zlý sen...ten dospělí mívají taky 🙂

melory: to je fakt síla...ta bezmoc musela být srašná...už víš, jak to budeš řešit? Pokud nikoho neznáš a budeš potřebovat nějaký kontakt, ráda Ti do IP pošlu kontakt na svoji psychotroničku...dělá to. Držte se. 😵

leniciatko
11. jún 2009

lenkicka : povedz mi bližšie,ako reagujú deti a zvieratá na duchov? Moja dcára ,mala asi tri roky a vysoké teploty - bolo po polnoci a začala kričať:mami,povedz dedkovi,nech sa na mna nekuká (dedko už mesiac umretý). A teraz syn,dvoj. roč. sedeli sme večer v obyvačke a začal z ničoho nič hrozne revať a stále pozeral na vypínač a dvere a pýtal sa na ruky,a len hovoril,že sa bojí vypínača.

Ja sama kolkokrát cítim,že niekdo pri mne stojí,alebo ,ako keby mi niekdo fúkal okolo uší. A zas sa mi stáva že mi hrozne trúbi čosi do uší.....

a ešte jeden dotaz: na jar sme doopatrovali doma môjho dedka-umrel a nás doma u našich v spálni. Všetko prebiehalo kludne... len dcéra k našim do spálne ani vstúpiť a spať už vôbec.synovi to nerobí nič.

som rada,že je tu takáto téma.

alica111
11. jún 2009

Deti do cca 5 rokov si pamätajú udalosti z ich minulého života. Treba ich počúvať a veriť im čo rozprávajú. Ak ich pochopíte zistíte čím boli, prípadne kedy a kde. Duch, ktorý zostal na zemi je pripútaný na materiálne veci alebo na niekoho. Treba mu pomôcť sa odpútať, aby prešiel do inej úrovne. To platí aj pre ľudí, ktorý dlho a ťažko odchádzajú z tohto sveta. Treba im pomôcť poslať ich. Na túto tému by sa dalo veľa rozprávať 🙂

misulkah
11. jún 2009

Ahojte.
Zaujala ma tato tema.Precitala som si len zopar vasich odkazov a su velmi zaujimave.Tiez si myslim ze deti dokazu vidiet veci ktore mi nevidime.Mam 10. mesacnu dcerku a ked mala cca 6.mesiacov, zacala sa v spalni pozerat na jedno miesto na stene.Usmievala sa na to miesto a trochu ako keby sa tesila ze tam nieco vidi.Ja som tam samozrejme nic nevidela.Trvalo to tak 2 mesiace.Zakazdym ked sa tam pozrela usmiala sa a kopala nozkami.Hovorila som tomu ze tam vidi asi anjelika. 😉 Od zaciatku zaspava v postielke a teraz prave v poslednom case tam nechce zaspavat.Ked ju tam ulozim v polospanku zacne hrozne plakat a mam pocit ako keby ju tam nieco pichalo.V momente sa posadi-postavy a place.Mozno len trucuje a prejde ju to.pa

majkarebecca
11. jún 2009

baby moja mala jeden cas ukazovala na skrinu ze tam vidi uja.Bala sa aj vynst z izby,Budila sa na to aj v noci a stale ukazovala na to iste miesto ze je tam ujo.v tom case mi zomrel stryko a mala ho mala velmi rada aj on ju.tak sme sa zhodli ze je to jej anjelik strazny.boli sme mu zapalit sviecku a od vtedy ho tam nevidela.neviem co si mam o tom mysliet...

leniciatko
11. jún 2009

Ja pridám svoj mimotelový zážitok: bolo to asi dobrých 10 rokov dozadu,ešte som bola slobodná. Stal sa mi za plného zdravia,predchádzajúcich psychických tráum.
Raz nad ránom,okolo tretej hodiny,som sa zobudila,na to,že v deckej je nenormálne svetlo ružovo-červené-žlté-biele a neviem aké.... a príjemné teplo. Za oknom svietilo slniečko,jasné modré nebo.
Zrazu som začala opúšťať svoje telo,a vychádzala som von cez hlavu. Mala som pocit,ako keby ma niečo volalo a nakoniec som pozerala na seba,ako leží moje telo na válende. Potom som sa náhle vracala späť a nalievala som sa do tela cez hlavu,a cítila som,ako do slova ožívajú palce na nohách.Mala som úplne blažený pocit. ... Nikoho a nič som necítila,ked som bola vonku....
Potom sa to zopakovalo,zasa raz v noci,pocity celkom také isté,len som povedala,že ja už nikam nechcem ísť a chcem zostať na zemi. Hned som sa naliala do tela a spala. Dodnes neviem pochopiť,čo to vlastne znamenalo. Nič sa po týchto zážitkoch nezmenilo na mojom živote,len som si istá,že moje žitie je o niečo- tajomnejšie?....neviem...

melory
autor
11. jún 2009

lenkicka - si zlata dakujem, len dako to riesit nepotrebujem. bezmocnost bola hrozna, ale tak povediac to poznam a tak nebol v tom strach. v tomto nasom byte sa duchom dako paci, no nie su zatial zly, nestalo sa nic vazne.

leniciatko
11. jún 2009

melory- ako sa prejavujú?

lenkicka
11. jún 2009

leniciatko: děti je vidí tak přesně tak, jak popisuješ....znám pár příhod z vyprávění moji psychotroničky. Zvířata je pozorují tak, že se upřeně zadívají na jedno místo, přestože tam nic není...hold nemůžou mluvit 🙂
Máš sama velice zajímavé zážitky 😵

alica: skvěle a výstižně jsi to napsala s tím připoutáním...přesně tak to je...vlastně kolikrát to děláme my sami...duše pak nemůže odejít a tudíš se znova narodit ☹

hrehuska: s těmi anděly máš také pravdu. 🙂 Normálně máme jen jednoho, ale někteří jich mohou mít i více 😀
zkus malé přestěhovat postýlku do jiné místnosti...oni se zjevují třeba jen na jednom konkrétním místě v místnosti...pak uvidíš, jak bude reagovat 🙂

majkarebecca: gratuluji...podařilo se Ti ho pustit dál.....někde jsem četla, že duše mají několik poslání a podob nemusí se hned vrátit na zem...jedna z nich je anděl 😀 , nebo "tam" zůstávají a dozrávají...

už jste si někdy všimli, že jsou lidé, kteří i když jsou mladí věkem působí jako starší a naopak? to je zralostí duše 😀 Já sama se strašně ráda pořád učím a něco mě žene pořád zjišťovat nové informace....hold má dušička se učí 😀 😀 😀

Jak jsem si všimla, jste tady hlavně Slovenky 😀 ...i moje psychtronička je Slovenka...hold jako národ v to více věříte 🙂

erikasadek
11. jún 2009

hura tema zije.... 🙂

melozy, do certa tak to je sila...
daj potom vediet ci sa znova zopakovalo.. a skus vycistit trocha byt. znova... 😉
porozpravame s aneskor ja utekam..................................

leniciatko
11. jún 2009

lenkicka- ešte mám koooopec týchto vecí,určite som to musela vnímať ako dieťa,ale si nič nepamätám. možno je to škoda. prečo to máme zabudnúť? je to všetko velmi čudné..... 😒

leniciatko
11. jún 2009

lenkica - a čo si myslíš o mojom mimitelovom zážitku?

lenkicka
11. jún 2009

asi by ses měla poradit s někým, kdo se tím zabývá...možná Ti pomůže rozvíjet tvé schopnosti a budeš s nimi moci i pomáhat... 🙂
a někdy je lepší, že zapomeneš věci z minulých životů...představ si, že by sis třeba pamatovala svoji násilnou smrt nebo znásilnění ...

pinocio
11. jún 2009

babenky ja v detstve som mala zlu skusenost- v noci som sa zobudila nato ze nemozem dychat akasi zaba s hlavou stareny jezibaby sedela na hrudi to sa opakovalo noc co noc nakoniec niekde som zacula, ze dore je dat cesnak do klacovej dierky a nanoc zatvarat dvere potom to prestalo