Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

veronika13
15. sep 2008

toto som našla ako prvé, ak to už bolo vkladané tak sa ospravedlnujem:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Atlantída

podľa mňa sa asi nezistí, či skutočne existovala

nobody
15. sep 2008

veroniko, jasně že byla

veronika13
15. sep 2008

tu je toho viacej
http://www.freebsd.nfo.sk/atlan.htm

nobody, ako vieš?

erikasadek
16. sep 2008

ahojte dlho som nebola, sorry, mam chore deti a plno starosti , super veronika vidis ak chces tak najdes nieco 🙂
budem citat vecer;

melory
autor
16. sep 2008

hned som si stranku hodila k zalozkam, ked deti zaspia...hned vyrazam za citanim.

brendi
16. sep 2008

už dlouho tu nebylo nějaké videjko, do diskuzí nepřizpívám ale rádá vás pročítám 😵

melory
autor
16. sep 2008

brendi - kludne sa pridaj, budeme len radi

erikasadek
16. sep 2008

no tak to treba mat cas hladat tieto videa, a ja ho teraz nemam.
ozaj melory ja sa ti ozvem, prepac mam toho vela zatial 🙂

erikasadek
17. sep 2008

HEJ DUCHARKY TAK CO JE S VAMI?
tak nasla som nieco pozrite si co nato poviete, hra tienov?

https://www.youtube.com/watch?v=jBtcKBFVFp8
erikasadek
17. sep 2008

niekedy ludska fantazia je bujna ze?

https://www.youtube.com/watch?v=_ePVrvC7wSw
erikasadek
17. sep 2008
https://www.youtube.com/watch?v=oMUTtEnIJN8


tak to len v skratke to je video , kde , je ukazane v skratke, ze nasa kamuflovala, opbrazky z mesiaca , co nasla takze tie budovy co tam nasli a su kamuflovane, takto to vidite na konci, niektore objekty su velke aspon pol kilometra, a veze apodobne , kde on odhaduje , ze to boli ako radary, je to clovek , ktory , niekedy na tomto projekte pracoval

erikasadek
17. sep 2008
https://www.youtube.com/watch?v=AeegxirpSLw


neviem co vam mam nato povedat, pozrite si to,

erikasadek
17. sep 2008

tak vidim , e tu dnes nikto nie je tak ja idem spat, raz za cas mam cas, a nikto tu nie je 😒

melory
autor
18. sep 2008

video toho telicka - no stava sa...dokonca co tam bolo video ze demon....tak poznam u nas v meste take dieta, hovori sa im vtacie deti...a chodilo do specialnej skoly pre nepocujucich...no poviem vam, ze ako dieta som sa ho-jej, veeeelmi bala.

erikasadek
18. sep 2008

ahoj, no ja to davam ako zaujimavost, boze ludia zo vsetkeho hned nafuknu vsetko,
ale pri pohlade na video mi bolo tak smutno, pri srdci.

melory
autor
18. sep 2008

to ano....
baby mavate vestecke sny? ja ano....niekedy len v symbole sa to prenesie do reality, ale aj tak, zaujimave, nie?

erikasadek
18. sep 2008

no ja som mala strasne ked som bola tehotna hotovy horor..... 😒

melory
autor
18. sep 2008

mne sa to casto nestava, ale poznam take osobky...co su ako predpoved pocasie , tak predpoved udalosti.

zuzkafuny
18. sep 2008

bububu 😉 😀
moja sestra zvykne mať nočnú moru... takú mini predtuchu... tiež hovorieva, že vidí duchov 😅 a cíti vyžarovanie z predmetov... alebo teplo, alebo chlad, alebo zlý pocit... 😖

melory
autor
18. sep 2008

nocne mory som mavala a dost drsne, normalne som musela vyhladat pomoc a od vtedy...klop klop, nie ze by prestali, ale uz sa ich nebojim

zuzkafuny
18. sep 2008

Segra ona sa takýchto vecí nebojí 😅
Keď som bola mladšia, tak som o kadečom takomto dosť čítala a prehovorila som ju, nech sa pýta keď má nočnú moru... a normálne sa jej niekedy dostalo odpovede 😀
A teraz keď nemá na moru náladu, tak jej povie daj pokoj a má pokoj 😅

fabrisia
21. sep 2008

zaujalo ma toto téma, lebo momentálne sa potýkam s podobným problémom, len nemáme dieta ale psíka...bývali sme s priatelom a s našim psíkom v jeho byte na sídlisku, lenže ja som začala podnikat, priatel robí manažéra a psíka sme nechceli nechat trápit v byte tak som prenajala dom, uplne novo zrekonštruovaný, kúpila som do neho nový nábytok, psík mal záhradu a vyzeralo byt všetko ok, lenže ešte sme sa len stahovali začali sa diat divné veci, napríklad nikto tam dva dni nebol a prestala tiect voda, po privolaní inštalatéra zistil, že bol zavretý hlavný prívod v pivnici, zažína sa nám svetlo v pivnici, stále sa to stupnuje, pes je nervózny často vrčí a šteká na niekoho neviditelného, hrabe neustále na jednom mieste na dvore, teraz sa začali prepínat samé programy na telke, veci ktoré niekam večer položíme nájdeme ráno inde...naozaj neviem čo s tým asi zruším prenájom, dnes sme zase spali v priatelovom byte aby bol klud ☹

erikasadek
21. sep 2008

fabrisia , aj ked pes je nervozny tak je mi jasne , ze ta nie ste samy.
teraz to neznamena nic zle pokial vam niko fyzicky neublizuje tak sa neboj, proste su tam stary obyvatelia tohto domu alebo pozemku a nakolko bol aj zrekostruovany tak to vsetko vysvetluje.
hlavne ked sa zacnu prace v takychto domoch a miestach tak sa zacnu diat veci, proste nie su spokojny, nevadi , vy ste panmi a nie oni a treba im to dat aj na javo.
skus vydymit dom a vsetky kuty v dome susenou salviou to ukludnuje enrgiu a ak chces duchou zapni sviecku ak je mozne v strede miestnosti, a pozri sa preco a co hrabe pes na dvore , musi to byt nieco pri com je energrticka sila ide, tazko sa vysvetluje a skus.. 😉

erikasadek
22. sep 2008

tak co je s s vami kde ste vsetky, melory , denisocka; expertka a dalsie...... 😒

melory
autor
22. sep 2008

ducharime 🙂 momentalne carujem s laskou {usmievam sa na manzela ...}

zuzkafuny
22. sep 2008

ja som tu... 😀 😀 😀

melory
autor
22. sep 2008

holky pokecajte....dajte rec o niecom....takto na jesen 🙂
zajtra vam poviem, aky pribeh sa odohral.

erikasadek
22. sep 2008

carujes s laskou, to by som rada vediet ako? 😀

ahoj zuzka.. 🙂

julia225
22. sep 2008

dlho vas citam, super tema, aj ked po 22hej vas radcej neotvaram 😖 😀
moja mala sa od narodenia rozprava s ujom... 😒 neviem kto by to mohol byt, najnovsie od nej chce jej macka, ale zakazala som jej dotykat sa ho alebo davat mu ruku a predmety... 😒
neviem preco, nieco mi tak radilo....
a v noci mavala nocny des a vzdy sa pozerala na jednu stenu v nasej izbe a revala ako posadnuta...co myslite ze to bolo???