Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

gemini2
18. dec 2011

@lanczi ked mas na mysli nejaky hrozny koniec sveta alebo take nieco- tak ta sklamem. ale viem ked ma niekto zomriet, koho som poznala...vykladam aj tarot a vela mi vychadza (vlastne vsetko s cim sa mi neskor ludia priznaju)...

lanczi
18. dec 2011

@gemini2 ja neverim na koniec sveta,a tu schopnost ti nazavidim 😒 ,skoda ze si tak daleko aj ja by som si dala od teba vylozit 😵

pikino
18. dec 2011

ja tiež neverím na koniec sveta. Navyše prečo by som sa mala báť keď život predsa smrťou nekončí 🙂

@gemini2 sa nesmej :D , každý má strach z nepoznaného. Mne sa dnes tiež polku noci snívalo s duchmi, ale to sa dalo čakať. Vždy keď som na nervy tak sa mi cpú do hlavy. Ani si nepamatam čo presne, iba že ich bola plná izba a bolo mi to velmi nepríjmené.

gemini2
18. dec 2011

@pikino ked sa ti napr. sniva, ze ta niekto drzi za rukui...otvoris oci a nikto tam nie je ale stale ta nieco drzi za ruku......

gemini2
18. dec 2011

napisem vam pribeh na dobru noc....rozpravala mi to mama a staslo sa to v Ruskej Volovej. v jednej rodine zomrelo take malicke babätko. jeho matka velmi smutila a nemohla sa s tym zmierit, prosila aby sa vratilo spät a aj sa ruhala. kricala ze ked sa jezis mohol vratit a vstat z mrtvych, preco sa jej dieta nevrati???....odvtedy nemohli spat. v noci ich v dome nieco dusilo. hovorili to aj susedom, no ti im neverili a tak tam par z nich prenocovali. v noci vsak nieco dusilo aj ich...nemohli tam spat. ta rodina sa musela odtial odstahovat, hned nedaleko si postavili novy dom a odvtedy mali pokoj...ten dom by tam mal stat doteraz ale nikto v nom nemoze spat......

gemini2
18. dec 2011

este nieco: moj otec pracuje na TS a ked bolo treba, siel ako sofer aj s pohrebakom. raz sa mu stalo, ze ked viezol neboztika na cintorin, auto nie a nie nastartovat. stale skusal a nic. tak sa teda otocil dozadu a povedal: pocuvajte, uz musime ist, ludia uz cakaju...... a auto bez problemov nastartovalo........... 😨

lanczi
19. dec 2011

@gemini2 ,este ze som si to precitala rano..vidis aj anjelov?

pikino
19. dec 2011

mne sa zas včera v noci prechádzal nejaký týpek po izbe. Vždy ked napíšem do tejto témy, tak začnú otravovať.
Niežeby ma to nejako tankovalo. Ja sa otočím na druhý bok a spím ďalej. A ešte mi v noci na balkone čierna mačka mraučala. To som sa zlakla viac keď skočila zo strechy opica krpatá. Len aby som nerobila paniku je to susedovie najduch 😀 😀 😀

gemini2
19. dec 2011

@lanczi anjelov nevidim ale jedneho mam pri sebe. casto citim dotyk...akoby ma niekto pohladil. myslim ze je to anjel. neviem

ellie13
19. dec 2011

Ahoj gemini2,na tom,ze vidis alebo citis duchov nie je nic zle a naozaj sa ich netreba bat..urcite si silne medium ktore spojuje tento svet s tym druhym,zahadnym 🙂 tiez vidim duchov od malicka a som rada za tento dar 🙂 ale mas pravdu v tom,ze to vela ludi nechape...

gemini2
19. dec 2011

@ellie13 ja casto vidim tiene a duchov ale ked to niekomu poviem, som za blazna...trochu sa tu bojim pisat moje zazitky- este na mna zavolaju psychiatra.... 😀 casto pride za mnou niekto v noci.... napr. pred dvoma rokmi mi prisiel do sna nebohy dedko. boli sme na dvore u otcima a dedko volal, jednu pani- ktora este zije(ale v tom case bola velmi chora), aby mu sla pomoct. a otcim zavolal: ja pojdem. tusila som nieco zle. vylozila som aj karty a bola tam smrt...stale a stale dokola karta smrt. o par mesiacov na to otcim umrel. ja som ho nasla mrtveho...

gemini2
19. dec 2011

velmi som sa bala, ked som bola tehotna- v tehotenstve sa nema dotykat kariet, trpla som ci sa nieco nestane. nastastie za mnou pocas tehu nebol ziaden duch

gemini2
19. dec 2011

ak este mate niekto chut sa bat, pridajte sa....pridam este jeden zazitok. moja babka zomrela ked som bola v porodnici s dvojickami. dlhsie som sa s nou nekontaktovala, nevedela som ze ochorela a je na tom zle....ale stale ma cosi nabadalo, aby som jej sla chlapcov ukazat. blizil sa vikend a mne bolo povedane, ze uz nas prepusti- zaciatkom tyzdna. pytala som sa uz na vikend, no nedalo sa. jedno dvojca dostalo hnacky a to pri novorodencoch riziko. v noci babka umrela..... velmi smutim, ze som jej nestihla ukazat pravnukov. po par mesiacoch som s nou mala sen: boli sme niekde vonku a ona prisla a oslovila ma menom. na to som sa prebudila a zlakla- ved bola mrtva a bolo to take realne- ibaze v sne bola o vela vela rokov mladsia. po par dnoch sa mi prisnila zas- no uz som ju nevidela iba pocula ako mi vravi, ze mam ist k nim a od dedka pytat staru truhlicu, v ktorej su vysivky a potreby na vysivanie............ netusim co pre mna nechala- po truhlicu som dodnes nebola(nevychazdame spolu dobre) odvtedy sa mi neprisnila

haslerka31
20. dec 2011

@pikino Vtedy ,ked sa mi to stalo bola ok...Aj moja mama si myslela,ci sa neprisla so mnou rozlucit,ale nie bola ok.Ked som sa za tou lampou natiahla,tak som citila akoby nieco zo mna spadlo....brrrr a sa takych veci bojim a stale kukam horory🙂

pikino
20. dec 2011

@haslerka31 možno sa v noci odputala od svojho tela a prišla ťa pozrieť :D

ja som mala zasa desnú noc. Stále som cítila že niekto v tej izbe je (pukal nábytok, a sem tam niečo buchlo) v kuse som sa budila zo spánku a malá už druhú noc o pol jednej sa budí s plačom. A ráno zasa ta mačka nepodarená mi pišťala na balkone. Včera som prosila anjelikov nech mi dajú nejaké znamenie, ale nemyslím že toto boli oni, lebo príjemný pocit z toho nešiel.

moncika15
4. jan 2012

ahojte 🙂 musim sa niekomu vykecat, doma by ma mali za blazna ☹ Este pred silvestrom dostal znamy tak silnu porazku ze z neho zostala "ziva mrtvola" uz sa len cakalo kedy da rodina suhlas na odobratie organov a vyhlasia ho za mrtveho. V pondelok vecer sa tak stalo a v utorok ho odpojili. v tu noc som sa stale budila na zvlastny pocit ale nejako som to nebrala vazne. Lenze vcera sa Teo presne o polnoci zobudil a plakal,plakal a plakal.Bol napapany,prebaleny aj sa mu spinkat chcelo ale ako som zo polozila do postielky tak sa na mna drapal a spustil strasny rev, akoby sa niecoho bal. S muzom sme si ho zobrali do obyvacky ale cely cas bol na mne zaveseny,ukazoval prstom a hovoril "du" samozrejme ze ja som si to vysvetlila tak ze hovoril "duch", asi pozeram privela filmov a v tehu so citala clanky typu "deti vidia duchov". teraz neviem co som nahlavu padnuta alebo sa fakt nieco deje☹ zajtra ma znamy pohreb, dufam ze sa to skonci!

katka_4
8. jan 2012

ahojte, chcem sa spytat na niečo. moja dcera sa začala čudne správať v obyvačke... doteraz bolo všetko v poriadku ale pred dvoma dnami sa to zmenilo... kazdy den sa tam hravala, šantila, behala tam. teraz ked tam vojde, zostane obarena, ako keby ani nedychala, schovava si oči a skruti sa ako jezko, ako keby sa pred niečim schovavala, ale nema strach, neni prestrasena ale zostane na mieste bud lezat alebo stat a zakryva si oči... neviem prečo tak začala reagovat, pred tyzdnom k nam prisiel byvat švagor so svagrinou, spavaju v tej obyvačke, aj potom sa tam hravala , ale teraz dva dni robí toto... a neviem si to vysvetlit, je to zvlastne... uz do obyvačky mala ani nevkroči... neviem či oni dvaja priniesli nejaku energiu zo sebou, alebo tam niekoho niečo vidi... chcem len vediet či ste sa s tym stretli niekedy

domidomi
8. jan 2012

@katka_4 a nepristihla ich ona náhodou infagranti? asi som to dobre nenapísala, ale bolo to prvé čo ma napadlo ked som si to prečítala. Hmm ale inač ťažko povedať prečo to robí a koľko má rokov?

domidomi
8. jan 2012

@moncika15 no môže to byť, že malý videl zosnulého asi sa prišiel s vami rozlúčiť 😖 ked sa to bude opakovať zapál bielu sviečku. Ináč po pohrebe by mala byť aj svätá omša , vtedy sa to zvyčajne skončí.

katka_4
8. jan 2012

@domidomi no určite nie :D ma 17 mesiacov.. viem ako sa zvykne hanbit, ked niekoho cudzieho stretneme vonku alebo niekam ideme... ale toto je iné hanbenie... akoby sa uplne uzavrela, nehovorí, zavrie oči, schuli sa skoro nedycha... je to zvlastne, zimomriavky som mala z toho ked som to videla... ale nebojí sa, hned ako ju odtial zoberiem, otvorí oči a šantí dalej

domidomi
8. jan 2012

@katka_4 hmm a vie už niečo povedať? alebo nech ukáže prstom čo vidí a kde. Zapál v tej miestnosti sviečku a sleduj plameň ked bude horieť rovno tak by to nemala byť zlá energia a ked do boku alebo tak skákavo tak tam môže niečo byť. daj vedieť

katka_4
8. jan 2012

@domidomi nepovie ani slovo neda sa tam s nou vobec komunikovat, uzavrie sa... zajtra skusim tu sviecu a dam ti vediet.

katka_4
8. jan 2012

@domidomi no nevydrzala som.. svagrina neni ešte doma, tak som tam sla zapalit sviečku.. horela rovno, tak zla energia by to nemala byt....

katka_4
9. jan 2012

@katka_4 dnes to začala robit aj u svokrovcov spalni, skusala som aj tam sviečku, a je tam teda zla energia ...

domidomi
9. jan 2012

@katka_4 hmm a malá ti to dneska urobila v obývačke znova? A prečo práve spálňa svokrovcov?

katka_4
9. jan 2012

ano v obyvačke a dnes sa začala takto hanbit aj v spalni svokrovcov... takze to robí uz v dvoch izbach...

rencica
10. jan 2012

ahojte,neviem ci to je do tejto temy,ale uz mi to nedalo napisat..pred mesiacom mi umrel svokor a odvtedy sa viac zaujimam o duchovno,anjelov a pod.teda zaujimalo ma to aj predtym,ale teraz tak intenzivnejsie...pred mesiacom,ked sme sli na pohreb,pozatvarali sme vsetky okna a dvere v dome,no ked sme sa vratili domov,v miestnosti,kde svokor umrel bolo otvorene okno,vsetci sme na seba hladeli,nechapali sme,lebo sa vsetky okna kontrolovali,ked sme odchadzali..a mam este jeden zazitok,ked nam umrela babka..brat mal 6rokov..babka umrela v nemocnici okolo 23.hod. a o tejto hodine sme sa vsetci stretli v kuchyni na to,ze brat sa dival na hodinky a plakal..

katka_4
10. jan 2012

@rencica nam ked umrela muzova babka, sedeli sme doobeda v kuchyni a svagor jedol jogurt, v tom mu vyletel z ruky a dopadol na zem bez toho zeby sa rozlial, vtedy sme si na nu spomenuli, či nahodou nezomrela, lebo uz bola len udrziavana na prístrojoch... asi o dve minuty nam volali z nemocnice, ze babka zomrela.. myslim, ze takto sa prisla rozlucit... pri mojej babke som nezazila ziadne znamenie ale noc predtym sa mi cely čas snívalo o zuboch, ze mi vypadavaju az som sa na bolest zobudila... stava sa aj vam ze ked sa vam sníva o zuboch, ze niekto znami zomrie???
ked zomrela moja babka, moja mama to den predtym citila, isli sme od nej z nemocnice, stara mama bola v pporiadku, uz sa mala len doliecit... mama cele poobede len lamentovala, ze sa jej ta stara mama nepačila, ze sa jej to nezda, ze niečo neni v poriadku... na druhy den nečakane zomrela na emboliu :(

rencica
11. jan 2012

@katka_4 mne sa tiez casto snivavalo o zuboch pred par rokmi,hovoreli mi,ze to je na smrt niekoho v rodine,ale nikto nezomrel,len mna tie zuby v sne neboleli,len padali..ale tri dni pred smrtou svokra som mala sen,ze som mala svadbu a videla som sa v satach bielych ,ale mali po sebe zelene hrube pruzky..kamoska /susedka/ mi hovorila,ze sa im teraz neviem ci 2 alebo 3krat stalo,ked im niekto umrel,ze im do izby vtacik vletel z vonku..

gemini2
14. jan 2012

Od vcera vecera si o sebe myslim, ze som blazon....... Len nahodou som pozrela z okna a stal tam nejaky chlapec v kratkom tricku. Otvorim okno a skricim :- koho hladas?
Kyvol na mna. Tak som vysla na dvor, nikde nikoho......
Sla som k branke--- tiez nikto.

Ale ten sok- ked ani v poprasku snehu som nevidela ziadne stopy..... 😕 😕
Takze tam nikto nebol? Ale kto na mna maval....?
ASI som blazom...... 😕