Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

pikino
5. sep 2011

@silviadaisy30 to svedčí o tom že my ženy sme proste tie silnejšie polovičky :D
jeeej ty sa zaujímaš o anjelov? To by som aj ja chcela niečo vedieť. Teraz sa mi pozdáva knižka anjeli vo vlasoch, chcela by som si ju kupiť. A tiež som čitala hviezdne znamenia. Tá kniha sa mi tiež páčila, síce ie so všetkým so súhlasila, ale čo sa týka významu čisiel tak tomu verím.

kukujka
5. sep 2011

@pikino ved to niekedy to bolo v nocnej o nervy boli noci ked som sa bala vynst von z inspekcnej izby a ist na wc potom som si uz zvykla a ked som zmenila oddelenie tak sa mi to stavalo uz ovela menej,ale stale sa to stavalo teraz ako som na materskej tak je to v poriadku len ked idem na noc k rodicom tak sa mi uz dva krat stalo ze som zaspala a zrazu som nemohla dychat nieco ma dusilo kricala som a kopala nic nepomahalo nemohla som nic ani sa pohnut potom ked som uz ozaj nemohla dychat tak to zrazu uvolnilo a zobudila som sa tak ze som to ledva udychala no hrozne

silviadaisy30
5. sep 2011

@pikino tak ta kniha anjeli v mojich vlasoch je nieco perfekte ta mi naozaj velmi pomohla vrelo odporucam, 🙂 🙂 a s tymi cislami je to pre mna moc zlozite,verim na numerologiu vela mam odpozorovane a pravdupovediac este to stale sledujem a sedi to na ludi skoro do bodky,,a aj podla toho viem ako ku komu a skym ako narabat,podla cisel to je naozaj zaujimave...a zacinam to sledovat u deti,asi by som si mala zacat robit zapisky 🙂 a o anjelov sa zaujimam dost aktivne a vsestrane,doteraz mi pomohli da sa povedat na kazde zavolanie,a bez nich sa uz nikam ani nepohnem donedavna som si este vykladala anjelske karty ale len sama pre seba aj to mi vela pomohlo...
@kukujka tak to poznam taketo stavy to je na nervy,ako citam aj tebe sa to stava dost casto,a ako sa s tym vies vysporiadat neubera ti to na sile?da sa vobec na to zvyknut?

kawasaki17
6. sep 2011

@pikino taktiez odporucam knihu anjeli vo vlasoch, citala som ju jednym dychom...

pikino
6. sep 2011

@kawasaki17
@silviadaisy30

Ste ma navnadili baby 🙂 Dám si ju na zoznam 🙂

kukujka sa na teba asi niečo v tej nemocnici nalepilo

kawasaki17
6. sep 2011

@pikino daj si daj 🙂 , naozaj to stoji za to.... 🙂

kukujka
6. sep 2011

@silviadaisy30 praveze teraz ako som doma a nepracujem sami to nestava casto predtym som s toho bola na nervy a potom som si uz zvykla dolezite bolo vzdy vyrozpravat sa a uz bolo lepsie

pikino
6. sep 2011

Mne sa tiež takéto veci stávajú skôr mimo domu. Aj ked v poslednej dobe su podaktorí prudko otravní, ale stačilo si ich pár nocí nevšímať a mám znova klud. Raz za čas sa ozvú, že sú tu, ale skôr si myslím, že cez náš dom len prechádzajú.
@kukujka

kukujka
6. sep 2011

@pikino ja si zas myslim,ze k miestu na ktorom sa zjavuju ich nieco viaze,alebo ak nie tak len hladaju nejake spojenie a kontakt s ludmi,ktory su schopny ich vnimat

pikino
6. sep 2011

No pokial viem bud su naviazaní na miesto alebo na človeka. Hlavne keď ten človek stále myslí na toho kto umrel tak ho drží pri sebe. A potom sú takí, ako píšeš ty, že proste vycítia, že ich registruješ a nalepia sa na teba.

@kukujka

monika_123
6. sep 2011

baby,ja som na toto nikdy neverila.Ale zacal s tym mat moj frajer problemy,tak dost toho postudoval,na nejakych kurzoch bol a tak...A tak som nato aj ja zacala verit,a teraz uz presne citim ked je nejaka dusa na mne 😒 momentalne mam tiez nieco na sebe-citim to od rana.Vstala som s bolestou hlavy,cely den ma boli,spat sa mi chce,husiu kozu mam,je mi zima,ruky mam ladove...U mna sa to takto prejavuje ked ich mam na sebe,ale nastastie sa mi nezjavuju.To nechcem nikdy zazit.Lebo ja som taky bojko,ja sa bojim aj vecer v posteli po tme 😅

pikino
6. sep 2011

@monika_123 a frajerovi sa aj ukazovali?
Ja sa tiež po tme bojím od malička

monika_123
6. sep 2011

jaj no to jeho pribeh s tymto je nadlho.Ale nie neukazovali sa mu.Ale sem tam sa mu daco zjavi,ale to iba taky tien nejaky popred neho prebleskne.

veeniika
6. sep 2011

ahojte zaujímavé čítanie toto tu 🙂 .....
Ja som teda rada že nič také ako Vy nevidím teda stáva sa mi že občas čosi zazrem a počujem kroky na chodbe pri spálni,ked v noci plačem cítim ako ma niekto hladká po vlasoch(nie je to také hladkanie ako ked Vás hladí niekto iý živý po hlave ale take iné neviem to presne opísať)....
K tomu čo občas vidím vätšinou len tak kútikom oka-je to taký biely opar by som povedala-silueta-pred 5rokmi mi pri porode zomrel syn a ten opar je(som o tom presvedčená) dieťa lebo je takej výšky takej detskej a vidím ho v detskej ked sa hraju baby -staršia sa vtedy veľa smeje raz som videla ked som sa dívala do zrkadla vybehnúť z detskej do chodby-bola to len stotinka sekundy a moje dievky zo smiechom bežali tiež na chodbu-že by ho videli tiež?neviem,nepovedia mi mladšie je malá a este dobre nerozpráva a staršia nerozpráva takmer vobec..........
Tak ja mám len takéto zážitky-občas mám predtuchy-ale vždy sa týkajú len zlého tá čo som mala naposledy pred rokom bola najhoršia zo všetkých-len som vedela že stane čosi zlé ale komu a čo som nevedela.....mm sa chystal preč a ja mu vtedy vravím nechod mám zlý pocit a cítim vo vzduchu smrť(hrozné že neviem to opísať ten pocit ale bolo to zvláštne)asi o hodku sme sa dozvedeli že jedno mile mladučké dievča skočilo zo skaly(vtedy zrazu ten pocit opadol-mi došlo že tá predtucha sa týkala jej ale škoda že neskoro ☹ )................

lussy211
6. sep 2011

@kamhajek Ja som sa ako 6 ročná rozprávala so svojím starkým, bol 1deň po pohrebe.Nepotrebujem si vymýšľať,videla to moja starká ktorá ma počula ako sa s niekým po tme bavím v kuchyni, potom si len spomínam ako zasvietila svetlo a že vraj som sa opýtala prečo zasvietila že tu bol starký.Ja si spomínam hlavne na to ako som tam s ním sedela.. Nespala som, ani som nemala teplotu ani nič, je na každom či tomu verí. Ja teda áno..

pikino
6. sep 2011

@veeniika zrejme más svojho anjelička strážnička. Synčeka mi je velmi luto. Moja švagrinka takto dopadla pred 4 mesiacmi. Je to strašné. Inak ja som tiež stále cítila, že to nedopadne dobre len som si to nechcela pripustiť.

lussy211
6. sep 2011

@veeniika No to moja mama má také predtuchy, mne sa minule stalo že môj pes strašne začal vrčať ked ležal pri mne v posteli, do rohu.Nič tam nebolo nemal prečo.Ale šli mi z toho zimomriavky po chrbte..Už predtým som mala pocit že v spálni niečo je ale myslela som si že je to kravina...ale stále som mala zlý poci. Ale nie že by mi to chcelo ublížiť, ale mala som z toho strach a po tomto zážitku... 😕 Vraj psy vycítia

pikino
6. sep 2011

@monika_123 tiene sú všade podla mňa neexistuje miesto kde by neboli. Záleží len na tom ako je človek citlivý

Ešte ma napadlo, že ja niekedy cítim doma cudzie vône. Normálne sa až zarazím, že mi udrie do nosa ženská kvetinová vôna. Inokedy mužská korenistá. A to ja mám inak čuch dosť zlý keďže mám neustále nádchu.

silviadaisy30
6. sep 2011

ja tiez nic nevidim ani nechcem zatial ved by mi srdce prestalo bit...a vy tu niektore pisete ze vidite tiene a pocujete kroky a tak,,,mne moja liecitelka hovorila ze vela ludom po svete sa to zacne diat ze sa im zacne otvarat 3tie oko,budu vidiet co iny nie a pocut co iny nepocuju,pretoze budeme prechadzat neviem ako to nazvat nieco ako keby do inej dimenzie,ja to neviem tak presne vysvetlit🙂to je myslene obrazne urcite to ma aj iny odborny nazov...
@veeniika je mi luto ze si prisla o synceka,,,ja si myslim ze je to mozne ze jeho energia ostala pri tebe alebo pri dcerach,mozno sa nozaj spolu hraju kto vie,,,a chcem sa opytat preco starsia nerozprava?

pikino
6. sep 2011

@lussy211 celkovo zvieratá vedia vycítiť a vidieť lebo oni majú iný zrak ako ludia a citlivejšie zmysli a hlavne nemajú predsudky a nikto im nevytlka z hlavy že to neexistuje.

silviadaisy30
6. sep 2011

@pikino pokial viem aj anjeli upozornuju na seba niekedy vonou,,,mozno chcu mat s tebou kontakt...ak by si vedela ze ano chcela by si?

lussy211
6. sep 2011

@pikino Aké potvory???

monika_123
6. sep 2011

no to u frajera v izbe ich pes ani nechcel byt,a vzdy ked tam prisla tak iba kukala stale na skrinu a nic tam nebolo(teda my sme nic nevideli) a ako im prisiel jeden chlap to domov vycistit tak uz v pohode aj spava v tej izbe.takze psy ozaj vycitia...

lussy211
6. sep 2011

@monika_123 Teraz som o tom písala, že to ten môj vrčal strašne do rohu v izbe a nemal prečo, nič nikde nebolo, riadne ma vydesil

monika_123
6. sep 2011

@lussy211 ved prave na teba som reagovala 🙂

pikino
6. sep 2011

Keď ja sa neviem rozhodnúť či to vidieť chcem alebo nechcem. Sú dni keď mi nevadia a sú dni, lepšie povedaná noci kedy nemám vôbec chuť. Asi to záleží od toho kto tam so mnou práve je. Som radšej keď ma kontaktujú cez sny než keď sa mi ponevierajú po spálni. Zaujimavé že inde v dome tento pocit nemám. Prečo je to tak?

Mňa inak hrozne zaujímajú sprievodcovia to by som chcela vedieť. Kontaktovať Ich. Ja jedneho mám. Lenže chodí ako sa mu zachce sama ho zavolať neviem. A chcela by som sa naučiť vidieť auru. Len samej sa mi do toho vôbec nechce. A môj manžo by si asi ťukal na čelo :D

Ževraj indigové deti vidia takéto veci lebo oni sa už rodia s tým že vedia otvárať brány.

pikino
6. sep 2011

@silviadaisy30 no anjeli za mnou sem tam chodia vo sne a často pri sebe cítim aj cez deň hlavne keď robím kiksy v aute. vtedy si vždy hovorím, že moj anjeliček strážniček má pevné nervy. :D

pikino
6. sep 2011

@lussy211 vyššie som dala link tak si ho prečítaj. Ja sama neviem ktoré z toho su tie potvory. Uprimne väčšinou ma otravujú v snoch a tam nemám problem si to odkomunikovať. Kedysi počas puberty som ich zažívala aj naživo. A to boli strašne noci. Taký strach som necítila nikdy v živote. A hlavne ked vieš že musíš mať pevnú vôlu a nesmieš ich počúvať.

silviadaisy30
6. sep 2011

uz som pocula o tych idigovych detoch su velmi bystre velmi rychle a prejavuju sa väcsinou tak ze robia v kruhu ostatnych furt nieco ine ako cela skupina,,napr.ak sa cela skupina toci do pravej strany tak to jedno dieta sa toci presne opacne,,su nebojacne ale velmi citlive a velmi mudre,tieto deti by mali zacat menit svet vymenit politikov potom su tu slnecne deti su to deti lasky a budu dosadzane na vysoke miesta(mozno sa aj podari ze raz nebude na svete hlad smäd a trapenie)...Nepoznam sprievodcov;kto to je?Aj ja by som chcela aby sa mi s nimi snivalo to by bolo fajn, 🙂 A ty si nevyhladavala ludi alebo nejake kurzy aby si sa pohla dalej?Pikino)))

pikino
6. sep 2011

@silviadaisy30 Nie nevyladavala som si žiadne kurzy síce sme sa už s kolegynkou chystali ale potom z toho nejako vzišlo keď sme nevedeli do čoho skôr pichnuť.

MOžno sme aj my indigove deti. Ja som vždy ako decko robila uplne opačne ako ostatný :D však sa ma aj napoznamkovali tety učitelky hehe.

sprievodcovia su bytosti, ktoré sa dokažu skontaktovať s anjelmi, pomahaju dušiam na oný svet, vedú nás naším životom, radia nám, oni sú ten 6 zmysel ktorý našepkáva čo máme robiť.