Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lucinkaaa
12. jan 2009

monkula a preco?

janka sak aj ja som to dlho musela rozchadzat..

janka196
12. jan 2009

lucinkaaa no ani sa ti necudujem 😅

monkula
12. jan 2009

lucinkaaa, ja neviem, proste som sa bála presen toho, čo píšeš, že ma niekt obuchne, alebo po mne bude niečo liezť...
presne ako píšeš janak ,a ksom zakrytá ,som chránená. ja a jv lete spím zamotaná do periny ako keby bolo mínus desať... 😀

lucinkaaa
12. jan 2009

jani no....

monkula ja som nikdy tak nerozmyslala, az po tom... a teraz spim nalepena na muzovi 😀

janka196
12. jan 2009

lucinkaaa ja sa zas lepim na malu 😀

monkula
12. jan 2009

janka ,a jaj sa lepím na malú 😀 😀 ak ovedľajší produkt lepenia mám krásné súkromné vyhrievacie teleso 😵 😵 😵 😀

janka196
12. jan 2009

mon 😀 😀 😀

kivec
12. jan 2009

No baby, tak je nas tu bojkov ako maku. 😀 Ja presne ako vy, zamotam sa do periny, ak sa v noci zobudim zo zleho sna a aj ked mi je strasne horuco a potim sa, ani za svet nevyleziem. Ani oci neotvorim. 😀 Ale teraz s babatkom musim aj vyliezt aj oci otvorit. Tak sa snazim to prekonat.
Erika, a preco sa duse chcu spajat so zivymi? Ved oni su uz na druhom brehu. Ako im to moze pomoct? Samozrejme, ze necakam definitivnu odpoved, len ma zujima tvoj pohlad na vec. 😉

janka196
12. jan 2009

kives jA zas naopak, ja este kukam po izbe ci daco neuvidim ale neodkryjem sa takisto 😅

kivec
12. jan 2009

Janka, a ked si pisala, ze v noci s tebou niekto musi ist na wecko, kto s tebou chodi? Ja, keby som koli tomu budila muza, tak by ma poslal na liecenie. 😅 Nastastie, mame troch psov a teraz v zime spia s nami v izbe, tak oni idu so mnou. 😀

janka196
12. jan 2009

no ja praveze priatela budim, keby nesiel tak by on bol potreboval liecenie 😀 😀 😀 ale nie srandujem. 😉 ale chodi somnou lebo mi veri co vravim ked sa mi stalo

erikasadek
12. jan 2009

kivec, zalezi , ake duse, ci su to vasi znami, vasa rodina pozostala, berte od nich ako starostlivost o vas...
ked sa vam zjavuju vo snoch a podobne znamenia vam davaju, to je aj niekedy na vasu bezpecnost, teda , ak sa ma nieco stat....
mas duse ktore ostanu , medzi, ani tam ani tam!!nazvyte to ako chcete, peklo , raj, proste ten druhy svet...
ja to z dovodu, z eniekedy sa boja a lebo proste je vel adovodov, preco ostanu zaseknuty v tomto svete;..
mas niektore ktore su tak silne naviazan ena urcitu osobu ,a lebo na miesto, alebo dom, ze nechcu opustit , a ostavaju...
a sposobuje to ze niekedy sa im nepacia novy , najomnici ich domu, alebo proste novy nabytok, alebo nove prace na dome.....

no a mas niektore tie zufale, ktore boli zavrazdene, alebo mali tragicku smrt na urcitom mieste,a a tam skor ide o to , aby niekto pocul ten ich pribeh, alebo poznaju nevinneho a vraha.. je toho vela...

priznajme si, ked umrieme , tak tiez si povieme ze chceme ostat z blizkymi....
a
oni su okolo nas len mi ich nevidime, a nepocujeme... su to dve paralelne svety... ktore na seba sa napajuju,a len komunikacia je tazka...
povedat si ze nie je nic po zivote ludskom tu , je egoizmus.. je to len urcite vyvrcholenie , .........
clovece zase sa zakecam...

lucinkaaa
12. jan 2009

erika napadlo ma, oni su tu stale a pozoruju nas? ci len niekedy?

erikasadek
12. jan 2009

tvoji blizky, z lasky su stale okolo teba, hlavne ked si na nich spomenies..... 😉

lucinkaaa
12. jan 2009

raz som po case stretla priatela a vymenili sme si telefonne cisla. v jeden den ma zrazu napadlo, ze mu zavolam, aby sme sa stretli a porozpravali ako ide zivot... no potom som tu myslienku nejako zavrhla a uz mu nezavolala... po par dnoch som sa dozvedela ze sa noc predtym zabil pri autonehode... myslis, ze som ho nejako vtedy citilla pri sebe? 😕

erikasadek
12. jan 2009

ur 😉 cite

lucinkaaa
12. jan 2009

boze ja som si vtedy nevedela predstavit co by bolo keby som mu ozaj vtedy zavolala a jeho blizki by mi celi uplakani povedali co sa stalo, asi by som bola v inom soku...

erikasadek
12. jan 2009

nevadi, zaklad je , ze s casu na cas si nan spomen,... ma svoje miesto v tvojom srdiecku a to staci...

kivec
12. jan 2009

Erika, dakujem ti za odpoved. Spominala si, ze teba duse navstevuju, ako to vies, ked je nejaka nablizku? Ak sa rozhodnes prezradit nam to, tak spomen len nejaky z tych prijemnejsich zazitkov. 😉

erikasadek
12. jan 2009

kivec, nie ze ma duse navstevuju.. za mala som videla vsetko mozne dobre aj zle.......

duse, nemozem takto povedat, neviem sa rozpravat priamo , ako medium, vidim citim, okolo seba; dotyky, alebo, sepkanie.... alebo pohybujuce sa tiene, ale to je na inych miestach, ako pivnice,a ine..
nie u seba doma....
tak ako ked vies ked na teba niekto pozera , citis na sebe pohlad, ked sa otocis tak vidis niekoho kto sa na teb apozera....
asi taky je to pocit

kikushikx
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kivec
12. jan 2009

Prepac Erika, ze som si to tak po svojom vylozila. (Ze ta navstevuju duse), nevedela som, ako to mam napisat. 😔
Inak hybajuce sa tiene v pivnici by ma nenormalne desili. 😲 Esteze nie som ziadne medium.😀 Ja necitim ani ked sa na mna pozera zivy, takze si neviem predstavit ten tvoj pocit. 😅

Kikushikx, asi sa ti zdame nenormalne, tak nam odporucas otestovat sa? 😀

kivec
12. jan 2009

Asi blbne konik, omylom sa mi tu ukazal prispevok z inej temy od Kikushik. Tak ignorujte poslednu vetu z mojho posledneho prispevku. Kikushik v tom prispevku odporucala urobit si IQ test a poslala tam aj linku. 😀

janka196
12. jan 2009

kivec neblbne to ju asi adminky vymazali 😉

janka196
12. jan 2009

to do kazdej diskusie hadzala link na ten test, ktory bol plateny

erikasadek
12. jan 2009

kivec, ja viem , neboj , vidis sama, ty sama mas problem presne , co chces tazko sa hladaju slova.... 😉

ja neviem uz to beriem normalne na zaciatku , mi ide troch amraz po chrbte, to nepopieram, ale potom si poviem , ved vy nie ste zivy a ja ano.. tak sa pradcte..... 🙂

kivec
12. jan 2009

Erika a pracu sa, ked im takto povies? 🙂
A Janka dik za vysvetlenie, uz som si myslela ze halucinujem. 😀

lucinkaaa
12. jan 2009

kivec podla mna nie si az taky neverko neveriaci, ked si v tejto teme 😉

janka196
12. jan 2009

kivec 😉

kivec
12. jan 2009

Lucka, ja si hovorim, ze neverim, aby som sa nebala. Kedze sa tak bojim, tak jasne, ze verim. Priznavam sa. 😅