Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

maminakatka
19. jan 2013

Napisem Vam pribeh mojej maminy ....... Mamina cakala moju sestru ,tehotna v 8 mesiaci byvala s mojim otcom u mojej babky (svokry) .....ako to byvalo kedysi wc bola len "latrína" ,ktora stala pri orechu vzadu v zahrade. Mamine trebalo vecer na wc ,tak utekala ,pri orechu stal muz a komunikoval s nou ,mamina si myslela ,ze sused (zahrada nebola oplotena) a zacal sa jej vypytovat ,ci je Lacova zena ( moj otec) ,ci spolu cakaju to babatko a poprial jej vela stastia ......az kym nepovedal ,ze je otcov otec ( zomrel ,ked mal 15 rokov ) .....mamina vyklepana utekala do domu a povedala vsetko otcovi a mojej starkej (svokre) ,jasne ,ze ju vysmiali ,ale viete ako dakedy boli fotaky ,fotiek bolo malo aj to ciernobiele .....tak starka vytiahla fotku na ktorej bolo strasne vela ludi ( nejaky zotavovaci pobyt ) a opytali sa s otcom ,ktory to bol a moja mamina ukazala presne toho pana zo zahrady ........otcovi aj starkej zmrzol usmev -podotykam moja mamina v zivote nevidela otcovho otca ,nevidela fotky .....otehotnela s otcom po rocnej znamosti ,takze take veci neriesili ( proste za "onych " cias to tak bolo ) ..........a dnes riesim problem ja ,lebo doma sa deju cudne veci

pikino
21. jan 2013

@maminakatka dobreeee, by som cikala magi kocky keby sa mi niečo také stalo.

denisa121
21. jan 2013

@maminakatka a aj nieco povedal? lebo moja mala vravela, ze ujovia sa na nu pozeraju, ale vdakabohu teraz je klud, tak dufam, ze to uz prestalo a ze to uz bude dobre... 🙂

denisa121
21. jan 2013

@denisa121 a co sa vlastne teraz u vas deje?

denisa121
21. jan 2013

@maminakatka a co sa vlastne u vas doma deje?

mataklinec
25. jan 2013

Môj 5 ročný syn od malička stále takmer denne vraví že vidi duchov, boji sa sam v izbe... A niekedy vylaká poriadne aj mna s tým ako ich opisuje.........

kykka
26. jan 2013

No baby, som sama doma smalym a pred chvilou som bola v kuchyni, lebo som si tu este potrebovala nieco porobit a po chvilocke prisiel za mnou maly s takym vystrasenym vyrazom sa hned sa pytal na ruky. Ja, ze co sa stalo, ci mu spadla nejaka hracka alebo co, pridem do obyvacky a tam nic, vsetko normalne. Tak som si s malym sadla, objala ho, hrame sa a na to sa pustila sama hudba z jeho hracky. Pozeram, ze bola spadnuta na zemi, tak som si myslela, ze je to asi len nejaka nahoda, proste to blbne. Po chvili zacala hrat znova sama od seba a to bolo posledn krat, zahrala len dvakrat. Tak som to nechala tak. Na to mi maly zacal prstekom ukazovat smerom ku nasim sklenenym dveram a nieco hovorit svojou recou a smiat sa a po chvili zase to iste... Tak ja uz neviem, ale mala som taky pocit, akokeby nieco tam s nami v tej izbe bolo...

ivka_marek
5. feb 2013

@nezabudka84 ahoj,citam tvoj prispevok z roku 2007 (str.3) a rada by som vedela,ci sa ti splnilo co sa ti snivalo o detoch..

ssisska
5. feb 2013

Ja mam napriklad jednu fotku ,kde je chlapec a vsade male biele svetielka,vyzera to ako zo slnka ale nie je to tak,tie male svetielka,male bodky,neviem si to vysvetlit.Najprv mi to vadilo,ze aka cudna fotka,preco su tam tie cudne bodky,ale potom mi to zaplo a domyslela som si."Ak sa mi podari tak tu fotku sem poslem.

jessicabad
16. mar 2013

@melory Ahoj ja tiež to vidím asi uz 1 rok skoro 2 dokonca to vidia aj moje 2 kamosky...vlastne najprv to videla len jedna uz od narodenia a nejako ked sme s ňu chodili von tak sme to ako keby od nej chytili je to skvelý dar ale aj na pritaz !PS: Ja si nevymyslam ani moje kamarátky !

malinkaaninka
16. mar 2013

@junovka pekáreň mohla spadnúť ak je cesto tuhšie,ked ho miesi,tak to s pekárňou dobre trasie..po chvilke ju môže potriasť až na zem.ako spadla,tak sa mohla vyšklbnúť šnura zo zasuvky.padajuca pekaren ma svoju vahu,takže vysklbnut padom kabel nie je problem.a volane cislo no.takychto sa mi stalo niekolko.raz dokonca ze mi zvonil telefon a pani na druhej strane tiez,obe sme podvihli naraz a vadili sa kto volal a čo chcel.raz mi volalo čislo,tiez som volala spat a cislo neexistuje.mam pocit ze to su jednoducho zablokovane cisla,ktore sluzia na reklamu-ponuku produktov,ale nie volať späť.
a to že bolo v prijatých a aj čas hovoru,to sa mi stalo,že som mala v prijatých,čas neviem,ten som nekontrolovala.
technika je nevyspytatelna,nedokonalá.
ale jedno ma na tejto celej diskusii zaráža:
namiesto toho,aby ste hladali logické vysvetlenia toho čo sa deje,ste si isté,že to boli znamenia,duchovia,strašidlá,ufo a neviem čo.

malinkaaninka
16. mar 2013

@maminakatka toto sa stalo viacerým luďom.vždy to bolo tak,že až neskôr človek zistil s kým sa rozprával..
tieto príbehy majú jedno spoločné.mŕtvy nikdy neprišli naháňať strach,hovoria pokojne,príjemné veci.tak ich treba aj brať,ako príjemné stretnutia.čo by za to dali niektorí,vidieť a rozprávať sa pár chvíl so svojimi drahými,čo sa nestihli rozlúčiť,poprosiť o odpustenie,objať..

mirkavmirka
10. apr 2013

Ahojte 🙂 Moje dieťa sa neustále hystericky rozplače keď zbadá moju svokru :( myslím že pri nej vidí ducha jej muža a asi sa toho bojí :( už neviem čo s tým. Má len rok teda ešte nevie hovoriť tak neviem čo to môže byť to len ja si myslím. Nemáte podobnú skúsenosť? Dá sa to nejak riešiť alebo vie to niekto odstrániť?

ssisska
10. apr 2013

Mne sa uz stalo asi tri krat ,ze som sa zobudila premrznuta.Napriklad tuto noc som mrzla napriek tomu,ze v izbe bola optimalna teplota.Zobudila som sa 05 h 30 a mrzli mi nohy.Asi bol pri mojich nohach neaky duch co sedel na kraji postele.Pytala som sa priatela ci aj on nemrzol cez noc ale povedal,ze nie.Uz sa mi stalo toto parkrat a viem co to je.

sladkasue
11. apr 2013

baby, u nas to bude uz zrejme vyse pol roka - 3/4roka, co k nam chodi "ujo" . nas drobec slovo ani pojem duch nepozna... uz ma to zacina trapit coraz viac, nakolko maly nema ziadnu ujmu, a e v ten moment ked krici: "uja bojim" - viem si predstavit, ze sa poriadne zlakne... opakuje sa to asi 5-6krat do tyzdna, resp. niekedy aj viackrat za den.
poradi niekto nejaku osobu co sa tym skutocne zaujima?

jonathana1
11. apr 2013

Ahojte baby....pridam aj ja,moj maly ked mal cca 2 roky tak sa stale pozeral na plafone do jedneho a toho isteho rohu a vyzeral vyplašene,z ničoho nič ked sme večer ležali v posteli takto stíchol a pozeral tam,opytala som sa ho čo sa deje a on len ukazal prštekom do toho rohu a povedal,že je tam ujo!!...ja som o tom počula skor,že deti maju takuto schopnost a...počakala som ešte chvilu a som sa ho to opakovane pytala,že či tam ujo ešte je...bol tam a malý bol vyplašený,niekedy sam prišiel za mnou a povedal,že ujo tam zase je...potom postupne prestal uja vidiet,ale ja mavam v noci často pocity,zobudím sa,že mi je zima,moj dych je studený a citim na uchu tiež studený dych a dost silny...trva to chvílu a prejde to,viem,že to znie čudne,ale ja som si na to zvykla..a kedže nemam svokra lebo davno zomrel,pripisujem to ,že občss sa na nas kukne a maly vtedy videl jeho.

pikino
11. apr 2013

@sladkasue skús pozrieť vo svojom okolí nejaké reiki centrum oni su školení na odprevádzanie duší.

ssisska
11. apr 2013

Ja som pocula ze Reiki a Joga je nebezpecne praktikovat je to nieco ako zmluva s tym najhojsim ....

pikino
12. apr 2013

@ssisska ano ale iba podla katolickej nauky. Keby bola reiki a joga diabolská tak je celá Východná azia posadnutá diablom a polka ostatného sveta.

27sunny
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca_p
16. apr 2013

@ssisska kriste na nebi.... 😲 😝 , ze pocula... ved to si citala tu na modrom koniku, v teme RKC... dufam, ze ta zmluva bola teda bilateralna, ked je uz "najhorsia".

ssisska
17. apr 2013

Ja idem navstivit zase tu pani ,co cisti kyvadlom,cestujem za nou az do Popradu,nieco ma velmi trapi a musim sa jej vyrozpravat.Minule mi velmi pomohla,a ten problem je uz zázehnany,ale teraz ma trapi zasa ina vec a neviem to vyriesit.Uz sa tesim ako mi povie aky to ma suvis s mojim minulym zivotom a ja pridem k pochopeniu aktualneho problemu mojho zivota.

samar
27. jún 2013

Aj moja starsia dcerka ked mala okolo 2 rokov tak sa casto zadivala, specialne v nasom byte pozeravala casto pocas dna a hry z kuchyne do vstupnej chodby, vtedy sa prestala hrat pozerala tam a ochvilku bezala ku mne na kolena, akokeby so strachom, ale napriek tomu, ze som ju chytila do naruce stale pozerala do tej chodby, tak som sa aj spytala ci tam nieco je , ale povedala, ze nie...bolo to kazdy den casto tak som sa raz spytala, "Samarka chces aby mamina zavrela dvere na kuchyni a nikto sem nepride?" povedla, ze chce zavriet dvere, spolu sme zavreli a odvtedy sa nic take nezopakovalo, aj teraz na to sem tam myslim.....u druhej dcerky zatial nic take nebadam

jess14
12. júl 2013

Ja som v tom tiež ..vidím duchov ! Je to naoozaj smiešne nikto to nevie okrem dvoch kamarátok ktore su v tom tiež ! 😉 je to naozaj zvláštne...

jenyska4
14. júl 2013

Holky muj syn viděl duchy od narození až do jeho šesti let pak to vymizelo přestal o tom mluvit. Jednou dokonce vzal mého muže za ruku, který na to nevěřil, aby ho taky viděl a on viděl 😒 byl to muž v kápi pak jsme se dozvěděli, že tam žili nějací mniši co pracovali v eldénce pro dlouhodobě nemocné. Viděl to všude...pak to mávnutím kouzelného proutku zmizelo, ale máme to v rodině mamka má duchovní školu,pracuje smrtvýma a já je taky občas vidím...jsou kolem nás o tom žádná 😉

vv88
15. júl 2013

Je jedna hodina v noci a ja si uz hodnu chvilu citam tuto super temu. Teraz mi mile zeny povedzte, ako mam ist po polievku, ktora sa chladi na terase a ako sa mam ist vycikat do kupelne, kdejeotvorene okno...

pikino
16. júl 2013

@vv88 odpoved je jednoduchá : NIJAKO 😀 😀 😀

vv88
16. júl 2013

@pikino polievku som ponechala svojmu osudu, do kupelne som vchadzala tak, ze som ju pomalicky otvarala natiahnutou nohou (chvilu som zvazovala, ze zobudim draheho, aby ma tam odprevadil), a ked som sa stastne dostala do postele, bola som nesmierne vdacna za draheho chrapanie 🙂

pikino
17. júl 2013

@vv88 😀 😀 😀 to bolo večerné vzrúšo, ani po pozeraní hororu by si sa tak nebála.