Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

janka196
29. nov 2007

no veru hedunecka, radsej si to predstavit ani nechcem. citala som o tom nejake clanky takze som asi trosku v obraze co to moze obnasat. je to fakt velmi nebezpecne.

antonia1
29. nov 2007

a to sa stalo tu na slovensku???? 😖
mne sa prihodilo nieco podobne s mojim ex manzelom,bol z dalekych krajin a ked sme tam pricestovali,nejaka baba,ktora bola donho zalubena,nezniesla ze si zobral a priviedol cudzinku 😖 tak nam dala pocarovat,dozvedeli sme sa to az po 8 rokoch,ked sa nase manzelstvo pomalicky rucalo ako domcek z karat..... 😢

janka196
29. nov 2007

inak dokonca ta kamoska nemala porobene schvalne ale nevedomky. tak si ani nechcem domysliet ako by jej bolo keby ten dotycny co jej porobil to urobil schvalne 😖

janka196
29. nov 2007

antonia tej kamoske takto porobil jej ex, pretoze si stale dookola opakoval ze ked nebude jeho nebude nikoho

janka196
29. nov 2007

ozaj antonia ako ste to zistili, ze vam niekto porobil? teda ak o tom chces rozpravat 😅

hedunecka
29. nov 2007

antonia presne to sa stalo aj mojej segre

antonia1
29. nov 2007

ked sme si povedali,ze si uz nemame co povedat a najlepsie bude to skoncit,svokra nas stiahla k jednej žene,ktora sa zaobera takymi vecami,ale v dobrom...tam ludia velmi veria v taketo veci...lebo sa dopocula o tej dievcine ze asi nieco take nam dala urobit...tak sme tam isli,ja s dusickou az niekde v gatkach 😅 ...a ona sa nas vselico pitala....potom sa nad nami modlila....a tak nejak na to prisla....

janka196
29. nov 2007

no presne aj tej kamoske to zistil jeden chlapik ktory sa tomo venuje ale tiez iba z tej dobrej stranky. Takze nakoniec to dobre dopadlo?

hedunecka
29. nov 2007

no nam sa rutilo vsetko ja som prisla o babatko,zomrel nam otec, 2psi a mala neskutocne zdravotne problemy a to sa odohralo vsetko v jednom mesiaci

janka196
29. nov 2007

boze hedunecka to mi je hrozne luto ☹

hedunecka
29. nov 2007

noo ked sa niekto vybujaci tak to dopadne nejako takto 😔

janka196
29. nov 2007

no veru. horsie je ked to spravi niekto vedome aj ked porobene nevedomky sa tiez neda ospravedlnit.

hedunecka
29. nov 2007

no ona bola divna ona mala uz aj silnu anorexiu/ta baba co to robila/jej to islo uz aj na hlavu proste uz bola sprosta a normalne sa im vkradla do bytu aby jej mohla ukradnut osobnu vec a vtedy to je este silnejsie ked ma nieco osobne

antonia1
29. nov 2007

my sme sa rozviedli,takze dobre to nedopadlo ☹ boli z nas dvaja cudzi ludia...a za tych osem rokov tiez sme si uzili,nic alebo skoro nic sa nam nedarilo,2x ma postipal skorpion.....

melory
autor
29. nov 2007

celkovo s magiou radsej svaty pokoj.
viem ze v afrike je dost rozsirena.
ked tam boli chalani od nas, tak videli na vlastne oci ako sa tam pomocky predavaju na trhu.

kulicka
17. dec 2007

Janka, a jak ta kamaradka poznala, ze to nebyla zadna obyc nemoc? Asi si budu muset natrenovat tu krasnou slunecnou kouli okolo sebe...

Ja mam z tehle veci taky hroznej respekt. Je fakt, ze takovyhle tema desne pritahujou ale taky nahanej hruzu. Obzvlast kdyz tomu clovek ale vubec nerozumi!

janka196
17. dec 2007

Kulicka ona to zistila tak, ze vlastne isla najprv k doktorovi ale ten jej tvrdil ze je uplne v poriadku myslim po zdravotnej strane. A potom jej volajaka znama poradila nech skusi toho chlapika

zuzkafuny
17. dec 2007

Halllóóóó...!!! Dievčence...hádam neveríte na také veci...!!!

lalitagopi
17. dec 2007

Len som sa začítala trocha, veru veru, niektorí zákerní a závistiví ludia si to ani neuvedomujú kolko zla môžu spraviť. žial black magic funguje, dokonca ak to niekto nerobí vedome 😒

Mám jedného dobrého kamaráta, roky sa učil v indii od jedného duchovného učitela,ako takéto čierne mágie odstrániť, ako pomôcť človeku, ktorého manipuluje duch, ako očistiť priestor, ak je tam nahromadená negatívna energia..a pod. veci.
Ak potrebujete help, tak mi napíšte, dám vám naneho email,webstr.
Lalita

slavik
17. dec 2007

zuzkafuny, tak to si píš že tomu veríme

zuzkafuny
18. dec 2007

hmmm... 😒

estella
18. dec 2007

..ahojte ani neviem ako som sa dostala k tejto teme ale zaujala ma..vsetko som ani neprecitala ale urcite si precitam..ja som raz bola u vestkyne a ta mi povedala ze mam svhopnost vidiet mrtvych,alebo ich mozem pocut..nejako to vyratala z mojho datumu narodenia..a kedze sa nam mne aj muzovi splnilo vsetko co nam vyvestila bude pravda asi aj to..a ked sa nad tym hlpsie zamyslam tak to pravda skutocne je...

karla6
18. dec 2007

Estello, tuhle schopnost určitě máš, protože ji máme všichni. Je jen na každém z nás, kdo ji chce využívat a kdo ne. Tak je to ostatně se všema dalšíma schopnostma.

estella
18. dec 2007

..ahoj karla..ja som sa uz o tom vela krat presvecila ze nieco na tom je..vzdy ked z rodiny niekto zomre tak sa pride so mnou rozlucit..a nejako som si uz na to zvykla...ale najhorsi zazitok bol pre mna ked som mala asi 12rokov a isla som od kamaratky domov a oproti mne isla taka starsia pani..byvala som na dedine kde kezdi kezdeho pozna takze poznala som ju,pozdravila som sa jej ona ma odzravila a po chvilke som si uvedomila ze ona ale pred tyzdnom zomrela tak som sa za nou otocila ale nikto tam uz nebol..tym behom ktori potom nasledoval by som vyhrala aj preteky..

karla6
18. dec 2007

Estellko, je to drsné, že tyhle zážitky nerozlišují lidi ani podle věku a stává se to vlastně i dětem, které na to vůbec nejsou připravené a vědomě o tom nic neví. To fakt nevím, jak bych tohle dokázala v tom věku vydýchat. Já jsem viděla v noci doma babičku, která už byla pár let po smrti, ale je fakt, že mě to nevyděsilo, spíš uklidnilo. Jenže to už jsem byla dospělá a nějaké informace už jsem měla. Asi tyhle věci člověk vnímá už od malička, ale většinu si vůbec neuvědomuje.

estella
18. dec 2007

..karla je to fakt hrozne pre deti..dospely clovek uz o tom aspon nieco vie a aj ked mna zaskoci vzdy ked nieco nove prezijem som s tym vyrovnana..ale vzdy ma to fascinuje..a vzdy si rada precitam o takychto veciach..viem ze niektori ludia tomu neveria a takym ludom to je zbytocne aj vysvetlovat a nieco o tom rozpravat lebo to neprimu nikdy..

slavik
19. dec 2007

možno uveria až keď niečo také zažijú. Môj otec je toho príkladom. Tiež takým vecia neveril a smial sa nám keď sme tieto témy s mamou rozoberali. Až prišiel na psa mráz. Asi pred 2 rokmi sa s ním prišiel rozlúčiť mrtvy brat, ktorý bol rok po smrti. Takže teraz už verí aj on.

lyzenka
19. dec 2007

no mňa raz prišla "pozrieť" babka v kúpelni....som sa osprachovala, utierala som sa....no a potom som zacitila na pleci - ako ked vas niekto chyti za plece - ale bola to len chvíľka ...som to hovorila našim - a oni, že tiež to cítili v kúpelni....zaujímavé, že?

elenita
20. dec 2007

lyzenka, a ako vies, ze bola ta babka? 😕 prave vtedy zomrela alebo ako? No ja by som asi tiez zomrela...od strachu 😅

lalitagopi
21. dec 2007

Elenita, to máš ako ked sedíš za počítačom, a tvoj manžel stojí za tebou a pozerá sa. Jednoducho vieš že tam je a vieš že to je on. vôbec nepochybuješ, jednoducho vieš.
Je to zvláštne, ale vtedy prebieha komunikácia duša medzi dušou, nie na základe zmyslového vnímania, nie na materiálnej úrovni.