Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lelenkaa
17. aug 2008

Aj ja verim v Boha aj v to co sa tu pise. Mala som s tym tiez problem ze to spolu nepasuje, aj obcas este mam. Aj v to verim ze nie sme na tomto svete len raz ale zijeme viac zivotov. Dokonca som raz citala ze pred narodenim si vyberieme svojich rodicov aj datum narodenia.

melory
autor
17. aug 2008

svojich rodicov si vyberame, to je pravda, no na zaklade sily.
tak isto rodicia co planuju rodicovstvo nech sa netrapia, ze nesplodili prave v tom a tom roku, pretoze ten cloviecik sa ma narodit do sablony tohto sveta a je to v bozich rukach, kedy je to najvhodnejsie.

ano malujem...a tvorim...

modlitba je vlastne umysel, cize aj takzvana sila pozitivneho myslenia, nase chcenie, ktore nabijeme silou a vysleme.

melory
autor
17. aug 2008

ked maria utekala pred vojskom, bola to prave salvia v ktorej sa ukryla a vojska ju nezbadali...preto ju mam aj tak rada.

melory
autor
17. aug 2008

ja tak milujem vonu levandule..."ty si ma levandulova" je moja oblubena pesnicka...rada si ju vypocujem od manzela.
levandula ukludnuje moj temperament.

mysinka
17. aug 2008

Že vám do toho lezu... moc se mi toto téma líbí... nemám osobní zkušenost, ale věřím. A spoustě lidí kolem mě se něco takového přihodilo.

Jedna známá má hrozně krásný vztah se svým synem. Když byl maličký, asi 2,5 roku, hned po probuzení, ještě celý rozespalý, jí povídá: "Maminko, já jsem si tě vybral." 😵

Další známou chodili v domě navštěvovat duchové, byla to rodina, která v něm zahynula při bombardování. Ale byla to zlá energie, moc nepříjemné...takže vycákala celý byt svěcenou vodou, všude se pomodlila. Tu noc pak za ní přišli a nebylo to prý nic moc...stáli jí u postele, cítila jejich studené ruce po celém těle... ale od té doby se tam neukázali.

Tetina sousedka zase pravidelně vídá mnicha v kápi...

😵

melory
autor
17. aug 2008

expertka ma napadlo, preco sa dava do kadidla ta bylinka co sa dava, to by ma zaujimalo...nie je to nahodou rozmarin?

melory
autor
17. aug 2008

mysinka to je fajn, ze si sa pridala.

ja som zistila zas, ze moj syn bol v minulom zivote moj milenec 🙂 vela mi to dalo.... 😉 uz chapem to jeho tulkanie, hladkanie vlasov.

fejusa
17. aug 2008

ahojte,tak ja vas citam uz velmi dlho.mam aj ja svoje zazitky.ale edno co ma dost zaujima su miule zivoty.a preto sa chcem s pytat ci niektora z vas nevie mi povedat co som bola zaac v minulom zivote 😅 ak ano poslite mi im.dam vam udaje

eli77
17. aug 2008

fejusa takto na dialku neviem ci sa to da zistit...ale cez hypnozu urcite...dokonca aj cez autohypnozu...

fejusa
17. aug 2008

hmm,dakujem,ale viem ze sa to nejak da aj na dialku.mojej mamine to niekto robil len nevieme odkadial bola ta pani 😀 ona jej dala udaje a potom jej poslala peniaze.a co s atyka duchov,tak ako detsko mam pocit ze ma niekto sleduje a je so mnou.ale asi tak pred piatimi rokmi jak sme sa nastahovali cistucnkeho noveho bytu,tak som nechapala.ked som pozerala teku tak som citila jak niekto pozera na mna a potom mihnutie tienmi.bolo jedno kde som v bite bola stale som to citila a videla.stale som myslela ze mi sibe a namyslam si.ale ked sme si zadovazili macku tak aj ja ta cudne chovala.raz v noci jak som zaspavala,tak zrazu strasny rachot,jak keby niekto z celou silou treskov do telky,tu ranu nas kocur sa najezil a zacal sa plazit po zemi a trvalo dlho pokial prekrocil prach obyvacky.vedala som ze niekto tam bol.ale ten strach a ten strasny pocit bolo nieco strasne.ale od kedy som z manzelom tak to nejak eliminovane,nieviem preco ci ma taku moc ze to vie nejak ovladat.on sam mi povedal ze ma zly pocit zimomravky po tele ale zrazu jak keby sa nieco prelomilo a je imuny voci tomu.aj nasa dcera ked bla babo tak lubi sa divat na jedno miesto.ale asi tak pred pol rokov sa zobudila zo strasny placom a pytam sa jej preco places,ona mi povedal a ukazala zarovern na dvere ze tam je teta.

fejusa
17. aug 2008

a co sa tyka energie tak vzdy ked som dola z nemocnice,tak som bola taka unavena a znicena jak keby som nespala jedem cely den... .a neviem sa tomu ubranit aby som sa tak necitila 😢

denisocka
17. aug 2008

MELORY,MIN.žIVOTY SA TI VYBAVUJU SAMé?

lelenkaa
17. aug 2008

Mam knihu o autohypnoze ale bala by som sa to pouzit.

Melory a ty si ako zistila to o svojom synovi, velmi zaujimave. Tiez by ma zaujimalo ci som poznala mojich synov, manzela, mamu, sestru aj v minulom zivote.

Raz davno som bola pri jednej vestici, nie tej co som uz spominala. Vtedy som chodila s jednym chalanom, bol o 3 dni odo mna mladsi, narodili sme sa v tej iste porodnici, chodili sme do tych istych jasli(nepamatam, ale povedala som mu kam som chodila do jasli, a jeho mama ze aj on tam chodil), ale spoznali sme sa neskor, velmi sme si rozumeli ked sme boli spolu, povedala by som ze sme boli uplne rovnako naladeny, nevyslo nam to pre ine dovody, ale co chcem povedat je to, ze ked som u nej bola, tak mi povedala ze mi sme uz boli v minulom zivote par, ale ostalo to nedoriesene, tak sme sa teraz zase stretli. No ale v tomto zivote nam to nevyslo tak mozno v buducom 🙂

mysinka
17. aug 2008

Moje mamka se minulý týden podruhé vdala. Jedna "vědma" jí řekla, že s tímhle mužem jsou si souzení...že se potkávali i v minulých životech, prostě k sobě patří. V tomhle životě spolu už chodili, ale nedopadlo to. Celé ty roky se setkávali a vždycky v situacích, kdy to jeden z nich hodně potřeboval...pak se tak nějak dali zase dohromady 🙂

melory
autor
17. aug 2008

vsetci co sa v tomto zivote stretavame, sme sa stretli v minulom.....

melory
autor
17. aug 2008

na jeden minuly zivot som natrafila sama, znameniami a precitenim a samozrejme podobou tej zeny
druhy mi povedal moj manzel
treti jedna ruska liecitelka
a treti jedna holka z prahy a bolo to cez icq

melory
autor
17. aug 2008

teda ten treti ma byt stvrty...to bol so synom.
bol najviac pravdepodobny a najviac ma zasiahol a najviac veci z mojho zivota vysvetlil.
ked som si to cele tak uvedomovala, tak som prosila o odpustenie...potom sa vela toho zmenilo, zacalo sa nam darit....od ruskej liecitelky to bolo ako facka z cisteho neba...fakt to sadlo, pozrela som si film s tou umelkynou a az som sa hambila, ked som videla, ze to som ja...no ale aj potesila a pochopila, preco su moje kresby tak absurdne a sokujuce....a tak dalej a tak dalej. do hypnozy by som sa nahovorit nedala, je to velmi nebezpecne, vesmr je cely predatorsky a nevies co sa pri tom moze stat...

melory
autor
17. aug 2008

no neverim, ze sa cela dusa tramsformuje, verim, ze ked clovek "odide" jeho dusa sa v jednej faze rozbije ako zrkadlo a nepotrebne casti sily ci nesily zaniknu a tie silne sa VYNIMOCNE vracaju na zem. takze ak sme boli v minulom zivote daka osobnost tak to znamena, ze mame z nej urcitu cast sily......
verte neverte ale nebite ma 😅

melory
autor
17. aug 2008

lelenka mozno ste si to doriesili aj v tomto, niekedy staci poklonit sa cloveku {aj podvedome} zaplatit mu dlh z min.zivota, povedat prepac...a karma je rozuzlena,,,,niekedy staci naozaj malo je viac

lelenkaa
17. aug 2008

Melory verim 🙂 Nieco na tom bude. Ved predsa nemoze byt clovek v kazdom zivote presne taky isty, to by k nicomu neviedlo. Hypnozy by som sa aj ja urcite bala

Fajn ze sa stetavame s tymi co sme ich poznali v minulych zivotoch. Ked si predstavim ze teraz mam deti a v druhom zivote by zili na druhej strane zeme a boli by to pre mna cudzi ludia, tak toto je prijatelnejsie

denisocka
17. aug 2008

madulienka- ja som mala knihu o autohypnoze,aj som skušala,ale bolo to za pubertálnych čias a ako si videla,všetko som to popredala,kedže som sa autohypnoze nechcela venovať

lelenkaa
17. aug 2008

Denisocka - ja som to ani nejako necitala, ale cast o podvedomi a vedomi ano a tym som pochopila niektore veci, lepsie povedane sa v nich utvrdila.

To musel byt super zazitok ako si citila ze dusa tvojho maleho vosla do jeho telicka v tebe. Podla toho to znamena ze dusa do nas vchadza v 12 tyz. ja som myslela ze pocatim. Melory ty mas na to aky nazor a samozrejme aj ostatne ktore sa s tym stretli.

Denisocka to si aj videla ci len citila. Popis blizsie 🙂

zuzkaprofant
17. aug 2008

dievcata preco nemoze byt postel umiestnena tak ze nohy idu akoby von z dveri ? Nemoze byt postel ani tak sze je posunuta ze konci rohu postele s rohom dveri ze ked clovek lezi vidi len zarubnu??? 😉

expertka8
17. aug 2008

...melory....na temu "kadidlo".... 😉

...do kadidla sa nevklada rozmarin ale tymian 😉

Hoci je dnešná liturgia jednoduchá, možno ju obohati použitím kadidla, ktoré vyjadruje úctu a modlitbu. Kadidlo možno v dnešnej liturgii použit lubovolne pri akejkolvek forme svätej omše. Podla smerníc Rímskeho misála sa môže kadidlo používa:
a) pri vstupnom sprievode, ked sa ide k oltáru;
b) na zaècatku svätej omše na okiadzanie kríža a oltára;
c) v sprievode k Evanjeliu a pred jeho prednesom;
d) pocas obetovania na okiadzanie obetných darov, kríža, oltára, knaza i ludu;
e) pri pozdvihovaní hostie a kalicha po premenení.

Vznášajúci sa dym kadidla, to je aj symbol modlitieb veriacich, ktoré sú prednášané pred Boží trón.

😉

expertka8
17. aug 2008

...zuzka...

Základným pravidlom pre umiestnenie postele je nikdy nemať nohy v priamej línii s dverami. Takéto usporiadanie sa nazýva „pozícia smrti“ (v starovekej Číne ukladali nohami k dverám mŕtvych).

V ideálnom prípade by posteľ mala byť uhlopriečne oproti vstupu do miestnosti. Takto umožníme energii voľne plynúť a z postele budeme vidieť každého, kto vstúpi do spálne. Posteľ by ste mali umiestniť ku stene a nie pod okno. Ak je nevyhnutné dať ju k oknu, nechajte medzi posteľou a oknom medzeru dostatočnú na stoličku alebo stolík.

Posteľ by tiež nemala stáť medzi dverami a oknom – je to „autostráda energií“ – následkom by mohla byť nespavosť, zlé sny, ranná vyčerpanosť. Týka sa to predovšetkým postele uloženej bližšie k dverám. Nápravu možno dosiahnuť predelením miestnosti, pomôže stredne vysoká knižnica, paraván, alebo záves, ktorý večer jednoducho zatiahnete.

zuzkaprofant
17. aug 2008

dik expertka mi mame tak uhlopriecne takze to je v pohode inac sa nedala dat
inac ktomu posveteniiu bytu mne ho posvetila mamka mala svatenu vodu s kostola , a stymi svieckami si sem tam precistim bytik a kupem sa v soli mne to poradil jeden kamarat liecitel a pomaha mi to , pootm mam viacej akoby energie 😀 😀 a ktomu kradnutiu energie ja som prisla na to kto ma tu danost a teraz sa kamoskami radsej nestretavam a ked musim tak nic o sebe nerozpravam 😀 😀

lelenkaa
17. aug 2008

No akurat medzi dverami a oknom mame postel ale spime tak, uz som to tu pisala ze nohy nam smeruju k dveram (aby sme sa s detmi pomestili - oni spavaju so mnou) - takze nic moc. Dnes si lahneme normalne sa mi zda 🙂 Ale aj tak nam budu nohy smerovat ku dveram - do kumbalu, no inac sa to zariadit neda ☹

denisocka
17. aug 2008

medulienka-do toho cca 12tt som sa s dušou rozprávala - vnímala.nebola sama,mala kamarátov,hrali sa spolu,šantili a stále si ma vyberala a rozhodovala sa .dovtedy som ešte nevedela či sa narodí,preto som aj tehu brala velmi ale velmi opatrne . Potom jednu noc som mala sen,ale vo sne videnie?neviem ........... už si to važne nepamätám,pamätám si len pocit
....proste somsa v sne stretla so svetlom ,bolo to anjjasnejšie svetlo akwe si viete predstaviť a pritom pohlad do neho neubližoval môjmu zraku,a bolo neskutočne teplé,horuce a príjemné. to teplo - svetlo ma ťahalo,nebol tam nik,ale predsa nejaky hlas ma volal,ťahal -ten pocit bol najkrajší aky sa vie zažiť. svetlo maťahalo k sebe,a vstupovalo do mna,cela som sa naplnila teplom a láskou ............... ráno po prebudení som si hned uvedomila,ččo sa v noci stlo a vedela som,že toto bol okamih,kedy duša môjho dieťaťa vošla do mna a rozhodla sa narodiť práve nám .

neda sa to nejak inak popísať,ale myslím si že toto bolo svetlo,ktore vidia ludia pred smrtou,a to svetlo -ktore ich ťaha a oni sa nechcu vrátiť

lelenkaa
17. aug 2008

Super Denisocka, nemam slov, perfektne.

A este o tom astralnom putovani, ake miesta si navstivila - ak som velmi zvedava, povedz 🙂 🙂 , ale este som nepoznala nikoho co by som sa s nim mohla o tom porozpravat. Az kym som nenasla tuto temu. A tvoj muz vie o tvojich zazitkoch?