Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
20. aug 2008

vedeli ste kocky , ze pri splne ked splodis tak na 90% to moze byt dievcatko a pri ubudani chlapec , ja to myslim vazne, bola o tom aj vedecka praca. je to dokazane.

denisocka
20. aug 2008

hm................ je ťažko sa trafiť do splnu ked je sex 1x mesačne 😀

erikasadek
20. aug 2008

ved prave mam pocit , ze len 3 krat do roka mas velke sance. aj to staci, nie.?

teraz som pochopila , to nemyslis seba , ze nie?

denisocka
20. aug 2008

erika 😀 nieja 2x mesačne,snažim sa trafiť spln aj nov 😀

halienka
20. aug 2008

denisocka 😀 no a ešte sa aj trafiť do ovulky, do správnej nálady oboch...krucinál, to je tak ťažké 😝 😀 ale erika, asi podľa takého niečoho robí výpočty Dr. Jonáš, vie vyrátať podľa dňa splodenia, či to bude chlapček či dievčatko, fakt.

denisocka
20. aug 2008

halienka 😀 no jo,ovulka,čo to je?ja už nemam kramy cez rok a pol 😀 ideme len podla splnu 😀

halienka
20. aug 2008

😀 no vidíš, tak tým pádom to máš aspoň o čosi jednoduchšie 😅 mne už z toho snaženia šibe 😝 😀

denisocka
20. aug 2008

no to ti nezavidim 😒 nam sa chvalabohu podaril hned aj ked toho sexu bolo asi ako sviatkou v roku 😅 ......... idem baby spať,kedže mám kopu neumyteho riadu a smradu z betonovania,idem spať teraz než vy začnete preberať duchoch 😀

erikasadek
20. aug 2008

nepoznam dr jonas, nedavno tu bola relacia co sa tyka tejto temy , mas specialnu dietu ta funguje na 64% potom pozicie pri sexe, no a potom prisli stym, bola vedecka studia , vysvetlil to tym , ze mesiac vplyva na vodu, a telo sa sklada hlavne z vody, takze to vplyva na organizmus, nastava taky elektricky vyboj takze su vetsie sance na dievca, a naopak .
sama som tym bola prekvapena , keby som to vedela skor tak nemam teraz dvoch chlapcov , takze znova.

denisocka
21. aug 2008

no tak ja sa hlasim po výťahov sne 😀

erikasadek
21. aug 2008

vazne sa ti snivalo s vytahom? 😉 😉

denisocka
21. aug 2008

hej važne,šla som hore,už aninneviem s kým a proiste nezastavoval a my ako sme stali na jednej strane tak sa začal prechylovať do tej strany (cely bol velky asi ako izba ) a potom zastavil asi meter od oplafonu,to sme už ležali,aby nas nespučilo............a potom som von na lavičke išla kojiť šimona a segra šla hladať slnečne okuiaremkotre jej v tom vyťahu kdesi vypadli 😀

erikasadek
21. aug 2008

clovece, zobudila si sa spotena? ja sa vzdy zobudim mokra po tomto sne. 😔
to je tym , ze sme sa o tom bavili, ako podvedomie hned reaguje.

denisocka
21. aug 2008

zzobudila som sa mokrá,v izbe bol hic 😀

erikasadek
21. aug 2008

co povies na ludi ktory su posadnuty, stretla si sa uz stym?
vcera som pozerala video niektore nahanaju strach a hrozu...... 😕

denisocka
21. aug 2008

nie nestretla som ešte posadnutyx -teda,stretla som taku osobu,ktora ked sa rozčúli,tak je ako posadnuta,ma aj papiere s psyxiatrie,že ma zachvaty agresivyty,a ked je v amoku veruže mi pripada ako posadnuta,aj take reči ma a hlas divoký ☹

erikasadek
21. aug 2008

aspon , ze ma papier nato, musi to byt strasne, pre nu. 😢

denisocka
21. aug 2008

no ešte že to nemáva často,pamätám sa že aj v nemocnici chlapy lekari aj sanitary mali čo robiť aby dostyčnu osobu spacifikovali ☹

erikasadek
21. aug 2008

chudak, musi to byt strasne. ☹ ☹
ja som videla naozaj posadnuteho teda je to zazitok na cely zivot, tazko sa na nieco take zabuda

denisocka
21. aug 2008

ja neviem či je ta osoba posadnuta,skor si mslím že v zachvate hnevu akoby vtedy do nej nejaky diabol vojde a to je des 😔

erikasadek
21. aug 2008

nemyslim , si ze je posadnuta , i ked clovek nikdy nevie,
ja sa pamatam, ako ked som mala 18 bolo zhromazdenie v kostole v presove, bolo tam vela mladych ludi no proste velke zhromazdenie, moja znama, bola doslova fanaticka v tej dobe , a strasne chcela aby som isla s nou;
na omsi, bolo normal, az ku konci jedno dievca skolapsovalo, na zemy zacalo sa trast ako keby mala epilepticky zachvat, no bolo to strasne , vstko zastavili a museli ist vsetci von, pochvili tam ostali len knazi, nic som nevidela, len sme cez dvere poculi ako sa knazi pitaju a nic az po urcitom case to dievca prehovorilo muzskym strasnym hlasom, a smialo sa , trvalo to dlho , viem, ze robili exorcismus , bolo pocut len krik a na konci sme poculi akoby spev spev anjela a bolo po vsetkom .
to dievca je neskutocne nabozne, takze nikto nechapal ako je to mozne, nic si skoro nepamatala, len urcite veci. hroza a strach......

expertka8
21. aug 2008

...o tejto problematke je skvela kniha ..."Oslobodzovanie od zlyx duxov"...
...najdete v nej vsetko...dokonca co v takom pripade robit...

...v kazdom pripade je dolezite...rozlisit psyxicke oxorenie od posadnutosti...a to je skutocne narocne 😔

erikasadek
21. aug 2008

to ti verim, ze je zlozite, myslim , ze aj psychiatr povie skor ,ze je chory ako , ze je posadnuty, 😝

ta kniha moze byt zaujimava,

denisocka
21. aug 2008

a si myslíte že všetci lnazi by vedeli v nutnej situacii vyhnať diabla z tela?

erikasadek
21. aug 2008

to nie , vtedy mali stastie ,ze tam bolo to velke stretko , a niektory knazy museli ist tiez von, nie kazdy moze tam byt a to aj robyt

lelenkaa
21. aug 2008

Podla zakonu zachovania energie nie je možné, aby sa duchovný potenciál človeka oživujúci telo iba tak stratil. Energia nemôže zaniknúť, môže sa iba transformovať – premeniť sa na inú formu. Ako by teda mohol zaniknúť duch, ktorý svojou energiou dokonca oživuje hmotné telo, ktoré po jeho odchode odumiera a vracia do zeme, z ktorej vzišlo, aby mohlo poslúžiť v novej forme ďalšiemu životu. Tomu sa hovorí smrť a takmer všetci pri tom strašne nariekajú. Teda okrem zomrelého ... (ktorý je pohyblivejší a vnímavejší, ako kedykoľvek predtým).

Chyba je v tom, že život človeka je chápaný z nesprávnej strany. Nie sme ľudia, ktorí sa narodia, žijú a napokon zomrú, ale sme to my, veční duchovia, ktorý žijeme na krátku chvíľu v tomto hmotnom tele. Človek si bežne svoje predchádzajúce životy nepamätá, a je to tak dobre. Odvádzalo by to pozornosť z terajšieho života, ktorý je pre náš duchovný vývoj nesmierne dôležitý.

Kedysi bola reinkarnácia známa aj medzi ranými kresťanmi, ale na ekumenickom koncile v Konstantinopole v roku 553 bola reinkarnácia zamietnutá a pravdepodobne boli vyčiarknuté aj príslušné state z cirkevných textov.

denisocka
21. aug 2008

ktovie ake čachre machce boli robene s bibliou,kolko vyčiarknute,,kolko dopísane

lelenkaa
21. aug 2008

Kto vie 😒 Ja som to uz davnejsie s tou reinkarnaciu a vyciarknutim pocula, a myslim si ze kludne moze byt. Teraz som to nasla nahodou na internete. Udajne to bolo vyciarknute kvoli tomu, ze ludia ked si myslia ze ziju len jeden zivot a podla toho idu do pekla alebo do neba viac posluchaju - cirkev samozrejme

denisocka
21. aug 2008

joj tota cirkev ,už je to kus drzosť takto diktovať a strašiť

lelenkaa
21. aug 2008

Moj muz je z dediny kde vsetci chodia do kostola a tam farar povie nech mu ludia nedavaju ako prispevky mince, ze kto to ma pocitat a papierove nech mu nedavaju pokrcene ze kto to ma vystierat. Ked som to pocula prvykrat, skoro vystrelo mna 🙂 🙂 🙂
Alebo v pondelok pridu pomahat na faru od domu č. 1 po dom 10, v utorok od domu č.11 do dom 20 a pod. A oni naozaj idu. Som veriaca ale co je vela to je vela