Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
22. aug 2008

presne ti neviem odpovedat, takze ber to z rezervou, mne to vysvetloval knaz ked ma znova krstil, podla koptov, prva ochrana pred diablom , je krst dietata, potom treba pravidelne prijmat, v kostole, teraz neviem slovensky vyraz, prepacte mi to prijmanie tela kristovo a krv, pravidelne to chrani.......

teda u nich to teda dobre funguje, nemaju vela posadnutych, tak ti neviem, viem , ti povedat len jedno ich sposob je iny chlieb ktory ti da ma zvlastnu chut a taktiez vino, ako krv.

denisocka
22. aug 2008

baby,nekukam teraz tie videa-až zajtra,okej, ? 😅

erikasadek
22. aug 2008

tak dobre tak zajtra. 😉

veronika13
22. aug 2008

ahojte, tak vám napíšem ten sen s mel, inak čítam vás už asi týždeň a čoto zaujímavé som sa dozvedela, no na tie videa nekukám, a ak si aj nejaké pozriem, tak radšej bez zvuku 😀

----mel, dnes som mala zas s tebou sen. Že sme mali stretko z apriloviek, no už neviem kto všetko tam bol okrem nás a že sme sa modlili ku krížu. Ja som ten kríž držala pred sebou a tak sme sa modlili. Myslím, že ty si viedla tu modlitbu, alebo niečo tam organizovala. Potom sme boli na izbe a kecali sme----

denisocka
22. aug 2008

ja tiež kukam cez den bez zvuku 😀

erikasadek
22. aug 2008

je to zaujimave vediet , ze ste mali rovnaky sen , a ak dobre rozumiem ,tak to nebolo po prvykrat

veronika13
22. aug 2008

nie nemali sme rovnaký, len mne sa s ňou občas sníva, poznáme sa cez koníka už asi vyše dvoch rokov, naživo sme sa stretli dvakrát

erikasadek
22. aug 2008

tak to je naozaj zaujimave, daj vediet kedy znova, sa to zopakuje

melory , kde si?

veronika13
22. aug 2008

nie často, možno sa mi to aj preto snívalo, že som pred spaním na ňu chvíľu myslela, to sa mi stáva, že keď na niekoho pomyslím, potom mám s nim sen

erikasadek
22. aug 2008

a tak to vysvetluje vsetko 🙂

veronika13
22. aug 2008

takže sa vám asi už nerátam ako magnet na tieto nadprirodzené javy, čo? 😎

erikasadek
22. aug 2008

ale nie tak som to nemyslela , neboj , nie kazdemu sa to stava 😉

veronika13
22. aug 2008

ale aj mne sa to stalo 😉

veronika13
22. aug 2008

tak pre zaujimavosť, ale oproti vašim skúsenostiam to je slabý odvar, ale ja som rada 🙂
kedysi za mladi som spala v záhrade v stane, asi dva týždne som tam spávala, niekedy s kamaratkami, sestrou...sama málokedy, vtedy som tam bola sama myslím, ležala som na chrbte, driemala som, ale ešte som nespala. Iba ma začalo strašne tlačiť na prsiach, taký tlak, že mi nedalo dýchať, nemohla som sa ani pohnúť, ani vykríknuť, proste ako strpnutá. Oči som mala zavreté, bála som sa otvoriť.Len som sa začala v duchu modliť a prosiť nech to prestane, lebo som to z počutia poznala, že sa to stáva a že sa treba vtedy modliť, že to to zlé odoženie. A aj sa stalo, postupne to odišlo, počula som vedľa stanu kroky ako to odchádza a aj buchnúť bráničku. Prichádzať som to nepočula.

No a druhá skúsenosť, keď som ležala v nemocke na rizikovom, tak mi zomrel starky, tragicky, na pohreb ma pustili, no potom naspäť do nemocky. Presne mesiac po jeho smrti (4 dni pred pôrodom) som bola už doma, spala som, len som sa zrazu v noci prebudila, ani na záchod sa mi nechcelo ísť, som sa čudovala že som sa zobudila, iba zrazu počujem zaklopať na okno 3x,ale som nepočula nikoho prichádzať, ako počuť, keď ide niekto po schodoch,... no zaspala som. Až potom na druhý deň nad tým znovu rozmýšľam, a som zistila že je mesiac od starkeho smrti a bolo to okolo 2 v noci a vtedy cca zomrel.

erikasadek
23. aug 2008

dobre ranko prajem; 🙂

melory
autor
23. aug 2008

dobre ranko 😵

lelenkaa
23. aug 2008

Dobre rano. Aj ja pozeram bez zvuku 🙂 🙂 🙂

denisocka
23. aug 2008

tak a mala som sen -hned vyťah aj voda dokopy 😀

boli sme niekde v hotely, mala som izbu tuším 618 😀 -bola strašne daleko .bol to velikansky hotel,more a kolegovia z oráce . išla som tým výťahom do izby a zrazu výťah išiel hrozne rýchlo - išiel dole a ja som videla ako sa take lano v klbku odmotáva a mína, a v duchu som vi predstavovala,žew ked asa lano minie a výtah sa utrhne,v ktoru stranu skočím a zachranim sa .....no toto vytahove trapenie prešlo,tušim zstavil normalne a išla som ku kolegom ,ktori sa čapkali v okruhlom bazene.ešte pamätám jak som kukla z okna ake krásne je pobrežie a more.......... vtom sme vyšli na chodbu a za oknom len čiernava a velikánske vlny čo trieskali do okna ,no dwes - hnusna rozvirena voda z mora naražala do okna .všetci sme vyšli ako na terasu,tam už biola voda akurát po beton-podlahu a dostali sme pokyn od majitela hotela skočiť do tej vody,kým cunamy skončí 😀 - kolegovia naskakali do tej hnusnej vody kalnej a ja som samozrejme mala zas problem,kde dám mobil -lebo ked skočím do vody ,určite sa poklazí a nebudem mať kontakty na nikoho - takže som ešte hladala ukryt na mobil ....to bol už ale koniec sna 😀

melory
autor
23. aug 2008

pre mna je vytah posun niekam inde.
voda ak je cista tak je dobre.
kalna je zle...nedobre, neciste...
dobre ze si neskocila, ale chytila sa pomoci, mobilu, cize prostriedka na dalsi posun. so sna do sna alebo do zobudenia.

denisocka
23. aug 2008

no ved to,hned ma napadlo sa nevracať po MD do roboty 😀

veronika13
23. aug 2008

mne sa zas snívalo, že mi pred kinom ukradli auto 😝

lenik15
23. aug 2008

Ba sa vam sem votrem ked sa bavite o tych snoch uz davnejsie sa mi snivalo ze ma zasiahol blesk prvy sen bol ze som bola na dvore a ako zacala burka som chcela sa schovat a preskakovala som bleskozvody a ako som vyskocila ze ho preskocim ma zasiahol. A druhy ten bol cca o rok neskor sa mi tiez snivalo ze zacala burka a utekala som sa schovat a nieco mi spadlo tak som sa zohla ako som sa chcela postavit v tom ma zasiahol blesk.
Vzdy som sa prebrala v momente ako ma zasiahol a videla som len strasne svetlo.

Zaujimave je ze do vtedy som sa burky nebala pravda je taka, ze som pri nej dokazala super relaxovat a nabrat energiu, ale po tych snoch mam taky strach ze nedokazem na blesk ani pozriet.

melory
autor
23. aug 2008

lenik mohlo by ta to aj posilnit, lebo blest je naboj a to dost silny....nieco ako nabit baterky....

veronika13
23. aug 2008

ešte pridám, že aj mne sa kedysi veľmi často opakoval ten istý sen s lietadlom, že som ho videla letieť nízko, som si v tom sne pomyslela, že asi spadne, keď tak nizko letí a aj spadlo. Som sa vždy bála aby nespadlo na domy, a potom zas, že tí ľudia dnu, čo s nimi bude a som rýchlo utekala k tomu lietadlu pomáhať. Keď sa mi to snívalo už viaceríraz, tak už v tom sne som si pomyslela, že toto sa mi už snívalo, že spadne. No opakoval sa ten sen hádam aj 10x, nie vždy ten istý, no s podobným scenárom.
Dokonca raz v realie, bolo to na brigáde v Anglicku sme oberali hrušky a niekto lietal na takom menšom lietadle. Neviem či to robil naschvál, ale vypínal si motor a rútil sa k zemi. Som si vtedy spomenula na ten sen, no potom zas zapol, nespadol, ale strach som mala, že sa ten sen takto naplna.

lenik15
23. aug 2008

Tiez som si to myslela. Ale pri tom ako ma ten blesk som bolest necitila prave ze len silne svetlo ako by len cezo mna preslo. Mozno to znamenalo nabitie energiou, ale neviem si vysvetlit ten strach z burky po tych snoch. Este spoluziackina svagrina mi odkazala po spoluziacke vraj to je nestastie, ale je pravda ze ta spoluziacka bola dost zavistliva tak som to nebrala moc vazne. Kde ze ste tu vykladali sny tak som chcela vediet ze co to asi znamenalo. Hlavne si neviem vysvetlit preco zrazu mi burka nahana taky strach, ked pred tym som si ju dokazala vychutnat.

deni80
24. aug 2008

Ahojte. Teda kocky...vzdy som bola velky posera, ale vzdy som sa sem do temy prisla pozriet zo zvedavosti. Nikdy som nejake stretnutie nezazila a zelam si, aby ani v buducnosti nijake nebolo. Odkedy ste sem zacali davat tie videa, tak sa bojim este viac 😅 . Hlavne koli tym japonskym...teraz tu totizto zijem a je tu toho naozaj dost....hlavne co sa tyka samovrazd...ved nie nadarmo tu vznikaju tie dobre a strasidelne horory...napr. Kruh, Nenavist a vela vela inych. Videla som aj naozaj vela fotiek na ktorych sa duchov podarilo zachytit. A mimochodom byvam rovno pri krematoriu a cintorine 😲 .
Len tak ma napadlo ...mam v penazenke fotky svojich pribuznych a mala mi ich vzdy povytahuje a vzdy mi ukazuje len fotku mojho otca, ktory je uz 15 rokov mrtvy. Moze byt, ze sa na nu chodi pozerat a ona ho pozna?

melory
autor
24. aug 2008

lenik15 to moze byt ty,. ze prave v minulom zivote ta blesk zasiahol a ty si si to nedoriesila....tvoja dusa sa blesku boji, lebo si to pamata. v tomto si dusa spomenula skrze sen. mala by si sa zbavit strachu z burky, velmi by si si pomohla...ale ako? to netusim...

melory
autor
24. aug 2008

lietadlo, vytahy, schody, mobil, telefon celkovo...vseto je to "kluc" na posun hore alebo dole.

veronika13
24. aug 2008

u mňa asi zatiaľ len dole ☹

denisocka
24. aug 2008

melory - už en zistit kde