Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

jaron
23. jan 2009

Tento sa mi páči:
stopujú dvaja v hustej hmle, v daždi a tme. Zrazu zastane auto, natešene nasadnú a zrazu sa auto pohne, ale v predu nie je žiadny šofér. Stŕpnu hrôzou, keď auto znova zastane, vystupia a utekajú, čo im nohy stačia až do najbližšej krčmi. Dajú si pol deci, ešte raz a všetkým rozprávajú svoj staršidelný príbeh. O nejaký čas príde premoknutý chlap a zamrmle si: Aha, tam sedia tí dvaja tupci, čo nasadli, keď som tlačil svoje pokazené auto. 😀

melory
autor
23. jan 2009

jaro, je tazko niekomu, kto necital nic okrem zivot na druhom brehu vysvetlovat, co to za zahady mohli byt....ake bytosti sa pohybuju po zemi a podobne zalezitosti...preto pisem, ze casom sa vysvetli aj nevysvetlitelne.

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaron
23. jan 2009

Melory, dúfam, že ta moja poznámka:

to je celkom zábavné, niekto nemá vysvetlenie, ale hlavne že sa to okolo neho deje, iný zase má relatívne vysvetlenie a sa to okolo neho nedeje

nevyznela ako niečo negatívne voči tebe.... ak hoci len aj trochu áno, tak mi je to ľúto, prepáč prosím.

katrin21
26. jan 2009

ahojte: necitala som vsetko, ale prispejem...
predvcerom bola u mna kmotra abavili sme sa neviem preco o duchoch a pód.. ona ma viacere kamosky, co maju iste schopnosti.. najprv sa im branili ale neubranili sa... jedna z nich vidi duchov apod... a stalo sa jej, ze jej volala kamoska, ze jej syncek nechce spat v izbe, lebo mu spod stola vyliezaju trpazlici.... vsetci vieme, co mu hovoril, ze tí neexistuju a pod.... ale nedalo jej a zavolala tejto babe.. a ta jej povedala, ze to nie je sranda. ze aj ona vídava takých trpazlíkov, a ze to sú práve zlí duchovia.... a ze nech mu ho dá k telefonu, elbo musi vediet, ako vyzerali.... tak jej ich malý opísal a na mu povedala, ze mu pomoze, ze ich odozenie....ze uz vie ,akí to sú... a cuduj sa svetem, maly ich odvtedy nevidel a ona to myslela smrtelne vazne, ze su dobrí aj zlí duchovia..a títo boli zlí.. vedela ich ho zbavit....
Napr. sa raz stalo, neviem, ci tej istej, alebo inej( hovorili sme o viacerých..) , ze kreslila stale od detstva anjelov a nejakých aj vidavala vecer pri posteli a pod... bala sa.. potom sa s tym naucila zit ,ale raz na strednej to povedla pre nejakymi kamoskami a jedneho dna sa zobudila a nevedelam kto je, kde je.... nic.. hrabala sa vo svojich veciachm nevedela nic zistit... po 4 dnoch to nastastie preslo, ale povedala, ze to nepraje nikomu, ze ot bolo hrozne.... a po rokoch to rozoravala nejakej babke a ta jej povedala, ze jedna z tych kamosiek ju na4 dni uriekla, lebo sa venuje ciernej ( zlej) magii..... az nam mráz behal po chrbte...
ja osobne na veci medzi nebom a zenou verim a aj na duchov...
aj moja mama v destve videla ( a nielen ona, vsetci v miestnoisti) ako im popod okno presiel ujec, a zdravil sa im... v zápätí dosla nejaka tetka, ze pred 2 hodinami zomrell..... a videli ho vsetci !!

lenkalienka4
26. jan 2009

Tolko krat si hovorim ze tuto temu uz neotvorim, ale neviem co ma tu stale taha... potom sa bojim ist aj na wc... tak pekny vecer vam prajem 😅

mata2
26. jan 2009

lenkalienka,ja tak isto 🙄
a to som doma sama,len s detmi,mangel je na tyzdnovke 😅

katrin21
27. jan 2009

moja mama hovori... ( ked sa jej cudujem, ze ide na hrob kludne aj po tme dost vecer).. ze sa netreba bat mrtvych , ale zivych 🙂 😉 tak sa nebojme.. ale ja som tiez taky strachopud... hlavne po tom rozhovore...

jaron
27. jan 2009

Ahojte, to je naozaj sila, čo píše napr. aj katrin21 - tie príhody. Ako si to vysvetľujete vy. Sú tie bytosti - duchovia a tak... podľa vás mŕtvi ľudia, nejaké iné nadprirodzené bytosti (anjeli...) alebo aj aj?

katrin21
27. jan 2009

podla mna aj aj... aj mrtvi, ktori nieco nemaju doriesene a nemozu prejst na druhy breh.. ale aj anjeli existuju.. a aj zli duchovia.. tomu verim... verim, ze existuje zlo.... a niekedy, ked je clovek vnimavy, normalne vyciti, ako ide zlo z niekoho...

katrin21
27. jan 2009

inak.. dalsia kamoska ma zase v mobile jednu fotku kolegyninej dcery.. zevraj kvoli tej fotke je ta dcera na pychiatrii...
nechapala som.. tak mi povedala, ze tu dceru niekto odfotil na luke , ako sedi v trave. a ked si to isla pozriet a dala tu fotku do PC tak na zvacsenej videla , ako za nou stoji diabol... inak sa to vraj nazvat neda.. normalne hnusna skarena postava, na prvy pohlad zlo, diabol s rohami..... uplne sa zrutila psychicky... ma 17 rokov.. kamoska mala tu fotku v mobile, chcela mi ju aj ukazat, ale ja som ju nechcela vidiet,. vraj to vidno so Zoomom.. ja by som sa posralq od strachu... aj kamoska nemohla spat , ked t videla... no a potom never tomu.. ja fakt neviem...
alebo ked je niekto v klinickej smrti... moja mama v 74 potratila a museli ju cistit.. a nevedela sa zobudit potom... ked sa prebrala pamatala si, ze je v nadhernej krajine, luky, zvieratka, jas..svetlo... a nechcela ist odtial prec... a lekari okolo nej, vsetci vystrasení a povedali jej... no pani, vy ste nam teda ale nahnali strach, nechcelo sa Vam naspat, nevedeli sme vas zobudit....
odvtedy veríim, ze nieco po smrti je...

katrin21
27. jan 2009

kamoska tej mojej kmotry je numerologicka.. vsetby sa jej plnia..
pytali sa jej, ako to bude dalej tak vo svete..
Povedala, ze ona vidi, to co vidi... a ze nas nechce strasit, ale ze Obama nedovladne do konca svojho obdobia... tak isto papez nebude dlho, po nom pride cierny papez a cirkev sa zacne rozpadavat.. ludia sa vratia k tradicným hodnotam.. budu viac robit na poli a tak..... preco? pretoze bude hlad... vraj teraz fin. kriza len zacina ale vyvrcholí v roku 2012.....potom uz bude lepsie...

katrin21
27. jan 2009

aspon ze ziadny koniec sveta nevidela 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucinkaaa
27. jan 2009

inak to s tou financnou krizou uz predpovedal aj Nostradamus... a v podstate ked sa pozriete spat, tak financna kriza je tu uz pekne davno 😖

erikasadek
27. jan 2009

ahojte, no to , ani nemusela predpovedat, to bolo uz davno predpovedane, cierny papez bude poslednym... a podobne... 😉

osobne nemyslim ze bude koniec sveta, , ale koniec urcitej spolocnosti,a epochy, tak ako to bolo uz pred tisirociami... a ludstvo sa vzdy pozdvihlo, len stale naberie neaky iny smer.. 😒

lucinkaaa
27. jan 2009

ja osobne som cierneho papeza cakala uz po Janovi Pavlovi, ale zatial mame len v Amerike cierneho "papeza" 🙂

erikasadek
27. jan 2009

😉

katrin21
27. jan 2009

lucinkaaa..
no ani by som nepovedala, ze kriza je davno... priatel robi v doprave a az od minuleho roka je vidiet, kolko firiem pada, kolko menej prepráv je... a teraz , to uz ani nehovorim.... predtym bola v krize len USA, ale uz je to aj tu.. my sme este stale ale na to relativne OK... uvidime tak za rok..... v Nemecku je to najhorsie....

lucinkaaa
27. jan 2009

treba sa na to pozerat globalne a nie z pohladu Slovenska 🙂 ale mas pravdu, blizsia kosela ako kabat, u nas to citime mozno od minuleho roka.

lelenkaa
27. jan 2009

O tom ze cirkev sa rozpadne som uz aj ja niekde citala a o roku 2012 je tiez vela popisaneho. Uvidime co nas caka

alanis85
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melory
autor
31. jan 2009

jaron urcite nie, len nevedela som, kde zacat, a preto som to skratila na tu vetu, ktoru som napisala......ze nema zmyslel niekomu, kto nema sajnu o tych veciach nieco vysvetlovat....za prve sa mozem aj mylit a za druhe to druhy nepochopi.

cirkev vie velmi dobre o jej zaniku....vraj ked nastupi "cierny" papez...aj mal...a drzi sa zubami nechtami....radsej dali niekoho ineho, len aby bol biely, ako by mali zaniknut...ved prachy su prachy.

teraz pozeram, ze erika to tu spominala...🙂

mne sa vela sniva o konci sveta, ludia su ako zmyslov zbaveny, kricia, chodia hore dole, je panika....potom este ako uz je "po" a sme vo vode....zijeme na skalach....take zvlastne....silne pocity.

zuzkafuny
31. jan 2009

bububu 😀

melory
autor
31. jan 2009

zuzka dost trapne! 😀

mywiel
31. jan 2009

melory vraj ten cierny papaz ze to predpovedal uz Nostradamus, ale nemyslel prezidenta Obamu, lebo v tych casoch mali vraj papezi taku moc ako prezidenti...? 😅 😕

zuzkafuny
31. jan 2009

ale hodí sa to sem... či nie...??? ☹

mywiel
31. jan 2009

Jaron anjeli su kazdy mame troch straznych, moja svokra sa vie na nich napojit, je to fakt sila, je fajn vediet, ze ta niekto strazi, inac su aj ucitelia co ta vedu v zivote ak o to poziadas a tak... 😉 🙂

melory
autor
31. jan 2009

mywiel to mi je jasne, ze nie prezidenta, ani som to nespomenula, asi sa to zlialo s ostatnymi prispevkami.
mysleli urcite papeza.......nie prezidenta.

zuzka nehodi 😀 si predstav ze idem do temy ako odgrgnut dieta a dam tam ze GRG.....
alebo je kopa prirovnani....sex po porode a dam tam ACH, JAJ, ESTE..... 😵

to som nevedela, ze troch, len viem, ze kazdy ma pomocnika {anjela} a ten, ked si odcini a pomoze ide dalej

zuzkafuny
31. jan 2009

no... som tu tááák dlho neprispela... takže o niečo plodné sa pokúsim...hm... 😎