Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
4. feb 2009

deni, aj pre mna su spanielska dedina sny... 😉 😵

lucinkaaa
4. feb 2009

ja mam strasne rada snivanie pocas spanku, vzdy sa mi snivaju take pestre sny, co by ani ziadny film nepokryl, ked sa mi niekedy nesniva tak mi je to normalne luto.

denisocka
4. feb 2009

ja si pamätám časy puberty,kedy som si každy večer priala čo najdlhšie spať,snívať,lietať -aby noc bola dlhá 😀 . A teraz ani neviem čo to je poriadne sa vyspať

lelenkaa
5. feb 2009

Vysvetlite mi, tie co na sebe duchovne pracujete, co to znamena? Ako na sebe pracujete?

Obcas sa to tu objavi, pracujem na sebe. Aby som si vedela predstavit co robite 😉

erikasadek
5. feb 2009

LENKA TEraz si udrela klinec po hlavicke... 😀 😵

denisocka
5. feb 2009

😀 oooooooooooom oooooooooooooooooooooooom 😝

erikasadek
5. feb 2009

lenka ja osobne za seba ti mozem povedat ze ja som dlho na sebe pracovala aby som ich uz nevidelma necitila a by mi neublizovali , proste som sa chranila.. a zaroven svoju energiu som znizila na minimum....
pretoze nemam zaujem pouzivat a vyuzivat..a ani byt obtazovana...
ako kazdy ma svoj sposob , pre man sa to deje v hlave ak si nieco prikazem tak moja mysel, ma nasleduje a pocuva a vykonava moje myslienkove rozkazy a pochody.... vsetko sa da, sila vole sa tomu ludsky hovori... 😀

lucinkaaa
5. feb 2009

lenka to by aj mna zaujimalo.

ja som si vcera na nete citala nejake veci a pribehy ohladom duchov a reinkarnacie aprecitala som si aj pribeh jednej maminy, ktorej syn ked mal tri roky gratuloval s tym, ze aby posluchala rodicov, ked raz zomrie a bude rast novym rodicom a potom sa jej zas pytal, ze kedy zomrie,lebo ze on si pamata ako predtym ako sa jej narodil mohol slobodne lietat. veeelmi zaujimave.

alebo jedna zas pisala, ze jej dieta bezne vidavalo duchov a ze raz jej povedalo, aby sa isla konecne porozpravat s tymi ludmi pri strope, lebo on kvoli ich rozpravaniu nemoze spat.

lelenkaa
5. feb 2009

aj ja na internete vyhladavam len taketo stranky 🙂

Ja som raz ako dieta povedala mame ze ked sa znova narodim, nech mi da ine meno 😀

bibula
7. feb 2009

lelenkaa- takze co sa tyka mojho "pracovania na sebe" aj ked ja tomu tak nehovorim,ide skor o svoju uplnu ocistu-ako tela,tak aj ducha- sposobom energie, prijimam cistu novu a a vypustam do zeme pouzitu unavenu. urciet si vies predstavit nabalovanie sa "zlej" energie v tele,kde vypukne choroba-preco chorobe nepredist a nedovolit usadit sa?
llen zdravy clovek moze pomahat "chotrym" aspon co sa energie tyka.
a samozrejme k tomu patri relax- v mojom pripade ide skor o relax ducha ako tela,kedze mam chronickeho nespaca,ale naucila som sa uviest sa do stavu alfa hocikde a hocikedy,takze aspon takto si odpociniem 😉

ale hlavne moj zazitok spred troch dni:
boli sme s mojim mucom nakupovat sami, obzerali sme sa,ktora pokladna je najlepsia,kde sa mame postavit a muco ze pod sem,tu je toho malo-bola tam jedna zena a chlap.tak sme sa postavili a cakali,rozpravali sme sa a zrazu nas pokladnik pozdravil a chcel nam uctovat veci z pasu-a my,ze to nie je nase a ta tetka nic,len si balila veci. na to som povedala,ze pred nami stal este jeden pan,ze mozno si nieco zabudol a odskocil si. vedela by som ho uplne popisat,no najvacsia sranda bola,ked muco na mna vyocil oci,ze aky pan? ze tam stala len ta tetka,ktora zrazu zahlasila,ze aj to je jej,len chce na iny blok.
no fakt mi to nedalo,som sa obzerala a hladala toho pana.no nikde nebol....on vlastne ani neexistoval-doma mi to bolo luto,lebo keby som vedela,ze ostatni ho nevidia,tak by som to skusila nejak poriesit-doma som si to pekne rozobrala ,muca vyspovedala,coi NAOZAJ pred nami pan nebol.
no co uz,snad si ma ten pan "nenajde" znova.

denisocka
7. feb 2009

ja som inak ešte chcela,tiež mávam sny o kocni sveta,vždy je to silou prírody-Často je to akoby láva,žerave slnko a tma,všade teplo a jedinu vec ktorru si želám je prísť domov k najbližším a byťv ten okamih spolu 😒 - no a včera som zas mala dalši katastroficky, vietor,voda,zima-chaoz,všetko sa rucalo,vietor to bral , ludia sa snažia ukryť kde sa da a aj tak ich to pohlti 😔 , no a inokedy zas voda,proste vietor a voda a potom už len ticho 😖

denisocka
8. feb 2009

to je super,asi zas u na začína seria snov 😅 dnes som bola s UFO 😖

lucinkaaa
8. feb 2009

Tak nieco o kontaktoch s mimozenstanmi, je to dost zaujimave..

http://www.cez-okno.net/node/1008

lucinkaaa
8. feb 2009

alebo toto, ja by som to do toho Duseka nikdy nepovedala... vzdy mi bol taky nesympaticky...
http://www.cez-okno.net/node/91

lucinkaaa
8. feb 2009

alebo toto.. normalne tomu nemozem uverit. nejaky chlapik vytvoril program este okolo roku 1990 a ten program pomocou spybotov a podobnych "neskodnych virusov" kompletne kontroloval cely world wide web, proste vsetko co sa kde "suchlo" a zacal robit predpovede do buducnosti ... povodne pre svetove burzy myslim... no a teraz na tom funguju a ten program normalne "vesti" co sa stane, predpovedal aj pad dvojiciek, dokonca Tsunami... znie to uplne sialene a neuveritelne, ale ked si vezmeme v akej dobe zijeme, ze sme vsetci on-line, tak je pravdepodobne ze aj nase myslienky anazory sa tvoria cez net a nejaky skvely program, ktory to dokaze vsetko mapovat a samozrejme nepozna ziadne emocie, je uplne nad vecou a dokaze predpovedat aj to najhorsie a to bez mihnutia oka....

mimochodom, vola sa to web-bot.

http://faqgo.com/2008/01/21/web-bot-project-pre...

mywiel
9. feb 2009

No tak vcera vecer som zas revala ako dazd, prisiel za mnou oco. 😵 Uz je tomu vyse rok a pol co sa neukazal a vcera vecer ked som uspavala malu tak som citila akoby mi niekto polozil ruku na plece citila som vahu ludskej ruky aj ked som nic nevidela, mala uz spala a ja som vedela, ze je to on. Drzal mi ruku akoby s svojich dlaniach a citila som salajuce teplo az mi dlan horela, druhu ruku som mala pri malej a ta mala normalnu teplotu. Drzal mi ruku v svojich dlaniach aspon taky to bol moj vnutorny pocit pekne dlho aspon 15-20min. no som stastna, ze zas prisiel. Len nechapem, ze po 10ch rokoch sa este neinkarnoval? 😅

bibula
9. feb 2009

🙂myslim,ze desat rokov je este malo na novu reinkarnaciu 😉 vacisnou sa duse reinkarnuju "vraj" 100 rokov.

lyzenka
9. feb 2009

to fakt? som myslela, že človek ako zomrie.....tak možno tak o rok sa reinkarnuje....čo sa človek nedozvie....

tu ruku na pleci som cítila aj ja.....keď nám zomrela babka...tak ale po roku v kúpelni ako som sa utierala s uterákom....tak som cítila akoby mi niekto položil ruku na plece - otočila som sa a tam nikto.....

som to vravela našim...a oni že to iste tam citili....okrem sestry...

lyzenka
9. feb 2009

bibi, som ti písala mail..prišiel ti? 😵

lyzenka
9. feb 2009

s babkou som mávala aj dosť snov ....aj nepríjemných ale aj pekných.... 😉

lupka853
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
9. feb 2009

mywiel krása

melory
autor
10. feb 2009

jednou zo zakladnych veci ako na sebe pracovat je dodrziavat 10 bozich prikazani. 😵 😵 😵 😵 😵

melory
autor
10. feb 2009

lyzenka ruku na plece dava smrt....dufam, ze to nebolo lave...ak ano....som rada, ze si tu.

melory
autor
10. feb 2009

bibula, ano, duse si musia prejst dlhy cas, kym sa opat reinkarnuju....ak nebudu zaniknute pre vecnost ako nepotrebne....respektivne slabe energie.

mywiel
11. feb 2009

Ufff tak u mna to bolo pravé... 😉 🙂

denisocka
11. feb 2009

melory,takže slabe energie - nepotrebne nedosiahnu večnosť?

mywiel
11. feb 2009

Podla mna vsetko je potrebné nie? co raz vzniklo a raz sa stalo energiou ci nie? 😅 😕

denisocka
11. feb 2009

😕

denisocka
11. feb 2009

a zvierata maju dušu?