Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

bibula
2. mar 2009

si stastna, ze ti o tom moze maly povypravat....mojmu sa moc debatit nechce-nevie....
najhorsi bude teraz skolkarsky rezim ,zalezi aj od ostatnych deti a ucitelky,ci jeho schopnosti neubiju.... 😖

qweedy
2. mar 2009

bibula, my sme ho dali do sukromnej, presne kvoli x dovodom, lebo som nechcela, aby v nom zabili, to zive, co v nom je....v statnej by asi stal cely cas v kute 😖 alebo by po nom niekto stale niekto hulakal...on je taky zivsi a teda aj vedie vselijake reci 😵 a sme maximalne spokojni, lebo ho tam nenutia robit veci co ho vyslovene nebavia a sustreduju sa na to, v com je dobry a co ho bavi....len taky maly priklad...mali kreslit oranzove rukavicky, tak vsetky deti kreslili oranzove, len nas mato nakreslil modru, lebo ze jemu sa viac pacia modre....a v pohode, alebo si nemusi stale vymalovavat, lebo to ho moc neberie ale moze si ratat fazulky...to miluje...ze si da cisla na papieriklu do 20 - 30 a potom k nim robi kopky z fazuliek 🙂 a minule dokonca mi jedna maminka tak milo povedala, ze aky je matko zlaty, lebo ze jej syn jej hovoril, ze sa buchol a mato mu povedal, aby sa sutredil na to, ze ho to neboli a nech hovori za sebou mna to neboli mna to neboli a ze ho to fakt prestalo hned boliet 🙂 tak som sa smiala, ze skolkarska pozitivna autoregulacia 🙂

bibula
2. mar 2009

tak to je super,aj ja by som mala uvazovat nad niecim takym....vidim,ze si z ba,kam si ho dala?

erikasadek
2. mar 2009

qweedy, tak to ti verim..asi bude inspiroivana, novodobym nalezom, tead zvytkami, ktore su pisane pocas a po smrti jezisa a cirkev sa k tomu ani nestavia a ni nepripusta....
tam je napisane ze jezis mal rodinu za sebou co kazal.. typ; boha hladaj, v kazdom steble travy, dreve kameni, a nie , v chramoch..ak chces najdes ma teda takym to stylom....
nemam cas, ozvem sa neskor..

qweedy
2. mar 2009

bibula, my byvame v krasnanoch - raca a dala som ho na mikoviniho pri racku do Felixa - maximalna spokojnost, ziadny lacik, ale co uz...ale je ich v triede 12, dve ucitelky, strasne mile mladsie kocky, jedna robila predtym so sluchovo postihnutymi detickami, tak je velmi trpezliva 🙂 , detom sa venuju individualne, maju anglictinu, vela environmentalnej vychovy, maly po dvoch tyzdnoch v skolke dosiel domov a vedel ratat po anglicky do desat 🙂 a stale sa pyta, ze co sa ako povie....mozu si nosit aj vlastne hracky, ale ked sa nechcu rozdelit o ne s kamaratmi, musia ich dat spat do skrinky - to sa mi napr. velmi paci, lebo mato nema zatial surodenca, tak aspon takato skusenost ako sa podelit zatial 🙂 , chodi zatial len na pol dna, lebo ja robim len na 1/2 uvazok, kym skoncim skolu utento rok 🙂 a ked na obed pre neho pridem, tak jeho ucitelka mi vzdy zreferuje co robili, co robil on, kolko obeda spapal, no proste vsetko....akoze som nadsena 🙂 ja som totiz zo statnej mala stres, ze si ho tam nik nevsimne a budu na neho kricat a tak, ako si ja pamatam z detstva 🙂 aj ked urcite je aj vela dobrych statnych skolok...my sme sa boli pozriet v 3 tu v okoli a matej tam nechcel ani sekundu zostat sa hrat v herni...asi nist moc energy....takze som nemala co riesit, my vela dame na jeho intuiciu....mozno by si niekto zaklopkal na celo, ze sme vadni rodicia, ale podla mna sme v pohode 😀 😀 😀
inak kludne sa pytaj ak by ta nieco ohladne skolky este zaujimalo 🙂 ty si odkial z ba ?

bibula
2. mar 2009

my sme z petrzalky,takze v podstate dost daleko od mikoviniho-ja sa maleho chystam dat od januara-ale rozmyslam,ze upozornim ucitelky na neho,mozno budu na mna pozerat ako na zjavenie,no co uz 😀 aj ja som zyvknuta.
mozno by bolo zaujimave "pustit" tvojho maleho u nas-kedze ako som uz minule pisala,mame tu viac navsetvnikov-neskodnych podotykam.
vyjadroval ti maly nejak pritomnost "neviditelnych" ,ked nevedel hovorit,alebo sa snimi hral sam?....
ondrik to totiz vybavuje sam,zaleze a mrmle si....ale nam nezvykne ukazovat.

melory
autor
2. mar 2009

baby o 14;44 preletel popri zemi velikansky balvan, zatial najblizsi v historii. siel len 30metrov popri nas. stiahla ho zemska gravitacia. cakala som aj bum a nic. zijeme si dalej bez ohrozenia.

bibula
2. mar 2009

no ,aj ho bolo vidno? 30m,je trosku malo,nie? 😀 😀 😀

elize
2. mar 2009

qweedy v akom predstihu si zacala vybavovat skolku? Mna zname strasia, ze je vela deti vo veku nasho drobca a nie je dost skolok. Tiez uvazujeme o sukromnej. Maxino je velmi zivy, az privelmi. Nie je zly, ale stale musi byt v pohybe. Preto budeme urcite hladat skolku, v ktorej ho za to "neukamenuju" 😀

qweedy
3. mar 2009

elize : no presne, taku som aj ja hladala 🙂
my sme mali stastie, vo Felixe mali akurat jedno posledne miesto vo vekovo prislusnej triede...
a do statnych skolok som davala prihlasku klasika v marci toho roku, odkedy som chcela, aby v septembri nastupil, ale neprijali ho ani do jednej, lebo nemal k septembru este 3 roky, ale az v novembri....a nakoniec som bola rada, lebo by som ho tam aj tak nedala....a siel az od teraz od januara...

info od kamosiek- yevraj tento rok je este horsia situacia ako minuly s miestami, lebo sa vraj musel znizit oficialny pocet deti v triede, tak riaditelky museli prerozdelit uz deti , ktore k nim chodia a tym padom im zostalo este menej volnych miest ako predpokladali....

inak mato pred normalnou skolkou chodil 3 mesiace do takeho projektu " Miniskolka"...bolo to super....bolo to jedno dopoludnie v tyzdni, bolo ich 7 deticiek na dve ucitelky, z toho jedno dietatko bolo postihnute a vlastne bol to taky trening skolkarskych aktivit...prve razy asi tri som tam bola s nim a potom som uz odchadzala a prisla pre neho na obed...stalo to cca 1500 sk ...a mozem to ODPORUCIT vsetkymi desiatimi...aspon nas matej bol z toho uplny nadsenec....a kopec veci sa tam naucil ako napr. spolocne stravovanie, lebo doma lani za svet nevydrzla pri jedle sediet chvilu v klude 🙂 alebo taky ten rozvrh aktivit, ze teraz robime toto, teraz toto...vyrabali tam vselijake veci a kopec aktivit zaujimavych.....

qweedy
3. mar 2009

bibula: mozno by sa u vas zabavili, ked ste tam cela taka skupina 😀 ale ze vraj deti ani nemusia vidiet tych istych duchov, lebo ze vraj su rozne hladiny priestoru, ktore sa lisia frekvenciou zvucania alebo teda vibracie a na vsetkych urovniach su tieto bytosti a zalezi na tom, ako sa vie clovek ci uz prirodzene alebo treningom naladit na ktoru tu frekvenciu 🙂 😎

melory
autor
3. mar 2009

bibula to veru je malo 30metrov....to bude ako s tou sms ktoru poslal moj mily, ze nase dieta sa narodilo 26cm a 5.1kg samozrejme malo 2600g a 51cm

denisocka
3. mar 2009

MEL 😀 😀 😀 😀 😀

bibula
3. mar 2009

gweedy-no myslim,ze hej,asi cim mladise tym citlivejsie...

mel-ty si riadne znoizila atmosferu ty kokso,uz ani nemozem z okna vyskocit - 12posch,lebo zhorim v atmosfere 😀 😀

lucinkaaa
3. mar 2009

qweedy to s tym tvojim malym je teda zaujimave ako sa prejavuje 🙂 najma ma zarazilo ako hovori ze o nema dusu, nikdy nenaznacil preco tak hovori?

mel dobre 😀 😎 😀

qweedy
3. mar 2009

to s tou dusou som ani ja nepochopila, a ked som sa ho opytala, ze ci urcite, tak povedal ze urcite 😖 ale osobne si myslim, ze mozno on ma pre pomenovanie duse iny vyraz, ktory mi zatial neprezradil...teda aspon dufam 😵 on celkovo trusi take cudne reci btw...napriklad mne zomrel otec a ked som mu ho ukazovala na fotke, tak mi tvrdil, ze to je jeho otec ...tak som mu povedala, ze jeho ocko je teda nas ocko a on ze to ano, teraz ... ale predtym bol tento ujo moj otec 🙂

melory
autor
3. mar 2009

je to 30metrovy balvan a siel dva krat dalej ako druzice co nas obiehaju, cize tiez dost blizsko.

lucinkaaa
3. mar 2009

qweedy velmi zvlastne ale snad sa dozvies ako to mysli 😵 tvoj maly je mozno inkarnovana stara dusa alebo nieco ine, nejake bozie dieta 🙂

melory ja som rada, ze som to nezachytila takuto spravu skorej, zbytocne by som sa bala 🙂 🙂

bibula
4. mar 2009

luci-mozno ta to este caka... 😀
gweedy-dusicky chodia na vylety,tak momentalne akurat ziednu nemal...ale urcite nejaku ma ....
a ten minuly zivot,no krasa 🙂 🙂 🙂

lucinkaaa
4. mar 2009

no bibula nestras ze ma to caka - momentalne moja Nr. 1 zivotna uloha zbavit sa strachu 🙂

no ale ked ten jej chalpec je taky zazracny /v dobrom/ tak mozno ozaj nema ludsku dusu, ci? 😕

qweedy
4. mar 2009

ono teraz vraj celkovo su deti ine , take duchovnejsie, vraj vela dusiciek z antlantidy sa teraz rodi aby povzniesli ludi z tych zabomysich vyhladzovacich konfliktov 😉 a vraj zalezi aj na tom, kolkata reinkarnacia to pre dusu je, kolko uz nadobudla skusenosti....ono vsetci sme zazracni, ale neverime tomu, takze to v sebe " zabijame"....

podla mna je to cele o tom, aky kontakt maju jednotlive "tela " medzi sebou...myslim hmotne, etericke.....lebo vraj to etericke si pamata vsetko aj s predoslych zivotov, len to nevie celkom dobre "posunut dalej" tomu hmotnemu telu...

ilduska14
5. mar 2009

gweedy,máš pravdu.úplnú.tiež ma veľmi zaujímajú takéto veci.ale chcem sa vás opýtať,že ako ste vedeli že vaše deti vidia duchov keď ešte nerozprávali.alebo ako sa to prejavovalo?

melory
autor
8. mar 2009
melory
autor
8. mar 2009
elize
11. mar 2009

mel, tusim su rok po roku kreativnejsi 😀

melory
autor
12. mar 2009

elize, ano ano...idu s dobou....alebo je tam viac odkazov....mozno su to motivy na vysivky....ja fakt neviem.
rada by som o tom vedela viac. myslim si, ze adminom by to ani nevadilo. viete?

melory
autor
12. mar 2009

keby aspon toto niekto prelozil.

lucinkaaa
12. mar 2009

melory crop circles sledujem, ale nenasla som nikde vysvetlenie tych kruhov - jeden co sa objavil je majsky kalendar, jeden je cislo Pi a este nejake kruhy boli objasnene ktore by sa mali vztahovat k roku 2012 a postaveniu planet/slnka/mesiaca voci Zemi.

ale co chces prelozit?

melory
autor
13. mar 2009

aaale ani nic.... 🙂