Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
24. aug 2008

ahojte citala niektora z vas daku dobru knihu o liecitelstve? alebo o kmenoch? mna velmi zaujala a zmenila kniha "posolstvo od protinozcov"...skutocne jednoduche a fantasticke citanie.

denisocka
24. aug 2008

nie melory,ale rada by som -aku odporučas?

denisocka
24. aug 2008

erika.tušim sa posledneho videa a jeho onca nedočkam,to mi načitava asi pol hodinu 🙄

denisocka
24. aug 2008

no uspešne som to blbe video dokukala -tak to v hotely ta pani čo prešla cez stenu mi prišlo smiešne,potom ta vo výtahu ako zhoda -hra svetla,vlak som teda nepochopila ale to psledne bolo zaujímave,hlavne ked som dala hlas a zistila,že to aj zazvonilo a čosi zamrmlalo 😀 - idem spať,čaute

erikasadek
24. aug 2008

tak nechce sa mi verit , ze pri pozerani videa to s vami nic nerobilo ; pretoze niektoire su silne kafe, ta japonka je prava ukazka , ducha v opakujucom jave, aj v tej obyvacke s tym nabytkom je to silne kafe,

cernochov zatial nie , nevidela som
melory , tak co je neozyvas sa?
daj typ prosim ta na neake dobre knihy......

veronika13
24. aug 2008

škoda, že sú tie nahrávky také nekvalitné, často to naozaj vyzerá len ako hra svetla a tieňa, no niektoré vyzerajú vierohodne, napr. tam čo sa aj obras triasol, nábytok...

denisocka
25. aug 2008

pre mna bola zaujímava ta japonka čo kamerovala ten bordel v byte a za oknom ta maska -duch .neviem . ale bola to sranda-však vyzeraju ako nie masky,možno podla nich take vyrabaju made in china 😀

ale nechapem,ako duch môže hadzadzať tien (na poslednom pri zvončeku) no a samozrejme,že v japonsu straší ten ony čierny s bielou face 😀 - možno tou ož finguju

jo a čo ma zaujalo bola ta pani vo dverách,v tme a tam zboku na nu kukal tay v bielej tváry 😉

melory
autor
25. aug 2008

ved odporucam tu vysie pisanu "posolstvo od protinozcov", nie je o liecitelke, ale o kulture na novom zelande. ktora este nieje civilizovana...fakt ta kniha dostala kazdeho, bez ohladu na vieru. 😵

melory
autor
25. aug 2008

ja som odjakziva kulisarka, viac si vsimam na filme kulisy a triky a fascinuju ma viac ako samotny dej....takze ja by som aj vedela vydedukovat, ako tie "vecicky" tocia.
🤐

roasha
25. aug 2008

cavte...hej,ten nabytok nie je ktovieco,tam neni problem mykat stolickou naspodku,lebo tam na nu nie je zaber,alebo ju posunut silonom nabok... 😉

denisocka
25. aug 2008

a tiež nechapem,prečo sa duch skryva s skrini ked je duch 😀 , a ešte - naúriek tomu že som to pozerala som musela nechcene prebalovať o 1:00 v noci a išla som aj cikať, a teraz som bola v tmavej pivici a nič- nikto .ani mi nik v noci riady nepoumýval 😀

erikasadek
25. aug 2008

ten nabytok je tazky mas co robyt, ho potiahnut rukov an ehovorim o stole, dala som vam ho do pozornosti , pretoze take , nieco som zazila u nas doma raz, kvoli tomu, a ten tien okolo ste si nevsimli?

denisocka
25. aug 2008

všimla som si tie ............ a čo ten duch v hotely,ta pani 😀 sranda -načo duchovi nohy?

zuzkafuny
25. aug 2008

Erikasadek 🙄

veronika13
25. aug 2008

zuzi, prečo ten ksichtík? veď keď ma takú skúsenosť, tak ju má, nie každý ma také "šťastie"

erikasadek
25. aug 2008

tiez som nepochopila ,ten ksichtik ja mam doma nabytok podobny na tom videu, a poviem ti ja mam co robyt ho posunut a nieto stol nato sme dvaja z manzelom, a osobnu ma skusenost, co je natom.

veronika13
25. aug 2008

vieš ako si ja vysvetlujem Erika, že ty pri tých videach niečo cítiš a my zväčša nie? že ty si to zažila, vieš ako to prebieha, my to poznáme len z tých videi, preto sa nám to zdá častokrát narafičené

lelenkaa
25. aug 2008

Kde ste vsetky, umyvate riady 😉 😉 Ja uz mam umyty a nikde nikoho 🙂

erikasadek
26. aug 2008

je to vase pravo, ja to tak citiml bohuzial , zla energia , ide aj cez obrazovku, na to treba davat , tiez pozor , vlastne po prvy krat , som nato doplatila, hned bolo citit , prvu ,noc musela som doslova vycistit nas byt a chranit nas byt, od zleho.
uz som aj slubila muzovy, ze sa v tom nebudem miesat a pozerat, niektore su naopzaj prave , tie nahravky, to sa proste neda tak natocit, triky a pod. je vela, ale zla energia , ide len z ozajstnych , aspon u mna je to tak.

berte , to ako zabavu, nie ako , ze vam nieco nutim, to nebol, moj zamer, nasla som len zaujimave, videa a tie ma zaujali , je tam toho vela, a treba vyberat naozaj.

co sa tyka tej audio nahravky, neodpovedali ste mi, ja som chcela vediet , co vy pocujete , pretoze , ja som pocula hlasy , ako na stanici , kde je vela ludi, co poviete.? 😉

lucinkaaa
26. aug 2008

Melory o com je ta kniha Posolstvo od protinozcov? ja som ju zacala citat ale prestala ma po par stranach bavit tak som ju nechala tak.

veronika13
26. aug 2008

erika, mne sa tiež zdalo ako na nejakej stanici, taký uzavretý priestor, alebo miesto kde trpí veľa ľudí

musím sa s vami rozlúčiť, táto téma dosť zahltila mojú mysel, neviem či je to dobré alebo nie, ale dávam si pauzu 😉

erikasadek
26. aug 2008

vidis som rda , ze nie som sama, co to tak pocujem, je to normalne , ze to nechava pracovat, tvoju mysel , je top zlozita tema. tak si len oddychni 😉

melory
autor
26. aug 2008

„Jeden z mužov sa ma opýtal, či je pravda, že niektorí ľudia sa celý život nedozvedia, aký talent dostali od Boha. Musela som priznať, že niektorý z mojich pacientov sú v depresii a majú pocit, že ich život minul, ale iní v živote prispievajú k obecnému dobru. Áno, musela som priznať, že mnoho Mutantov si myslí, že nemajú žiadny talent a nehĺbajú nad zmyslom svojho života, dokiaľ nestoja na prahu smrti. Mužovi vstúpili do očí veľké slzy a potriasol hlavou. Tak ťažké pre neho bolo pochopiť, že sa niečo také môže stať...“

ukazka z knihy posolstvo od protinozcov

melory
autor
26. aug 2008

alebo

„Od každého sa očakáva, že si zmení meno niekoľkokrát za život, podľa toho, ako rozvíja svoju múdrosť a tvorivosť a ako naplňuje svoje životné poslanie. V našej skupine boli okrem iných Rozprávač Príbehov, Výrobca Nástrojov, Strážkyňa Tajomstva, Krajčírka a Veľký Hudobník. Nakoniec Úta ukázal na mňa a každému zvlášť opakoval jedno a to isté slovo. Pomyslela som si, že sa pokúšajú vysloviť moje krstné meno, ale potom som usúdila, že ma budú volať asi priezviskom. Mýlila som sa. Meno, ktoré mi ten večer dali a ktoré ma malo sprevádzať po celý zvyšok cesty bolo Mutant. Nechápala som, prečo ich Úta, ktorý hovoril oboma jazykmi, učí tak zvláštny výraz. Pre mňa slovo mutant znamenalo výsledok zásadnej zmeny v štruktúre, niečo odlišné, čo stratilo svoju pôvodnú podobu...“

melory
autor
26. aug 2008

k tomu riadu, staci ked je zatvoreny v umyvacke? 😔

denisocka
26. aug 2008

melori -ani ja neviem načo mám talent a tak rada by som to zistila 😔 .je ravda že som šikovná,ale všetko ma naplna pár dní a koniec (aj hačkovanie 😅 )

jo a ta kniha musi byť fajn,nie je nik,kto by ju požičial

erika-a ty tu davaš len tie videa,ktore cítiš že su ozajstne?

lucinkaaa
26. aug 2008

melory zaujimave, mozno sa k nej vratim, predsa len vtedy som mozno na nu nebola pripravena a preto ma nebavila, snad mi teraz da to co by som potrebovala.

teraz som si kupila knihu Minulost zije, buducnost zije od Jenny Cockell. tiez super citanie, citala som predtym Deti vcerajska a toto jej jej dalsia kniha. Inak autorka ma od detstva spomienky na minuly zivot a ako sa ukazuje tak vie aj nieco z buducnosti.

melory
autor
26. aug 2008

lucinka mna tiez zacala bavit az od chvile ako prisla k domorodcom 🙂

lalitagopi
26. aug 2008

hmm...no suhlas s ERIKOU...ono ked clovek pozera niektore tie videa...to nie su "len" videa, nic dobre z nich nejde a tiez som si povedala, ze radsej nekukat. ono to fakt moze fungovat, niekto si to len pozre, trocha za medituje..ma to v mysli...a ten doticny z toho videa moze stat za okamih za jeho chrbtom. Nepisem to preto, ze chcem niekoho vystrasit, ale oni tak fakt funguju...mentalny zvuk je tiez zvuk a moze ich to pritiahnut.
Preto je asi lepsie upierat a pozdvihnut vedomie na vyssiu uroven.

MELORI, a co sa toho riadu tyka...ide vlastne o to. ze vsetko co je neciste, co je nejakym sposobom kontaminovane, tak pritahuje duchov (hlavne taky ten 'oslintany',pouzity riad)...ja netusim ci lezu aj do umyvacky, hehe, ale asi nie.
Ak niekto v noci slinta - to tiez moze pritiahnut nejakych.

melory
autor
26. aug 2008

super, kedze ho vzdy na noc oplachujem programom tak je to o.k.