Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

brendi
29. sep 2008

ahoj erika..........vdaka za videa 😉
mám bohužel hodně ztmavený monitor, a ještě mi ted do něho paří slunce,........no na některých videích jsem si ničeho nevšimla, nebylo to vidět, a hlavně na těch japonských mě zaráží že si takových nepatrností vůbec všimli, já na ně přišla až po zpomalení a následné ukázání, a to jsem nějakou tu věc vyhlédávala 😀

lucinkaaa
29. sep 2008

erika ja sa to bojim aj pustat 😅 ja radsej precitam co popisete, nejake zazitky a tak. 🙂

twins
29. sep 2008

antonia a ako dopadlo vase manzelstvo ako ste to vyriesili

twins
29. sep 2008

pardon ja som si neuvedomila ze citam este minuli rok november tak som sa do vas zacitala je to neskutocne ale tiez verim ze nieco take existuje
ked som mala asi 16 rokov ja sestra a moja kamoska sme sli zo skoly domov na stanici sme stretli jedneho chalana ktoreho hladali lebo skocil z mosta do vahu a nenasli ho vraj sa utopil nemohli mu spravit ani pohreb vraj je zatial nezvestny asi po tyzdni sme sli na vlak a tohoto chlapca sme videli na vlastne oci vsetky tri ako ide smerom po kolajach prec zo stanice v tom istom case bolo na stanici aj jeho dievca vysla von z budovy a my cele rozcarovane sme sa jej pytali ze ci sa ten jej chlapec nasiel a ona bola velmi smutna ze nie my sme ju presviedcali ze teraz bol tu aj sme jej opisali co mal na sebe a ona nam potvrdila ze presne v tom skocil do vody a od vtedy ho uz nik nevidel tak sme si mysleli ze sa asi schovava ale asi po troch dnoch nam toto dievca povedalo ze uz ho nasli utopeneho a niekde zachyteneho vo vode a uz bol mrtvy dlho tak my do dnes nevieme co sme vlastne videli ci to bol naozaj on alebo len vidina ale ved sme si to nemohli vsetky tri vymysliet

erikasadek
29. sep 2008

ahojte, k tym videam , tie su take lahke , tie najhorsie som davala predtym , tre
ba si vyhladat,

co sa tyka tvojho zazitku , tak to je mozne a casto sa to stava, je to ako opakujuci film , ten ''duch'' ani nevie vsu pritomnost , nedokaze tym padom ani komunikovat , je to len opakujuci ...

je vela veci mezdi zemou a nebom 😉

melory
autor
29. sep 2008

mam pocit, ze krestanstvo bolo vzdy proti tomu, co neprikazovali oni a neriesili oni...je to tak a budem rada, ked to aj nadalej tak ostane.

melory
autor
29. sep 2008

a este k vysvetleniu...tie videa su totalna kravina... 😎

erikasadek
29. sep 2008

ahoj melory to bolo len na pozeranie a nie na presvedcanie 😉
mne sa zda , ze tie japonske su niekedy poriadne odfuky

ale niektore co som videla tak fakt stali zato

erikasadek
30. sep 2008

dobre;;;;;

vsimla si si ti japonci su snad obklopeny duchmi, doslova obkluceni

melory
autor
30. sep 2008

zrejme budem neveriaci tomas, ved aj ten mal svoje miesto.... 🙂 ale su to hluposti...
napriklad deni80 poslala video, kde je "duch" zeny...to mohla vojst hociaka zena, a oni z toho urobili ducha...nepaci sa mi hlavne zhovadovanie duchov ako takych...su to aniely a nie strasidlaaa. to ako sa ich clovek boji, alebo ako ich s lahkostou prijima je len odraz duse cloveka, ktory ich zahliadne. preco sa deti duchov neboja? lebo su ciste duse.
taktiez si stojim za nazorom, ze prichod ducha na zem po smrti je nieco vynimocne a nie kazdodenne.

erikasadek
30. sep 2008

melory , ni ekazdy duch je dobrej nalady, su aj potvory medzi nimi, a aj deti sa ich mozu bat, pokila maju dosova diabolske spravanie,
su niektore vinimky ktore dokazu fyzicky ublizovat, a tych sa bat, bude kazdy aj dieta aj dospely..

melory
autor
30. sep 2008

to ano, ale tieto videa je len tovaren na prachy...nema to s duchovnym zivotom nic!!! spolocne

zuzkafuny
30. sep 2008

uau Mel... žeby sme sa zhodli...??? 😀 😀 😀
o tých videách si myslím presne to isté... 😖

deni80
30. sep 2008

Ahojte...
Pockaj melory aka zena vosla kam? Niektore z tych starsich videii? Mozno mas aj z casti pravdu o tych peniazoch, ale ja by som sa bala aj dobrych duchov ci anjelov 😲 . Mas prosim Ta este ten link o tej Atlantide?N 😉eviem to tu najst...vdaka...
erika je tu toho vazne vela....preto vzdy ked idu stavat nove domy alebo bytovky, tak robia take ritualy na ich vyhananie...nevidela som sice ako to prebieha. Ale uz sem tento tyzden nepojdem...muzik ma nocne...sa aj pokakenkam.... 😅 Potom si Vas docitam buduci tyzden...ked to vydrzim...
😉

melory
autor
30. sep 2008

film je zalezitost trikov a toto je cisty trik ...
skor ma zaujimaju realne skusenosti a nie kuzelnici na platne

melory
autor
30. sep 2008

tymto nechcem povedat aby ste ich sem nedavali 😀 to je na vas, je to len moj nazor.

erikasadek
30. sep 2008

melory, ten s tym pohybujucim tienom tak taketo pohybujuce som videla takto sa pohybovat aj vidim , rychlo , cez mur, do mura rychlovka a hlavne nohy to nema, len cierna hmota, brrrr.

co sa tyka videi to je skor na pozeranie a nie na dokazovanie niecoho, ako film a kazdy si urobi svoj nazor..

melory
autor
5. okt 2008

videla som v magazine "panelak", ze bude agata mat docinenia s nadprirodzenymi vecami... 😵

babi30
6. okt 2008

ahojte, verim ze deti dokazu vidiet duse ludi, lebo su vnimavejsie,ale poznam ludi ktory vidia duse o malicka a ostalo im to do dospelosti, myslim si ze je to dar, schopnost vidiet, ze si to treba zasluzit uprimnou cistou dusou a netreba to zneuzivat. Tiez verim ze duse pribuznych nas mozu ochranovat a varovat. To sa stalo v nasej rodine.Myslime na nasich pribuznych co tu uz nie su s laskou lebo na nas davaju pozor 😵

vilino
6. okt 2008

Ano,isto vidia,su este nepoznacene vyvojom a lahko pristupne mimozmyslovemu vnimaniu.Mam s tym vlastne skusenosti a len tie najlepsie,ziadne strasenie a pod.Verim tomu,ze ty co nas opustili su stale medzi nami,ale sme im nepristupny narozdiel od deti.

erikasadek
6. okt 2008

vatsina je neprisrupnych , no su aj vynimky ktore ich vidia aj v dospelosti, nie vsetko co je okolo nas je dobre, a mile, su aj ine stvorenia a na tie si treba davat pozor, len ich je trocha menej podla mna a zalezi aj od cloveka , iektory ich doslova pritahuju....

vilino
6. okt 2008

Netvrdim,ze nevidia.Deti su im blizsie a neboja sa to povedat.Ak to povie dospelak,vacsina si poklepe po cele da mu odporucenie min. k obvodnemu.Hovorim z vlastnej skusenosti,ale u cvokara som nebol 🙂 .Su aj zli,ako ludia a hovori sa,ze vrana k vrane sada.

dari
6. okt 2008

ahojte, prispejem mojou prihodou: asi tak pred mesiacom sme rano vstali. Tak ako zvycajne som deti prezliekala, robila jest, atd..... a uz vtedy som si vsimla na Karolkovi, ze je nejaky tichy a stale bol so mnou iba v kuchyni. Neskor som sadla k pocitacu, ktory mame v izbe. Ako tak surfujem zbadam Karolka ako stoji pred dverami. Pytam sa ho, co sa deje? Preco nejde ku mne? Hovori mi, ze tam na stolicke bol velky ujo a on sa boji....No mala som dost aj ja 😀 Chvilku mu trvalo, kym zabudol a potom bolo vsetko ok.

erikasadek
6. okt 2008

dari to ti verim , ze si sa zlkla, po prvy krat sa kazdy zlakne.......

erikasadek
6. okt 2008

http://video-fantome.skyrock.com/
spustite si druhe video,

erikasadek
6. okt 2008

http://video-fantome.skyrock.com/
stvrte to japonske,nehladajte v tom nic len si pozrite a vytvorte si svoj nazor 😉