Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

emjee
20. mar 2011

ja uz nie som dieta, no v januari som mala svoju prvu (a snad poslednu) navstevu ducha 😔 vtedy som sa nebala, ale teraz mi riadne lepi

majka35
20. mar 2011

@emjee ako to prebehlo?

emjee
20. mar 2011

@majka35 po zobudeni, asi 30 minut predtym, ako mi mal zvonit budik - som si 100% ista, ze som bola hore (mala som divny sen - v dome toho ducha = moj blizky, ktory ku mne prisiel, sa svietilo - k tomuto musim este napisat, ze aj v skutocnosti sa tam uz viackrat z nicoho nic rozsvietili svetla), ked som sa zobudila, este som pozrela von oknom (rovno z postele) a povedala si, ze to bol len sen - a zrazu som vedela, ze je tam - chcel do mna vojst, no ja som sa branila, napriek tomu mi vosiel akoby do ruk (lezala som na chrbte) a zacali sme sa "rozpravat" - ja som sa pytala, on mi odpovedal tak, ze kyval mojou hlavou resp. na tazsie veci mi prstami vytvaral pismena - chvilu sme sa rozpravali, mala som pocit, ze ma nasmeroval k niecomu dolezitemu (o tom nechcem pisat, ale bol to odkaz, ktory sa tykal ineho mojho blizkeho zomreteho), potom len povedal, ze uz musi ist a odisiel - cele to trvalo asi 5 -10 minut

majka35
20. mar 2011

@emjee bože môj, ako si sa dokázala s ním rozprávať? ja som pri týchto stretnutiach zmeravela, nedokázala som sa pohnúť ... ako si to zvládla???? ja mám s duchmi skúsenosti od svojich 19 rokov a mám pre nimi strašný rešpekt ... ty si ho predtým nejako k sebe volala? nemyslím konkrétne, ale intenzívnymi myšlienkami na neho ... stále nechápem, ako si to zvládla

erikasadek
20. mar 2011

@emjee ahoj..
niecim takym som niekedy presla aj ja takze hlavne sa neboj.. nic zle v tom nebolo . i ked nie je to lahke a ani nevinne.. 😉
bat sa neboj.. doteaz si nemala ziadne navstevy takze uz nai nebudu.. 😉
to je ine ked ich vidis od detsva .. 😉

erikasadek
20. mar 2011

@leka323 zabudla si povedat ze hlavna nocna hodina vsetkeho dobreho aj zleho je o 3 rano.. 😉 a nie o pol noci ako si kazdy mysli. vtedy je najvatzia aktivita.. 😉 😀

emjee
21. mar 2011

@majka35 aj ja som bola zmeravena, v podstate mi fungovali len ruky a hlava (oci som mala zatvorene, no mam pocit, ze ruky som mala vystrete pred sebou) - vedla mna spal moj syn a manzel, syn sa zacal mrvit, no ja som mu myslienkou nedovolila zobudit sa
neviem, ci som ho volala, taketo stretnutie som este nemala, no casto som mavala sny o mrtvych pribuznych - aj v sne som vedela, ze su mrtvi, no nebala som sa, skor to bolo ako sposob komunikacie s druhym svetom, dokonca s jednym som sa noc pred odletom na dovolenku v sne bavila, ze ci je bezpecne letiet a on mi hovoril, ze nie, a ja reku, ale mame to zaplatene, tesime sa, ako vysvetlim, ze nepoletime? a on, ze to vybavi - leteli sme 11.9.2001, ked narazili do dvojiciek sme boli prave vo vzduchu 😔

@erikasadek ja som sa nebala, ani som to nepovazovala za nejako extra nebezpecne (ved ich nevolam sama), dokym som o tom hovorila s niekym velmi nabozensky zalozenym - vraj sa tomu mam intenzivne branit (motlitbou), lebo to nie je od B. 😔

leka323
21. mar 2011

@emjee Ja som tiež nábožensky založená, ale tomu verím, lebo som to na vlastnej koži okúsila. A viem, že podľa kresťanských pravidiel sa tomu veriť nemá. Ostatní si môžu hovoriť čo chcú. My vieme svoje..... Takže tak......
@erikasadek 😉 😉 😉

erikasadek
23. mar 2011

@emjee vies ja som veriaca, ale od malicka som bola vystavena tomuto javu neustale skoro kazdu noc od mojich 4 rokov videla soma zazila vela 😉 aj dobre aj zle 😉
co sa tyka cirkvi jedno hvori ale ine robi pretoze je vela knazov ktori sa tymto javom zapodievaju aj vedecky a vela ti povie vo svete ze mnoho tychto veci existuje a okolo toho.. takze ja to beriem s rezervou co s atyka modlidby sklamem niektore pretoze modlidba je dobra vec lenz enie na vsetko bohuzila na niektore javy a veci proste treba uplne ine veci.; a ine praktiky.. 😉 ale to uz je o inom./. 😉

mirkanova
6. apr 2011

ahojky,ako tu tak citam tak mate zaujimave zazitky,men sa viackrat stalo ze som sa v noci zobudila a videla som taku postavu v plasti s kapucnou,teraz sa mi zda ze moja mala vidi asi duchov alebo anjelika,alebo co to je,budi sa v noci,krici vyhana ma prec a vcera to bolo dost ked v noci kricala na okno a ked som sa jej spytala rano,ze preco kricala tak povedala ze tam bol panacik a to ma 2,5 roka,celkovo spava zle od narodenia a predtym sa mi to zdalo ked bola uplne malinka,tak bolo vidno ako ocami nieco,alebo niekoho pozoruje...

peta1510
11. máj 2011

Ahojte,nam sa vcera stala zvlastna vec.Boli sme u nasich na navsteve a starsi syn (3,5roka) vybehol z obyvacky,uz ked sme sli domov a my sme stali na chodbe a hovori mi: mami,ja som videltu druhu maminku s kridlami,ma volala,aby som siel s nou...Mamina sa ho zacala pytat,kde ju videl,ukazal na miesto pod oknom,a nijak to neriesil.Cestou domov sme sa ho pytali,ako vypadala,ze mala take dlhe vlasy ako ja,aj sa volala maminka Peta,ze ho volala do svojho kralovstva a ze tam bol aj taky ujo ako tatino,ale ze on odtial potom usiel.
Este podotknem,ze miesto,na ktorom maju nasi panelak je byvale pohrebisko a ked sme prvy rok u nasich byvali a Adamko bol maly,tak sa vedel zahladiet na jedno mieto a vyskierat sa.Ale robil to len v obyvacke a spalni.Neviem,ci hlupsot,ci nie,co si o tom myslite?

leka323
12. máj 2011

@peta1510 No ja si myslím, že niečo pravdy na tom je..... 😉 😉 😉 deti sú veľmi citlivé a vnímavé, rovnako citlivé sú zvieratá... ja takým veciam verím, lebo aj osobne som "mala tú česť".... 🙂

peta1510
12. máj 2011

Mna len znepokojilo,preco ho volala,aby isiel s nou?Nebol to tym padom "dobry" anjel?

leka323
12. máj 2011

@peta1510 Jasné, že to mohol byť "dobrý duch alebo anjel", tí nás ochraňujú... na také veci je veľa otázok a odpovedí nezodpovedaných... 🙂

mirkanova
12. máj 2011

@peta1510 ja na take veci verim a ako tak si vsimam moju malu,tak deti neklamu,su prostoreke...vedia vymyslat ale to je skor v takom pripade ked sa ich vypytujeme a oni rozmyslaju

peta1510
13. máj 2011

Ja tieto veci nevylucujem,ani sa nimi nejak specialne nezaoberam,len som v tomto pripade nevedela,ako to zobrat,ked ho ten anjel volal so sebou,skor ma to nastrasilo...

mirkanova
14. máj 2011

ked v noci mala kricala na okno a rano som sa jej pytala ze preco,tak povedala ze tam bol panacik,na druhy den kricala zo sna ze chod prec ja nejdem,tak som sa jej zase rano pytala ze kam nechcela ist a ona mi povedala ze ju panacik volal na hojdacky,ale ona nechcela ist...tiez som bola z toho v soku. O par dni sme ju odniesli spat k svokre a ja som vysvatila cely byt a ked sme ju doniesli nazad o dva dni dostala vysoke teploty( asi 4 dni to trvalo) a odvtedy spinkame cele noci,sice tzeraz sa blizi spln,tak tiez sa mrvi a hovori zo sna,ale je to ovela lepsie...tak je to pre mna taka velka zahada........a este chcem dodat ze ked sa jej pytame ze co jej panacik hovorieval,tak odpoved je NIC,ale hovori to takym stylom ako keby nechcela prezradita ked tak spatne rozmyslam,tak najprv sa to u nas zacalo,ze mala na kazdy volny kusok papiera kreslila takeho panaka a kazdy jeden mal usta otvorene do O..a smiala som sa stale ze to vyzera ako duch.....

sisilan1
18. máj 2011

@peta1510
Ahoj! myslim si, ze nieco na tom bude.mam kamaratkuvelmi dobru), co vidi duchov od detstva a ma s nimi len dobre skusenosti.Ja mam 6 mesacnu dcerku a tiez sa mi zda akoby niekoho niekedy sledovala a smiala sa na neho.Kamaratka mi tvrdi ze ja doma ducha nemam, ale ze deti duchov vidia. tak neviem, skor si myslim ze to je kazdeho osobny nazor ako sa k tomuto stavia, neviem ci si veriaca a ci sa s detmi modlis-ja sa s malou modlievam a to mi pomaha. tak sa drz papa

millada
18. máj 2011

ahojte,
nasla som tuto temu, ešte som tu vela neprečitala, ale pridam nas zazitok spred par dni.

Krmila som dcerku počas obeda (ma 17 mesiacov) a zrazu sa pozrela na strop, smiala sa, volala "ajejiky, ajejiky, papa-papa" (anjeliky, anjeliky, papa) a kývala smerom k stropu a posuvala pohlad az ku kuchyni. Keby tam nebol manzel a povedala som mu o tom, ani by tomu neveril. Ale aj on sa na mna pozrel, ze to čo bolo? 😕
Potom som sa pytala malej, komu kyvala, zasa povedala "ajejiky" a ked som sa spytala, čo robili, povedala, ze "uetat" (lietat) a "papa", akoze kyvali.
Rozprava uz na svoj vek dost dobre. Ale odkial pozna slovo anjeliky, neviem. Lebo nie sme ani veriaci, do kostola nechodime. Mozno na vianoce, som jej na nejaku vianočnu ozdobu povedala, ze je to anjelik. Ani bibliu nemame, ani take rozpravky a knizky, kde by boli anjeličkovia ...
Ked sa jej spytam, kde su anjeliky, povie "houe" (hore). To tiez neviem, odkial by vedela, ze su hore. A ked sme jej dnes povedali, aby nam ukazala anjelika, obzerala sa po strope a povedala "neni"...
Ale rano, ked som sa jej na nich pytala, ukazala na okno. Ešte raz som sa jej na anjelikov spytala, a zasa ukazala prstekom na okno.
Je to zvlastne a neviem, či to niečo znamena. Mozno nič, mozno ani nič nevidela a mozno aj ano 🙂

peta1510
28. máj 2011

@millada Je to zvlastne,ze?Clovek nevie,ci ma byt z toho vystraseny alebo jednoducho ignorovat,zvlast,,ked nevieme,ci je ta "navsteva" v dobrom,ci zlom.

mirkanova
29. máj 2011

@peta1510 no ved toto..pred par dnami zase zacala spominat panacika a ze vedla nej spinkla a ma siltovku a ja jej hovorim,ze nech mu povie,ze sa dvaja nezmestia na jednu postel ze nech ide spinkat panacik domov a mala sa rozrevala ze ona nechce aby panacik odisiel,ze on ju drzi okolo pasa a jej sa tak dobre spinka..no a teraz fakt neviem :(

peta1510
3. jún 2011

@mirkanova Ked ja som zmatena z toho,co je fantazia a co nie,nas Adam vela pozera rozpravky a potom aj tak kombinuje a vymysla vselijake pribehy,ze uz neviem,co brat vazne a co nie.

mirkanova
4. jún 2011

@peta1510 ved aj nasa kukava rozpravky,ale ked as zacnes vela vypytovat a nedas mu moc sancu aby rozmyslal..povie pravdu,vyskusaj,ja som vacsinou sa jej pytala hned rano,ze co sa jej v noci snivalo,ked dajme tomu kricala zo sna,alebo nieco rozpravala a hned mi to opisala

luke1811
29. jún 2011

mam aj ja par prihod ale nerad na ne spominam ... tiez som strachoprd... len neviem ked sa nieco okolo mna deje co mam robit... nevsimat si to? alebo to poslat do pr...le ??

luke1811
29. jún 2011

jaj a viem ze tato tema je ohlavne o detoch prepacte ale nechcel som zakladat novu temu verim ze mi poradite
co robit

kawasaki17
29. jún 2011

@luke1811 ahoj, asi by si musel trosku konkretnejsie opisat co sa deje, moznoze by sa tak dalo lepsie poradit....

mirkanova
29. jún 2011

@luke1811 a skusal si vysvatit svatenou vodou?

kawasaki17
30. jún 2011

my sme vysväcovali svätenou vodou, ale mám pocit, že sa nič nezmenilo...

elinor42
1. júl 2011

No tak vidím, že podobné skúsenosti ako ja tu má strašne veľa ľudí. Som si ani nemyslela. Na túto tému som narazila iba dnes a ešte som nestihla všetko prečítať. Ale problémy s duchmi mám už dobrých pár rokov a neviem ako sa toho zbaviť. Stále sa mi s nimi sníva, už roky. Najskôr som sa bála, ale už som si zvykla. Niekedy sú fakt strašní, inokedy ich len vyprevadím akoby do iného sveta. Viem, že to znie možno divne a sama tomu nerozumiem. Občas sa cítim ako v tom seriáli Stratené duše. Aj by som si myslela, že to je výplod mojej fantázie, ale moje skúsenosti sa začali skôr ako začali dávať ten seriál. Takže možno pridám aj pár mojich zážitkov.

mirkanova
2. júl 2011

@kawasaki17 my sme tiez ale tak sa mi vidi,ze asi budeme musiet zase :(