Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
7. apr 2008

ze voodoo, sa bojim. inak vestit sa zo vsetkeho...ja 5 rocna z pexesa, potom z kavy...dalej z listou na strome....je to o tom, ze niekto je ten prostrednik....

julova
7. apr 2008

melory - hej pasikave...ja mam take fialovo bielo ruzove 😀...svetove su 🙂

melory
autor
7. apr 2008

no budem sledovat, ci s nimi nemam tie zimomriavky. 🙂

mihanka
7. apr 2008

ahojte... ja ani neviem preco sem furt pozeram do tejto temy, hrozitansky sa bojim duchov, nemozem vidiet ani ziadny film, dokonca vo sne ich odhanam, casto x aj starku, nech ma necha napokoji... neviem, ci to mame v genoch, starka vedela vzdy ked zomrel niekto blizky, no a ocino mal jednu prihodu, po ktorej by som ja asi skolabovala... rodicia prestavovali rodinny dom a aby mohol kurit, zacal tam byvat sam nachvilku a v noci vstal ze ide zakurit a ako sa obuval posediacky na posteli, odrazu znovu lezal zakryty, pocul ako sa odomkli vonkajsie dvere, potom kuchynske, kde spal a vosli donutra jeho svokra, jeho mama a ujo, v poradi ako zomreli, sadli si za kuchynsky stol, chvilku sedeli a potom odisli... on sa cely cas nemohol pohnut... akoby sa chceli prist pozriet na dom, co otec stavia, lebo sa im tam uz nepodarilo prist...

melory
autor
7. apr 2008

mihanka, brr, tak za stolom...no ja som vzdy len tiene videla, ale celkovo ludi nie, radsej som to vzdy stopla.

julova
7. apr 2008

mel - tak tento tyzden zozeniem triko..mi potom napis, kam Ti ho mosem poslat 🙂..jooj, normalne si mi Vianoce urobila 😵

Mihi - 😕 😕 😕 🤐

melory
autor
7. apr 2008

julova mozno by som si s tou mackou nieco odcinila, lebo ja som mavala hrozne sny s mackami, ze na mna aj 100maciak skace a zere za ziva...mala som 2roky ked to zacalo.

mihanka
7. apr 2008

melory, on vie dokonca ako boli obleceni, ako si ujo zlozil svoju ciapku co vzdy nosil... mne je zle len ked o tom rozpravam... 🤐

majka35
7. apr 2008

ja som nevidela ľudí ani tiene ... mne len proste duchovia dávali najavo, že sú pri mne ... a to teda poriadne ... 😨

julova
7. apr 2008

mel - tak to museli byt desne sny... 😖...tak mozno takto najdete nejaky kompromis 😕

ja napriklad ani nemam rada serial Alf, lebo on zere macky 🤐 😅

julova
7. apr 2008

majka - ono ani vidiet nemusis a vies...je to zvlastny a tazko opisatelny pocit 😨

maja26
7. apr 2008

😲 vy máte teda téma 🙂 dost zajímavé moje dcera se dívá často do blba a někdy večer brečí a když příjdu tak se dívá na zeď před ní a říká bojím,bojím no já jsem to moc neřešila,ale jak se tu dívám tak asi dneska nebudu spát ☹

mihanka
7. apr 2008

majka ja mam tiez niekedy pocit ze niekto je blizko, hoci uz davnejsie nie, mozno preto ze sa tak bojim a odhanam ich...
ja som casto aj ked som bola mala prisla spat ku rodicom s tym ze sa bojim, ze niekto je v izbe... nepamatam si to velmi...

majka35
7. apr 2008

príklad: zapínali mi rádio, rozhádzali mi stále vankúše ... keď som brigádovala v bare, "začali hrať biliard" ... rozkývali posteľ, kde ležala moja spolubývajúca ... atď.

katana07
7. apr 2008

majka, to snad nemyslis vazne?
a co si robila?

melory
autor
7. apr 2008

majka asi ze si ich vyvolavala....

arabeska
7. apr 2008

majka,brrr

julova
7. apr 2008

majka 😕 😕

melory
autor
7. apr 2008

katarina ako ste to skoncili...?

majka35
7. apr 2008

nerobila som nič ... krvi by sa mi nedorezal ... nedokázala som sa ani pohnúť a to doslova ... roky som sa bála byť niekde sama, bolo to také hrozné ... bola som psychicky na dne ... nevedela som, ako sa ich mám zbaviť ... už som ich ani nevyvolávala, nič ... dlho mi nedali pokoj ... až tá očista ... o ktorej som písala ... 😵

majka35
7. apr 2008

sú medzi nami, ale treba im dať pokoj ... moja skúsenosť ... ☹

melory
autor
7. apr 2008

ja som musela poziadat kamosku co sa s nimi vie spojit, nech im odkaze...ze nech mi daju pokoj.

mihanka
7. apr 2008

majka... 😕 😕 mne by hadam aj uslo...

melory
autor
7. apr 2008

len niekedy nasu pomoc potrebuju...ale ja s nimi tiez nic....

julova
7. apr 2008

a ked pomoc potrebuju, mali by si o nu povedat...inak ich treba poslat tam odkial prisli...

majka35
7. apr 2008

ja len nerozumiem, ako im my môžeme pomôcť ... 😕

natal
7. apr 2008

majka je skvele, ze sa ti podarilo "to" stopnut. 🙂 Ja som nikdy nevyvolavala duchov (pre istotu 😀 ), oni si ma aj tak nasli. Uz som ich stopla. A ked aj nieco citim, okamzite posielam prec.
Obcas som citila niekoho pri malej. V noci ked mala plakala a ja som robila mlieko, stale som pocula ako niekto vravi pst pst pst. Ako ked sa snazite utisit dieta. Bola som z toho strasne nervozna. A posielala som "to" prec. Nastastie uz to prestalo. 😝 🙂

maja26
7. apr 2008

Jak je posílate pryč?

julova
7. apr 2008

maja - povedz im, ze sa bojis a ked Ti nechcu povedat, ako im mozes pomoct, tak nech idu prec..nech sa vratia tam, odkial prisli...