Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

majka35
13. mar 2007

baby ... ja so na škole vyvolávala duchov, trvalo to asi dva roky a potom ďalších desať som sa z toho dostávala ... nikdy viac ... doteraz mám z nich strach, aj keď mi neublížili ... 😕

droby
13. mar 2007

joj ako ste tu spomynali tak ja mam postel sever juh a oproti zrkadlovu skrinu a dvere a kludny spanok nepoznam... sa mi stavalo isty cas ze som v noci akoby nemohla dychat, alebo som si proste uvedomila ze sa nenadychujem a o tom ze som mala pocit ze nie som sama ani nevravim, ale zahanala som to vzdy prec. kazdu divnu vec som si musela "racionalne" zdovodnovat a tak sa ukludnovat, ze to nic neni... ale nerada tam spavam a ked uz tak si lahnem aspon njek do kriza postele, alebo najradsej som ked mam pri seme macicku, to sa citim v pohode... to je moja izba u nasich a radsej sa tam nezdrzujem a som u draheho 😅 tam spavam uplne dobre 😀
a duchovia su naokolo nas aj z viacerych dovodov ale byva to hlavne pre to ze su to ludia s malymi energiami a nedokazali odist, alebo nevedeli a prepasli ten cas... tak tu musia bludit

emjee
13. mar 2007

postel sever-juh je zle? ja nemozem mat inak otocenu postel, lebo potom by som smerovala bud do okna alebo k dveram a to je proti fenshuej-pravidlam
zrkadlo do izby v ktorej spime nepatri, to viem

pepibubu
13. mar 2007

Droby - babská rada, postel si dej v bytě tam, kde se stočí ke spánku pes... tam je nejlepší zóna.... naopak proti tomu kočka kam si lehne, tam je to nejhorší.....

certica
13. mar 2007

co viem ja, tak hlava by nemala byt na juhu, na sever Ok

julova
13. mar 2007

nuz emje, chce to zasadnu rekonstrukciu a prestavit dvere a okno, zda sa 🙂...ale vraj to nie je najstastnejsie riesenie..my teraz mame zapad-vychod, ale oproti noham opat satnik so zrkadlom aby sa nam ta jedna izbietka opticky zvacsila 😔 ...ale nic sa mi uz v tomto byte novom neudailo...

emjee
13. mar 2007

majka s vyvolavanim duchov nie su zarty 😖
ale duchovia, ktori "pridu" sami za niekym su priatelsky a bud potrebuju nasu pomoc, alebo my ich (anjeli strazni?)

emjee
13. mar 2007

ja mam hlavu na juh, a odkedy spime takto je to asi najlepsi spanok aky som doteraz v mojej izbe mala (a to som spala "vo vsetkych kutoch")

droby
13. mar 2007

no ja mam aj sever juh a aj smerom okno dvere, takze uplna katastrofa a aj to citit... u draheho mame postel nohami k dveram a oknio na lavej strane a ziadne zrkadlo a jemi tam fajn 😉

pepibubu budem musiet splasit njakeho psa aby sa mi tam usalasil 😀 a podla nasej macky sa riadit nemozem ta spi vsade. a vlastne sa riadim tak ze tam nespavam 😅 pokial sa da... ale dnes po dlhej dobe idem tam tak sa uz teraz bojim

emjee
13. mar 2007

inak ja som v tomto "vadna" - pozeram katalogy domov a pacia sa mi len tie, v ktorych mozno postel umiestnit tak, aby nebola proti oknu ani dveram

libeth
13. mar 2007

tak baby, musim sa pridat. V rodicovskom dome som mala vzdy pocit ze tam somnou minimalne niekto je. Kroky na poschodi, a nik doma nebol. Nikdy som nikoho nevidela, ale ked vsetci spali a ja nocny vtak som bola este dole, tak vzdy ked som sla spat, som mala pocit ze ma niekto sleduje. U svokry kde byvam som takyto pocit nezazila.
A napriklad cely zivot moj 25 rocny som mala pocit akoby primne v niektorych dolezitych situaciach vzdy pri mne niekto stal. Uz uz ked viem, ze bude zle tak sa to obrati na lepsie.
A co sa mi stalo raz: Moja prababka zomrela pri porode, a ja sa na nu velmi podobam, jej jedinej dcere zomrelo prve dieta. Mala este 3 deti. Od malicka som vedela ze chcem dat meno Tamarka. A to je vlastne to meno toho dietata co zomrelo. Potom som zrazu z nicoho nic zacala mavat sny o prababke, ako byva v starom dome, ja to tam poznam, mala som z toho jeden cas velmi zmiesane pocity. Dokonca ma to dohnalo na matriky a na cintoriny, lebo nikto nevie kde je prababka pochovana. Po tom vsetkom som prisla na jednu dolezitu vec, o ktorej nevedela asi ani jej jedina dcera. Ale zial, babka mi potom zomrela. A potom to vsetko, tie pocity pretali.

Boze, potrebovala som sa vykecat. 😔

elliana
13. mar 2007

fuha, ste sa dobre rozpisali, hodim teda aj moj zazitok, uz som ho aj niekomu pisala do IP

Pracovala som ako zdravotna sestra a malovalo sa oddelenie. Nasa sesterska bola docasne prestahovana v najvacsej pacientskej izbe. Boli sme v nocnej aj so sanitarkou, bolo nieco po polnoci a my sme obe oddychovali v kreslach oproti sebe. Aj svetlo svietilo, ale len take tlmene. Naraz sa kolegina strhla, ze ci to vidim, tu bielu postavu, ze ide spoza mna..
Ja som ju uvidela az potom, co "presla" povedla mna...
Asi to bol nejaky pacient, co sa nestihol rozlucit...
Som bojko, ale nebala som sa, skor ma to tak rozrusilo

0401
13. mar 2007

ahoj holky, jsem ráda, že se tu toto téma objevilo.
Naše malá taky občas hledí "do blba", ale myslím, že to jen zpracovává myšlenky 🙂 . Ale někdy, když sedí naproti mě se zadívá na jedno místo a jede pohledem jakoby něco nebo někoho sledovala. Myslím, že fakt něco vidí 😨

0401
13. mar 2007

A jak jste tu rozebíraly umístění postele, tak s tím mám taky problém. Máme u nás asi nějakou geopatogenní zónu právě v pokoji, kde spímě 😒
Libeth a Elliana, to bych se asi bála

elliana
13. mar 2007

pisala som, ze sombojko, ale vtedy ma to nevystrasilo, neviem, asi sa nebolo coho bat

madeleine
13. mar 2007

ja osobne si myslim, ze deti vnimaju svet okolo nas uplne inak.. su citlivejsie na podnety a rastom a vychovou sa ucia zameriavat na urcite "podstatne veci" a citlivost sa straca... ci ide o duchov, energie, alebo siesty zmysel, to neviem... ale skratka vedia a vidia viac... ale verim, ze akonahle sa zacinas zameriavat na porozumenie ludi okolo seba, rec, pisanie a take tie beznosti ako zaviaz si snurky a umy si ruky po navsteve zachoda, tak sa pomaly vytraca to pochopenie alebo zmysel vnimat "mimozmyslove" okolie... 🙂

emjee
13. mar 2007

made myslim, ze prave vychovou deti odnaucame byt citlive na taketo veci, co moze byt na skodu - odkial maju deti taku fantaziu? vidia to co sme my vidiet uz zabudli a kolkokrat ich za to "karhame" - nevymyslaj si, neklam, to sa ti len zda, to sa ti snivalo ... jedneho dna nam uveria ("opakovana loz sa stane pravdou")

madeleine
13. mar 2007

no sak prave... keby si vedela, co sa mne obcas sniva... 😀 podla mna je to trochu skoda... 😒

divoska
13. mar 2007

ja som sem len nahodou zavadila, asi som mala.
tak po prve ano deti vidia, a vidia toho hodne. nie su obmedzene pravidlami a zakonitostami tohto sveta a nie je im este zakazane vidiet lebo nicim nezhresili, nic nezneuzili. nikto sa im este neposmieva a nekaze im co vidiet mozu a co maju. tie ktore to zazijete s vlastnymi deturencami, rozhodne sa toho nebojte, nemyslite si ze fantaziruju, a ked vam chcu nieco povedat pocuvajte, nezatvarajte pred tym oci.
kazdopadne by som to cele hlavne ani neoznacovala ako "duchov".. same to slovo posobi bububu negativne a vyvolava uzkost a ono vam nikto nic nespravi /ad1 nemoze ad2 nema ako/ aj ked to moze nepripraveneho cloveka nalakat.
a nezabudka velmo spravne, v noci ked clovek spi sa oddeluje astralne telo od fyzickeho. da sa to aj vedome naucit, no v spanku to robime vsetci automaticky.

jankatt
13. mar 2007

ahojte maminy zaujimava tema musim sa pridat mojej kamoske sa stalo tiez nieco podobne...ma 7 rocneho syna asi pred rokom jej zomrel otec asi tyzden nato jej syn v noci zacal kricat ze je tam dedko a preco je tam ked zomrel...aj mojej mame sa stalo nieco podobne ked bola v hr

emjee
13. mar 2007

ale da sa to este spatne naucit vidiet ci citit proste vyuzivat intuiciu 😉 ked si uvedomime, ze pouzivame mizive percenta nasho mozgu ...

made ja mam take sny, ze az ... 🙂

melory
autor
13. mar 2007

made myslim, ze prave vychovou deti odnaucame byt citlive na taketo veci, co moze byt na skodu - odkial maju deti taku fantaziu? vidia to co sme my vidiet uz zabudli a kolkokrat ich za to "karhame" - nevymyslaj si, neklam, to sa ti len zda, to sa ti snivalo ... jedneho dna nam uveria ("opakovana loz sa stane pravdou")

toto co napisala--- emjee--- je moje posolstvo tejto temy

madeleine
14. mar 2007

melory, ved si myslim to iste, len som to asi zle napisala... 🙂 😅

magg
14. mar 2007

mona, tie farby aury aj nieco znamenaju? Ja ked to vidim tak je to bud zlte (ako by bol clovek zo zadu osvetleny) alebo take tmave ( z cierneho obrysu okolo postavy to prechadza do siva) ja som si myslela, ze je to tym, ze okolo cloveka, ktory vysiela negativnu energiu je to tmave a zlte je to u cloveka s pozitivnou energiou. Tak teraz neviem
Je normalne, ze to nevidim vzdy? Stava sa mi, ze napriklad stretnem cloveka a nevidim nic, a stretne ho dajme tomu o hodinu a uz to tam je. A este k tej farbe, je normalne, ze raz je to okolo osoby zlte a inokedy okolo tej istej osoby je to tmave?

malalady
14. mar 2007

aj ja som pocula kroky ked mi tatko zomrel ale to som si myslela,ze mi sibe 😕 😅 ale ako citam tak ani nie... a aj sa mi dakedy stalo ze som videla nejaku postavu ciernu v noci,ale tak isto som si myslela,ze tam nic nie je.. bola som este decko 11rocne

malalady
14. mar 2007

a to som spavala s maminkou v ich posteli a este aj na jeho strane.. niekedy som mala pocit,ze je pri mne ale bala som sa otvorit oci.. ☹

magg
14. mar 2007

malady to iste sa mi stavalo, moj otec zomrel, ked som mala 5 rokov a byvali sme v inom meste, potom sme sa prestahovali a spavala som s mamou na ocovej strane postele a tiez sa mi stavalo, ze pri posteli stala cierna postava. ale ja som sa nebala, lebo som vedela, ze je to on, mne to pripadalo v tom momente samozrejme, ze tam stoji a je to on. Len ktosi uz spominal, ze ked vidis bielu postavu, tak to znamena, ze nemas strach a ked vidis ciernu, tak strach mas, ale ja som videla ciernu a nebala som sa

malalady
14. mar 2007

magg ja som sa bala.. mala som proste strach.. ale neviem preco.. 😕 ☹ aj ja som tusila,ze je to on.. no ale uz je to ine ked mas 5rokov a ked mas uz tych 11nast.. a snivalo sa mi vzdy z duchmy ze ma nahanali po vonku a zrazu tam bol tato a normalne ako keby bol zivy a ja som mu povedala oco ved ty si mrtvy a on ze nie ze ho pochovali zaziva.. ze on sa vyhrabal 😢 ☹ no a toto sa mi snivalo asi 2roky po jeho smrti.. ☹ 😢

magg
14. mar 2007

ale mne sa to stalo uz asi ako 15 rocnej, a ked som mala 11 tak som bola sama doma (v den vyrocia smrti mojho otca ale to som sa dozvedela az potom, v tom veku ma este datumy bohvieako nezaujimali) a niekto alebo nieco, zatvorilo a potom otvorilo dvere na izbe kde som bola, normalne som videla ako sa ohla klucka a dvere sa zavreli a potom znovu otvorili

magg
14. mar 2007

Ten sen moze byt podvedoma tuzba aby zil, mne sa raz snivalo, mozno ako 16 rocnej, ze som sa vydavala a on ma niesol na rukach a vsetko sa odohravalo u mojej babky ( otcovej svokry) na dvore kde sa mu vzdy velmi pacilo. Az do svojho svadobneho dna som dufala, ze sa nieco stane, ze naozaj pride, ze nezomrel, len nas tak oblbli... ale neprisiel 😢 , sice mozno tam bol, ale nie realne