Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

mywiel
6. jún 2008

Ja verim ze *Nahody* neexistuju vsetko sa deje v zivota podla nejakeho vyssieho planu, ktoremu mu nemusime vzdy v danej chvili rozumiet. 😉 Ten plan je pre kazdeho z nas a sme tu len preto aby sme sa ucili, nieco ako skola a potom pojdeme svojou dalsou cestou.

mywiel
6. jún 2008

Aj ked zo zaciatku sa cloveku moze nejaka situacia javit ako nahoda neskor pochopi, ze to nahoda nebola a malo sa to tak stat, to su suvislosti, vo vesmire vsetko so vsetkym suvisi, nic sa nedeje zbytocne, vsetko ma nejaky ciel preco sa stalo to ci ono... 😉

mywiel
6. jún 2008

Az chcete zaujimave citanie odporucam metafyzicku zdravovedu je to dobra kniha aj pre velkych logikov 😉 vola sa Putovani duse, autor Peter Richelieu, ISBN 80-900200-6-2, je sice z roku 1991 ale mne pomohla pochopit vela veci na ktore som nevedela odpoved po skusenostiach co ma stretli... 😉

mywiel
6. jún 2008

V uvode je napisane Venovano vsem, kteri hledaji 😉 Ak ste zvedave alebo len tak pre zaujimavost, fakt odporucam nie je to hruba kniha ja ju uz mam aspon 20 rokov asi. 🙂

galia
6. jún 2008

nikoho nebudem kamenovať 🙂
mywiel myslíš že tá kniha sa dá dostať aj po takej dlhej dobe? vidíte ja sa snažím, keď ju zoženiem, prečítam
aby ste mohli nerušene diskutovať o duchoch tak vás už nebudem rušiť
určite sa potešíte že vám vašu pravdu nebude nikto spochybňovať

majka35
6. jún 2008

galia ... určite si nás nerušila ... možno mywiel ... rada si ešte prečítam tvoje názory ... aj ke

majka35
6. jún 2008

no tak toto za mňa niekto odoslal ... 😀 chcela som dokončiť myšlienku a zrazu pozerám, príspevok odoslaný ... 😕 😕 😕

f.nina
6. jún 2008

Galia.....Musím se pousmát nad tvejma příspěvkama.Nejdříve se tady všem co napsaly že něco/někoho viděly posmíváš a hned nato píšeš že ses o takové věci zajímala. 🤐 Svůj názor tady prezentuješ velmi agresivně 😒 Píšeš že jim tady nevěříš ale já zas třeba nevěřím tobě v ničem 😉 .Přece jen co si můžem myslet o člověku který veřejně napíše že si chtěl z holek udělat srandu 🤐 atd..atd.... 😉 O takovejch leídech si myslím své 🤐 🤐 🤐

bubba
6. jún 2008

baby ja nemam vobec pocit zeby moja dcera mala nejake schopnosti vidiet duchov...tot moj nazor a skusenost 😉

f.nina
6. jún 2008

A teď k tématu....mamčina teta se strašně nesnášela se svou tchýňkou.Když,ale umřela teta tvrdila že jí chodí v noci škrtit,samo že jí nikdo nevěřil jenže postupem času se brobouzela s modřinamy na krku.Jedna známa jí poradila česnek a smeták dát před dveře a od té doby měla pokoj 😵

Další....
Mamka mi zrovna včera vyprávěla že když čekala mojí mladší sestru tak jí zemřela maminka která se strašně těšila na to miminko.Když se jednou večer vzbudila viděla jí stát v rohu ložnice jak se na ní tiše díva a pak zmizela.Nejdříve si myslela že se jí to jenom zdálo,jenže ona chodila každej večer.Mamka říkala že vypadala tak jak jí znala.Naposled jí,ale viděla když přijela ze ségrou z porodnice tak když šla večer k postýlce tak tam praj stála babička jen se tak pousmála a zmizela.Mamka to včera vyprávěla tak živě že se rozplakala a je si jistá že se jí to nezdálo a já ji věřím není to ten typ člověka kterej jsi vymejšlí 😉 😉 😉

bubba
6. jún 2008

moze byt ale ja asi nie som tak silne vnimavy clovek,aby som dokazala "duchov"zachytit...aj ked verim ze nieco take moze byt....este som nemala skusenost,ani nikto z mojich znamych,ani blizkych..
taka pikoska..ked som bola v puberte,mala som dlho problemy ist na toaletu(c.2)lebo som vtedy citala daco o tom a zacala som si to silno uvedomovat...a ked som si predstavila,ze duchovia su vsade okolo nas,tak som sa nemohla vys......t a trvalo to asi 2 roky 😝

melory
autor
6. jún 2008

som rada ze tema je cista, mne sa paci, ked sa niekto postavi voci inym nazorom, no len v pripade, ze sa o tom nerozpisuje na dve strany...a ak aj ano, uz sa stahujem. nepotrebujem nkoho presviedcat o tom ci onom. ako uz jedna prispievatelka pisala, ze by sa to lahsie citalo, keby sme nazvali ducha anielom...

melory
autor
6. jún 2008

Duch je domnelá duša mŕtveho človeka. Duchovia sú často popisovaní, ako strašia na rôznych miestach najmä takých, kde sa stali vraždy. Prečo by sa niektoré obete vrážd večne mali držať na jednom mieste, kým iné, ako sa zdá, sa vyparia, je jedna zo záhad života, ktorú je lepšie prenechať na premýšľanie literátom. Väčšina filozofov považuje koncept duchov za zhodný s konceptom rozprávok. Takzvaný poltergeist (doslova hlučná duša) je hlučný duch. Poltergeisti dávajú vedieť o svojej prítomnosti klopkavými zvukmi a považujú ich za akýchsi prvých "rapujúcich" umelcov. Sú to duchovia, ktorí radi spôsobujú chaos takými činnosťami, ako je rozhadzovanie nábytku alebo hrncov a panvíc. Väčšina národov pozná mnoho príhod o duchoch, ale zdá sa, že najmä Angličania ich majú mimoriadne v obľube.

stiahnute z netu

malaskoricka
9. jún 2008

ahojte...nas sused (6rocny) kazdu noc zaspava pri zasvietenom svetle lebo tvrdi ze vraj k nemu chodi jeho nebohy dedko a chce si ho vziat zo sebou ☹pritom maly ani nebol na svete ked tten chlap umieral

expertka8
9. jún 2008

..mel...ja "rapovanie" velmi nemusim...ja radsej pop a rock 😀 😀 😀

denisocka
9. jún 2008

mywel-ja som mala v začiatkoch knihu od eDGARA CAYCA - žIVOT PO žIVOTE -tiež odporučam vreeeeeeeeelo

mywiel
9. jún 2008

Aj ja ju mam, je dobra... 😉

denisocka
9. jún 2008

ja som ju niekomu požičala a nevratil 😠 ,a zvyšok svoj sortiment knižkový som predala na MMB ,to som predala všetko od hypnozy,AC,duchovna po veštenie 😀

mywiel
9. jún 2008

Ja si ich nechavam rada sa k nim po par rokoch vraciam... 😉

maybee
9. jún 2008

Túto tému som donedávna len čítala, ale minule sa niečo stalo, tak už tu to musím aj napísať 😉

Bola som so svojim synovcom v záhrade, a cez plot je taká staršia chalúpka, kde kedysi bývala prababka môjho priateľa. Synovec má dva roky. Sedeli sme na lavičke a on mi zrazu povedal, že: to okno je prekliate. (neviem, odkiaľ mohol zobrať také slovo). A ja som sa ho opýtala, že prečo. A on povedal, že večer tam vidí prababku... vytreštila som na neho oči a povedala som mu, že nech si nevymýšľa, že také veci sa nehovoria. A on mi povedal:"prababka sa na nás z toho okna díva" a zakýval "jej"...
Tak neviem, či si to mohlo 2 ročné dieťa vymyslieť... 😕

denisocka
9. jún 2008

zvlašne je že nazýva okno prekliate a prababke ešte zakýva 😲 ale ako nevidím dôvod mu neveriť 😉

melory
autor
15. júl 2008

maybee...mile...neviem ci by som to okno neobchadzala

melory
autor
16. júl 2008

expertka dobry vyraz "rapovanie" 😀 som sa pobavila.

liviky
16. júl 2008

tak já když uspím holky tak nám někdo pochoduje po parketách a malá se někdy zvedne,řekne nech toho,lehne si a spí,tak nevím,asi jí někdo chodí navštěvovat 🙂

pd900bo
16. júl 2008

maybee hlavne by som tomu synovcovi nehovorila ze nex si nevymysla a ze take veci sa nehovoria.. 😅
ved ked ju tam vidi tak ho nenut klamat ze tam nie je..

melory
autor
16. júl 2008

my s muzom pozeravame teraz akty-x, no poviem vam, vselico si domyslam 😉

akurat vcera syn behal s mecom, ze este raz ten duch pride, tak ho porazi v boji....nic som sa ho radsej nepytala.

lenik15
16. júl 2008

Teraz som objavila stranku. a verim na vsetko co je pred nami ci po nas nie nadarmo sa vravi ze smrt je zaciatok, skoda ze sa nedikazeme dozvediet co je po. Ja mam tiez jeden pribeh. Prre 10 rokmi mi zomrela najlepsia kamaratka bolo to 26.12 ako holka som sa vratila s klziska super den a vecer som mala rada zapnutu malu lampu a pocuvala radio. Ked v tom okolo 21.00 som sa zadivala do kresla oproti a zbadal som tam kamaratku. V uplnom klude som na nu divala a vravela prides do Trencina na pohreb jedna sviecka a jedna ruza nic viac, a ani viac na ten hrob nechod. Povedala som o.k Na druhy den zvonil tel a mam mi kricala vola ti mamina lucky. Teta mi povedala ze lucka je mrtva. Neuveritelne az na druhy den som chitila hystericky plac a nevedela som sa s toho spametat. Bol pohreb v TN jedna sviecka jedna ruza. Videla som ju pri odchode od hrobu mavala. Na vyrocie jej smrti som chcela ist zapalit sviecku a stalo sa mi par prihod ktore ma od toho odradili a v ten vecer sa mi zase ukazala a vravela dakujem , chcem ostat v tvojom srdci tam som kazdy den. Vela krat som jej chcela zapalit tu sviecku aj u nas ale nikdy sa mi to nepodarilo, tak ju mam v srdci a spominam na nu kazdy den. Mozno to znie neuveritelne ale stalo sa a nie jedna taka to prihoda.

melory
autor
16. júl 2008

lenik, tak to je sila. musela ta mat velmi rada, ked sa u teba ako "aniel" zastavila.

lenik15
17. júl 2008

Boli sme najlepsie kamaratky a od vtedy som taku ako ona nenasla ale da sa povedat ze ostala mojim anjelom straznym.

melory
autor
14. aug 2008

ahojte, mne hugo vcera strasne plakal, ze nechce spat v izbe sam, lebo je pod postelou duch,,,velmi ma to prekvapilo, lebo sa az tak o tom nezmienuje. uspala som ho teda a rano som nasla prekvapenie pod postelou. bola tam karta z cierneho petra. hadajte aka? duch.