Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lilyen2011
12. jún 2012

tak ja pridám pár foto... fotila som sa s mojím synom do zrkadla asi týždeň predtým ako som otehotnela... je to pár fotiek, no pozrite si postupnosť pod oknom... prichádza.. chvíľku zostane.. a zase odíde.. asi mesiac na to som potratila ☹

- keď som to videla, skoro som sa po... - teraz som si od strachu dala aj červenú stužku, no stále sa bojím a neviem čo mám robiť... stále mám pocit, že sa na mňa niekto pozerá...

pikino
12. jún 2012

@lilyen2011 no možno to bola dušička čo si ťa obzerala. Neboooj
a behá ti mráz po chrbte? lebo ak ano tak pekne popros svojho anjela strážneho nech ťa chráni. 🙂

lilyen2011
12. jún 2012

@pikino myslíš si, že to videl aj malý??? lebo na tej tretej fotke sa mi zdá, že na to ukazuje...hmm

pikino
12. jún 2012

@lilyen2011 jaaaj to bolo pred zrkadlom ja že za ním. 🙂 Deti také veci vidia tak možno videl. Ale ked sa toho nebál tak ani ty sa nemusíš.

lilyen2011
12. jún 2012

@pikino ja som sa fotila pred zrkadlom a to zrkadlo vlastne odráža okno a izbu... (mám skriňu oproti oknu so zrkadlom) - fotené úplne náhodne a v takom poradí ako som to fotila (trvalo to možno 2min maximálne, proste cvak, cvak, cvak a hotovo... vtedy som sa vôbec nad ničím nezamýšlala a ani som to ja osobne nevidela, len potom v PC pozerám fotky a kolabujem ... strach no trochu sa bojím.. a na druhej strane niekedy ani nie, možno to bolo moje bábo, čo odišlo, zle mi nerobí, len ak poznáš ten pocit, že sa na teba stále niekto pozerá, tak ten mám asi non-stop... ☹(

pikino
13. jún 2012

@lilyen2011 ano ten pocit mávam často, niekedy dobrý inokedy zlý. Časom sa človek naučí či to niečo je dobré alebo zlé. Zlé väčšinou ignorujem a požiadam svojho anjelika strážneho nech ma ochráni.

miskakyska
13. jún 2012

@lilyen2011 nad Vami na závese na ľavo máte niečo zavesené?..či ?

lilyen2011
13. jún 2012

@miskakyska áno, taká sieťka na hračky (červená tiež ako záves) tam sú hračky.

@pikino keby som mala psa, tak by som bola asi kľudnejšia (oni vraj len začnú zavíjať z ničoho nič) keby som aspoň vedela, kto tu býval pred nami, možno by ma to ukludnilo, alebo by som brala nohy na plecia, neviem... možno je to len súhra náhod, možno to bolo znamenie, že potratím - neviem čo si myslieť. Poznala som jednu staršiu pani a tá vedela aj všeliaké veci (videla vraj auru človeka a pod), no to môžu byť tiež nejaké výmysly dnes sa nedá veriť ani vlastným očiam. Duchovia sú podľa mňa stále niekde okolo nás, len by som bola rada ak by to bol taký, čo na mňa dozerá a nie niekto, kto sa hnevá - tak dúfam v možnosť č.1

pikino
14. jún 2012

@lilyen2011 jaaaj lilien never tomu, ja mám dvoch a je im uplne jedno kto je so mnou v izbe aj keby tam bolo 150 duchov.
Ja by som sa skôr poistila mačkou. Mačky sú bránami do iných svetov. ževraj. 😀
Duch ti nejako ublížiť nemôže, na druhej strane nevedomky čerpá tvoju energiu. AK tam nejakého máš tak sa na teba asi napojil ako na svoj energetický zdroj. Pekne ho požiadaj že nemáš záujem a chceš aby odišiel. A možno by pomohlo aj vydymenie bielou šalviou.
k tej aure tú môžeš vidieť aj ty ked trošku potrenuješ. 😀

bobbule09
14. jún 2012

@pikino chtěla jsem se zeptat, jestli je možné, že můj pes vidí ducha. Stále kouká do jednoho místa nad naši postel a nebo na skříň, jako by tam někdo byl. Já samozřejmě nic nevidím 😀 😀 Netváří se nervózně, prostě jen chvíli pozoruje a pak si zase klidně lehne.
A taky se mi občas zničeho nic začnou hýbat listy na kytkách, ikdyž nemám doma průvan a nehýbe se mi tu vzduch.

pikino
14. jún 2012

@bobbule09 vidieť môže všeličo zrejme to neberie ako nebezpečné, takže by som sa tým vôbec netrápila.
A pohyb kvetín je podla mňa nromálny ved aj kvetinky sú živé tvory a hýbu sa. A všade okolo nás je energia v pohybe takže vklude môže hýbať aj kvetmi.

bobbule09
14. jún 2012

@pikino díky. No já jsem si právě říkala, že asi můžu být v klidu, když je v klidu pejsek. A tak nějak jsem si na to zvykla, že se mi tu občas něco jen tak pohne. Mám toho svého "bubáka" docela ráda 😀 Jenom je škoda, že se mi ho nedaří vyfotit nebo aspoň já ho na té fotce nikde nevidím ☹

pikino
14. jún 2012

no možno to nie je bubák ale tvoj anjel strážny a tí sa neradi fotia 😀

bobbule09
14. jún 2012

@pikino no jestli je to můj anděl strážný, tak to je dobře. A já se taky nerada fotím, takže se mu ani nedivím 😀
Na vánoce se mi podařilo něco vyfotit přímo na stromečku,takové to kulaté bílé cosi napravo dole, ale to na anděla moc nevypadá 😕 😀

pikino
14. jún 2012

@bobbule09 nie to nie su anjeli to su orbikovia tiež nejaký druh energie ževraj majú na svedomí aj kruhy v obilí. Ale toje dobrá energia môžeš byť rada že sú s tebou. 🙂

bobbule09
14. jún 2012

@pikino jé, tak to jsem ráda, že to není nikdo zlý. Ještě jsem našla jednoho přímo na mě, ale menšího 🙂 Ale jak tak koukám, tak není moc vidět, mám ho na úrovni levého prsu. A tvářím se jak tydýt😀 😀

pikino
14. jún 2012

@bobbule09 😀 😀 😀 síce som si musela nacapiť nos na obrazovku ale vidím 😀

bobbule09
14. jún 2012

@pikino no když si tu fotku zvětšíš, tak je to tam vidět 😀 😀 , ten můj osobní bubáček 😵

pikino
14. jún 2012

@bobbule09 sa máš , osobný orbík neni zlý.

bobbule09
14. jún 2012

@pikino no taky si myslím, jenom nevím, jestli není moc hlučný. Dost často mi hrozně píská v uchu, tak mu říkám, ať trošku ubere nebo mi praskne bubínek 😀 😀

pikino
14. jún 2012

ževraj to pískanie v ušiach je nejaký príjem z vesmíru ale v klude aj vlny z televízora ak ho máš zapnutý to nebude
orbík.

bobbule09
15. jún 2012

@pikino no píská mi občas i když televizi zapnutou nemám, ale uši mám v pořádku, tak mi asi někdo shora chce něco říct a já mu nějak nedokážu rozumět nebo co 😨

pikino
15. jún 2012

@bobbule09 pokial to pískanie nepočuješ stále tak je to ok. Neustále pískanie je už choroba. Ale ja si myslím, že sa netreba báť. Občasné pískanie je uplne normálne, Naše uši počujú vela frekvencií zvukov.

bobbule09
15. jún 2012

@pikino ne, pořád to neslyším, většinou jen když mám chvíli čas a sednu si, tak mi začne pískat silně v uších, ale není to každý den 😀 To už bych se nechala asi vyšetřit 😀 😀

pikino
15. jún 2012

@bobbule09 to je asi skôr takou zmenou tlaku v ušiach ked si sadneš.

bobbule09
15. jún 2012

@pikino a nebo je to taktní upozornění abych si nesedala a radši něco dělala 😀 😀

pikino
15. jún 2012

@bobbule09 aj tak sa to dá povedať 😀

simik22
15. jún 2012

@pikino ahoj uz som parkrat do tejto temy nazrela.. ja verim v tieto vyssie sily, duchov zosnulych atd.. ale priatel ked som mu parkrat povedala, ze ma bol pozriet nejaky blizky zosnuly v noci, tak sa´mi len smial... povedala som mu, ze len nech pocka, ked mu zomrie niekto z blizzsej rodiny, tak uvidi... to som mu povedala pred par rokmi... a pred 3 tyzdnami mu zomrel stary otec, ktory byval s nimi v dome... a dnes rano mi hovori: pocuj, mna bol v noci asi starky pozriet. tak mi porozpraval, ze v noci o 3: 45 bol hore, zacalo mu nieco strasne tlacit na hrudnik, nemohol sa pohnut, ani kricat, len chrcal... citala som na nete o spankovej paralyze.. ako sa to da rozoznat?
pisem tebe preto, lebo vidim, ze sem chodis casto a ze sa do toho vyznas, tak mi prosim porad 🙂

maranat
15. jún 2012

@lilyen2011 ja by som povedala ze je to len očápané zrkadlo, teda ochytane, neviem ako sa to spravne povie, a podla toho ako si naklonila tel, sa odrazalo svetlo od toho. 🤐 🤐

maranat
15. jún 2012

@bobbule09 staci si pretriet objektiv, staci jedna spinka a hned su duchovia na foto 😀