Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
30. jan 2010

🙂 expertka neuveris, ale som tu po 100 rokoch

melory
autor
30. jan 2010

u nas nic nove, dokonca ani u mna! co uz sa mi nerata 🙂 ked mam mimosvetsky zazitok, viem aspon, ze zijem 🙂 kto nezije, nevidi duchov, nevidi bytostnych ani anjelov ani seba🙂
moje deti maju skor rozpravkove prisery, ale to ako velka sranda , ziadne stresy 🙂 klop. klop

smudlinka10
30. jan 2010

Ahojky,
přečetla jsem jen kousek a musím přidat svůj zážitek. S jedním duchem žiji do teď v jednom domě a to už skoro 15let. Vnímáme to celá rodina. V domě zemřela stará paní, která byla proti prodeji tohodle domu ale jen co umřela se dům prodal - nám. Od té doby máme v obýváku pruh prachu, který když uklidíte se do minuty zase udělá, přesně v 18:00 na štědrý den slyšíme u večeře kroky v obýváku ( prý moc ráda koukala od tama z okna tak proto se toho asi dost odehrává právě v obýváku), když zavřem dveře tak stále lehce klepou,každej myslel,že je to průvanem a tím to není. Přesně víme kdy nechce aby se něco s domem dělo nebo kdy je na nás naštvaná. Když máma uvažovala,že se dům prodá kvůli nedostatku peněz tak nám ze dne na den praskl štít,naši teda prodej zastavili a najednou se vše začlo měnit,začlo se našim i dařit a bylo dost peněz na úpravu domu. Dokonce i paní co se zajímá o duchy mamce řekla,že máme v domě ducha. Když je nám ouvej tak už umíme s ducem mluvit,nebo když se něco nedaří kolem domu tak si postěžujeme. Je to prostě zvláštní ale je to tak.

melory
autor
31. jan 2010

darmo, bud ho vnimas, alebo nie

slabikar
6. feb 2010

posledne 2 tyzdne sa mi syn takmer kazdy druhy den v noci zobudi, sadne si a stale pozera jednym smerom. ked sa ho pytam, co mu je, tak stale hovori ze nic a pozera do "blba". pytam sa ho ci chce ist na Wc, alebo ci mi nieco nie je, stale povie ze nic a nic, ale stale pozera jednym smerom a navyse trasie sa velmi. az ked ho objimem silno tak sa trochu ukludni. neviem co to je, ja na duchov neverim, manzelka hej, ale preto to tu pisem, lebo chcem vediet vas nazor na to

magdusska
7. feb 2010

ja verim na vsetky veci okolo anjelov, dokonca som pocula, ze ked zacujes svoje meno (nik okolo teba nie je alebo nema kto na teba zakricat), tak vraj je to strazny anjel a dava Ti znamenie,aby si si daval pozor. Niekolkokrat sa mi to uz stalo. A dokonca som neraz hovorila mame, ze vidim biele a cierne postavy za mnou, mihnut sa.
A zase tieto dni, mesiace sa nas syn smeje na prazdnu stenu. S manzelom si hovorime, ze sa smeje na babku (manzelova mama zomrela pred dvoma rokmi). Manzel na to naprv neveril, ale myslim, ze uz zacal.

jojo.emil
15. feb 2010

čuss všetci mne sa to už stava teraz častejšie včera to bolo hrozne trvao to dlho neviem to povedat konkretne ležal som a naraz to pršlo ani pohnut blee je to odpor cele telo ako stuchnute nechcite to nikdy zažit neda sa ani pohnut ako keby ste boli mrtvy .,,

pipos
15. feb 2010

my máme taky příběh můj bráška,když byl malej tak měl kamaráda Čendu dokázal si snim povídat a třeba šel v půl pátý ráno vzbudit mamku at se jde podívat,že má čenda nový boty nebo,že si pořídil kočku.a jednou jsem si ho vzala do zoo a ted si šel sednout na lavičku a byl hrozně smutnej pomalu mu tekli slzy z očí a když jsem se ho zeptala co se stalo tak mi na to odpověděl,že je škoda,že to čenda nevidí a že už chce jet za nim domů,aby nebyl doma sám.a taky nám řekl,že mi ho vidět nemůžem.a to mu byli 4roky

pipos
15. feb 2010

😅 😕

alexandrah
15. feb 2010

kocky, tak ja neviem, ci deti, ale nas pes urcite ano!!! proste - v starom byte, uz byvame inde, sa zahladel "do blba", k rohu, nie na stenu, ale na priestor "pred stenou", a zacal vrcat, stalo sa to vela raz, nebolo mi teda vsetko jedno!!! (toto neni prispevok zo srandy, ja na duchov verim, aj som sa ich bala, tak o tom co to citam, aby som lepsie pochopila ...).

popelka
15. feb 2010

ahojte,,,tak to je sila co tu pisete,,,,ale ja tiez verim na hociake javy a tak,,,,,mne sa raz stalo,,,skratka v noci bolo to nad ranom som sa zobudila cela spotena a otvorim oci a tak nejak na pol oka som uvidela postavu bol to moj dobry kamarat ktory sa zabil na aute,,,bolo to hrozne tak som sa bala,cela spotena som sa supla pod paplon a ani som nedychala ,co vam poviem,,,,,,ahojcek

pipos
15. feb 2010

popelka,on by ti neublížil můj tatka umřel,když mi bylo 12let a do dneška cítim,že zamnou chodí,ale vůbec se ho nebojim,vždyt si mu nějak neublížila tak se neboj přišel za tebou podívat se jestli je vše v pořádku.to bud ráda

enzo76
20. feb 2010

moja dcerka sa mi teraz zobudila s placom ze nevie spat lebo ked otvorila ocka videla na plafone vcely a ked sa pozrela dolu vedla poschodovej postele videla duchov a ze ich vraj vidi aj cez den poradte mi prosim co mam robit

melory
autor
9. mar 2010

enzo76, utes ju, ze nevadi, ze su tu s nami, ze nech sa ich neboji, ze nie su zly. mozno si ju nasi, a budu cez nu davat ludom rozne odkazy. duse su zufale a hladaju spojenie s ludmi, aby dali rozne odkazy co nestihli. deti sa ich boja, lebo mi ich nevidime a neregujeme na nich.

severaseptima
11. mar 2010

baby to je hrozne co som tu precitala.... ☹ dlho som si myslela ze neuveritelne pribehy su vyplodom redakcie bravicka a podobnych platkov, ale neni proste mozne aby si tolko ludi vymyslalo...musi na tom cosi byt...aj ja vraj ked som bola mala a mavala som epi zachvaty tak som casto hovorievala mame ze tam a tam stoji teta, ujo...a ked tam mama isla furt tam bolo chladno...Ja si na to nepamatam, bola som este mala...a odkedy som sa vyliecila sa mi take uz nestava (nastastie) ale mam jeden pribeh (nie moj) ktory ma uplne sokoval 🙂

Raz nam hovoril jeden nas docent, ked sme boli na exkurzii co sa mu stalo. On je inak taky brutal ateista a materialista, nicom neveri kym nema dokazy (typicky historik)...a ked on povedal ze videl ducha tak to muselo tak byt...hovoril ze isiel v noci domov autom z vykopavok (venuje sa archeologii) a ze pri krajnici v takej opustenej oblasti zbadal stat zensku celu v bielom. uz bola dost zima a ona bola bosa a mala len cosi take lahke na sebe. Ze bola strasne bleda...tak zastavil, ze ju zvezie niekde do "civilizacie"...vystupil, podisiel k nej par krokov a ze zmizla...vraj sa tak zlakol, bezal rychlo do auta a upaloval, vraj sa prestal triast az za dverami svojho domu...

Ked nam to hovoril vsetci sme mali dobre nahnane. On je taky drsnak, nikdy nezartuje a tvaril sa pri tom tak ako mi pri odpovedi na jeho skuske... 😀

severaseptima
11. mar 2010

oprava * my pri odpovedi 😀

momin
11. mar 2010

Kdyz mi bylo asi 7 byla sem na noc a babi v jinem meste.
V noci se mi zdalo ze za mnou prisel deda..natahoval na me ruku jako by chtel at jdu nekam s nim. ja sem rikala ze ne,ze nechci ze ted spim.. On me teda pohladil,zamaval mi a odesel.
Vim ze sem byla vzhuru! nebyl to sen! Rano sem to vypravela babi a ona ze se mi to jen zdalo...
Ale asi za hodinu prijela moje mama ze deda v noci zemrel.....
Ze by se za mnou prisel rozloucit? nebo to byl vazne jen sen? Nahoda...?
Tehdy sem si byla jista ze se za mnou deda byl naposled podivat,ale jak clovek starne..prestava i verit...

marinka
11. mar 2010

momin, jasně, že se dědeček přišel rozloučit. Přece sama nevěříš, že by to byla náhoda nebo sen 😉 Tohle se stává velice často, prostě dušička má potřebu říct sbohem..A je to ten lepší případ, když se přijde rozloučit a odejde, bohužel hodně dušiček tu bloudí, kolikrát ani neví, že jsou mrtví, nebo je tu na zemi drží různé jejich závislosti.. Ani nechtějte vědět, kolik takových bloudících dušiček alkoholiků se sdržuje v hospodách..Já jsem před časem začala tyhle bludící duše cítit, chodí za mnou, protože ví, že je vnímám. Nejdřív jsem si s tím nevěděla rady, ale mám jednu skvělou známou, která mě naučila, jak tyto duše odvádět, jsem prý takový průtokový kanál, kterým se dostávají dál. Už jsem si zvykla na to, že jsou neustálá součást mého života a nemůžu je ignorovat..

momin
11. mar 2010

Jen premyslim co by se stalo kdybych mu tu ruku dala...zmenilo by to neco?!
marinka vidim ze tomu rozumis... Mam na tebe dotaz? je mozne ze duch dokaze otvirat a zavirat dvere.. nebo dokonce odemykat?

severaseptima
11. mar 2010

momin: ja som pocula ze ked sa taketo cosi stane nemas nikdy posluchnut, nikde s mrtvym neist a dokonca ani nic od neho nebrat...takyto zazitok ti nezavidim

momin
11. mar 2010

Ja sem z toho tenkrat byla docela vydesena tak sem se zachumlala pod perinu tak ze mi trcely jen oci...

marinka
11. mar 2010

momin, otevírat a zavírat určitě ano, odemykat to nevím, to jsem ještě neslyšela, to už si myslím, že je pro ně moc náročné..
S tou rukou - možná by tě dědeček vzal na cestu astrálem, kdybys mu tu ruku dala (tvoji dušičku samozřejmě, tělo ne),ale potom by ses vrátila zpět. Určitě bys neumřela, tvůj čas odchodu (smrti) byl určený ještě než ses narodila, tvůj dědeček by to nemohl ovlivnit..

marinka
11. mar 2010

Já když jsem párkrát odváděla přivtělené dušičky u mých blízkých, tak vždy praskalo v okenních tabulkách, nábytku a televizi..

severaseptima
11. mar 2010

marinka odkial vies ze je na niekom privtelena dusa? vedela by si to urcit aj na dialku ci musis cloveka vidiet? ako vlastne donutis dusu aby odisla?

momin
11. mar 2010

Marinka kamaradka ktera jeste bydli u rodicu si zaridila podrkovni pokoj-byvala puda-a hned vedle maji jeste kousek te pudy.. za dverma...
ted opravdu nevim jestli ma lkic a zamyka je. Ale rikala mi ze tam slysiva kroky a pak se pootevrou dvere. Ze je porad zavira(opravdu nevim jestli zamyka) a ony se porad otviraji..
Chtela tam mit svoji kocku. A ta tam nevydrzela ani 5 minut. pry behala po pokoji jako zbesila...

Na pude zemrel jeji stryc,kdyz sel ze schodu-pry hodne opily-spadl a zlomil si vaz....

marinka
11. mar 2010

severa, na dálku bych to asi neuměla, to jsem ještě nikdy nezkoušela. Cítím to, pokud mi ta dušička dá o sobě vědět. A taky většina přivtělených duší není přivtělena pořád, ale různě odchází a přichází. Třeba u mojí Leontýnky se přivtělila dušička v porodnici a přecházela od ní ke mně. Nebo manžel měl dušičku, která také přecházela od něho k dceři. Když je ta dušička v prostoru a ještě mi o sobě dává vědět, tak to cítím velice intenzivně, nedá se to moc popsat, ale prostě vím, že je to ono.A taky je pravda, jak to bylo v Šestém smyslu, že je člověku zima, při tom odvádění cítím někdy chlad na zádech a za krkem.
Při odvádění je třeba té dušičce vysvětlit, že musí odejít. Říct jí, že je to důležité, aby se mohla připravit na další vtělení, očistit od energií lidí. Říkám jim, že stačí jejich vlastní myšlenka,že chtějí odejít ke světlu a okamžitě jsou připraveni průvodci duší, andělé, aby dušičku odvedli, kam je třeba. Někdy se duše přivtělí k člověku, se kterým si potřebuje třeba ještě něco vyřešit, třeba potřebuje jeho odpuštění, aby mohla odejít a nechce odejít, dokud to odpuštění nedostane. Nebo se třeba zesnulá maminka přivtělí ke své dceři, aby ji chránila. Ale není to dobře, je třeba to té duši vysvětlit, že tím nepomáhá, ale spíš ubližuje, i když má dobrý záměr. Většina dušiček to pochopí a odvedení se povede..ALE POZOR, odvádět nemůže kde kdo, pro člověka, který to neumí to může být velice nebezpečné!!
Víte, co je zajímavé? Drtivá většina lidí, kteří trpí třeba obsedantně kompulzivní poruchou - nutkavými myšlenkami, pocity apod. mají tyto přivtělené duše, které se jim takto snaží něco říct. Kdyby to ti lidé věděli a nechali si duše odvést, mají pokoj od "nemoci" jednou pro vždy. Nebo schizofrenie není nic jiného, než se v jednom těle střídají dvě duše. Když se odvede ta nezvaná, člověk se vyléčí..
No je to moc zajímavé s dušičkama 😉

momin, tak to s největší pravděpodobností duch bude, kdyby kamarádka chtěla, dám jí kontakt na paní, která na dálku pozná, jestli tam duše je a řekne jí, co musí udělat, aby odešla.

severaseptima
11. mar 2010

marinka...to je zaujimave, ale moc sa mi to nepaci ze by tu malo lietat tolko dusi a len tak si sadat ako do cudzieho tela ako do auta 😖 da sa vobec proti tomu nieco robit aby k nam nechodili cudzie duse, o ktore nemame zaujem? inak som poznala jedneho chalana a vedela som ze sa lieci zo schizofrenie...bral nejake tableky a pomahali mu...myslis ze na nom bola dusa, ktora sa dala utlmit liekmi? moze cloveka posadnut len clovek alebo aj nieco ine? to by ma velmi zaujimalo, v puberte som sa chcela takemu venovat...ale tato mi povedal ze nemam otvarat dvere, ktore nebudem vediet zavriet...tak som si to vzala k srdcu 😉 nemas strach ked take veci robis?

eya
11. mar 2010

ahojte,aj mne sa raz stala taka divna prihoda,ze neviem co si mam mysliet.Raz sme neskoro vecer s mojou mamkou debatovali na istu temu,(rozpravali sme sa takym tlmenym hlasom aby sme nikoho nerusili,) bolo mi smutno rozisli sme sa s priatelom,trapilo ma to skoro rok,tak sme ho s mamkou zase spominali a stale som sa aj v duchu pytala boze co mam robit? povedz co mam robit ako to napravit?(inac ja nie som nejak pobozna do kostola nechodim ani sa nemodlim ale verim ze nejaka sila riadi tento svet) a zrazu z nicoho nic sa ozval taky hromovy trocha nahnevany hlas zhora: A co ti mam na to povedat?! a nastalo ticho.My sme s mamkou skoro z koze vyleteli,mojej mame aj ostalo zle co sa tak zlakla.Lebo mi to pripadalo ako vo filme,vsade ticho,tma,ani vonku nebolo nikoho a zrazu ten hlas z hora.Asi som bola moc otravna a tam hore to uz niekto nevydrzal???

marinka
11. mar 2010

seve, teď musím pryč, ještě dneska napíšu 😉

severaseptima
11. mar 2010

oki, pekny den 😉