Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
2. feb 2009

jasne... 😉 drzim palce ty to dokazes... 😉

denisocka
2. feb 2009

jo jo,a aj keby ne,mám ešte milion životov pred sebou 😀 😝

erikasadek
2. feb 2009

😀 😀 clovece ak aperpektiva do buducnosti... 😀

denisocka
2. feb 2009

to je skor na zaplakanie 😀

erikasadek
2. feb 2009

😢 😀

denisocka
2. feb 2009

😀 😖 😝

jaron
2. feb 2009

V tejto diskusii som s vami bol len občas, ale som rád, že som vás aspoň trochu spoznal.

Chcel som ešte, že ak by sa niekedy stalo, že vo všetkých tých stretnutiach vám čosi nesedí, nehrá... že sa necítite v bezpečí a že aj keď už niečo nechcete, ono to stále prichádza... ťažko sa to vyjadruje, ale myslím, že ak sa to stane, tak to budete vedieť... mám kontakt s niekym, kto je Duch, ale môže byť i telom, je Svetlom, je Mocou i Láskou, je z ďalekého vesmíru, ale môže byť i veľmi blízko a má v duchovnom svete rešpekt, aký nemá žiadna iná bytosť.
Ešte nikdy ma nesklamal.

Želám vám veľa pozitívnej energie. 😉

Jaro N.

denisocka
2. feb 2009

jaro,mam pocit že ťa odniekial poznam 😕

expertka8
2. feb 2009

...zeby "vesmirni ludia" na obzore???? 😅

denisocka
2. feb 2009

no blízko,blízko 😅

denisocka
2. feb 2009

to mi totiž pripomína HERMES a EZOTERIKU 🙄 😕

expertka8
2. feb 2009

...herpes???? 😀 😀 😀

denisocka
2. feb 2009

nie,ale je to skoro podobna pliaga 😀

jaron
2. feb 2009

Ospravedlňujem sa za nedorozumenie, snažil som sa použiť jazyk tejto diskusie, takže už len dopĺňam iniciálky:
J.K.

denisocka
2. feb 2009

😀 a to hadam nie su tvoje 😝

expertka8
2. feb 2009

...xaaaaapem 🙂

denisocka
2. feb 2009

no tak ma napadlo.stretol sa niekto z vás s NOVYM ZJAVENíM PANA JEZISA KRISTA- knihou

jaron
2. feb 2009

Som rád Expertka, že chaaaaaapeš. Ďakujem. Nevadilo by mi, keby sa mi niekto vysmieval za Ježiša, lebo za neho sa nehambím, ale vadilo by mi, keby ma spájal s nejakým Herpesom či Hermesom, vesmírnymi luďmi a pod.

erikasadek
2. feb 2009

clovece vy tu preberate...... jasne ze nikto ta tak neberie... jaron teda nevysmieva, teda dufam... 😅

vyzeras byt velmi inteligentny chlap, ktory vie o com pise a hlavne dava stale otazky..mne sa to paci..

denisocka
2. feb 2009

šak ja som to nemyslela v zlom, a ten hermes som nemyslela teba,ale istu skupinku ktory si len tak pracovne dali nazov hermes . Tak ma napadlo či nie si jeden z nich,kedže aj oni radi cituju JK . A za ježiša sa nambiť nemusíš,nik sa ti za neho ani nevysmieva 😉

jaron
2. feb 2009

Veď ja som ani nepísal, že ma niekto vysmieva, (že len keby) len som sa zľakol toho spojenia s vesmírnymi ľuďmi a Hermesom 🙂

jaron
2. feb 2009

A ďakujem Erika za kompliment, teraz si už aj ja dovolím, dúfam, že to nevyzneje ako že si to chcem oplatiť, ale zo začiatku si sa mi zdala ako taká "uletená duchárka" 🙂 ale potom hlavne teraz na konci si ma zaujala, že si písala trochu aj s určitou bázňou pred tým všetkým, z určitým rešpektom... a to ma úprimne zaujalo, preto som písal, že ti možno trochu rozumiem, aj keď som to priamo neprežil

jaron
2. feb 2009

Denisocka a čo tak najskôr rozlúsknuť to "staré" Zjavenie?

denisocka
2. feb 2009

jaron,no to hej - stare nemam rozluskane a už čučím do noveho,som ja ale splacha 😝

jaron
2. feb 2009

To nevadí Denisocka, stále je na to čas, ale upozorňujem, že je to tvrdý oriešok... ale rozlusknuteľný pre vytrvalého, pozorného a úprimneho "luštiteľa" určite je, veď je to Zjavenie - odhalenie...

jaron
2. feb 2009

Vieš Erika aj iní, možno sa tu vďaka vám a Bohu učím milovať ľudí s opačným názorom a vážiť si ich, ON to vie a ja sa to učím.

denisocka
2. feb 2009

no tak to potom nie je nič pre mna,ja nie som vytrvala 😅

jaron
2. feb 2009

Musím ísť umyť riad a osprchovať sa aj keď ani jedno ani druhé sa mi nechce. Manželka volala z práce, že si ju tam ešte nejakú hodinku dve "nechajú", malá spinká a mne sa nechce odlepiť od počítača, ale už radšej idem.

jaron
2. feb 2009

Možno keď ťa denisocka niečo naozaj zaujme, príde aj vytrvalosť, ale veď teraz nemusíš

erikasadek
2. feb 2009

jaron, dakujem Ti,
pekne od teba, ze sa tak staras o domacnost... 😉

juj tomi je luto ze som sa zdala ako uletena ducharka, to nie, nie som .. len sa zaujimam o vsetkom a vsetko beriem aj s rezervou a le rada si vzdy vypocujem a precitam , a popozeram , nieco zaujima ve nove neprebadane...

ucime sa cely zivot, pekne si to povedal.. a urcite najprv treba pochopit toho druheho, a az potom pochopime mozno aj sameho seba.. ja osobne si myslim ze sameho seba spoznavame po cely zivot a vzdy sa najde v kazdom z nas nieco nove neprebadane.. tak ako sa da badat vsetko co je na tomto svete, existuje tolko moznosti a variacii......

zivot je tak krasny a zaujimavy sam o sebe..... 😉