Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

sharlotta
13. nov 2007

Inak Melory, aj ja niekedy myslim na to, ked som sama, ze co ked ma niekto vidi...ked sa prezliekam, alebo ked s manzelom...

lenkalienka4
13. nov 2007

no v takej chvili neviem ako by som sa zachovala... a vobec. ja si to neviem ani len predstavit realne a pravdupovediac ani nechcem

bubadlo27
13. nov 2007

no ja vas sledujem uz dost dlho 🙂 teba ja melory ako konikujete, a nieco na tom urcite je, aj my sme mali v rodine pri vyroci umrtia krsneho rusno 😖 😖 , inak dnes by mal meniny 🙂
ale melory neuraz sa ti trpaslici v lese no neviem neviem 😀 😀 😀
nehrala si len nejaku pocitacovu hru ked si bola v lese??? 😀 😀 😀

lenkalienka4
13. nov 2007

...nieco mi prasklo v televizore... je to znamenie, alebo mi odchadza telka?? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

melory
autor
13. nov 2007

no a ja som to ...eee...pred muzovou babickou. chapes? ale vraj ich to vobec nezaujima.

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: muz ich vidi tiez? a co on na trpaslikoch?

sharlotta
13. nov 2007

No, tak to dufam, ze ich to nezaujima... 😀 😝 Mali by mat tolko slusnosti, ze v takych chvilach sa nepozeraju...

melory
autor
13. nov 2007

bubadlo kebyze nevidim neuverim, tak nemali take ciapky ako trpaslici, ale boli malinky a tucnucky no rozkosny. inak bolo na havrane pri piestanoch - aby si vedela kam nechodit.

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: si si mala vziat jedneho domov 😀

melory
autor
13. nov 2007

mala som co povedat teraz sa bude na mna ukazovat prstom, ze to je ta s tym trpaslikom 😠

lenkalienka4
13. nov 2007

nie melory: ale dobre som sa pobavila 😀 dufam ze mne sa take nieco nestane, lebo potom uz fakt neviem... 😀

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: este nam nieco prezrad 😵

lenkalienka4
13. nov 2007

ja sa bojim ist teraz do kuchyne po jogurt, bo co ked otvorim chladnicku, a ...aha skriatok 😀 😝 😀 radsej pockam na muza kym pride a tak pojdem...

melory
autor
13. nov 2007

poviem vam ako sme na intraku vyvolali ducha lenina??? 😀 😀 😀

bubadlo27
13. nov 2007

mel , mali by sme sa vratit k povodnej teme 🙂 🙂 🙂 🙂

melory
autor
13. nov 2007

myslis trpaslikov? alebo ci deti vidia duchov? lebo som bola vlastne dieta - este pod zakonom. lenka ja som sa tiez smiala az som sa dosmiala.

sharlotta
13. nov 2007

A co Lenin povedal? Ucit sa, ucit sa, ucit sa a nevyvolavat duchov?

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: tak ako to bolo s tym leninom? a kedy si take veci vlastne zacala vnimat, uz od mala?

melory
autor
13. nov 2007

nepovedal, ale humbuk narobil, ved sa necudujem, bolo uz pol roka po pade.

bubadlo27
13. nov 2007

no k tym detom,
ja som si myslela ze to teray sa ti zadarili ti trpaslici 😀 😀

sharlotta
13. nov 2007

Sak to sa ani jemu nemohlao pacit...kam to az ti komunisti dotiahli

melory
autor
13. nov 2007

😀 hihihi
a navyse sa mi baby zjavil jezis 😵
teraz som si spomenula, cestne pionierske, a este neviem ake.
bolo to v polospanku, videla som gulu z hliny, velku a ta praskla na dve casti a z kazdej casti sa urobil clovek, z jednej muz a z druhej zena, v tom sa mi zjavil, bol krasny, krasne oci - take nadpozemske a povedal mi "ty si sa narodila pre LASKU"

mywiel
13. nov 2007

Melory ty si taka expertka, mozno mi poradis co chceli zas odomna... 😉
Vcera v noci som zas spala v druhej izbe, nie s manzelom, lebo niekedy chrape, tak sa nevyspim. No a o tretej rano som sa zobudila na ten blby pocit co poznam, zas niekto na mna liezol, tak som sa nastvala a hovorim stop, mne to takto nevyhovuje, ze pridete kedy chcete, a hovorim ak nieco chcete napiste mi to na papier. Aj ked neviem ako mozu duchovia pisat na papier. 😀 Isla som hned do postele k manzelovi, lebo uz som nechcela aby to pokracovalo a chcela som sa tiez konecne vyspat, no a prisnilo sa mi, ze na papiery bolo jasne napisane modli sa. Neviem co to ma znamenat, co to je za odkaz, modlit sa preco, za koho, neviem? Asi sa ich budem musiet spytat, aby boli nabuduce presnejsi, ale velmi sa mi nechce a bojim sa aj o moje buduce babo, dufam, ze to s nim nema nic spolocne! 😒

sharlotta
13. nov 2007

Dufam, ze vsetci sme sa narodili pre lasku...

lenkalienka4
13. nov 2007

melory 😲 🙂 😲
nemyslis ze keby si tych trpaslikom chcela este niekedy silou mocou vidiet tak sa ti zjavia? nepremyslala si nad tym?

sharlotta: ty namas nejake zaujimavosti?

sharlotta
13. nov 2007

No, ja mam uz dnes iste, ze celu noc nespim a skryvam sa pod perinu 😅

melory
autor
13. nov 2007

urcite to nic nema s babom, len ti bolo odkazane, ze sa mas modlit. modlidbu si vymysli, napriklad, ze pane ochranuj mna a moju rodinu, nech je to strucne a jasne, nech to ma "silu"

lenkalienka4
13. nov 2007

mywiel: to sa ti akoze bezne stavalo ze po tebe nieco, niekto /duchovia/ v noci lozia a ty sa prebudis a akoby nic, ze stop, prestante chodte so mna dola chcem spat???

sharlotta
13. nov 2007

Aj mam, ale mne sa nechce o tom pisat...Ja sa toho dost bojim,ale laka ma to...

bubadlo27
13. nov 2007

no aj ja som minule videla ducha, ked som sa vratia z prexadzky a manzel zehlil 😀 😀 😀 😀