Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

majka35
14. aug 2008

melory ... tá karta sa vám tam omylom zapotrošila, alebo tu ide o iné paranormálne javy ... 😕

lucinkaaa
14. aug 2008

melory fakt ta karta sa tam zapatrosila?

znamy mi rozpraval, ze mala ma teraz take obdobie, ze ked on pride domov tak mu hovori, ze: Nie do izby, ujo spi v posteli, hanbim uja. Mala ide mat 2 roky tak neviem ci mate niekto aj taketo podobne skusenosti, lebo on hovori, ze to deti pridu do veku, kedy sa nevedia vysporiadat s vlastnou fantaziou, kopou novych zazitkov a zacinaju pouzivat a spajat nove slova a vtedy taketo veci rozpravaju. 😕

melory
autor
14. aug 2008

majka35 a lucinkaaaa
ta karta sa tam veru zapatrosila den predtym.
aj ked na paranormalne javy neverim, tak by mi to do hlavy neslo, kedze s muzom "ficime" na akta-x 😅

on sam bol prekvapeny, ze sa tam ta karta nasla, stal chvilku zamrznuty....odlahcila som situaciu, ze konecne toho ducha mame a moze pokojne spat.

erikasadek
14. aug 2008

Ja som ako dieta toho vela videla a pocula v tej dobe neboli v televizii niake programy ako teraz takze stoho urcite som to nemala, cele roky som videla a pocula veci na ktore sa snazim cely zivot zabudnut, ked som to hovorila rodicom, tak to brali cele roky , ze mam dobru fantaziu a nic viac, len ja som sa bala coraz viac byt sama v byte , alebo spat.
moja mama pochopil

erikasadek
14. aug 2008

moja mama pochopila urcite veci a uverila mi az ked som bola dospela, a doteraz nechape ako je mozne , ze ako dieta som to psychicky vydrzala, .
niekedy je dobre pocuvat deti co vam hovoria a hlavne male ,si nevymyslaju prikraslia urcite veci ale zaklad nemaju z hlavy.

lucinkaaa
14. aug 2008

erika takze myslis, ze to mala nema vymyslene? vraj z ich rodiny chodili so starsimi detmi k psychologovi, lebo si takto "vymyslali". moje dieta je este velmi male takze neviem posudit, ci to moze byt detskou fantaziou, alebo niecim inym

erika a co si zazivala ty??

melory
autor
14. aug 2008

hugo sa nechce o tom bavit, uz som dolovala a nic...to viem, ze sam nevie

erikasadek
14. aug 2008

NA zaciatku strasne, hrozne som sa bala hlavne v noci niekedy som spala aj medzi mojimi rodicmi aj to nepomohlo pamatam si do teraz ako som sa klepala strachom a mojich rodicov som nemohla vtedy nikdy zobudit niekedy sa mi zdalo ,ze ani nedychju a ked tto preslo tak , tak som sa ukludnila a zacala som pocut aj dychanie mojich rodicov, neviem kedy presne sa to u mna zacalo , pamatam sa ked som mala 4 roky .
mozno to bude tym ze som sensibil a mam liecitelske schopnosti, ze som mala viac skusenosti , mne vela veci nahana doteraz strach. nechcem to tu rozvadzt co som videla a pocula ako dieta je to dlhe a tazkos ato pise.
ked som bola v puberte bola som aj u psychologicky, ta oznamlila mijim rodicom , ze mam bujnu fanatziu , normal, kto nevidel, ,neprezil nemoze pochopit.
moja mama az teraz vie z casti cim som presla ked na vlastnej kozi pocitila a videla veci doteraz lutuje , ze mi neverila a brala to na lahku vahu.

da sa verit 4 rocnemu alebo 6 rocnemu dietatu?
v tej dobe som poznala tak akurat lolek a bolek, teraz to moze byt diskutabilne, deti vidia v telke tolko veci ,ze ich fantazia im musi hrat. zalezi aj co dieta hovori aa ke ma skusenosti,.

lucinkaaa
14. aug 2008

rada by som sa dozvedela nieco konkretnejsie co si zazivala. a co sa stalo mame ked ti uverila.

melory
autor
14. aug 2008

aj ja aj ja....ip prosiiiim 😵

erikasadek
14. aug 2008

zajtra kocky dobre dnes uz nemam cas slubujem zajtra

melory
autor
14. aug 2008

supeeer, my zas slubujeme [za seba} ze neprezradime do fora ani n 😵

lucinkaaa
14. aug 2008

no ja budem rada, ked to sem napises, ale ked nie, tak staci aj do IP.

melory
autor
14. aug 2008

holky dnes vecer uz maly absolutne neprotestoval spat vo svojej izbicke...idem spat, snad to nebude dalsi sen o konci sveta...uz som ich presytena 😵

ivee
14. aug 2008

Erikasadek: můžu taky poprosit o ip???? Moc děkuju a taky se připojuju ke slibu Melory.

sonije
14. aug 2008

Ahojte, já si myslím, že děti duchy vidí, protože mají mysl otevřenou a ještě nezahlcenou x věcmi jako my dospělí. My máme v rodině takové podivnosti, že se nám něco zdá a za pár dní se to plní. Jen na ten sen vždycky zapomeneme a vzpomenem si, když ta situace přijde. Také jsem měla duchařské období, asi před 3 roky, kdy jsem řešila hodně problémů. A najednou jsem je viděla skoro všude. Byla jsem i za psycholožkou, ta u mě ale nic nezjistila a řekla mi, že asi to tak bude, že je vidím. Ségra se mi pak svěřila, že to má taky. Když jsme se nastěhovali do nového bytu, úplně jsem cítila špatnou atmosféru po rozhádané rozvedené dvojici, co nám byt prodala. Špatných zón jsme se zbavili až když jsem byt zrekonstruovali. Ale do dětského pokojíku bych nikdy po tmě nešla. Něco mi v něm vadí, ale paradoxně jen v téhle místnosti spí malej klidně. Často vídám stíny, jak se mihnou za mnou třeba v koupelně. Kolikrát si myslím, že přišel malej nebo přítel, ale nikdo tam není.. V noci mám u sebe baterku, už od dětství. To to ale bývalo děsivější. Bála jsem se i jen pohnout v posteli, protože jsem věděla, že tam někdo stojí. Teď si vždycky řeknu že vystrašená máma bude děsit dítě, takže už je to ok. Duchy beru jako součást svého života. Na Adíkovi jsem zatím nic nepozorovala. Mám jako detektor kocoura, který taky vždycky čumí do blba a hlavně se jím řídím při hledání špatných zón. Kde si lehne on, tam hlavu nepoložím..

fejusa
14. aug 2008

Erikasade.ahoj,ja som zvedava,napises aj mne ip?

erikasadek
15. aug 2008

ahojte rozhodla som sa , ze vam nebudem kazdej jednej vypisovat do IP bola by som tu do rana takze napisem vam to len v skratke je to ho vela , alebo na pokracovania

raz nad ranom mala som v tedy okolo 4 roky uz sa zvydnievalo som sa zobudila na sramot v mojej izbe, ked som otvorila oci tak som si myslela , ze snivam , moje hracky sa hybali nie vsetky samozrejme ale hybali, a v izbe bolo take zvlastne oranzovaste svetlo dlho som sa nato vsetko pozerala s udivom ale nemohla som sa pohnut, po case pre mna nekonecnom to preslo, svelo zmizlo, a hracky prestali naraz, a ja som si mohla lahnut neviem ako ale zaspala som . rano som sa zobudila hracky boli vsade akoby porozhadzovane presne ako ked sa to vsetko skoncilo, vtedy som na nic zle nemyslela, len som si spomenula na noc. porozpravala som to mame , ta sa mi vysmiala, ked to tak mozem nazvat a povedala mi ,ze ja som sa s nimi hrala.
od tohtookamihu sa mi to stavalo casto, a za kazdym mi mama povedala , ze mam dobru fantaziu, ja som rastla a veci zacali menit.
raz nad ranom som sa zobudila s tym ,ze sa na mna niekto pozera ked sa mi podarilo otvorit oci tak som videla na konci mojich noh sediet niekoho, trva dlho ked mote nieco vidiet ked sa zobudite.
vidim nieco, alebo niekoho , celeho v ciernom a ma strasny strach neskutocny strach po prvykrat presial mojim telom, cela sa trasiem a neviem sa ani pohnut ani slovicko zo seba vydat, pamatam sa doteraz ako mam zuby do seba zapadnute az to boli.
snazim sa zatvorit oci a otvorit je stale tam , po niekolkych sekundach sa jeho cast hlavy otoci smerom ku mne , a vtedy mam najvatsi strach a tak som zatvorila oci a jedine co chcem a hovorim si v duchu je aby to tam nebolo ked ich otvorim, cele telo mam plne strachu, doslova ako take vlny zo mnou to trasie a ja to nemozem ovplivnit , boli ma cele telo.
ked som ich otvorila zrazu tam nic nie je , ale mam neustali pocit ,ze ma niekto pozoruje, a ten nezmizol niekolko rokov.

erikasadek
15. aug 2008

vtedy som mala tak 6 rokov a bolo to po prvy krat a nie posledny.
od vtedy som sa stale bala v byte, aj cez den.
neustali pocit ,ze ma niekto sleduje a pozoruje , tazko sa to vysvetluje, mate stale pocit akoby sa neaky had stale za vami palzil.
niektore noci boli strasne, videla som tiene sa pohybovat , pocula som hlasy, citila som vone , a stale ten strasny strach ked sa to dialo cela som sa triasla, bolestivo, za kazdym ked to preslo, tak som mala svalovku po celom tele.
niekedy som spala ja medzi nasimi od strachu , vzdy ked som sa zobudila na nieco bola to taka zvlastna atmosfera, co vzdy nastala, pamatam sa ze vzdy som sa namohla pohnut ani zobudit rodicov akoby ani nedychali proste sa to nedalo, ked to preslo , tak som ich znova pocula dychat a zzobudila som mamu a ta vzdy len spi.
cele to trvalo roky , nikdy som sa necitila dobre sama v byte, takze ked mama chodila na 6 do roboty a ja som bola sama tak som otvarala predne dvere v byte a spala takto pri nich, nez som musela ist do skoly.
az neaky sused si to vsimol a povedal to mame , takze bol problem a potom diskusia.

este stale ma nebrala vazne, ale snazila sa mi vyjst v ustrety aby som nebola sama.

erikasadek
15. aug 2008

prislo obdobie puberty, a vtedy sa veci zmenili, ja som vsetko citila viac a viac videla vela veci a pocula, stale pocit ,z eniekto pri mne dycha, ked lezim v posteli, alebo si ku mne blizi a lahne si bolo toho vela . tiena ktore sa mihotali o tych uz ani nehovorym.
najhorsie prislo ked som mala 14 bolo po revoluciprave a veci sa menili aj praca mojej mamy.
zacala robyt aj nocne a to bolo najhorsie.
nenavidela som noc, jednu noc okolo 2 rano zazvonil telefon, ja som nespala zo zvyku svetlo zasvietene, zapnute radio , to bolo mojim spolocnikom, zdvihla som sa telefon bol v predizbe, odpovedam do telefonu a nic len cudne sumenie a skripot bolozila som a vraciam sa do postele ,ale mi neda otocim sa vidim za sebou nieco ako postava cele je to plne modrych akoby svetielok a ide to smerom ku mne , ten strach neviem preco rychlo do postele ako blba a kricim nech to zmizne nech mi uz da pokoj vsetko pozeram sa ta vec stoji a po chvili to zmiznzne len zvlzstny zapach ostane v izbe.

to ma videsilo; uz som mala toho dost a stale som len opakovala nech to prestane.
ono aj prestalo zo dna na den sa vsetko ukludnilo akoby carovnym prutikom, ;proste nic, konecne som spoznala niekolko pokojnych noci.
az raz znova sa zobudim a nad sebou vidim tri tiene alebo osoby neviem ako to opisat akoby mali na hlave kuklu ale nie je to kukla, stoja nadomnou v tvary przdno nic tma hlboka tma, ten strach tazko sa opisuje skoro som si zahrizla do jazyka a strasne som zatala zuby nebola som daleko od ich zlomenia, ked zmizli tak este dlho trvalo nez moje krce zmizli po tele.
od vtedy som mala doslova tazko sa to hovory doslova zive sny , ktore vzdy zacinaju rovnako, ze lietam prechadzam murom cez obyvackov a an balkon tam sa postavim a skacem a citim ako idem taky meter smerom dolu a naraz hore a prechadzam niekam tazko sa to opisuje , bolo to skoro kazdu noc, rano som sa budila cela strpnuta trvalo mi aspon 30 min nez som si zacala citit telo, to uz zacalo pracovat v hlave mojej mamy, ze nieco nie v poriadku a tak v jedu noc ma chcela zobudit.
na
nedalo sa, povedala mi rano ze len len citila moj pulz, a ze som bola biela , vyzerala som akoby mrtva , telo bezvladne.
tak nasla niekoho cez znamych kto by mi vedel pomoct, neaka liecitelka, tak sme isli k nej

erikasadek
15. aug 2008

mezdi tym sa v byte zacali vybijat ziarovky same od seba alebo svietili same a zhasinali sa, niekedy som pocula ako riad sam pada doslova sa rozbija a ked som prisla do kuchyne tak nic vsetko na svojom mieste.
tiene a a ine veci sa vretili do starych kolaji, len uz sa to dialo aj ked mama bola doma, najprv mi hovorila ,ze sa to da vysvetlit.
tak sme u tej liecitelky, a ta mi dava vela rad.
nepotrbujem liecit len vysvetlit, teraz neviem , ci mala pravdu alebo nie zaklad je ,ze vela veci ma naucila a vela veci sa zmenilo od vtedy.
ja ma taktiez schopnosti ako ona , len ich neviel vyuzivat, ani nechcem , takze sme to spravili tak aby sa uplne ukludnili, a potom tym ,ze som sensibil tak uputavam pozornost dobrych aj zlych sil.
preto sa o mna zaujimali tak dlho . bolo v tom aj dobre aj zle, len ja som nevedela a hlavne som nechcela komunikovat.
co sa tyka mojho spanku vyzera to tak ze som pravidelne opustala svoje telo, povedala mi len jedno mala som velke stastie , pretoze hoci aka dusa mohla vklznut do mojho tela, takze rano sa zobudim len to nebudem ja.
ci je to pravda neviem.
mala som a mam velmi silneho anjela strazneho , tiez neviem co je na tom pravdy, len viem ,z to prestalo, vysvetlila mi presne co mam robit ako sa chranit.
cuduj as svete fungovalo to.
nie na 100% ale fungovalo, prestala som si vsetko vsimata a doslova ignorovat.
muselo tam ostat este vela negativnej energie, pretoze ked som odisla z domu , tak si to mama vyskusala na vklastnej kozi , taniere ktore sa rozbijaju v kuchyni a ked tam vosla tak nic. svetla a pod.
len tiene a hlasy nikdy nezazila

po urcitom case som sa rozhodla zmenit moju izbu stale som v nej mala blby pocit; tak sme sa rozhodli ze dame dolu tapety a vymalujeme
teda uz som daval dolu tapety ale tieto ma znicili a pritom je to mala izba.
vecer sme si lahli s mamou a chceli spat od unavy. a vtedy to zacalo, tie tapety co sme postrhali , ako to povedat proste sme z mamou poculi ako sa po zemi hybu aj stolicka a j rebrik co tam bol. mama cela od strachu sa ani nepohla a a ni sa neopovazila tam ist pozriet.
vtedy som jej ovedala uz mi veris ,z esa tu deju vzlastne veci.

na druhy den sme zmili celu stenu a mama dala na nu aj svatenu vodu.
postupom casu sa vsetko zmiernilo aj ked sa nieco ukazalo tak uz soma sa snazila to ignorovat, a tym padom uz ma da vsetko pokoj

teraz vediem normalny zivot v nasom byte sa zatial nic nedeje a ani nic necitim, ma 3 rocneho syna ktory sa niekolko mesiacov budi niekedy s placom a ide k nam do postele, ani ma nenapadne aby som mu kazala ostat v jeho posteli, zatial sa nevie vyjadrit, mozno to nic nieje, len zle sny, avsak je to kazdu noc a pravidelne v tu istu hodinu.
cokolvek mi povie ked bude vatsi tak sa ho budem snazit pochopit a brat ho vazne, aj keby to mala byt len jeho fantazia, ale nenecham ho napospas ako moja mama.

tak kocky to bolo tak v skratke bolotoho viac , ale myslim si ze to staci.

cervena_ciapocka
15. aug 2008

erikasadek, ja som sice nic take nezazila, ale verim, ze sa taketo veci deju.
Byvala som aj v byte kde spolubyvajuci pravidelne vidali ducha, dokonca s nim aj hovorili, ale ja som tam nic nezazila. Ale mala som v tom byte dobry pocit.
V tomto kde som teraz sa citim cela zablokovana.
Skor viac vnimam energiu z ludi. A hlavne vnimam to ked ju niekto dokaze brat.
Aj teraz som sa vratila z jednej cesty a dva dni som nedokazala vstat z postele, nic ma nebolelo, len som lezala ako ziva mrtvola a mysel ako vygumovana. Potom som sa snazila vycisit si mysel a nejak to preslo.
Tiez som si vsimla, ze sa ludom nechcem pozerat do oci. Som srdecny clovek, ale akoby som mala strach. Lebo cez pohlad toho citim velmi vela. A mam zly pocit z toho kolko ludi ma v sebe zlu energiu.

Raz mi jedna liecitelka povedala, ze som velmi citliva a, ze sa mam venovat masazi a vraj moje ruky mi sami ukazu miesto,ktore je napr. bolestive a kde mam masirovat.
No zatial som sa k tomu este nedostala 😅 (aj ked moje ruky ma uz casto prekvapili 😉 )

lucinkaaa
15. aug 2008

erika musis byt asi velmi senzibilna ked sa ti diali take veci. a nemyslis ze je tvojim poslanim nieco s tym urobit? myslim nieco v prospech inych ludi. lebo teraz ako pises si ten svoj dar odignorovala, tym padom si zatvaras cestu pred tym "jemnohmotnym" ale mozno ze je to tvoja uloha tu na tomto svete, aby si dalej rozdavala.

cervena ciapocka suhlas, vela ludi ma v sebe zlu energiu

erikasadek
15. aug 2008

v tom to stebou suhlasim, vela ludi dokaze tahat energiu z druhych je to potom pretoho druheho vycerpajuce.
ja moje liecitelske chopnosti praktikujem na lojich detoch a mojom muzovy, v pripade nudze.
bolestive miesta hned citis aj tam kde toho druheho nebolia.

je to dlha a komlikovana tema, jasne kto nema skusenost tazko uveri, pre psychologov sme zreli na psychiatriu,
okrem nasho je tu aj iny svet niektory ludia to vidia a citia a dokazu komunikovat a niektori nie.
je pravda , ze deti asu citlive a otverene tomuto svetu a u niektorych to pred pubertou zmizne u niektorych nie, to znamena ze maju schopnosti vnimat aj ten druhy svet, hovotyme tomu tretie oko.
kto nikdy nebol na seanci vyvolavania duchov tak sa tiez tomu bude smiat menej ako ten ktory nou presiel.

erikasadek
15. aug 2008

v amerike posobi jedna vyborn medium je anglicanka a ma aj svoj program vola sa Lisa Wiliams, jej programy ma doslova zaskocili jej sposob komunikovania s mrtvymi a to zaskoci aj tych ludi. odporucam vam, da sa vidiet

cervena_ciapocka
15. aug 2008

mysim si ze mam problem blokovat svoju enrgiu pred ostatnymi, ze som velmi otvorena a aj preto sa bojim takych pohladov z oci do oci 😎

erikasadek
15. aug 2008

moj syn stlcil to nemal.
odporucam vam si to pozriet da sa aj cez internet.
kazda epizoda je zaujimava najprv je seanca s niekym ta je vzdy zaujimavaa potom vzdy je pozvana do domov kde vraj strasi. vzdy to vie pekne vysvetlit, su dobre sily a aja zle ktore mozu byt v byte alebo v dome.
niektore pribehy mi sice pripominaju minulost ale to nevadi, rada to pozeram.
skuste

expertka8
15. aug 2008

..erika...predpokladam..ze je to AJ 😅

erikasadek
15. aug 2008

predpokladas s pravne, ja som to videla len nahodou tu vo francuzku, v telke potom to skoncilo, prve casti som nevidela tak som skusila na nete, bingo vsetky casti su tam.

inac, este som chcela povedat, strasne rada som chodila do lesa na huby ako kazdy slovak, teraz uz nemam kam chyba mi to, ale k teme.
vzdy som tam citila uzkozt az strach dlho som si to nevedela vysvetlit, az neskor som sa dozvedela , ano lesy a stromy davaju energiu, ale kazda vec moze vyzarovat aj zlu ked sa tam stalo nieco zle, a podla mna v nasich lesoch sa dialo vela veci mozno naposledy ked bola vojna tam zomrelo vela ludia vojakov moze to byt tym.
mate aj vy niektora ten pocit v lese alebo v na inych miestach kde sa stalo vela veci?

expertka8
15. aug 2008

..erika...ja osobne som na 100% presvedcena o "energetickom vampirizme" 😔
...odskusane "X" na vlastnej kozi 😔
...netreba za tym hladat nic "genialne"....ale z praktickeho hladiska...v momente..ked sa objavim napr. v hypermarkete...v priestore..kde sa naxadza mnozstvo ludi...zacnem zivat...som unavena...mam az prehnany pocit malatnosti...no skratka...asi sa odstahujem na Mars 😀