Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

pikino
14. jan 2012

@gemini2 blázon určite nie si. 🙂
Mňa napadla dušička dieťaťa, nemyslím mrtveho ale takého čo sa chystá narodiť. Možno ťa čaká ešte 4 dieťatko 🙂

gemini2
14. jan 2012

@pikino bože chraň.......uz nie!!!

pikino
14. jan 2012

:D to ne jaaa to on. :D

elinor42
16. jan 2012

@katka_4 áno, mne sa tiež snívalo so zubami dve noci predtým ako mi zomrel starký. A potom v tú noc, keď umrel, tak sa mi snívalo o zástupe ľudí pred dverami a každý z nich mi oznámil, že starký zomrel.

sylvia11
16. jan 2012

Můj taťka tvrdí, že jako malý viděl ducha, težko říct, jestli je to pravda, byli u toho ještě další dva a všichni tvrdí to stejné. Ale teorii že děti do tří let vidí duchy opravdu nevěřím!

katka_4
17. jan 2012

@elinor42 mne sa predvčerom snnívalo s nevestami, boli sme na stretavke zo skoly a polovica báb mala svadobné šaty... a včera umrel dedo :(... svokrovi sa minuly tyzden snívalo so zubom, ze si vytiahol ... tie sny sa vyplnaju zialbohu :(

micak
18. jan 2012

So snami mám tiež nedávnu skúsenosť. Snúbenec bol na služobke mimo SR a nevedel sa dovolať kamarátovi, tak mi dal za úlohu nech zistím čo s ním je. V tú noc sa mi snívalo ako mi hovorí, že mu nemohol zdvihnúť telefón pretože si na ráme postele rozbil všetky zuby. Vedela som, že to je znamenie a hned ako som vstala som si pozrela snár. Vybitie zuobv znamena tažkú nehodu, operáciu. Akosi som cítila, že to je pravda a hoci to bolo smutné, nepochybovala som o znamení z nebies. A bola to pravda. Toho kamaráta priateľka mi povedala, že pri večere mu nečakane zabehla rybia kosť, zapichla sa a spleťou toho a neschopnosti lekárov bol vtedy akurát v kóme. Dnes je už našťastie všetko ok, ale na túto odpoveď z nebies nikdy nezabudnem.

alpany
18. jan 2012

Doporučila bych knihu "Doteky věčnosti" od R. A. Moody, je to lékař, který se už desítky let soustředí na vědecké výzkymu na poli posmrtného života, reinkarnace a zážítků se smrtí, tedy tím, zda jsou svědectví lidí o tomto fenoménu pravdivá či nikoli (jsou tam zmínky i o duchách nebo lépe řečeno duších lidí ať dětí nebo dospělých). Nebo snad něco málo najdete na stránkách novakovaeva85.blog.cz, jsou tam vcelku zajímavé články o věštění, zdraví, Indii a trochu duchařské příběhy dle autorky skutečné, které se v minulosti udály. Osobně nabízím výklad karet, nabízím, ale nenutím, alpany.estranky.cz, Líba

maxjolie
24. feb 2012

Ahojte, tak ja mám niečo čo zaručene vydesí ☹ ale sama zo strachu neviem, či to sem môžem pridať...

gemini2
24. feb 2012

@maxjolie pis, sme zvedave......

maxjolie
24. feb 2012

@gemini je to video, čo sa stalo v česku, ale určite to už niekto videl... môžem akurát tak poslať link do IP

ewes
22. mar 2012

ahojte ..je tu niekto kto by mi poradil,pomohol?MALY SA MI V NOCI ZOBUDIL,PLAKAL,AKOBY HO NIECO DUSILO.ZOBRALA SOM HO NA RUKY,MIKAL SEBOU,OBZERAL SAA DOKOLA,MAVAL RUCICKAMI AKO BY TAM NIEKTO PRI NAS BOL A CHCEL MU UBLYZIT.SOM PRESVEDCENA TEDA O TOM!bal sa strasne ,plakal,chudatko hotovy bol z toho

erikasadek
22. mar 2012

@ewes HLAVNE NEPANIKAR teda nic v zlom mohol mat len zly sen a nezobudeny este stale snival polozobudeny. teraz ine je ak sa to stava stalekazdu noc a ine..

takze nepanikar hned...... 🙂

ewes
22. mar 2012

Hm...ale mal otvorene ocka,ukazoval mi stale nieco.NAPRIKLAD CEZ DEN TLACI KOCARIK,ZOSTANE ZAHLADENY,A HNED BEZI ZA MNOU ZE SA BOJI.NEVIE ESTE ROZPRAVAT DOBRE,MA ANI NIE DVA ROCKY.A TY SI MALA ERIKA NIEKY TAKYTO ZAZITOK?ja verim na duchovne veci,takze preto to asi takto beriem 🙂

pikino
23. mar 2012

@ewes neboj to su nočné desy, dieťa sníva s otvorenými očami. My to tiež máme sem tam.

Ked sa mu to deje cez deň tak sa ho spýtaj či niečo vidí. Odpovedať ti neodpovie ale hlavou krutiť už asi vie. Hlavne ho ukludni nech sa nebojí.

acrobaleno
23. mar 2012

Asi ako ktoré. Ja keď som mala 8, mala som podobný zážitok. Nič som nevidela, iba počula. Na cintoríne, ale cez deň. Teraz sa na tom už smejem, ale vtedy mi nebolo všetko jedno.

erikasadek
23. mar 2012

@ewes ano mal ako male decko az do teraz ja som uz opisoval vsetko tu vteme ale davno.. preto ti pisem aby si sa nebala.. a hned neprikladala vsetko duchovnemu . mozno aj nieco vidi nemusi to bythedn strach. tym ti chcem povedat sleduj ho teraz ale podla vsetkeho to bola tak mala nocna mora proste sen dost zivy to sa stav aj nam dospelym.. teda dufam.. 😉

tanja61
24. mar 2012

@ewes no osobne si myslim ze deti toho vidia viac ako mi......vidia aj auru okolo ludi ci je pozitivna alebo negativna preto niekedy z nepochopitelnych dovodov dieta nema rado ludi alebo niekoho s kym sa stikame ...moj osobny nazor je ze je to mozne ale ziadna panika nemyslim ze nieco hrozi a ak maly vidi nieco viac a je tu u neho silnejsie to sa dozvies az ked bude starsi ale ako pisali baby moze to byt len sen.... 😉 a ano hlavne ho ukludnovat a dat mu istotu ze si pri nom 😉

lauraaaaaa
18. apr 2012

baby,písem sem v mene mojej sesry,vraj jej chlapec vidí duchov, ,,citujem ho:tí zli nemaju oci ,su spatní a a tí dobrí maju tvár človeka a rozprávaju sa medzi sebou ako mi ludia tí zlí sa nerozprávaju vraj si to povedia myslienkami a ze on to počuje,, .Po tomto rozhovore som jej povedala aby mu nedovolila pozerat ,stratené duše,ona na to on to nepozerá.boli u psychologičky a tá jej povedala ze aj jej dieta je nejaké senzibilné na takéto veci,dalej to neriešilli.a ked mi dnes povedala aby som niečo naska o duchoch,ze jej chlapec nesiel na záchod ze tam duchovia stoje,nesiel tak sa pocikal od strachu a odmieta byt kde kolvelk sám a aj do skoly sa bojí,sám.moja odpoved bola ,nech si spieva,verí,alebo jednoducho sa rozpráva s mini.hm

lauraaaaaa
18. apr 2012

@lauraaaaaa chlapec má 10 rokov

wilagrande
18. apr 2012

to keby som mala ja rozpravat zazitky tri strany tu popisem co sa mi deje od 11 rokov....aj moj nebohy otec neveril na take kym nemal osobnu skusenost a vraj sa to najcastejsie deje aj ked mate doma pubertaka...

ja to uz neriesim ja som si na to zvykla a zazitkou tolko vsak uz mi neziju ani stari rodicia ani krstny rodicia a ani moji rodicia a vela kamaratov...a tych zazitkou je fakt hhabadej 🙂)

pikino
20. apr 2012

@wilagrande no puberťaci majp v sebe vela potlačenej energie tak to preto.

ved napíš ja si rada prečítama určite aj ostatné.

@lauraaaaaa mňa napadlo či by nepomohlo vyčistenie bytu trebars bielou šalviou.

lauraaaaaa
20. apr 2012

hm,poradím,sestre uz myslela ale vysvätit byt,a psychol.druhá povedala vraj je to uzkostny stav u dietata,

actissanctum
6. jún 2012

Zdravím všetkých návštevníkov a aj majitelku stránky. Som rád že som si aj tu našiel svoju stánku a ďakujem zato.
Chvíľu som si tu aj sem tam niečo prečítal a rád by som sa k niečomu vyjadril.
Chcel by som objasniť ten problém ktorí tu bol rozoberaný ohladom zmeravenia počas spánku. Áno je pravda že je podobný problém i zo zdravotníckeho hladiska ale medzi touto nervovou poruchou a napadnutím démona je rozdiel. Fakty sú že pri nervovej poruche sa to stáva ľuďom obvykle okolo štvrtej hodiny spania kedy skutočne telo je na najnižšej hladine funkcií všetkých orgánov. V tomto čase vzniká aj mnoho infarktov počas spánku u srdciarov.
Kiežto pri napadnutí démonom je uplne jedno kolko spíte alebo či vôbec spíte plus navyše je znatelne cítiť tlak na hrudi ktorí pri nervovej poruche sprievodny nie je. Tak sa to dá lahko rozlíšiť.
Dúfam že som to vysvetlil dobre, snáď poodpoviem aj viac otázok keď bude čas ak to teda nebude vadiť.
S pozdravom Maté.

mimi21mimi
7. jún 2012

Rozbehneme tuto temu? 🙂

pikino
7. jún 2012

@actissanctum ja tlaky na hrudi nemávam a to meravenie dokážem rozlišovať, pretože pokial sa preberám zo spánku a meriaviem tak je to uplne iný pocit proste vedome viem že sa preberám a že musím ešte chvílu vydržať často sa budím so strpnutými rukami , je to taký pocit ako ked sa vraciaš naspäť do tela, také postupné naberanie vedomia.
Ak sa neviem pohnúť na to že je niečo v izbe tak cítim strach, zimomriavky na chrbte a nemožem otočiť hlavu. Niečo mi proste nedovolí aby som sa pozrela som uplne drevená a silou vôle sa snažím dvihnuť hlavu je to akoby som mala ťažké dlhé mokré vlasy. Je to vrcholne nepríjemné a je fakt že sa mi to stáva hocikedy v noci aj ked teraz musím zaklopať už dlho nie. Minulý týždeň mi na školení hovorili, že zlé energie chodia zásadne od chrbta môžete ich cítiť ako zimovriavky ktoré vám prebehnú po chrbte znenazdanie.

miskakyska
7. jún 2012

Ahojte...ja som tu kukla zo zvedavosti,ale som asi nemala..teraz za bieleho dňa sa bojíííím...ja som Vám taká trasoriytka :o)
@pikino ja mám zimovriavky ale riadne už len pri čítaní tychto riadkov..a keď čítam,alebo počuvam o duchoch,teraz sa mi ale nesmejte..začnú mi slziť oči..normalne z ničoho nič..ani ľúto mi nie je ani nič,len mi začnú slziť pri takejto téme a tie zimomriavky,až kdesi od kosti..brr..

pikino
7. jún 2012

@miskakyska to je asi taký prirodzený rešpekt z neznámeho tak sa nabudíš až slzíš 😀
ja sa cez deň nebojím ale v noci mám v kuse zapnutú lampičku, neznášam spať v tme.

miskakyska
7. jún 2012

@pikino aj my svietime v noci :o) ..najskôr to bolo kvôli deťom a posledné roky kvôli mne.

pikino
7. jún 2012

Moje dieťa spáva v tme nechcem aby bola taký pokakanec ako ja.