Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

kawasaki17
3. júl 2011

@mirkanova ja som si naivne myslela, ze ked dame vysvetit tak bude vsetko ok, ale preslo len par mesiacov a je vsetko po starom....problem bude asi niekde inde, nie v byte ale ze "to" pritahujeme my, alebo skor ja....

vevik123
3. júl 2011

Ahojte baby zapajam sa do tej to temy aj ked deti este nemam ale ja ako dieta som videla duchov 😝 a nic prijemne to nebolo strastne som sa bala 😔 len skoda ze my vtedy rodicia neverili :D

werumka
3. júl 2011

@kawasaki17 Ahoj - jestli můžu radit - většinou je nejčastější, že takové věci jsou vázané na lidi. Doporučovala bych zkontaktovat se s knězem, kterému bys důvěřovala a sepsat si seznam všech kontaktů s okultismem, na které jsi mohla natrefit Ty, nebo Tvoji blízcí. Největší průsery většinou nadělá oblíbená zábava na školách v přírodě- vyvolávání duchů. Ale taky kartářky, věštby a "bílá magie"... i když se příčina najde, často trvá dlouho, než se podáří vyvázání z tohoto zatížení.

mirkanova
3. júl 2011

@kawasaki17 ..presne ako pises,aj mne sa to tak vidi,pred casom ked to uz bolo k nevydrzaniu v noci s malou sme ju na jednu noc odniesli spat k svokre.vysvatila som cely byt a mal prisla a zacala krasne spinkavat celu noc,le len do zatmenia mesiaca a uz je to tu akosi zase znovu,necirkusuje sice tak ako predtym,lae krici zo sna a budi sa..takze asi to zase budeme musiet zopakovat

kawasaki17
3. júl 2011

@werumka v tom je ten problem, nepoznam ziadneho takeho knaza, ktoremu by som natolko doverovala, raz som sa jednemu zdoverila a ten mi povedal, ze mam ist ku psychologovi ak nie k psychiatrovi, ze ja si to na seba zamerne privolavam, pritom sa mi nikdy nic take nedialo, az ked sme sa vtedy s priatelom vzali a narodil sa maly... a zazivame to vsetci traja nielen ja, neverim, ze mam taku sebadestruktivnu schopnost aby som si tolko zla na seba pritahovala, lebo to co nas obklopuje isto nie je dobre, brrr....

inak ked tak rozmyslam svokra oblubuje bielu magiu, karty, vestenie, aj jej svagrina a naj kamoska vsetia z kariet... ona zboznuje vsetky tie veci oklo mystiky , moze to mat suvis?

kawasaki17
3. júl 2011

@mirkanova u nas nielen noci, ale aj pocas dna, vlastne kedykolvek, ale len v spalni

domidomi
3. júl 2011

@vevik123 a aké to bolo? ako vyzerali?

vevik123
3. júl 2011

pre: domidomi -prvy krat som videla nieco take nadprirodzene ked som bola tretacka lebo som sla na prijmanie pametam si ze vyzeral uplne ako normalny clovek len na tvari ako keby mal mlhu strastne som sa zlakla a hned som to povedala mame ale my neverila vobec 😉 a to sa my stavalo castejsie ze som videla napriklad psa ktory bezal bez nohy a zrazu zmizol a podobne veci ale nikdy to nebrala moja mama vazne co hovorim a ako dieta som to inak aj brala teraz ked som starsia inac mam 17 myslela by som si ze to bola len moja fantazia ale stalo sa my nieco take opet pred dvomi rokmi ked my zomrela sestra a ja som nemohla spavat v noci a budila som sa a videla som sestru 😔 ako chodi a mala usmev lebo moja sestra mala detsku obrnu nemohla chodit a tak myslim si z v nebicku su vseci chory zdravi 🙂 🙂a chcela nam odkazat ze sa ma dobre: 🙂

domidomi
3. júl 2011

fííha no teda, je mi ľúto tvojej sestry 😢. A teraz ti mama už verí? Aj si sa o tom rozprávala s niekym kto sa tomu venuje? No deti vidie všeličo aj moja malá sa niekedy zapozerá do jedného miesta, alebo očami behá po stene.
Ináč aj mne sa už hocičo stalo 😅

elinor42
4. júl 2011

@vevik123 Ja si tiež myslím, že v nebi sú už všetci zdraví. Dva dni predtým ako mi zomrela starká, ktorá mala nejaká zdravotné problémy, tak sa mi s ňou snívalo. Že som bola u nej doma, že mala na sebe nejaké veľmi biele, dokonca žiarivé rúcho a behala po dome ako by jej nič nebolo. A keď som sa jej spýtala, že starká, ako je možné, že beháš, tak mi povedala, že ju už nič nebolí. A dva dni na to zomrela. Síce som to tušila, lebo to nebol prvý sen, kedy sa mi dopredu snívalo, že niekto zomrie, ale aj tak to človeka zarmúti.

elinor42
4. júl 2011

@julova Čítam si celú diskusiu od začiatku, takže mám čo robiť. Tiež mám strašne chabý spánok a tiež ma všetko zobudí. Písala si, že si mala pocit, že ťa niečo priľahlo. To sa mi stalo tiež párkrát. Ležala som na posteli, spala som a zrazu som mala pocit, že sa strašne bojím a potrebovala som zakričať alebo zapáliť svetlo. Všetko to bolo akoby v polosne, takže neviem, či to bola realita alebo sen. Ale všetko som si uvedomovala. Ale nevedela som sa ani pohnúť. Ako keby si niečo na mňa ľahlo a strašne ma to ťažilo. Aj som sa snažila načiahnuť za svetlom, ale išlo to strašne ťažko. Po chvíli to akoby odišlo a ja som sa zrazu z toho zmeravenia úplne prebrala a bežala som zapáliť svetlo. Stalo sa to viackrát a teda som hľadala vysvetlenie. Navštívila som aj jednu babu, ktorá sa tým zaoberá a tá mi povedala, že človek keď zaspí, tak jeho duša akoby odišla niekde inde pozrieť sa do budúcnosti alebo sa niečo spýtať. A že sa asi zobudím trochu skôr ako sa mi duša stihne vrátiť, a preto sa neviem pohnúť. A že to priľahnutie a tú ťažobu vraj pocítim, keď sa duša vráti do tela a až následne na to sa už dokážem svojvoľne pohybovať. No neviem čo je pravda. Také vysvetlenie som dostala.

kawasaki17
4. júl 2011

@elinor42 zaujimave vysvetlenie, ale zda sa mi take trochu akoby vymyslene, ale co ja viem, ja sa nevyznam 🙂 a kazdy inak rozprava, tak uprimne neviem comu verit....
ja som napr. pocula to, ze ked ta "prilahne" tak to je bud po narocnom dni, alebo stresoch alebo ked je clovek nestastny, ked vela nad niecim uvazuje....hm, ktovie no... 😒

mirkanova
4. júl 2011

@elinor42 ..ja som mala podobnu skusenost s mojou milovanou babkou,v tu noc ked zomrela sa mi o nej snivalo,ze bol u nej syn( s ktorym roky nekomunikovala) a krasne sa spolu rozpravali.ja som v tom sne vystupovala len ako pozorovatel. ked som sa rano dozvedela ze zomrela,vedela som ze ju to mrzelo ze sa nestihli udobrit a tak zo mna vyskocilo(uplne neovladatelne) ze je petrebne zajst za ujom a uzmierit rodinu...

mirkanova
4. júl 2011

@elinor42 podla mna to moze byt realne vysvetlenie..preco mavame pocity "deja vu"????

elinor42
6. júl 2011

@kawasaki17 No ja sa v tom tiež nevyznám, takže neviem, či je to vymyslené. Ja len hľadám odpovede na to čo sa mi občas deje a prečo viem veci čo sa stanú. Nie je to vždy, ale občas sa to stane. A toto mi povedala jedna baba, za ktorou som bola. Či tomu veriť alebo nie, sama neviem. Ona mi totiž rozprávala aj o minulom živote a na ten ja nejako neverím. Vraj som v minulosti venovala svoj život duchom spolu s mojimi rodičmi. Ale že som to zanedbávala. A vraj na smrteľnej posteli môjho otca som mu sľúbila, že v ďalšom živote sa tomu budem naozaj venovať. A vraj som sa narodila zase tým istým rodičom. Takže toto sa mi zdá trochu ako rozprávka. Ale čo bolo na tom zvláštne je, že mi opísala dom v ktorom som žila. A o tom dome sa mi snívalo asi týždeň predtým ako som za ňou bola a opísala mi ho presne ako som ho videla v sne. Tak iba to sa mi zdá čudné, že hovorila presne to, čo som ja v sne videla.

erikasadek
6. júl 2011

@elinor42 ak by si mala mimotelove vystupy tak by si si pamatala kde si boal videla by si sama seba a okolo ked sa zobudis tak ano nemozes sa hybat!! pocit tela je ako ked mas krc teda mravcenie velmi bolave ktore postupne opadava.... trva to par minut... 🙂 to co opisujes ty je nieco uplne ine.. ja mam skor pocit ze niekto nie prilis dobry ta navstevuje su aj dobre aj zle dusicky mediz nami vies mas ludi ktori dokazali robit zle veci v zivote a a tak dokazu aj po smrti ... nechcem tu vypisovat ale bolo by dobre ocistit tvoj byt ahlavne tvoju izbu kde spis..... pretoze to nie v krestanskom poriadku co sa ti stava.... 🙂 😖

elinor42
7. júl 2011

@erikasadek ja si nemyslím, že treba očistiť môj byt, lebo mne sa to deje hocikde. Sníva sa mi s duchmi veľmi často. A je jedno či spím doma, u našich, u sestry, v inom štáte alebo dokonca na inom kontinente. Bola som v Amerike a tam sa mi snívalo s duchmi tiež. Dokonca som s nimi hovorila v sne po anglicky. V sne som pomohla jednej malej dievčine odísť. Najviac ma však na nej nahnevalo, že sa chcela dotknúť môjho muža. A vedela som, že to nesmie, že on by to nezvládol. Tak som na ňu kričala, aby ho nechala na pokoji a dala mu pokoj. A nakoniec ma poslúchla a odišla. A podobné a horšie sny mávam dosť často. Aj túto noc. Len sa už nejako nebojím. Ale tiež si myslím, že niečo nie je v poriadku. Ale na druhej strane nikdy som nič s duchmi neskúšala, nikdy som nevyvolávala duchov, ani sa nevenovala tejto tematike. Od malička chodím do kostola a som naozaj veriaca. Nie len, že idem do kostola a keď vyjdem robím si zase všetko po svojom. Nie. Ja sa naozaj snažím žiť bohabojný život. Tie sny jednoducho začali sami od seba a trvajú. Dôvod nepoznám.

erikasadek
7. júl 2011

@elinor42 takto s par riadkov je tazke napisat co sa deje u teba a v tvojom zivote ak sa ti to deje stale kdekolvek tak mas smolu'' v uvozovkach mas dar ich vidiet a komunikovat.. s nimi.. to ze chodis do kostola nic neznamena.. neznamena ani ze si zla veriaca a podobne akoby sa ti snazil niekto nahovorit...

mozno vies nevies ale praveze najviac utokov so strany zlych sil nazvime to takto je prave na duchovnych teda na ludi silno veriacich nebudem rozpisovat preco asi.... 🙂

to co opisujes budes musiet na sebe zapracovat a budes sa musiet zacat chranit sama seba budes musiet sa snazit vytvorit barieru aby si co najmenej vnimala tento svet......pokial nemas zaujem samozrejme.. musis vnutorne duchovne byt silna a vytvorit takzvanu bublinu okolo sebe aby nic cez nu nemohlo prejst. potrva to urcity cas ale ide... to vlastna skusenost.. 🙂 sila tvojej vole a viery vela dokaze sustred sa a daj na vedomie okoliu ze nemas zaujem sa s nimi stykat ani komunikovat nebude to lahke ale ide to... 🙂 tazko sa radi takto cez riadky...

elinor42
7. júl 2011

@erikasadek A ty sa v týchto veciach vyznáš? Lebo ja iba tápam a hľadám dôvod a nikto mi nevie dať jasné vysvetlenie. A tiež neviem, či je to útok od satana, alebo dar od Boha, aby som niekomu pomohla. Nerada by som zišla na zlú cestu. Bola som u jednej liečiteľky a u jednej, čo sa tomu venuje a tie mi povedali, že mám dar komunikovať s duchmi a pomáhať im. Ale sama neviem čomu mám veriť.

erikasadek
7. júl 2011

@elinor42 vyznam neviem ci sa to da takto definovat 😀
povedzme to takto ze od veku 4 rokov som prezila vela veci a videla mnohe.. 😀
teraz vela si o tom citam hlavne pozeram v noci tv na discovery chodi vela zaujimavych veci co sa tejto problematiky tyka ahlaven psychicky to pomohla ze nie som sama ze je vela ludi s podobnym osudom a ze to nie je az take zle ako to vyzera...

dar komunikovat mas to je pravda len si prosim nemysli alebo nenechaj si nahovorit od niekoho ze schadzas s cesty a podobne!!!!!!!!!! to ze vidis a vies urocte veci neznamena ze si zly krestan alebo neznaboh!!!! prosim nenechaj si to od nikoho nahovorit!!!!

jedine co sa mi nepaci na tvojej historke je pripad ked ta niekto tlaci teda akoby prilahol nie je to dobre mam pocit ze neaka zla dusevna sila nazvyme to takto si ta velmi oblubila a dusi ta... trebalo by sa aby si jej dala na vedomie ze nie je vitana a nema nad tebou moc.....porozpravame mozno neskor teraz musim ist a pisat nie je moj styl drz sa;.

domidomi
7. júl 2011

@elinor42 Ahoj no mňa tieto veci tiež zaujímajú aj sa mi hocičo už stalo, ale duchov ja nevidím.
Jedna vec je pravda čo napísala erikasadek či chodíš do kodtola alebo nechodíš či si kresťanka alebo niesi to je jedno. od tohoto sa to neodvýja. Ja napríklad nie som kresťanska ani nechodím do kostola, ale v boha verím našla som ho vo svojom srdci 🙂 . To je podstatné. A to že sa modlíš je dobré je to určitá ochrana pred negatívnymi "vecami". ale nesúhlasím s tým, že nereagovať to , nevšímať si to, urobiľ okolo seba bublinu, lebo to podľa mňa nie je správne rozhodnutie. Takýmto spôsobom to od seba možno trošku oddiališ, ale vnímať to budeš tak či tak. Ja by som si na tvojom mieste prečítala pár kníh, trochu tomu venovala čas a možno nájdeš pár odpovedí 😉 ako som aj ja našla. Nie všetko okolo nás je iba negatívne práveže je tu veľa veľa dobrého len my ako keby sme sa zaujímali a všímali si iba to zlé. 😵

elinor42
8. júl 2011

@erikasadek No ja som si už čítala pár vecí na internete a prečítala som si knižku Jasnovidka, ale ja na tie minulé životy a na rôzne úrovne neverím. Verím jedine na duchov, pretože duša niekde musí ísť, keď človek zomrie. Ale chcela by som sa niečo dozvedieť od človeka, čo má s tým skúsenosti.
Tá liečiteľka čo som ju navštívila mi povedala, že ja viem robiť väčšie veci ako ona a teda ma ona nič nemôže naučiť, že to niekto čo sa konkrétne venuje duchom. Rozprávala som sa s ňou vyše dvoch hodín a na konci mi povedala, že od začiatku pri mne stojí nejaký duch a nechce odísť. Že ona ho nevie poslať preč, pretože dotyčný chce, aby som vedela, že je pri mne. A že ho mám poslať preč ja. Tak som to skúsila a vraj odišiel.
Tak som zašla za ďalšou "duchárkou"a tá mi povedala, že ona ma nemá čo naučiť, lebo ja už všetko viem. A tým to skončilo. Lenže ja neviem, čo akože viem.
Všetko je čudné, každý mi hovorí, že všetko viem a ja pritom neviem nič. Teda mám aspoň ten pocit. Fakt netuším čo tým mysleli.

erikasadek
8. júl 2011

@elinor42 to ich stale bla bla ze ty si silna a vsetko vies... ani jedna s nich ti nepovedala ako na vec!!!! nechcu vobec ti pomoct to tu vsetko take info na milu jarmilu!!! typicke pre mnehe s nich....
@domidomi poviem ti len jedno keby si v zivote videla to dobre aj to zle co len jednu noc tak by si bola urcite rada keby ti niekto poradil pokial to nechces aby si sa ochranovala aby si minimalizovat kontaktt na tuto temu len tolko kniha je jedna vec stretnutia a osobna skusenst nieco uplne ine!!!!
je to dar a nie pre kazdeho je to uzasny dar je to take bremeno ze nie kazdy psychicky dokaze zvladat!!!!! tazko ti budem nieco vysvetlovat // pokial nikdy si nevidela tak nech to tak aj ostane.. a bud rada 🙂 mas pravo samozrejme nesuhlasit... to ano , len najprv treba skusit na vlastnej kozi urcite veci... 😉
@elinor42 pozri len v skratke nieco podobne som aj ja pocuvala.. u mlna zacali veci ked som boal mala len som mala nestastie ze moji rodiacia mi neverili a tak som od decka sama v noci aj cez den stresovala trpla strachom a le to je o inom....
u mna aby si len s casti chapal ze viem o com hovoris./ mam liecitelske schopnosti.. ak s ato da nazvat 🙂 v pubetre sa veci dali do sialenho pohybu a ja som to uz tazko vsetko kontrolovala.... mat dar je jedna vec vediet ho vyuzivat je druha a hlavne vediet ho kontrolavat... 🙂
par rokov som skoro kazdu noc mala mimotelove vylmety kam nebudem ani opisovat je to nieco co sa tazko opisuje a hlavne nie tu. 🙂
videl asom auru ludi .. proste mala som pocit ze s aidem zblaznit urcity cas a hlavne nocne navstevy na moje nestastie v 14 az 6 rokoch mama zmenila pracu robila len nocne a ja som stravila pretazke noci!!!! sama... a vtedy sa stalo ze jedna znama nas zaviedla teda mumu k jednej liecitelke v bardejove v tom cas som ani nevedela co to je olo to tesne po revolucii; 😉

ta zena ocistila mamu ale ziadal ama vidiet a vtedy sa stalo nieco ta zena mi povedal veci a videla veci ktore ja som vidavala proste prvy clovek ktory mi rozumel dala mi par rad jedna s nich bola v tyle tvojich duchariek ze mam velky dara silou ju predcim ale neviem sa kontrolovat a musim na sebe pracovat okolo mnba je vela dovbrych sil ale aj tych zlych kazda s nich ma o mna zaujem .. ber to vsetko s rezervou.. 😉 a je na mne ako budem dalej pokracovat bud zacnem na sebe pracovat a budem vyuzivat svoje schopnosti .... alebo proste dam stop a znizim ana minimum a budem sa chranit.. pretoze nie je to az take jednoduche ako si kazdy mysli aj ludi aktory sa stretavju s duchmia .... maju svoje ritualy ni eje to bez rizika treba vsetkko pomaly vediet.. ako na vec.. 😉

moje rozhodnutie bolo prestat!!!! a nemat ziadne kontak nic vidiet a podobne... a tak sa aj stalo pomaly som sa zacal kontrolovat svoje liecitelske schopnosti som nechal na uplnom minime. ako sa len da chranim sa vlastnou silou vole ako sa len da zaroven teraz nas byt... pretoze duchovno je okolo nas aj ked ho nevidime, ale vsetko je okolo ja sa len snazim uz nepouzivat okuliare ktorymi som ich videla aj pocula... samozrjem sensibil som a aj nim ostanem.. 🙂 ale kontrolujem sama svoj osud nenechavam uzlen na nahodu..... neviem ako ti inak vysvetlit situaciu naozaj tazko sa pise.... 😉
jena vec skus a rtaz odreagovat uplne vypni vsetko okolo teba a lahni si , alebo sadni a zamysli sa hlboko skus uplne vyprazdnit hlavu.. a skus davat otazky ktore ta zaujimaju.. pomaly ber to ako cvicenei pojde to pomaly , u mna to fungovalo dostaval som odpovede hned alebo vo sne , uplne zivom.. 😉
sksu hladat odpovede sama v sebe skusaj.... ja viem vela som ti neporadila ale takto sa nai velmi neda.. 😉

elinor42
8. júl 2011

@erikasadek Máš pravdu, veľmi z toho múdrejšia nie som. Ak sa nechceš rozpisovať v diskusii, nemohli by sme si niečo popísť cez IP?
Ja som ešte v realite ducha nikdy nevidela, mne sa o nich len sníva. Ale sú to fakt živé sny. Niekedy až neviem čo je realita a čo nie. Ale niekedy mám pocit, že cítim niekoho pri seba. Hlavne keď mi zomrie niekto z blízkych. Tak ich asi tak mesiac cítim.
Ale sníva sa mi, že ich buď odniekiaľ vyháňam alebo mi prídu niečo povedať. Napríklad som videla vo sne zástup ľudí, ktorí ku mne po jednom chodili a hovorili mi, že zomrel starký. A on v tú noc naozaj zomrel.
Alebo sme boli na návšteve a povedala som, že dotyčnej už nemusíme nič vysvetľovať, že to už nemá význam, lebo zomrie. A o dva dni zomrela. Proste niekedy vycítim čo sa stane, aj keď nechcem.

erikasadek
8. júl 2011

@elinor42 pozri mas dar vidiet akomunikovat s duchovnym svetom tvoj sposob komunikacie je cez sny.. ak ti to nevadi a podla toho co pises nie je to nic vazne tak v tom pokracuj ber to tak ze si antena aktora velmi dobre prijma ich signal.... osobne viem len jedno ak chces v tom pokracovat potrebujes duchovneho strazcu moze to byt niekto s tvojich blizskych zomrelych alebo niekto ani o ktorom ani nevies su potrebny ak chces komlunikovat s duchovnym svetom chrani ta a zaroven je spojencom s duchovnym.....
jasne ak chces mozme , len ja velmina nete nie som tak nebud prekvapena ak ti hned neodpovedam... ale jedno je iste ze piosomne ti neviem tak povedat a podat veci ako keby som boal pri tebe chapeme sa ze??

elinor42
8. júl 2011

@erikasadek No ja ani neviem, či sa tomu chcem venovať. Strašne sa bojím a nerada som sama v noci doma. Už som si aj povedala, že s tým skončím. Teda ja som s tým ani nikdy začať nechcela. Ono sa to zrazu objavilo. Ale na druhej strane ma to strašne láka. A hocikde idem, zrazu sa to zvrhne na tému okolo duchov. A to ja nikdy túto tému nezačnem. Už sa na tom smeje aj môj muž.
Ja teraz tiež nebudem týždeň na nete, takže v pohode.
A chápem, že je ťažko veci písať. Ani mne sa sem nedá napísať všetko, teda všetky moje zážitky. Lebo to by si už niektorí mohli myslieť, že si vymýšľam. A ja si pritom iba neviem dať so sebou rady.

mirkanova
8. júl 2011

elinor42 @erikasadek baby mate moj velky obdiv!!!!ja by som to psychicky nezvladla...my byvame v tomto byte 4 roky,nasa mala bude mat 3.ked som bola tehotna vydela som ducha v podstate taky silny vyplneny obrys,ako keby niekto stal pri okne v ciernom plasti s kapucnou na hlave..taky mnich akokeby.vedela som ze to nebol sen,lebo uz som ho raz vydela v byte co sme byvali predtym..strasne som sa bala a ked som bola tehotna ani nehovorim..tento rok sme mali problemy s malou,to som tu uz viackrat pisala..ale predvceraom sme vytiahli take omalovaanky a bola tam nakreslena bunda so zdvihnutou kapucnou a mala hend mamka pozri sa strasidlo co bolo tam..a ukazala pod okno,presne na to miesto ked hovorila predtym ked zvykla kricat zo sna,ked sme vysvatili,zacala spavat cele noci,len teraz v poslednej dobe,ked nechvame na noc otvorene dvere do chodby,sa zobudi a ide ich zavret a ked sa jej rano pytam ze preco,tak povie ze tam bolo strasidlo...nechapem tomu,elbo byt som vysvatila cely,nielen izbu :( tym padom si myslim ze to strasidlo je to co som videla aj ja

dejka77
11. aug 2011

Aj ja som si vsimla, ze sa moja malicka niekedy zapozera na nejaky bod na strope/stene. A taktiez sa mi stalo uz niekolkokrat pri kojeni, vzdy z toho isteho prsnika, ze sa az odpojila a zapozerala sa na stenu alebo paplon, neviem presne co ju tak zaujalo. Vsimla som si, ze sa jej pacia moje pyzamove nohavice (su take vzorovane, su tam bodky, srdiecka, kocky, atd.), ale ked som ich dala mimo aj tak sa tam pozerala s velkym zaujmom. A dokonca ked papala tak zareagovala tak akokeby pred nou nieco preletelo, a to sa stalo uz viackrat. Ja som pritom nerobila nic, ani nehovorila nic, takze nemala ziadny podnet na reakciu. Niekedy ked sa niekde zapozera tak sa jej zvyknem opytat ci tam vidi anjelika 🙂, ale este mi nevie odpovedat.
Osobne si myslim, ze dieta tam nemusi vidiet nic, ale urcite su pripady ked nieco/niekoho vidi. Verim aj tomu co tu pisali baby predomnou. Niektore pribehy su fakt strasidelne, mne keby sa nieco take stalo tak asi chytim infarkt 🙂
Este na zaver, ked sa kamoske narodil chlapcek. tiez mi spominala, ze sa niekedy zahladel na strop.

andrejka1974
11. aug 2011

moja dcerka tiez niekedy ked bola malinka sa zapozerala my sme si vraveli to nasa Dianka ju chrani z nebicka

elinor42
15. aug 2011

@erikasadek Erika a vieš niečo aj o snoch? Alebo niekto z tu prítomných? V poslednej dobe sa mi často sníva, že plávam vo vode. Je to voda čistá a cítim sa v nej veľmi dobre. Skáčem potápam sa a cítim sa ako keby som v nej úplne zrelaxovala. A keď sa potopím tak sa skúsim nadýchnuť a zistím, že sa to dá aj pod vodou. Tak najskôr dýcham opatrne a potom už úplne normálne ako na vzduchu. A stále je to iná voda. Ale najviac sa mi sníva s bazénmi.