Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

monca301
10. apr 2008

Ako urcite pride maly do veku ked bude pod postelou alebo v skrini vidiet strasidlo. Alebo sa bude bat tmy, pretoze tam je bubo.S tym vsetkym musime ratat a vysvetlit im,ze ziadny duchovia neexistuju. Dufam, ze tottu nebudu citat. 😉

monatko76
10. apr 2008

Aj ja som ako dieta vidavala a citila nadprirodzene veci a trvalo to az do puberty.Mavala som aj vestecke sny ale uz davno som ziadny nemala...chvalabohu.Sen mi dokonca predpovedal svokrovu smrt a narodenie mojej dcerky.

melory
autor
11. apr 2008

monca, ale preco im vysvetlovat, ze duchovia niesu, ked oni medzi nami su?

sharlotta
11. apr 2008

Melory, keby si mi toto v detstve povedala, tak mam 100% iste, ze do konca zivota nespim. Ja som sa vzdy strasne bala duchov a do 11 som spala s nasimi v spalni. Dodnes neostanem sama doma, lebo sa bojim. Ludia pre to maju malo pochopenia, ale ja dostavam zachvaty strachu uz len ked mi hrozi, ze by som mala v noci ostat doma sama.

melory
autor
11. apr 2008

😀 tak to zas ja nie...ved duch ti hlavu neotrhne

sharlotta
11. apr 2008

A co ked? Mne by ani nemusel nic robit, mne by stacilo, ze by som videla a koniec. Hospitalizacia ista 😅

melory
autor
11. apr 2008

nepovedala by som do teba...mne to vychadza tak, ze strach je z nedostatku osobnej sily...co mi na teba nesedi...
ja som sa snazila svojmu strachu celit...mala som na to aj citat z knihy duna od franka herberta {vrele odporucam} nesmiem sa bat, strach zabija myslenie, strach je mala smrt sposobujuca uplne vymazanie. budem svojmu strachu celit. postavim sa pred neho a ked oddide nezostane nic, len ja sam....

sharlotta
11. apr 2008

Som schopna celit svojmu strachu, dokonca sa niekedy schvalne staviam do uloh, a do situacii, ktorych sa bojim, ale toto je vo mne tak hlboko, ze proste neviem st ym nic robit.sokr by som povedala, ze velakrat strach prameni z nevedomosti.Ludia maju casto strach z niecoho, co nepoznaju a teda nemozu mat pod kontrolou.

monca301
11. apr 2008

Ja neverim v duchov, aspon som sa s niecim takym nestretla. Ja verim iba, ze clovek ked zomrie tak sa pride rozlucit a tych ludi neberiem ako duchov.

junovka
11. apr 2008

mas na ymsli, rozlucitsa s celou rodinou, alebo len s konkretnymi?? 😒 😕

melory
autor
11. apr 2008

monca ved to su duchovia....ja inych ako tych co zomru nepoznam.

majka35
11. apr 2008

ahojte ... keď som sem pred pár dňami písala o svojich zážitkoch, tak až doteraz sa z toho spamätávam a zase sa po nociach objím ... 🙄 🙄

majka35
11. apr 2008

s toľkými duchmi som mala do činenia /som rada, že som s tým už skončila/, ale predsa len túžim, aby ma prišiel navštíviť duch babičky, ktorá mi odišla nečakane /stále som si myslela, že ona je určite nesmrteľná/ a ktorej by som tooooľko ešte chcela povedať ... neviem, ale tak intenívne na to myslím ... a nič ... 🙄

pikha
11. apr 2008

ehm..no.. veci medzi nebom a zemou medzi nami samozrejme su 🙂 ale nie su tu na to, aby sme sa s nimi strasili. takze by sme ich mali prijat ako normalnu sucast a nerobit z toho harakiri. Deti maju ovela senzitivnejsie vnimanie lebo nie su zatazene tolkymi myslienkami a kravinami ako dospeli, a teda maju ovela lepsiu sancu zachytit jemnohmotne vibracie. Nie vsetky vsak v rovnakej miere. A Melory to velmi trefne napisala o tom strachu, prameni z nedostatku osobnej sily.

monca301
11. apr 2008

Junovka mam na mysli ludi, s ktorymi sa nerozlucili, po pripade s nimi dlho neboli.

Melory takto si ducha nepredstavujem. Duch by mal robit cloveku zle a nie prist sa s nim rozlucit. A to su ludia osobe velmi blizke a nieje to pre neho cudzi clovek.

majka35
11. apr 2008

monca ... prečo by mal duch robiť človeku zle? 😕

monca301
11. apr 2008

nevie, aspon sa hovori, ze duchovia robia zle. V TV tiez ukazuje ducoch ako zneprijemnuju ludom zivot.

vachovka
11. apr 2008

Fuj baby pozerala som to video.To posledne je huste s tou malou cinankou.Ale pri daktorich som sa musela smiat.

slavik
11. apr 2008

Baby, vyšla nová knižka o zážitkoch s duchmi "Pozdravujem z neba" od Guggenheim Bill. Ja si ju idem kúpiť. 🙂

slavik
11. apr 2008

vachovka, na ktorej strane je link na to video. Nemôžem to nájsť.

katy1979
11. apr 2008

toto by som nemala čítať a radšej teraz ani nebudem.
Verím na duchov, ale strašne sa toho bojím. Celý život verím a viem že existujú a odmalička sa mi s nimi sníva.
Tie sny ale nikdy neboli príliš pekné.
Asi mám štastie iba na tých horších.

xena22
11. apr 2008

Ked mal maly tak okolo roka,tak sme byvali v byte vedla nasich svokrovcov,zrovna cosi oslavovali a cela rodina bola u nich.Maly bol trosku ohucany z tolkych ludi,tak sme sa vratili do tichucka do naseho bytu,vsade som zhasla,len v izbe sme si zasvietili,maly sedel na deke oproti dveram a hral sa,zrazu zostal ticho,na tvari mal blazeny usmev a pozeral smerom do kuchyne(do tmy),ja som dostala taky strach,volala som ho menom,nech pozrie na mna,ale on neuhol pohladom.Ja som sa bala nazriet do tej kuchyne,ja som bola na infarkt,tak som zacala kricat,ze pozri na maminku,pozri co mam,pozri co ti dam a on sa vtedy na mna pozrel a povedal tri slova -TETA,ZIZA(tak volal svetlo) a nakoniec NENI...vtedy som pozazinala vsetko co sa dalo,vzala maleho pod pazuchu a utekala nazad k svokrovcom,sadla som si medzi hosti a asi po 2minutach mi doslo,ze "co ste vsetci tak ticho"????A svokra sa len vysmrkala,ze sa rozpravaju o babicke,ako by teraz urcite sedela s nimi a tesila sa z maleho...

Hmm mozno aj sedela,ale ja taketo navstevy rozhodne nemusim 😖

zuzkafuny
12. apr 2008

vachovka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melory
autor
13. apr 2008

monca ....tak ti si predstavujes ducha inak...to som sa pobavila...hej ved nik ti to nebere...su aj zly duchovia ved su aj zly ludia...ale ver ze su aj dobry

melory
autor
13. apr 2008

xena, pekne.
ved mne to tiez vadilo, ze sa chodila prababicka pozerat na syna

slavik
18. apr 2008

Baby, tak čítam tú knižku "Pozdravujem z neba" a ja to super kniha. Vôbec sa nebojím. 🙂 Tie zážitky sú tam tak krásne opísané, že ľudia, ktorých prišli pozdraviť svoji zosnulí boli šťastní keď mali takýto zážitok. 🙂

dzidzuska
18. apr 2008

caute baby tak ja minule idem kupat maleha rozmyslam nad svokrou krora zomrela presne mesiac pred tym ako som otehotnela kupeme sa vsetko v pohode a zrazu akasi strasna zima sa mi zdala a maly zahladeny cosi pozoroval mne by sa krvi nedorezali uplny hysak 😅

marinka
18. apr 2008

dzidzuska, je to zvláštní, takhle to bylo i ve filmu Šestý smysl, že když ten malý uviděl ducha, tak mu byla zima a já to mám taky - jsem na tohle hodně citlivá a když cítím, že je v místnosti ještě někdo "navíc", tak mám vždycky úplně husí kůži a skoro se drkotám zimou, i když je třeba léto 😕

dzidzuska
18. apr 2008

nooo tak to mam casto brrr....neviem ja si myslim ze mi svokra poslala maleho namiesto seba ma presne je oci a pohlad....