Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

erikasadek
2. feb 2009

este som chcela napisat najviac sa nauci clovek od ludi s opacnym nazorom , aspon u mna to tak je najlepsie sa clovek uci a diskutuje.... 😉

jaron
2. feb 2009

s tou uletenou duchárkou to bol možno len môj povrchný pohlad (nemusel to byt tvoj problem), teraz to uz urcite tak nie,

sprchovanie mám uz za sebou, teraz este ten riad (nerad umyvam "rád", ale čo už človek neurobí z lásky k manželke 🙂 )

erikasadek
2. feb 2009

ale nie moze to tak byt tu je diskusia a vo vatsine pisem narychlo , deti na krku alebo , chcu tiez tukat do klavesnice takze velke slova s mojich prispevkov asi tazko pojdu v takomto momente....

no je to ine.....

jej ani ja nerada umyvam rad, ake mile z lasky k manzelke.... 😉 pekne od teba.. manzelka ma v tebe poklad...

erikasadek
2. feb 2009

osobne co sa poznam vzdy som sa zaujimala o vsetko mala som vela otazok, a o vela som sa zaujimala, mala som stastie ze na vela som dostala odpovede roznym sposobom, a niektore veci klasicke som rada citala aj za komunizmu ked som bola starsi a stoho co bolo ako elektron, magazin, alebo i alebo stary experess, tam bolo tiez vela....
ale najviac mi dalo moje cestovanie po svete a stretnutia s mnohymi zaujimavymi ludmi...
to bola skola zivota a teraz uz mi len tv ostava discovery chanel , alebo planet, tam je toho vela zaujimaveho od vesmiru az po duchov.. a priroda...

jaron
2. feb 2009

Erika čítal som posledné dva príspevky, rozumiem tomu zhonu (deti a tak),
už nič nepíšem, idem spať lebo ráno o 5. vstávam a spánok je to, čo v poslednom čase asi najviac zanedbávam, tak dobrú noc tebe i všetkým čitateľom a pisateľom 😔

erikasadek
2. feb 2009

dobru , vsetkym.... 😉

denisocka
2. feb 2009

dobru noc aj vám 🤐

erikasadek
2. feb 2009

deni ty este nespis? 😉

lelenkaa
2. feb 2009

ja vas len citam a nemam co napisat, tak aspon dobru noc 😀

erikasadek
2. feb 2009

aspon ze citas... 😀 tak co smejes sa a lebo si tukas na celo.. 😀 😀

lelenkaa
2. feb 2009

nie, ja vas beriem vazne, ja som davnejsie aj pisala teda sa skor pytala(tak okolo augusta minule roku som sa tu objavovala, myslim, neviem presne. A potom sem tam som nieco napisala) 🙂 ale teraz sa mi nejako nechcelo kazit vam to tu 😀 Ja nemam nijake osobne skusenosti nastasie, lebo by som sa asi po..., ale zato som velmi zvedava.

Teda ked uz pisem, tak sa spytam na vas nazor. Ako je to podla vas po smrti, niekto zomrie a ja verim ze sa s nim po smrti stretnem a tak isto verim na reinkarnaciu. Co ked sa medzitym uz narodi niekde inde, uz ho neuvidim ☹ To len moje zamyslenie, asi to je tiez nepochopitelne, ale zaujimalo by ma, co vy viacznale na to hovorite

erikasadek
2. feb 2009

lenka aspon davas otazky nie?? to staci... 😉

jasne , ako krestanka by som ti mala povedat reinkarnacia neexistuje, ale bohuzila neriadim sa cirkvou ale vlastnym rozumom...

takze ano ja viem ze vatsina nasich milovaniych sa vracaju na tento svet, a sami si vyberaju , komu sa narodia...
az na osoby , ktore su tu skor ako na potrestanie; teda ja som to uz davnejsioe vysvetlovala pred rokmi mojmu muzovy , aten ako spravny krestan nechcel ani pocut, nic s toho co hovorim... ja som mu hovoril aze su ludia ktorych peklo zacina tu ako ocistec, apreziju niekolko krat strasnu smrt, taku ako oni sami niekomu sposobili hlavne detom...
preto ked pocujem ze neake dieta zahynulo utrapene , svojimi ri=odicmi ainymi tak mi je do placu al en adruhej strane, viem ze je to , trest pre dotycneho co sposobil niekedy smrt inym detom... asi to zni esialene, ale mne to tak boloniekedy ukazane.. ze sa to tak deje...

len to nehovorte mojmu muzovy... 😉 ze som to tu napisala ..

lelenkaa
2. feb 2009

aj ja som krestanka a tiez som mala niekedy iny nazor ovplyvneni cirkvou, ale som za reikarnaciu. Zdalo by sa nespravodlive ze niekto sa narodi do bohatej rodiny je cely zivot stastny a iny do chudoby, musi kradnut aby prezil, dopusta sa hriechu, potom mlady necakane zomrie a uz si nezasluzi ist do neba lebo zil zivot aky zil. Myslim ze sa urcite rodime viackrat. Ale ako je to po smrti, to ma tam uz nik nebude cakat, lebo vsetci sa uz narodili niekde inde a uz sa so svojou rodinou akoze neuvidim 🙂 To len teraz si bude niekto tukat na celo 😀

erikasadek
3. feb 2009

pokial ja viem tak ta vzdy vitaju pri smrti teda nasom odchode na iny svet tvoji najblizsi.. vzdy su ti po boku....

nech si klepu.. 😀

melory
autor
3. feb 2009

reinkarnacia bola cirkvou uznavana........v roku neviem akom, dalo by sa to najst na googli.....to zakazali.
mne reinkarnacia "hadze" do hlavy....."bude ludi ako hviezd"

lucinkaaa
3. feb 2009

erika paci sa mi tvoje vysvetlenie reinkarnacie ato to preco niektore deticky trpia. je to pre mna take znesitelnejsie.

no trosku mi nejde do hlavy ze dusa si sama vyberie komu sa narodi, myslela som, ze dusa sa narodi do rodiny pre to aby sa mohla nieco naucit, ze je jej to tak dane, aby mohla prezit iste skusky, nie ze je to jej vyber, to by si potom niekto vyberal to najjednoduchcie nie?

zuzkafuny
3. feb 2009

Môžem priniesť svoj názor na reikarnáciu?
Podľa mňa je reinkarnácia narodenie dieťaťa... Časť zo mňa žije v mojom dieťati a ono sa bude reinkarnovať keď bude dospelé... ďalej... Pokiaľ bude môcť.
Lucinkaaa žiadna duša si nič nevyberá... S mužom urobíte tilili 😀 a keď sa zadarí, tak sa to narodí... nikto s nikade do nikoho nevbehuje... pokiaľ nerátam spermiu 😅

lelenkaa
3. feb 2009

Ja si zas myslim ze deti si vyberaju svojich rodicov

erikasadek
3. feb 2009

LUCI, ono je to trochu zlozitejsie nie kazda si vybera, zalezi od mnohych veci ale ano su nasi najblizsi ktory odisli da sa povedat narychlo tak narychlo ze sa nestihli ani rozlucit a mali normalny zivot.... teda je neverim na somariny typu ked spravis to a to, alebo niekto ukradne chlieb od hladu ze pojde do pekla.. teda obrazne, pre mna su to ludia ktory budu trpiet niekolko krat na tejto zemi pozemskou bolestou takou ako nechali trpeit niekedy svoje obete a neskor prechadzaju na inu formu trpenia;; to je na dlhu debatu..

potom mas takychto normalnych ludi , ako som hovorila aj deti ktore proste odidu s tohto sveta rychlo a vracaju sa niekedy sa stava ze niekto s rodiny zomrie teda normalne napriklad starsi rodicaia a podobne a hned sa narodi dieta v rodine.. no vtedy sa stava ze sa vracia niekto z rodiny kto ju narychlo opustil tento svet...

ja som to tak videla, a enskor som poznala niekoho kto je medium a tiez to tak pocuje od mrtvych s ktorymi sa rozprava... takze som sa upokojila vo svojom nazore ze nie som trafena... 🙂

mywiel
3. feb 2009

Verte neverte moja svokra sa rozpravala s mojou dcérkou ako s dospelou zenou... 🙂

mywiel
3. feb 2009

Mali sme trojmesacné koliky hrozné a ja som z toho zufalstva casto plakavala tiez a vravela malej, ze neviem co mam robit... ☹ potom prisla moja svokra a hovori ja ti postrazim chod si oddychnut a napusti si teplu vanu. Vyleziem z vane a svokra mi hovori napojila som sa na Kayu a rozpravali sme sa...chapete mala len tri mesiace?! 🤐 😕 A svokra mi hovori, videla som Kayu ako krasnu mladu zenu s dlhymi hnedymi vlasmi a odkazuje ti ze si pre nu ta najlepsia mama, ze ona si ta vybrala a ze sa nemas trapit, ze ju tak casto kojis a myslis si ze ju z toho boli brusko, lebo jej vraj moje mliecko pomaha sa sem inkarnovat na zem, mlieko je materialne a vraj akoby ju coraz viac tahalo a upevnovalo tu na zemi.....no pochopila som to tak polovicne, ale ked mi to hovorila mala som slzy v ociach, ze Kaya jej povedala, ze som pre nu ta najlepsia mama a mna si vybrala. 😵 😵
Kaya si urcite vybrala nas za rodicov aby sa pri nas ucila ale hlavne aby nas ucila ona!!! 😀 😀 😵 😉

erikasadek
3. feb 2009

mywiel, uzasne........... 🙂

denisocka
3. feb 2009

bugs bunny 😀 ty vždy ohuriš takou vecou,samozrejme že manželia urobia tutuli mutuli a spodia dieťatko,ale dieťatko bez duše by asi neprežilo 😅

a ja si dobre pamätám ,ako si duša mojho syna vyberala mna za matku,ako som to písala známej ,že ju tu cítim,že si ma vybera.V tom čase som ešte o babatku nesnívala,bola som na liekoch a pod dohladom hematologa sme mali v plane "splodenie a tehotenstvo" pod kontrolou , v dany mesiac otehotnenia, a asi 3-4 týždne po tom,ako som začala dušu vnímať sme si urobili ťuťuli len 1x , a to sme ani nešli plodiť 😝 a ked som si spravila test,proste boli tam // . To som už ale vedela že som,duša mi na to sama odpovedala. Takto sme spolu komunikovali do 12tt,vedela som že ešte sa rozhoduje,či ja budem jeho matka a potom v 12tt,ked som sa stretla so svetlom vošla do tphp maleho telíčka a ja som vedela,že ju už nestratím.Odvtedy sme preruušili "kontakt"

melory
autor
3. feb 2009

deti si vyberaju svojich rodicov.
tak isti tutuli mutuli je milujte sa a mnozte sa....aby sa co najviac dusi mohlo rychlo inkarnovat a ist vyssie. ja osobne sa snazim dopracovat vyssieho vedomia a niesom ochotna sa tu neustale inkarnovat. ale ak bude treba, ja s tym uz nic nenarobim, aj tak je to len v bozich zakonoch. a co sa tyka duse, ta pride do telicka, ked prvy krat kopne....sa tak milo ohlasi...tuk, tuk, kop - uz som tu. dovtedy okolo matky len lieta. preto je aj v tehotenstve nevyhnutne vyhybat sa zlym spolocnostiam, aby zas zakon rovnorodosti nepitiahol k nam, zenam, "horsiu" energiu.
niektore desu su tak ciste, ze im staci len pohlad od matky a uz tu nemusia byt. su to nahle umrtia, ktore vedci doteraz nedokazali vysvetlit. a kopa dalsich veci.
bugs bunny 😀 sa mi to zacina pacit 😀
mne maly rozpraval, ze sme zili v svetle, ze sme boli vsetci styria hviezdicky a potom sme museli ist sem, najprv tatinko, potom maminka, on a sestricka.....bol stastny ked to hovoril. spomenul si - spomenula si jeho dusa...lebo ta niekde bola...samotne telo by predsa ako hviezdicka vo svetle nemohlo byt.

zuzkafuny
3. feb 2009

Mywiel aj ja vidím dcéru ako šťastnú krásnu a úspešnú... Aj synka tak vidím... 😵
To si proste každý a jeden človek želá pre svoje dieťa... a každá a jedna sme pre svoje dieťa tou najlepšou mamou...
letím...
žasnem...
a tak...
pa...kým mas niečím zaujmete 😕 😵 😉 🙂

melory
autor
3. feb 2009

teraz neviem ci to "MAS" je ako nas? ...kazdopadne zaujimave. bugs bunny 🙂 este som sama sebe nevykala...ale ego ma vseliake chute 😵

erikasadek
3. feb 2009

kocky..... 😀 😕

nie je naivne si mysliet ze ludske duse su tu len raz,???? teda len jeden zivot a potom nic.... naozaj naivne..

melory
autor
3. feb 2009

u nas teraz fici "pan prstenov" tam bol glum a ten si vykal.
vykanie je dokonca "vraj" aj odosobnenie sa s dusou druheho cloveka....cize si neviaze ziadnu karmu

lucinkaaa
3. feb 2009

a mozno ma bugs bunny schiizu 😀

no podla mna su tu duse viac krat reinkarnovane, len stale nechapem ze ako sa dusa sama rozhoduje, ze kde sa narodi.

zuzkafuny
3. feb 2009

Mel... tam malo byť
zas ma... akože mňa 😵