Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
11. jún 2009

pinocio, neviem co su to za duse, ale uz som to pocula, ze sadaju na hrud a clovek nemoze dychat. neviem ci je to daka odplata za min.zivot, ale len zly duch, co sa mu nieco na nas nepaci. mala by som sa do toho viac opriet.

melory
autor
11. jún 2009

a ako sa to prejavuje? ako som pisala, nic viac.

ada085
11. jún 2009

trochu si vas citam a zacala som sa bat. drahy ma nocnu, no asi pojdem spat este za svetla 😅 ja verim, ze deti vidia duchov. sama som to zazila. ked mi zomrela babka, brat mal dva roky - ja 12. sedeli sme s mamou v kuchyni. zrazu sa zacal brat hrat so zaclonou. skryval sa za nu, potom ju odtiahol, pozrel sa na niekoho, usmial sa, znovu sa skryl, znovu odtiahol zaclonu a zacal sa smiat akoze "vidim ta". no poviem vam, nebolo nam s mamou vsetko jedno. hral sa tak asi dve minutky, potom sa zrazu zadival hore. odvtedy sa to uz nezopakovalo. asi o dva roky som sa ho na to spytala. a predstavte si, pamatal si na to. vravel, ze tam bola babka, ze s nou sa hral. a potom ze my sme sedeli v kuchyni a taky ujo stal pri nas a nieco nam hovoril. a ze potom spolu odisli. ja som vylozila kopu fotiek kde boli rozny rodinny prislusnici. pytala som sa ci si pamata ako ten ujo vyzeral. bez zavahania ukazal na jednu fotku-bol na nej dedko. doteraz mi z toho beha mraz po chrbte.

misulkah
12. jún 2009

Lenkicka:
dakujem za radu si zlata,pokusim sa nieco urobit.Mame maly byt ale nieco vymyslim.Vzdy som vedela ze duchovia su ale nikdy som sa tak nebala ako teraz odkedy som zacala citat tieto vase odkazy nemozem vecer zazmurit oci a sledujem celu miestnost.Je to normalne???Chcem sa spytat:Mozu ublizit a su aj zly duchovia.Muz mi chodi na tyzdnovky a vecery byvam s detmi sama. ☹ Cez den mi to tak nepride ale ked mam ist spat ...

erikasadek
12. jún 2009

ahojte, hrehuska, na tuto otazku radsej , neziadaj odpoved, lebo uz vobec nezaspis... 😉

suhlasim s melory, to co ti lezi na hrudi , nie je obycajny duch a nedycha s toho nic dobre, takze by bolo dobre sa toho zbavit... 😉

misulkah
12. jún 2009

erikasadek: tak dik 😉 ok , tak to radsej nechcem vediet. ☹ ☹ ☹ ja som taky bojko. 😒

lalitagopi
12. jún 2009

hrehu, nemusíš sa bať, su to len duše v astrálnom tele, hoci ich existencia nie je zrovna najlepšia.. a nie je dobre nad nimi moc rozjímať a meditovať bo oni fungujú trocha inak a samotná myšlienka ich priťahuje...a nie je to žiadna vzácnosť..je ich veľa 🙂

erikasadek
12. jún 2009

presne preto nechci..... pre tvoje dobro a tvoj vnutorny pokoj.. 😉
ale vo svojom vnutry vies odpoved na otazku, len chces viac podrobnosti.. niekedy je dobre nevediet.. 😉 ver mi.;

mywiel
12. jún 2009

Kazdy pritahuje podla svojich vibracii urcité veci, takze by som zacala najskor cistit seba a svoje myslienky ak chcem mat pokoj od urcitych veci... 😉 Niekto zlé nepritahuje lebo je tak vnutorne cisty, ze je proste ochraneny ale takych nas vela nie je. 😅

tatolu
12. jún 2009

Mne sa tiež malý niekedy zadíva poza mňa a usmieva sa.
Viem, že niekto tam teda je.
Keďže nemám stiesnený pocit, viem, že je to niekto, koho sme mali radi a neublíži nám 😉
A pravdaže dáva na nás pozor 😔

mywiel
12. jún 2009

Tatolu vsetci mame takychto anjelov straznych, ktorych sme kedysi poznali a to je len fajn. 😉 😵

misulkah
12. jún 2009

Dakujem, trochu ste ma upokojili.Skusim na to zle nemysliet, ale aj tak je to zaujimave citanie co baby pisete.Uz nebudem radsej zvedavka. 😉 uvidim co budem robit vecer... ale uz bude muz doma.Bude sa cudovat ale bude rad ked sa ho budem drzat ako kliest. 🙂

mywiel
12. jún 2009

Hrehuska zapal sviecku a popros anjelikov nech ta strazia a nech navstevnikov co nechces tak im povedz ze si nezelas aby za tebou chodili mozno ti daju pokoj.

misulkah
12. jún 2009

Myslim si ze v mojej pritomnosti je vela anjelov... som presvedcena o tom ze mam stastie.Neviem preco ale mam. 🙂 Tolko nahod v takych situaciach ze si len pomyslim to bolo stastie.Uz len to ze kam kolvek sa pozriem do travy najdem min.1 stvorlistok. 😉

pinocio
12. jún 2009

pridam skusenost z pred mesiaca- Maly po ockovani nevedel zaspat tak sme sa prechadzali v dome ani zivej duse v tom sa strhol dobreze nevypadol my zruk a zacal strasne plakat /tak este v zivote / celu hodinu a ja som vilela len taku tmavu smuhu okolo prebehnut- uz dlho som nic take nezazila a to v detstve bolo viac
inac obcas citim pritomnost duchov je to zriedka rada by som rozvinula tuto chopnost no nepoznam nikoho

majte sa 😉

misulkah
12. jún 2009

Mna duchovia zatial neobtazuju ani som ziadneho nevidela len som bola trochu zvedava. 😉 ale ako prevencia to nie je zle.

lenkicka
12. jún 2009

hrehuska: Mywiel to napsala přesně...když o tom budeš uvažovat, přitáhneš je...je to jako s lidmi...rovný rovného si hledá...pozitivní človíček nebude hledat za kamaráda negáče...bude to známý, ale určitě ne přítel 😀
A s tou svíčkou a modlitbou má taky pravdu. 😎

melory
autor
12. jún 2009

u nas v rodine zomrel stryko z muzovej strany, nemozem sa zbavit pocitu, ze to bol on sa s nami rozlucit.

cestovatelkaandrea
12. jún 2009

so mnou sa bol rozlucit moj dedko, ked som po jeho smrti prve noci spala u babky. strasne sa bala byt sama, tak som bola s nou. zaujimave je, ze dedko sa prihovoril mne a jej nie. dokonca ma hladkal po lici a po vlasoch. este aj teraz si ten pocit viem vybavit. nic som nevidila, len som citila tie dotyky a jeho hlas ze vsetko bude dobre. nieco podobne sa prihodilo aj neskor ked som opat spala u babky a vtedy mi povedal, ze sa ma dobre a nemusime sa o neho bat. skoda ze sa mi prihovoril vzdy len ked som spala u babky a aj niekde inde.

cestovatelkaandrea
12. jún 2009

som to doplietla na konci, malo to byt: skoda ze sa mi prihovoril vzdy len ked som spala u babka a nie niekde inde 🙂

ada085
12. jún 2009

moja babka ked sa dozvedela ze ma rakovinu, upadla do hlbokej depresie. ked u nej bola sestrenica, stale niekoho videla v byte. stale sa pytala, ze kto tam chodi. sestrenica ked sedela v kuchyni, citila ze niekto tam je. dva dni na to babka zomrela. podla mna pred smrtou clovek moze vidiet to, co my nie. su ludia, ktori pritomnost duchov vycitia. tym padom ich aj pritahuju. zial aj ja som jedna z nich. ale snazim sa na to vobec nemysliet, aby to nevycitili. odvtedy mam pokoj. sem tam mam blby pocit, citim ze tam nieco je ale potom sa skusim zamerat na pozitivne myslienky.

mywiel
12. jún 2009

Mne duchovia vobec nevadia, lebo zlych som nestretla, akurat v noci ked chcem spat tak mi to trochu vadi... 😅 😉

misulkah
12. jún 2009

lenkicka,
mywiel:dakujem za rady.Uz nebudem zvedava a urcite si vase rady zoberiem k srdcu.papa

cestovatelkaandrea
12. jún 2009

teraz ked som si precitala viac vasich prispekov tak mi je jasne preco nas drobcek casto pozera do stropu a usmieva sa tam. vzdy som sa mu prihovarala, ze co tam vidi. ale este je maly aby mi odpovedal.no teraz mi je to viac jasne. stale len natahuje pri tom pozerani rucicky hore a kope nohami ako o zavod. mam pocit, ze nie sme v byte sami. tiez sa prebudzam v noci s tym, ze ma ovieva sviezi vzduch, ako keby nu niekto fukal na nohy alebo na krk, alebo ako keby ma niekto steklil. snazim sa moc tieto veci nevnimat aby som sa tym moc nezaoberala. inak by ma zaujimalo preco duchov vnimaju ludia viac v noci a nie prave cez den, ked to nie je az take strasidelne. slabsia povaha by sa z toho potom mohla aj ...

jaron
12. jún 2009

Verím, že aj náš byt je plný dobrých anjelov. Viem, že Boh sa tak o mňa stará, aj keď s nimi nejako priamo nekomunikujem (to by som si totiž nebol istý, s kým mám tu česť...), komunikujem len s Ním a myslím, že Boh to tak chce.

Nebojím sa, že by mi nejaké iné bytosti mohli ublížiť (môj Boh im to nedovolí), skôr sa bojím niekedy seba - svojich zlých myšlienok, ktoré ma od Boha vzďalujú (hnev, sebectvo, zlosť, zatrpknutosť, túžba pomstiť sa....), vtedy mi tiež žiadna negatívna bytosť neublíži nejakým strašením čiernej postavy v kúte, ani dusením na posteli a pod., pretože... už sa stalo (tie myšlienky vzďalujúce ma od Boha)... (Ale viem, že aj vtedy je so mnou, lebo nevzďaluje sa On, vzďalujem sa len ja).

mywiel
12. jún 2009

cstovatelkaandrea pretoze si v noci citlivejsia tvoj mozog je v hladine alfa a viac vnima tieto veci ako cez den kde mas vela inych podnetov, tvoja mysel v noci odpociva, ale su ludia ktori sa vedia s nimi rozpravat hocikedy aj cez den lenze to chce na sebe vela vela pracovat, poznam takych ludi ti sa s nimi bavia ako so zivimi je to fajn, lebo takto som sa mohla spytat vela veci mojho otca co tu uz nie je. 😉

cestovatelkaandrea
12. jún 2009

mywiel dakujem za vysvetlenie. no ja by som sa tak rozpravala s mojim starym otcom. Ale radsej cez den ako v noci.

mywiel
12. jún 2009

Ked su to ludia co si mala rada, tak by si sa vobec nebala. Ja som vzdy stastna ked otec pride. 😵

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

leniciatko
5. júl 2009

...posúvam tému dopredu,aby sa celkom nestratila,bolo by jej škoda. 🙂