Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

mona81
14. mar 2007

Holky myslím si že Markis tady chtěla vyjádřit jen svůj názor, který jí nikdo nemáme právo brát. CO KDYBY JSME JI NECHALI NA POKOJI? Nikdo ani kněz nezná všechny odpovědi. Byla to holt chyba, že to tady tak veřejně řekla, protože pak jsem se na ni všechny vrhly.....NECHME JI CHUDÁKA, vždyť řekla jen svůj názor.

Tak co kdyby jsme začli od znovu? Zažily jste někdo něco nového? 😀

markis
14. mar 2007

holky kdybyste si podrobne a dobre precetly Bibli,prijdete na to,ze cilem tohoto zivota neni POSMRTNY ZIVOT ale ZIVOT VECNY!!je v tom veliky rozdil!!Zivot vecny,nova zeme,o tom se pise ve ZJEVENI v kazde bibli.Posmrtny zivot neni jako takovy,kdyz zemreme,neprevtelujeme se do jineho tela.

elliana
14. mar 2007

magg, skopirujem to, co markis napisala>

pavka,exit to je verze dabla a ne Boha.posmrtny zivot neexistuje!Dokazal to Lazar tim,ze ho probudil Jezis ze smrti!!!!!!!!!!!

expertka8
14. mar 2007

..ak ma este niekto xut..xytat sa za slovicka vo sv. Pisme..nex sa paci...skvela stranka 😉 🙂

http://www.katechismus.cz/rejstrik-slovo.php?sl...

marinka
14. mar 2007

Souhlasím s holkama, posmrtný život existuje, věřím i na další životy, sama vím, čím jsem byla v minulém životě (díky kinezioložce) a na některé věci jsem si vzpomněla. To že duše po smrti spí je nesmysl, stejně tak, jako to, že duchové nejsou. Ale nechci nikoho přesvědčovat, ani se tady hádat. Každý má právo na svůj názor, ale s ničím, co píše markis prostě nemůžu souhlasit 🙂

pavko, kartářka ke které chodím duchy vidí,ale určitě to neumí každá..

elliana
14. mar 2007

mona, mas pravdu, ja som dnes zazila, len kraaaasny den s mojou malou...

magg
14. mar 2007

markis, to je v poho ale zivot vecny nastava po smrti, teda pre nas laikov je to zivot posmrtny

markis
14. mar 2007

mona81 diky,radsi pujdu,nechci delat dusno,ublizovat,jen jsem chtela napsat svuj nazor,co se ucim a cemu verim.

nektere z vas tady predvedly netoleranci k druhemu nazoru a s takovymi lidmi nema smysl komunikovat.
mejte se hezky.

pavka.exit
14. mar 2007

markis:zivot vecny je zajisten odchodem dusi do nebe, kde po pravici Boha otce sedi Jezis, ze? Takze tak...

nezabudka84
14. mar 2007

Markis, tu nejde o netoleranciu, tu ide o pravdu...

pavka.exit
14. mar 2007

markis: ale o netoleranci nemuze byt rec! Snazily jsme se reagovat na Tvuj nazor svym nazorem! Tome se rika diskuze...
marinka: vazne? moje zase vidi tu auru...zajimave je, ze dela jeste automaticke pismo a numerologii

magg
14. mar 2007

markis, preco by si mala odist, myslim ze prave do tejto temy teraz poriadne zabrdol diabol, lebo sme prejavili veeeelku davku netolerancie, hodme to za hlavu, nech kazdy veri comu veri a stoji si za svojou vierou, hlavne nech kona dobro a neublizuje inym

pavka.exit
14. mar 2007

holciny, ktere jste mely ty zazitky, sverily jste se s tim nekdy kartarkam, astrologum, knezum a podobnym lidem?

marinka
14. mar 2007

Pavko, dobré kartářky jsou fakt hodně citlivé a vidí duchy třeba už od malička a teprve později se dostanou ke kartám, díky kterým můžou pomáhat druhým.. Ale myslím, že dost kartářek duchy nevidí 🙂

Markis, omlouvám se, jestli jsem se tě dotkla, ale je fakt, že jsem na katolíky už trochu zaměřená, protože opravdu nesouhlasím s mnoha věcmi, které se mi párkrát snažili vnutit a tak reaguju trochu podráždně. Naposledy mi např. jeden katolík tvrdil, že nestačí, když "jen" věřím v Boha, ale musím být v jejich církvi, protože jinak, až nastane soudný den, tak má duše nebude spasená a propadne peklu 🙂Ale to už debata na tenký led, radši se vraťme k těm duchům 🙂

pavka.exit
14. mar 2007

marinka: muzes tu svou kartarku doporucit? chtela bych se s ni setkat...

marinka
14. mar 2007

Pavko a odkud jsi? Já ze Vsetína.. Kontakt dám jedině do IP, ale teď u sebe nemám její tel. číslo, pošlu ti ho zítra, jo?

julova
14. mar 2007

pavka - ja nie som veriaca (verim, ale nie som vychovana v ziadnej viere..tak to myslim 😉 ) a zazila som a verim na posmrtny zivot...zverila som sa svojmu kamaratovi, a blizkym - mame, priatelovi...ale niekomu takemu zatial nie...

nezabudka84
14. mar 2007

Juj, som vam zabudla napisat.Pred vcerom sa mi snivalo,ze kosice prehrali s trencinom hokej.Vobec som nevedela, ze s kym hraju kosice.A kukajte, jaky je stav...Skoda, ze sa nedalo na to stavit...

marinka
14. mar 2007

Jinak je opravdu výborná, vyzkoušela jsem plno kartářek, ale tahle jediná je opravdu dost dobrá 🙂 Předpověděla mi přesný měsíc početí miminka a to skoro s ročním předstihem, dokázala přesně popsat mého manžela, aniž by ho kdy viděla a řekla mi všechny moje špatné i dobré vlastnosti, až jsem se chvílema styděla 🙂

mona81
14. mar 2007

Holky nechte Markis už na pokoji. Ona odešla z diskuze, aby tady nenastala hádka tak to tak respektujme a život jde dál. 😉

Ta kartářka je po internetu nebo tak nějak? Dá se vůbec sehant nějaká babka dušičkářka co dělá po internetu? Vůbec mě to nikdy nenapadlo, ale teď že o tom tak píšete

marinka
14. mar 2007

nezabudko, ty máš opravdu věštecké sny 🙂

marinka
14. mar 2007

mono, tak moje není přes internet, musíš za ní přijet 🙂

elliana
14. mar 2007

baby, ktore ste navstivili nejake vestica, ci uz kartarky, alebo ine, nebali ste sa, ze vam predpovie buducnost, a ta nebude zrovna dobra?
Lebo ja mam z tohoto strach

certica
14. mar 2007

marinka, tiez by ma ta tvoja kartarka zaujimala 😉

nezabudka84
14. mar 2007

Hej, len skoda ze sa na to neviem spolahnut na 100%.Radsej si to overujem, ked sa to splni...By som to mozno chcela aj dalej rozvinut, len neviem ako.

mona81
14. mar 2007

Marinka: Mám na tebe úplně jiný dotaz...jsem z Vyškova, ale co by mě zajímalo...neznáš ze Vsetína, nebo nevyprávěl ti někdo o holce, co byla v Iráku (tady v čr prohlášena za mrtvou) a pak se vrátila po nějaké době ji propustily (po nějakých možná 8-15letech) a přijela těhotná? Mohla bych ti o ní napsat víc, ale jen by mě to tak zajímalo. Mohla by mít dnes něco kolem 30-35let. Ona byla ze Vsetína a mě jen zajímá, jestli alespoň víš o co se jedná. Proč se na ni ptám bych ti kdyžtak řekla do IP...byla něco jako Fatimou... u dervišů. Prosím o odpověď, můžeš i do IP pokud chceš

nezabudka84
14. mar 2007

Vestica, alebo kartarka nemoze povedat zle veci, aj ked o nich vie.

melory
autor
14. mar 2007

keby markis prejavila svoj nazor, velmi by ma potesila, ale jej naroz ju niekdo od mala naucil a vtlkal do hlavy. predstavme si, ze nam cely zivoy maminka hovori na macku ze je to pes, myslim, ze by sme tomu verili a bol by to nas nazor. nedalo mi sa nevyjadrit, lebo ja ju az velmi dobre chapem, citim co sa v nej odohrava, ale zas povedzme si otvorene ved deti fakt vidia duchov a o tomto je tema, tak naco odbocovat. 😉

som rada, ze sa tema ujala.

mona81
14. mar 2007

Marinka: A kolik si bere? Platí se na hod. nebo jak?

marinka
14. mar 2007

mono, tuhle osůbku bohužel neznám, ani jsem o ní neslyšela. Ale znám tu plno lidí, kteří se zajímají o duchovní věci, možná by někdo něco věděl..
Ta moje kartářka bere 200 Kč a není to časově omezené, můžeš se ptát, jak dlouho chceš, já jsem u ní většinou hodinu a půl, i dýl. Je to mladá ženská, kolem třiceti 🙂