Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
13. mar 2007

lasenka to je jasna pozicia smrti co mal aj hugo

kamilecka
13. mar 2007

Co som citala tak cez zrkadlo prenika zla sila,energia a aj zly duchovia,takze preto a narusa to spanok.Viac o tom neviem,takze bude lepsie ked to napise niekto kto sa viac vyzna

melory
autor
13. mar 2007

kamilecka tak dako to je, zrkadlo odobera energiu

lasenka
13. mar 2007

babuse, ale v tej miestnosti spime aj my s manzelom a nam to napriklad vobec nevadi... aj my mame zrkadlo nalepene na celej skrini, takze niet uniku

nezabudka84
13. mar 2007

Ja som sa zase niekde docitala, ze yrkadlo nema byt koli tomu, ze clovek ked spi, tak jeho duch alebo energia opusta telo a koluje po svete.A ked sa uvidi v zrkadle, tak sa zlakne, ci co a potom je clovek velmi nevyspany.My sme zvykli prekryvat zrkadlo satkou,lebo som niekedy byvala na ubytke a nijako inac sa to nedalo riesit. 😉

marinka
13. mar 2007

nezabudka, tak to jsem taky četla..U nás to jinak nepůjde, tak to zkusíme a uvidíme, jestli se nám spaní zhorší. No, mně určitě, až budu vstávat k mimču 🙂

lasenka
13. mar 2007

nezabudka
a coho sa zlakne? seba alebo nas ako tam spime?

kacabacka
13. mar 2007

my máme malou ložnici, takže na jedný straně postel, na protější skříň, kam jsme chtěli umístit i zrcadlo...achjo, nemam ho kam jinam dát 😒

erika153
13. mar 2007

no to sa sice lahko hovori ale tazsie kona. aspon v mojom pripade, skolabujem tak ci tak 😀 😀 inak neviem ci by som chcela aby tuto schopnost moje babo malo. 😉 ale skor asi nie! 😅

nezabudka84
13. mar 2007

Asi seba sa zlakne.Alebo mna, sak som uz jak mroz gulata 😀 .Inac pomaha aj nejako zneutralizovat tu zlu energiu.Ze pomahaju zive kvety a aj oble okraje,teda aby neboli ostre hrany....na posteli,na stoliku...

melory
autor
13. mar 2007

ale ked duch si niekoho vyberie nemusi tam byt zrkadlo, dvere, to su len opatrenia, aby clovek nezoslabol, ale ked si ho vyberie tak nieco od neho chce, pomoc, alebo nieco doriesit, lebo fakt inak nemoze odist vyssie a odputat sa od zeme.

kaciiatko
13. mar 2007

Ahojte,
zaregistrovala som sa sem len kvoli tejto teme,kedze o babo sa zatial nesnazime(studujem) ale chodievam sa sem sem tam pozriet...a chcem pridat svoj(e) zazitky...
Prvykrat ked sa mi stalo nieco podobne, mala som oko 5 rokov a sli sme so starou mamou a bratom na prechadzku v bratislave. Prechadzali sme cez cestu a ja som na druhej strane na rohu chodnika VIDELA velmi tucneho pana len v slipoch-modrych a okolo krku mal cervenu ciarku - ako keby podrezany,ale to nevim isto...nikto mi doteraz neveri, ze sa to stalo a vravia,ze sa mi to snivalo...ale ja som ho skutocne videla ako tam stal

Dalsi zazitok je asi spred siestich rokov - mala som asi 16.Boli sme prave nastahovani do noveho bytu.prisla som zo skoly a v kupelni som sa malovala.dvere na kupelni boli otvorene.zrazu som v zrkadle zbadala, ako chdobou pred kupelnou presiel muz- vysoky,chudy, tmave kratke vlasy...ja som po nom zakricala, mysliac si je ze to tatino alebo brat...nikto neodpovedal...prezrela som cely byt, skryne,vsetko...nikoho som nenasla tak som na sedacke schulena cakala kym niekto pride domov...bolo to fuuu....neskor mi kamaratka povedala, z v tej bytovke zil kamarat jej otca, ktory sa zabil padom z balkona- byval v byte, ktory je nad nami...neviem preco tu ten duch zostal, neviem ci chcel,aby som ho videla(kamarat vravel,ze ked vidis ducha v zrkadle, nechcel byt videny)...ale stalo sa to...aj ked tatino sa mi doteraz smeje,ze sa mi snivalo....tolko ja 😔

nezabudka84
13. mar 2007

Zaujimave, ze vacsinou vidime muzov..

gaya
13. mar 2007

Dalsia super tema Melory, mas u mna 1 😉

Citala som niejake studie ktore dokazuju, ze deti su velmi vnimave a vidia nielen duchov ale aj aury (farebnu ziaru okolo ludi). Preto tak lahko vycitia povahu a naladu ludi okolo seba. Tato schopnost sa vsak vytraca okolo veku, ked zacnu rozpravat - ako to uz bolo spominane - vacsinou ked na to poukazu berie sa to ako vyplod fantazie.

melory
autor
13. mar 2007

akurat som sa pytala aku mam farbu okolo seba syna a ze modruuuu 🙂

gaya
13. mar 2007

A este moje skusenosti s duchmi 🙂

Maly bracek mal 18 mesiacov (ja som mala 17), ked sme sedeli v obyvacke a on spal v detskej hned vedla obyvacky. Zrazu sme poculi ako nieco zacal mrmlat a niejaky muzsky hlas v jeho izbe. Vsetci sme vyskocili z pohovky, ale ostali ako prikovany, nikto sa nemohol na par sekund pohnut. Ked sa nam nakoniec podarilo do detskej izby dostat, bracek sedel v postielke a usmieval sa, nikto iny tam nebol. Este vacsi sok sme ale zazili na druhy den pri ranajkach, ked nam bracek povedal, ze sa minulu noc rozpraval s dedkom! (zomrel 2 tyzdne pred tym). A preco sok? On totiz dovtedy nepovedal ani slovo! Dokonca ani potom nie, zacal rozpravat az ked mal 2 roky.

melory
autor
13. mar 2007

gaya - dobreeee..... 😉

gaya
13. mar 2007

Melory, tak potom to vysvetluje preco si taka vnimava 😀

melory
autor
13. mar 2007

ano ja sa v aurach nevyznam

gaya
13. mar 2007

Ja mam okolo seba vsetky odtiene cervenej a aj kusocek zelenej, takze som viac 'artistic'

melory
autor
13. mar 2007

inak ja som duchov skor vyvolavala a preto im verim, lebo som ich zazila, nikdy som ziadneho nevidela {okrem jedneho za oknom} ale som ich vzdy videla v pohybe ako je ze nieco zhodia, sfuknu, otocia ti vec pred ocami a podobne...padaju veci z police..... 😨

gaya
13. mar 2007

A este som chcela pridat jeden moj pribeh, aj ked ich mam vela...

Asi pred rokom som bola doma sama, manzel bol na sluzobke. Vzdy pred spanim mam ritual - zamknut vchodove dvere, pozhasinat svetla.... V noci som sa zobudila na to, ze mi trpnu prsty na nohach a rukach, zavratnou rychlostou sa to rozsirilo do celeho tela. Nemohla som sa ani pohnut. V tom som si vsimla, ze sa svieti na chodbe (dvere boli zatvorene) a pocula som dva muzske hlasy, ako sa o niecom dohaduju. Mam dojem ze sa hadali, kto prvy vojde do izby. Mna sa v tom momente zmocnil tak hrozny strach, myslela som ze zosaliem. Chcela som zacat kricat, ale aj hrdlo som mala zovrete, akoby strpnute. Prinutila som sa teda zatvorit oci a v duchu ich poprosit, aby odisli. Vtedy aj moje krce presli. Znova som otvorila oci, na sekundu som aj myslela ze sa mi to vsetko len snivalo, az kym som si nevsimla, ze na chodbe sa este stale svieti....

veronika13
13. mar 2007

baby, to je super téma. Ja tiež verím, že niečo také sa môže diať, ale nič konkrétne som nezažila, a ani veľmi netúžim. Akurát sa mi v noc keď zomrela starkina sestra o nej snívalo, predtým sa mi nikdy o nej nesnívalo. Ale neviem či sa aj takéto ráta.
Melory a takto na diaľku by si vedela určiť aká farba je okolo mna?

nezabudka84
13. mar 2007

Juuuj, ako dobre, ze mne sa len sniva 😅

melory
autor
13. mar 2007

veronika to si si zle precitala ja farby nevidim ani im nerozumiem ale niekde v notese to mam zapisane...

malalady
13. mar 2007

oj normalne sa bojim ale bavi ma to citat 😉

gaya
13. mar 2007

Veronika13, na dialku sa to neda, snad niekedy z fotiek.... ale to je velmi zlozite. A hlavne, fotka musi byt vacsia ako ta, ktoru mas v profile.

melory
autor
13. mar 2007

mne teraz hugo povedal aku mam farbu 😀

gaya
13. mar 2007

Ked povies dietatu, aby ta namaloval, vacsinou ti vymaluje aj auru okolo tela - pre nich je totiz aura sucastou cloveka. Takto to zistis najjednoduchsie 😉 Ale v dnesnej dobe existuju aj pristroje na zistovanie farieb.

veronika13
13. mar 2007

tvoj Hugo tie farby okolo osoby vidí? Čítala si čo to vlastné tá ktorá farba znamená?