Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

olejka
6. aug 2012

ahojte, moja skusenost ...dieta sa mi budilo po nociach s placom a nevedela som mu pomoct..rozne prirodzene situacie mu pripadali tazke...nevedelo vysvetlit preco sa urcitych veci zrazu boji ...potom som si precitala toto svedectvo
http://www.modlitba.sk/htm/svedectva/zlo/homeo.htm
a hned mi ,,svitlo"..Tiez som detom davala hopmeopaticke lieky...nechcela som ich natrepavat donekonecna antibiotikami ked byvali casto chore...pritom problem bol inde...

Navstivili sme knaza ten sa za nas pomodlil..
nie je to este idealne, stale trpi roznymi fobiami ale zverujeme to do Bozich ruk... 😉S nadejou sa zije lepsie...strach ustupuje...
uz nebyvaju tak casto chore........Energie nie su sranda... 🤐

fess_bengory
25. okt 2012

hmmm 😝

lauraaaaaa
30. okt 2012

@mywiel jej toto poznám,hmmmm musím ako odskusanu vec povedat ked myslím pozitívne pritiahnem pozitívne.tá kniha je fakt dobrá,mám ju.

barcelona94901
30. okt 2012

@lilyen2011 to je len fotkou,ja som mala na pár fotkách svatožiaru 😀 sme sa na tom dobre nasmiali.. 😀 a niekde sa mi podarí odfotiť"čudo" ale vacsinou je to na mne 😀 ale tak stačí,zle stlačiť,hned su čmuhy.. jednu taku fotku mám aj z parku,kde sa mi podarilo odfotiť taku krásnu "hmlu" nad mostom,vyzerá to čarovne ale je to len dymom z cigarety okoloiduceho 😀

niqa14
10. nov 2012

@marinka no moj brat zasa vsade videl vili po stromoch a tak a opisoval ich s takou radostou a uzasom ze som zacala aj ja na take veci verit...ved preco nie ked deti su v podstate uplne nevinne oni vidia urcite nieco viac ako mi

lea641981
11. nov 2012

ahojte 😎 tak ci verim alebo neverim ani sama neviem 😢 stalo sa mi ze sa v noci na chodbe s niekym syn rozpraval a povedal ze chce ist ku mne do postele a potom som uz nieco pocula aj ja a pravda je ze som sa hrozne bala ja doteraz netusim co to bolo alebo kto a ci sa vobec nieco stalo ale myslim si ze nieco deti vidia alebo citia alebo urcite su im niektori ludia sympaticki a niektorych neznasaju moja dcera je v tomto odbornik nie na kazdeho sa smeje viem ze tych ludim neznasam aj ja co moja dcera 🙂 🙂 🙂 🙂 je to zahada 😕

lea641981
11. nov 2012

tak moj 7rocny syn neustale hovori ze sa duchov boji a velmi na cintorine ked sme palili sviecky sa ma drzal ako kliest 🙂h 🙂 ovoril o tom ze nieco vidi 😠 no ma strach mozno len kvoli filmom rozpravkam 😝 neviem ale stale mu opakujem boj sa zivych ked ides domov zo skoly davaj si pozor na cudzich 😅 😅 😅 ti mozu ublizit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dana_l
11. nov 2012

@lea641981 deti su "citlivejsie" na vnimanie. oni mozu mat schopnost vidiet duchov a postupne ju stratia alebo im ostane. u nas na svk sa tomu neveri. ale v zahranici su k tomuto ovela otvorenejsi a pomahaju detom aby presli touto fazou (ak potom tu schopnost stratia). urcite sa porozpravaj so svojim synom a daj mu najavo ze mu veris a nepokladas jeho rozpravanie len za vymysli. ono to musi byt pre neho dost "narocne" ze je vobec v tej situacii ze vidi nieco co nikto iny nevidi. ak by ste mali zle skusenosti skus vyhladat pomoc - i svatena voda a pozehnanie domu-bytu pomoze.
nech sa druhy smeju na vas ale ide o vas a vase dieta ktore nevie same co sa vlastne deje a treba mu byt oporou a nie sa mu vysmievat.

lea641981
11. nov 2012

@dana_l predstav si ze syn navrhol sam svatenu vodu 😲 stale hovori ze sa duchov boji nikdy som nepovedala ze mu neverim 🙂 ja ho len ujistujem ze sa ich bat nemusi ono ani nieje o tom ze by s nimi mal zle skusenosti skor je uz vacsi a akosi ma obavu ale nic zle neopisuje 🙂

inak stalo ze som sa v tme na cintorine potkla a drzal sa mojej bundy a stiahla som ho so sebou krical chudacik ze nas duchovia stahli som sa zacala smiat ze som sa potkla ale potom stal dalej odomna ako zamrznuty a krical zo svetla na mna do tmy ze za mnou nejde lebo tu na cintorine behaju duchovia ale nebala som sa skor som chcela aby sa nebal toho co vidi ja som nic nevidela 🙂 🙂 stale ho ujistujem ze sa nema coho bat 🙂 🙂

denisa121
11. nov 2012

@kamhajek nooo.. tak ja mam s takymto skusenost.. a nie len, ze sa mala zakuka do blba, ale este mi aj zahlasi, ze tam bol ujo, alebo tam bola teta, alebo minule mi povedala, ze tam v okne na nu pozeraju ujovia....a ja kuk do okna a tam nikoho, tak fakt by som povedala, ze mala vidi duchov... alebo teraz chodi k mojej malej svokra, lebo ja som uz musela nastupit do prace, no a ked sa jej pytam, ako bolo a s kym dnes bola a hrala sa, tak mi stale povie, ze s babou a ze aj ujo bol tu... a ked sa pytam svokri, tak ona hovori, ze nikto pri nich nebol, len oni dve. A toto mi mala hovori kazdy den, ked je s babou - svokrou, ze bol aj ujo. Tak mi teraz povedzte, co si o tom mam mysliet.. ☹(((

lea641981
11. nov 2012

@denisa121 hm to je zaujimave 😅 a zober fotak a pofot len dookola malej priestor a mozno tam nieco bude uvidis hm

dana_l
11. nov 2012

@lea641981 @denisa121 nechcem teraz vyvolavat negativnu situaciu ale ako ludia su dobri a zli aj duchovia su dobri a zli. deti to citia a ked sa budu bat tak to ma ozaj "pricinu" i ked neviditelnu. skus sa spytat ze ako ta osoba vyzerala, co mala oblecene. niekedy su to "rodinny prislusnici" ktori dohladaju na deti ale niekedy su to osoby spojene s tym domom, bytom ci nebodaj prisli s nejakym nabytkom odniekial inam.
tuna su realacie kde
- opisuju prihody ludi s druhym svetom - dobre alebo zle. kde len ludia povedia co sa im prihodilo a nechaju to "tak".
- kde ludia zazivaju zvlastne prihody (nielen deti ale aj dospeli), zvierata reaguju bez priciny bud utocne alebo ustrasene. tuna pridu pomoct - niekto kto ma modernu techniku a pomocou nej zistuje energeticke pole a zmeny teploty (ak je niektore miesto velmi chladne a zvysok izby je ok tak tam sa nachadza "dusa") a dokonca vedia nahravat "rozhovory" s dusami. po ziskani udajov ze je tam "nieco" zavolaju osobu ktora ma schopnost komunikovat s druhou stranou a snazia sa ocistit dom, byt. alebo dalsi "team" su osoby ktre maju par dni dopredu "predtuchu" o mieste kam pojdu a potom pridu do domu a zistuju ze kto tam "ostal" a preco. (v archivoch dokazu najst osoby ktore nechceli "opustit" tento svet) pomozu dusiam prejst na druhu stranu - do svetla. niekedy povedia ze su tam duse akoby "ochrankyne" (mozu to byt matky ktore prisli o dieta, ci deti ktore predcasne opustili tento svet alebo niekto iny) a tie chcu ostat v tom dome a aj ich tam nechaju.

clovek by mal byt otvoreny k "neznamemu" a nepovedat len ze nebo, peklo, pripadne ze nic neexistuje. a ked vieme dospet k tomuto poznatku tak je (akoby) lahsie pomoct niekomu i ked sami tomu nerozumieme.

tu svatenu vodu by som na tvojom mieste skusila. nic tym nestratis

dana_l
11. nov 2012

ja som mala osobnu skusenost - nie s duchmi ale s niekym kto ich moze vidiet. pracovala som pre rodinu a ta nemala deti ale psov. veeeela psov. dvoch museli utratit lebo boli stari a chori a jeden zomrel bez zistenia priciny. ked rodina bola prec starali sa o psov ich zname . jedneho dna sa pytala domacej ze kto je to tento a tento pes - duch pes. opisala ze ho vidi v kupelni a co tam robi - ako sa sprava. a domaca vravi ze to bol presne ten pes co zomrel. tak chodil po kupelni.
ta zena co ho "videla" vravela ze ma vela prihod i s duchmi. niekedy zisti kto je to ale ze teraz ma "niekoho" kto nevie odkial prisiel a preco sa jej zjavuje.

lea641981
11. nov 2012

@dana_l juj to strasidelne 😲

denisa121
12. nov 2012

@dana_l no, to s tym opytanim, to nie je take jednoduche, moja mala ma 2,5 roka, nedokaze este opisat ludi. Mala dokonca aj take stavy, ze strasne v noci vyskocila z postele a pistala, kricala, triasla sa od strachu. Ked sa to stalo 1x, tak presne v tu noc 30 min predtym zomrela svagrinej mama, ku ktorej sme casto chodievali, na ludi posobila odstrasujuco. Potom vykriky trvali este asi 3 tyzdne nie kazdu noc. Tak tie vykriky som prisudila tej smrti, ale ze teraz spomina uja? Tomu nerozumiem, ale kedze zatial nekrici, tak dufam, ze ak je to duch, tak dobry a dava na nu pozor. Ja osobne mam vela skusenosti s duchmi ☹.

sladkasue
12. nov 2012

ja tuto temu zcasu na cas studujem - ked je cas na nete - cca 3-4mesiace. nas drobec zacal vidiet ducha - myslime si, ze vidi dedka(umrel skor, ako sa maly narodil). maly byva vacsinou velmi vylakana pribehne so slovami: mami, ujo boji. postupom casu sa vypytujeme ako ujo vyzera, ako sa vola.
Skusali sme drobcovi povedat, aby poslal uja prec, tak niekedy na neho krici: ujo, chod prec...
niekedy sa rozpravaju, ale nas maly este nevie vsetko povedat :( tak nevieme , kto presne ten duch je... ale urcite mu verim 🙂

mimi21mimi
13. nov 2012

@sladkasue my sme tiez mali uja doma. uz ho poslala prec.. . a pravidelne sa hadala na okruznej v byvalych jasliach s nejakym dietatom.... ked nam pes zomrel tak sa s nim hrala aj tak. 🙂
hlavne aby sa nebal.

lea641981
14. nov 2012

ja tu teraz citam a moj chlap zachrapal no strach a hruza 😅 radsej idem spat a mrknem pocas dna 😀 😀 😀 😀 fuuu

pikino
28. nov 2012

@lea641981 som to akurát ráno pozerala, k tomu iba tolko že hovadá 😀 Fakt neviem ako by som reagovala.

slniecko103
15. jan 2013

ja som mala kolegynu ,ktora sa zaoberala bielou magiou.hovorila mi ze duchovia existuju a ze ked ich chcem vidiet mam mat vsade pozhasinane ,uplnu tmu.zapalit si sviecku a postavit sa pred zrkadlo.a ze ked tam budu tak ich uvidim.ona ich videla ale ja sa to bojim urobit,nieco mi hovori ze to nemam robit.druhej kolegyni sa stalo nieco neuveritelne ,no vlastmne jej muzovi .a to ked mi vravela ja som plakala od strachu ,ale stale som sa jej vypytovala ci je uz muz v poriadku.a to bolo pred 5 rokmi a kazdy rok sa mu to vracalo presne v ten isty den .1,1,a trvalo to do troch kralov.videl zlych duchov.este etraz mam zimomriavky ked si na to spomeniem.

junovka
16. jan 2013

Ak dovolite tak prispejem aj ja:.....uz asi tyzden sa nam deju doma veci, ktore sa nam nediali....ked si manzela dal robit chlieb do domacej pekarne, postavil ju asi pol metra od kraja pultu.Mame uz ju asi cca 4 roky na tom istom mieste a nikdy sa nam nic podobne nestalo....naraz tresk!!Manzel prisiel do kuchyne a videl lezat na zemi pekaren, cajnik s vyliatym cajom, a pekaren bola vypnuta aj zo zastrcky 😲 😲 😲 😲 ...proste NECHAPACKY! Vcera pride domov z treningu strasia dcera domov a pyta sa ma ci neviem koho to cislo jej volalo na mobil, lebo ked trenovala, tak v telocvicne jej zacal vyzvanat telefon, ona hovor neprijala, lebo nemohla.A ked po treningu chcela volat spatne na to cislo, tak jej oznamilo, ze cislo neexistuje.Doma som skusala cez net zistovat cislo, ale nic...a co je najzaujimavejsie na celej veci, je to, ze dcera ten hovor ho mala zaznamenany ako prijaty a to v case 38 s, aj ked ho neprijala a ani nikto iny 😕 😕 😕 😕 Teraz neviem co si vsetko o tom mam mysliet...normalne sa zacinam bat a rozmyslam, ci to nie su nejake varovania 😔 😔 😔

junovka
16. jan 2013

...neuveritelne!! Ked som chcela pridat sem prispevok / vid vyssie /, tak stale sa mi vymazaval a asi na 3 x sa mi to tu podarilo dat 😕

barcelona94901
16. jan 2013

@junovka vždy su to varovania a netreba sa báť 😉

junovka
16. jan 2013

@barcelona94901 ved prave! 😔 Najviac sa bojim o starsiu dceru, ktora sama cestuje MHD na buse, ked je uz tma, manzela kazdy den pendluje na aute mimo mesta do prace, ja mam vaznu chorobu.Najviac rozmyslam, ze ta pekaren spadla muzovi, ked bol sam doma, a dcere vyzvanal mobil....myslis, ze su to varovania na nich, alebo je to myslene seobecne.Mame teraz v nemocke prababaku, ktora je na tom zle uz ai mesiac...zeby snad to bolo spolocne??

pikino
16. jan 2013

@junovka to už musíš ty vedieť k čomu tie znamenia priradiť čo ti hovorí tvoj šiesty zmysel. ale odporučam ti namiesto toho aby si sa strachovala myslieť pozitivne. Namiesto toho aby si sa o dceru bala si hovorila že určite príde domov v poriadku anič sa jej nestane, pretože to na čo myslíme,si aj privolávame.

pikino
16. jan 2013

@slniecko103 teda, ja rozhodne odporúčam do žiadneho zrkadla sa nepozerať a žiadne duchárske ritualy nerobiť. Nie vždy točo si pritiahneme su duchovia, tí su podla mňa ešte najmenšia starosť. Takže pokial nemáš naštudované ako sa toho zbaviť tak s tým nezačínaj. žiadna sranda. 😉

tiumen
16. jan 2013

aj môj brat vraj videl duchov keď bol malý.. Vraj stále kričal a ked za ním prišla mama tak ukazoval do prázdneho kúta a vravel aha aha 😕

maminakatka
19. jan 2013

@denisa121 presne toto moj syn ,ale uplne presne v okne vidi