Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

malalady
14. mar 2007

magg.. no kokso.. by som sa pokakala 😅

ale stou tuzbou asi to bude tak,lebo ja som bola velmi naviazana na otca a nikto nechapal,ze preco ja neplacem,ale sa usmievam na vsetkych.. ale ked som bola sama velmi som plakala.. tak mozno preto aj za mnou chodil.. 😕 😅 kto vie

magg
14. mar 2007

nieco na tom zarucene bude, bohuzial nevieme co

lenadka
14. mar 2007

Ked to tu tak citam, tak nasa mala ma postielku priamo oproti dveram a nasa postel je hned vedla nej /mala izba neda sa to inak umiestnit/. Par krat sa nam zobudila s nevysvetlitelnym strasnym placom, ked sme sa jej pytali preco place tak vravela ze nevie. Kym som spavala hned vedla nej, teda tiez oproti dveram mavala som zly spanok. Teraz tam spi muz a hovori ze v noci byva casto napr. od 2,00 hore a nemoze spat. A ja spim na jeho byvalej strane jak spalek. Lenze to bude asi tym, ze uz nie som oproti dveram. Cez tyzden spim v inej izbe, lebo rano vstavam do prace nech ich nebudim a postel je tiez oproti dveram ale nie priamo,len tym smerom ale spi sa mi tam super. Akurat ked mi zomrel starky cca 3 dni po pohrebe sa mi spavalo zle 🙄 😔
Prajem vsetkym pokojny a nikym a nicim neruseny spanok.
Moja 2 r. dcera ma imaginarne dievcatko-Simonku. Pribehne k nej na dvor a rozprava sa s nou. Minule som ju volala ze pod ideme von ked sa s nou bavila. Tak isla a hovorim jej-vsak zavolaj aj Simonku. Tak na nu zavolala, podala jej rucicku a isli sme🙂)) Nemyslim si ze Simonka je skutocna, beriem to ako hru mojej malej 🙂 😎

pavka.exit
14. mar 2007

Nedá mi to a přispěju i se svou troškou do mlýna 😎
Před 2 roky jsem byla au pair v Anglii, v malé vesničce kousek od Oxfordu. Všeobecně je Velká Británie známá tím, že skoro v každém z těch starých domů, které tam najdeme na každém rohu, se něco odehrálo.
Ať už za života bývalých majitelů nebo v současnosti.
My žili v domě, kde byla zabita matka se svými dětmi. Já o tom ze začátku neměla ani ponětí. Svěřila jsem se Sharon, že mám špatný pocit, když jsem v tom domě sama a všichni ostatní jsou pryč. Že mám pocit, jakoby tam se mnou někdo byl, ale přitom jsem tam třeba jen já. Osobně jsem to přičítala strachu, dům se nacházel na okraji vesnice a prosklené dveře nebyly nejbezpečnější variantou proti zlodějům. Sharon se na mě jen tak podívala a zeptala se mě, jestli unesu, když mi řekne celý příběh toho domu. Měla obavu, abych u nich i nadále zůstala a neutekla jim ze strachu.
Vyprávěla mi, že rodina, kterí zde žila před námi měla 6 dětí. Otec od nich odešel a zůstala pouze maminka s těmi dětmi. Jednou v noci je ale všechny povraždili lupiči. A že prý ty děti, si v pokoji, kde já spávala!!!, společně hrály na trámech. že ona je vidí často a nejen je. Navíc je prý nevidí jen ona, ale i její devítiletý syn, kterého jsem hlídala. Joshua. Josh byl extrémně zlobivé dítě, ale Sharon mi vysvětlila, že to něky dělá ze strachu, protože jí prý vyprávěl, že ty děti vidí taky a bojí se jich. Proto se je snaží od sebe odehnat např.tím zlobením.
No, jednoho večera jsem byla sama doma, Sharon s přítelem v kině, kluci u kamarádů. Svůj pokoj jsem měla nad kuchyní s balkonovým oknem do obýváku. V obýváku jsem sledovala video, měla rozsvíceno jen v kuchyni a baštila zmrzlinu. V tom se rozsvítilo světlo u mně v pokoji! Přes ty balkónové dveře to šlo úplně reálně vidět. Myslela jsem, že umřu strachy. Zachumlala jsem se do deky a čekala na Sharon a Keitha.
Když přijeli, řekla jsem jim, co se stalo a nutila Keitha, aby šel zjistit situaci, protože to světlo i nadále svítilo! Jenže on nechtěl! Prý ať jde Sharon, že ta s tím má zkušenosti. Tak tam vešla první a otočila se na mě, jestli prý tuším, co vidí...řekla mi, že zase vidí děti, jak si hrají na trámu a chichotají se. Že se nemám bát, nechtějí mi ublížit, jen poškádlit.
No děkuju pěkně, už nikdy víc! Já ty děti nikdy neviděla, jen cítila, že jsou se mnou v pokoji, když jsem usínala například...
A podobné zažitky měly i ostatní holky z jiných domů...
Takže něco na tom duchaření zřejmě bude...
Omlouvám se za délku

😅

marinka
14. mar 2007

Pavko,tak to je teda síla!! Mám úplnou husinu! Obdivuju tě, že jsi tam zůstala, já bych na to asi neměla nervy..

pavka.exit
14. mar 2007

marinka: byla jsem tam jen na 4 měsíce letního pobytu, tak jsem si říkala, že už to doklepu...ale celou dobu se mi už blbě usínalo a měla jsem blbý pocit...

vilca
14. mar 2007

Ahoj, teď jsem tady teprve narazila na tohle téma a nemůžu uvěřit vlastním očím. Teda neberu vám to. Pokud na něco takového věříte, tak budiž... Ale mně tohle téma celé připadá jako nesmysl. To si tady z někoho děláte srandu? Fakt nemůžu uvěřit, že to, co tady píšete, myslíte vážně. No asi jsem moc velkej realista a je to moje chyba, ale mám pocit, že tady akorát děsíte ostatní maminy, které odteď budou hlídat děti, kam se dívají... Děti prostě mají velkou fantazii a nám se občas něco hodně živého zdá. Ale připadá mi neuvěřitelný, že tady tomu všemu věříte... Omlouvám se, musela jsem to napsat, doufám, že se za to na mě nezlobíte. Nemyslím to ve zlém. 😅

marinka
14. mar 2007

vilco, ty jsi evidentně ještě žádného ducha neviděla, co? No ne že bych ti to přála, ale vsadím se s tebou o co chceš, že jestli se ti to někdy stane, otočíš o 180 stupňů 🙂 Srandu si tu rozhodně nikdo nedělá..

vilca
14. mar 2007

Ok, nikdy jsem se s něčím podobným nesetkala, tak tomu můžu těžko uvěřit... Ale nikomu nenutím svůj názor 😉

malalady
14. mar 2007

vilca.. keby som necitala tieto prispevky tak by som si doteraz myslela,ze mi fakt v tedy sibalo!! ale som rada,ze mi nesibalo 😀

a aj mamina pocula v tedy ked tato zomrel tak buchanice na okno kde spal moj brat a zobudil sa aj on na to!! potom pocula kroky pred spalnou a vonku vzdy spal nas pes a v tedy tam nemohol spat a zavyjal celu noc.. tak co si o tom myslis?? blbost?? ja si to veru uz nemyslim je na tom nieco !!!

marinka
14. mar 2007

vilčo, však jo, já ti rozumím a chápu, že tomu nevěříš, protože někdy to jde skutečně těžko, když člověk nemá vlastní zkušenost..

marinka
14. mar 2007

Ještě jsem si vzpoměla na jeden příběh, který mi vykládal jeden známý. Dělá kastelána na jednom hradě a říkal mi, že tam kdysi dávno zaživa zazdily nějakou dámu, která byla nevěrná svému manželovi. Říkalo se, že tam straší, ale moc tomu nevěřil, dokud tam nezačal dělat toho kastelána. Několikrát ji prý spatřil na chodbách (vždy v noci), jak bloudí sem a tam,a často v noci slýchával její pláč. Začal se prý proto modlit a prosil, aby jí bylo odpuštěno a aby odpustila sama sobě a mohla se odpoutat od země. A povedlo se to, po nějakém čase takových modliteb to přestalo, pláč utichl a od té doby ji tam už nikdy nepotkal..

malalady
14. mar 2007

merinka fuha.. vyzera to ako rozpravka 😀 ale moze to byt pravda 😕 😅

sarkaa
14. mar 2007

Tohle je skvělý téma i když musím říct,že ne všemu věřím.Mě osobně se sice párkrát stali "divné" věci ale ducha myslím,jsem nikdy neviděla a jsem ráda protože já jsem hrozný strašpytel (například tohle téma musím číct jen přes den protože kdybych ho četla večer tak nevím nevím jestli bych vyšla z pokoje) takže kdybych něco takového viděla tak bych se fakt zbláznila.

Nevím zda věřit nebo něvěřit v něco "nadpřirozeného"...nehcci říkat ani ne ani ano protože opravdu sama nevím a zároveň se to bojím říct nahlas.Mám rpostě z těhle věcí strach a také hrozný respekt.

sarkaa
14. mar 2007

A ještě k těm dětem: Někde jsem slyšela ale to už je dávno,že děti opravdu duchy vidí.I můj maličky několikrát ukazoval do prázdna a ne jendou mě z toho mrazilo ale nějak moc nevěřím tomu,že by jej viděl.Možná,že je opravdu děti vidí nebo cítí ale u mého synka jsem nic takového nezpozorovala takže opravdu nevím.

marinka
14. mar 2007

malalady, je to fakt jak pohádka, ale věřím mu, on byl plný emocí, když mi to říkal, bylo vidět, že byl opravdu šťastný, že jí pomohl. Prý se jí nebál, ale bylo mu jí hrozně líto, když ji slyšel plakat.

malalady
14. mar 2007

marinka.. tak to uz hej.. to musis pocut na vlastne usi taketo uz nieco co to vyzera ked to citas ako rozpravku.. lebo clovek rozpozna ci niekto hovori blbost alebo pravdu..

marinka
14. mar 2007

A hlavně - je to chlap! 🙂 Chlapi na tyhle věci obecně věří míň než ženské a když už se dokázal přiznat dokonce i k tomu, že se za ni modlil, tak to už je co říct 🙂

malalady
14. mar 2007

marinka 🙂))))))))))) tak teraz sa smejem 😀 😀 😀 aj keby to sem nemalo patrit.. xixi 😀 ale nieco na to stymi prosbami bude.. lebo ja ked som citila ze niekto pri mne je bala som sa otvorit oci ale zrazu som citila,ze to tam nie je a ako to pisali ostatne spadol so mna ten strach a dokazala som otvorit oci

pavka.exit
14. mar 2007

vilca: nejde mi o tom strasit maminy, jen poukazat na to, ze mam taky svou zkusenost, ze mezi nebem a zemi asi neco existuje. A je jen na nas, cemu to prisoudime...Bohu, duchum, ufonum, vlastni fantazii...

magg
14. mar 2007

lenadka, postel by nikdy nemala byt umiestnena tak aby si spala hlavou k oknu a nohami k dveram ( tak vynasaju len mrtvych) velmi to odobera energiu(energia vchydza oknom a vychadza dverami, tak cez teba len prejde a neostane v tebe) V miestnosti kde sa spi by tiez nemalo byt zrkadlo a postel by nemala byt pritisnuta celkom k stene ( aspon 1 cm priestoru od steny)

certica
14. mar 2007

magg, preco by nemala byt tesne pri stene?

malalady
14. mar 2007

certi avojenky 😉 ako sa mame??

certica
14. mar 2007

caf malalady, podla moznosti a schopnosti a pocaska 😀 😉

magg
14. mar 2007

certica aby mohla prudit energia

certica
14. mar 2007

dik 😉

markis
14. mar 2007

jsem verici a kazdy patek chodim na studium bible 🙂 Taky jsme tam tyhle veci probirali ale kdyz jsme se zacetli do Bible,nasli jsme na tyhle veci odpoved.Bible pise,ze duchove nejsou,kdyz clovek zemre,spi a o nicem nevi,duse nikam neputuje.

Tyhle jevy maji pry na svedomi zli duchove,chteji nas zmast a v lidech probudit pocit,ze co rika Bible,neni pravda.Ukazuji se jako duchove abysme si mysleli,ze jsou to nasi zemreli,ale neni to tak.

majka35
14. mar 2007

a ako sa nám teda zjavujú tí zlí duchovia? odkiaľ sú, kto sú,
čo sú, čo robia? 😕

majka35
14. mar 2007

a najprv píšeš, že duchovia nie sú a potom, že sú ... ale tí zlí ... hm ...nerozumiem

elliana
14. mar 2007

markis, som katolicka a v "mojej" biblii sa nepise, ze duchovia neexistuju...
Aku "BIBLIU" mas ty?