Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

krasotka
8. apr 2008

Pridávam aj ja svoju skúsenosť. Keď bola moja dcéra malá každý večer deň čo deň plakala od 23 od 4 hod. ráno.Najprv som si mysleli, že je to kolika, ale potom sa začala pozerať pred seba na jedno miesto akoby na niekoho a len plakala. Bývali sme v novom nevysvätenom byte, tak som poprosila suseda právoslavného kňaza, aby nám prišiel vysvätiť byt, lebo som si myslela, že na malú sa chodí pozerať manželova mamka, ktorá sa žiaľ nedožila jej narodenia. Pán farár prišiel aj s pánom farárom Bobákom, ktorý je niekde od Svidníka a venuje sa ,, takým,, veciam. Modlili sa, aj my sme sa modlili, požehnali nám ako manželom, aj ako rodine. Slzy som mala na krajíčku, bolo to strašne dojímavé, ľútostivé, také zvláštne. Potom urobili v celom byte nad dvere krížiky a začali vysväťovať. A to sa začali diať veci! Koľkokrát zdvihol tú kropničku začalo v byte pískať a kvíliť. No baby, nikdy by som tomu neverila, keby som to nevidela a hlavne nepočula. Normálne som cítila niečo ako prievan, no ten zvuk bol hrozný. Nikdy na to nezabudnem. Ešte dodám, že byt sme pred svadbou prenajímali sestrinmu bývalému, ktorý sa nemohol dlho zmieriť s rozchodom a bol kôli tomu aj u nejakej bosorky. Som si istá, že to on tam nechal tú zlú energiu. A nemusím ani dodávať, že od toho dňa malá spinkala celú noc.

zuzkafuny
8. apr 2008

Mel... ani ja som nechcela aby to prestalo... len to proste prestalo... 😖

rosinka
8. apr 2008

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj baby to je strašne, teraz som hovorila jednu príhodu čo som tu čítala, a stále mi pri tom behal mráz po chrbte a ni som to nevedela porozprávať normálne. baby inak nebola by tá téma taká strášná, keby ste ich nenazívali duchmi ale anjelmi. je to krajšie a hneď sa to aj bude lepšie čítať. ja verím tomu, že keď moja malá spinká a smeje sa tak vidí anjelikov a hlavne môjho ocinka, ktorý rok pred narodiním malej zomrel. a určite by ho mala poznať aj ona a vôbec by mi nevadilo, keby za ňou chodil. aj tak je tu stále medzi nami, aspoň v naších srdciach

rosinka
8. apr 2008

ale spomenula som si na jednu príhodu, ale nie je taká strašná. jeden deň som si ľahla, že si dám poobedňajšieho šlofíka a keď som sa už mala zobiť, tak som sa nemohla ani pohnúť, ležala som na bruchu a keď som sa chcela otočiť tak sa to nedalo, ani rukou pohnúť, a mala som pocit, že niekto nado mnou stojí, a aj som presne vedela kto, ale to som už zabudla, ale bol to niekto zo starých rodičov

katana07
8. apr 2008

aj ja mam jednu prihodu, ale este z detstva
v noci sme spali, mali sme spolocnu izbu so sestrou
priblizne okolo pol noci som sa zobudila nato, za ma nieco osvetluje
pozrela som sa na okno a bola tam velikanska fialovo - modro - zlta gula
nieco ako ziara, zacala som vrieskat, ale svoj vreskot som nepocula, ani nikto iny
ta ziara tam bola asi 5 -10 min., neviem,
nemohla som sa ani pohnut, az ked to zmizlo
doteraz neviem, co to mohlo byt

dadka212
8. apr 2008

Babule včera som si začala čítať túto tému od začiatku a normálne som nemohla spať 😅 ja mám strašný rešpekt pred takýmito vecami...

pár krát sa mi stali nevysvetlitelné veci a preto tomu verím...keď zomrel dedko ktorého sme doopatrovali tak sa mi zapol starý nefunkčný televízor ktorý ani nebol v zástrčke, alebo som zavrela dvere na jeho bývalej izbe a keď som šla späť tak boli otvorené a iné...

vždy keď nám zomrie niekto z rodiny tak sa nám zastavia hodiny, vždy v tú hodinu a minútu kedy skonajú...a bolo toho viac len si teraz nespomeniem lebo to boli iba také prkotinky...

ale teraz tomu hlavne verím, že detičky tých duchov vidia, malý sa koľkokrát zastaví začne pozerať niekam a hovorí tam tam ako by tam niekto bol...a verím tomu, že je lebo bývame v byte rodičov môjho chlapa a oni obidvaja už nežijú mama mu zomrela pred 7 rokmi a otec pred 2 rokmi...

rainbow
8. apr 2008

táto téma je dobrá, ked už prečítam všetky knihy z knižnice, zajtra budem musieť ísť pre nové 😀 😀 😀 😀 😀

rosinka
9. apr 2008

ja som si ešte spomenula na niečo, keď mi umrel ocino akurát som cestovala so BA, on ležal u nás v nemocnici v PE, a presne v tú hodinu, keď sa to stalo som spala a zrazu ma zobudilo, že niekto na mňa volá. Tak som sa pozrela na hodiny a pol hodinu na to mi volali z nemocnice že zomrel. ja som si myslela, že sa mi to len zdalo, ale keď som začala nad tým rozmýšlať, tak som zistila že to bol hlas môjho ocina 😢

katyka24
9. apr 2008

Ahojte baby,dajte si cez googl duchovia a kuknite si: dokazy o duchoch,su tam videa,brrrr na nad niektorymi ma pekne striaslo 😒

rosinka
9. apr 2008

začala som pozerať to video, ale kým sa to rozbehlo, tak som to rýchlo vypla

zuzkafuny
9. apr 2008

Ženy... veď to nie je naozaj... 😀 😀 😀 a natočiť niečo také môžte aj vy... 😀 😀 😀

junovka
9. apr 2008

ja neviem, ci verit na take veci, alebo nie, ale......tesne pred Velkou Nocou mi zomrel bratrancek.Bol stvrtok, sla som poobede domov s dcerkami, ako vzdy vyberala som postu zo schranky aj letaky.Prezerala som si letaky a zrazu sa mi dostal do ruk letak, velky letak s nahrobnymi kamenmi, hrobmi...proste reklama na pomniky atd., co som sa v zivote nestretla stym, zeby daco take prichadzalo do schranky.Vtedy som si spomenula na mojho bratranca, ktory vtedy ůlezal v nemocke abojoval z rakovinou.Dcerka Timnka vzala ten letak tiez do ruk a spytala sa to co ma znamenat???vystrasene oci mala.No, a v ten den to bolo asi tak 15.30 a o 23.15h bratrancek mi zomrel ☹ ☹ 😢 😢 Neviem, ci to bolo znamenie, alebo co 😒 ☹

melory
autor
9. apr 2008

junovka jednoznacne znamenie...

junovka
9. apr 2008

boze ☹ ☹

melory
autor
9. apr 2008

veru boze, znamenie, ako ta moja svokra s tym zrkadlom.

junovka
9. apr 2008

melory, a dakde si rozpisovala o tom zrkadle?Myslim tu na tejto teme?

zuzkafuny
9. apr 2008

alebo šiesty zmysel...???

veronika13
9. apr 2008

určite niečo medzi nebom a zemou

anjelinka
9. apr 2008

ja mam respekt pred takymito vecami, chvalabohu, mne sa nestalo nic, ale od mojich znamych som pocula dost veci. koncom min. roka sme boli so sestrou u liecitelky-jasnovidky, no a po prvom raze nam len porozpravala nejake veci ohladom buducnosti, no a potom sme tam sli este s jednou znamou, ktoru sla ocistit, lebo bola urieknuta. ked jej tu ocistu robila, tak povedala, ze nech ostaneme v tej miestnosti a pozerat. musela sa vyzliect do spodneho pradla a zacala ju cistit, miesta, ktore mala "chytene" sa jej v momente, ako po nich presla navreli, potom ruky jej total zozltli, ako mrtvole, povedala, ze je urieknuta mrtvym clovekom uz, takze to je tazko niekedy odcinit. ked to skoncilo, tak sme sa tak par minut este rozpravali, no a hovorila /byva sama/, ze ona mava posledne roky na navsteve duchov v noci dost casto, ze sa zobudi nato, ako jej niekto chodi po byte, ako flasa od mineralky zacne praskat...ze sa zo zaciatku bala, ale ze teraz uz vie vycitit, kedy je ten duch dobry, kedy nie. vacsinou su to duchovia z ocisty ludi, ktori u nej boli. ze ked vie, ze duch je zly, takze ho aj musi vyhresit a vykricat, ked je dobry, tak sa pekne prihovori a je ticho. tak tolko moje "skusenosti".

junovka
9. apr 2008

Dcerka spi, tak napisem :Ke som lezala pred porodom s Timkou v nemocke, tak lezali sme na izbe 3.S tou, uz terz mojou kamoskou sme sa vtedy zoznamili.Ona mala stale krvacanie, bola uz asi v 6-7 mesiaci.Ako si tak citame, tak zrazu nenormalna rana.....vyletelo zo vzduchotechniky kryt.Vela nechybalo a dopadlo by na moju kamosku.Ja som porodila, ta pani tiez a kamoska ostala dalej v nemocke.Potom asi o take 2 tyzdne som jej volala kao sa ma atd.No netusila som , ze tym telefonatom mi sposobi sok a bolest 😢 😢 Vravela, ze v noci jej museli robit sekciu, nakolko sa strasne rozkrvacala a babosa dusilo.....a ze, ked sa jej maly Davidko narodil, tak ho museli ihned dopravit helikopterou do BA na Kardiocentrum, nakolko nemal vyvinutu chlopnu na srdiecku....anajhorsie, ze rano...uz zomrel 😢 😢 😢 Niet co dodat ☹ 😔
Takze, ten kryt, co vypadol a skoro trafil ju, tak to bolo znamenie.

zuzkafuny
9. apr 2008

junovka... podľa mňa náhoda... 🙂

junovka
9. apr 2008

😖 ,neviem

lakshmi
10. apr 2008

Ahojte, koukám, že spousta z vás jeví o tyto "duchovní věci zájem" 🙂 mnoho z toho se dá vysvětlit, kdo má chuť, nechť se koukne: www.vesmirni-lide.cz

rosinka
10. apr 2008

akože nechápem 🙄 , to je nejaká sekta? čo nám to tu chceš týmto povedať? 😒

leva
10. apr 2008

rosinka,asi tak nejako,ani necitaj,ja od vtedy ako na detskom ihrisku zlty ludia rozdavali detom obrazky,ktore nemali ziaden zmysel,som na nich alergicka.

zuzkafuny
10. apr 2008

nekomentujem... 😖

nobody
10. apr 2008

můžu se zeptat?

Co andělé? 😝

mata2
10. apr 2008

😝

monca301
10. apr 2008

Ja tiez verim na veci ako su napr. ze sa s vami pride niekto blizky rozlucit.ked mi zomrela starka, tak som sa s nou nestihla rozlucit, pretoze som bola mimo domu a ked som ju isla potom navstivit, tak ma sestricky nepustili za nou. Nadranou sa mi snivalo ako si ku mne prisadla a pohladkala ma po tvari a povedala ahoj. Potom vstala isla ku dveram a zakyvala mi. Bol to strasne zivy sen a o 3h nam volali, ze starka zomrela. Starka zomrela pred 8 rokmi a doteraz na ten sen stale myslim.
Poznam strasne vela takychto pribehov, ktore sa stali a verim tomu.

tinusi
10. apr 2008

Nemyslim, ze deti vidia nieco viac ako my dospeli...
Ale ja si tiez myslim, ze existuje nieco medzi "nebom a zemou"... BOH! Som veriaca... a moje nabozenstvo mi dava odpovede na vsetky taketo otazky bez toho, ze by som sa musela bat. Je super mat pri sebe Niekoho, kto ma ochranuje a mozem mu verit.... Veriace babulky vedia o com hovorim... 😵