Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

paska
27. mar 2007

andík to s tým trúbením sa stalo aj mne trubilo mi kedy sa mu zachcelo prvý krát som sa hrozne zlakla a ´potom ešte dva krát o týžde§ na to začalo blikať samé 😅 som už bola z toho nanervy...........
nakoniec tam bol nejaký skrat v kábloch 😀 auto už netrúbi 😉

andik
27. mar 2007

paska aha,ale thle bylo fakt divné,kdyby v tu dobu nezemřela babička,tak bych si taky myslela,že je to nějaký technický blud 😀 ale věřím tomu,že s námi přišla rozloučit.

consti
27. mar 2007

Fííha, to je téma,bojim bojim.Jinak si myslím,že děti jsou opravdu mnohem víc vnímavé.Já si z dětství pamatuji jen třeba pocity, že za mnou někdo prošel, v místnosti, kde jsem byla sama, nebo jsem slyšela psí ťapání(tehdy nám zemřel pes) atd.Nikoho jsem ale naštěstí neviděla.Také se mi velice často stávalo, že když jsem se na nějakou věc soustředila a přála jsem si ji, tak se stala.Třeba blbý příklad, ale je to to málo, co si pamatuji:byla jsem ještě malá a nedosáhla jsme třeba na vypínač a přála jsme si ať v té místnosti kam jdu se rozsvítí, když na vypínač nedosáhnu a opravdu tam rosvíceno bylo atd.tehdy mi to vše připadalo zvláštní, ale s dospíváním jsme na to pozapomněla...až teď se mi to pomalu vybavuje.Teď už mám jen občas pocit, že se na mě někdo dívá, ale jak píši, nikoho jsme nikdy neviděla a jsem docela ráda.Musí to být šok 😅 😔 ...
Jaký to je pocit?má to každá z vás jinak??některé píší, že byly klidné, jiné se bály...

consti
27. mar 2007

Ještě jsem si vzpomněla na jeden zážitek.Před asi 12 lety zemřel nás rodinný známý, tatínek mé kamarádky.Bohužel spáchal sebevraždu 😔 😢 .No a my mu samozřejmě čas od času nosíme květiny na hrob.je to pár let zpět, zase jsme mu nesly s mamkou kytky a když jsem se skláněla, že zapálím na hrobě svíčku, tak mi z ucha odlétla naušnice na ten hrob.Nutno podotknout, že ta naušnice byla pevně připevněná a nikdy jindy předtím ani potom se mi to nestalo.No s mamkou jsme se jen na sebe podívaly a řekly si, že nám dal znamení... 😔

consti
27. mar 2007

Trpím tu samomluvou, ale poslední zážitek s tím samým známým 😉 .Znali jsme se a scházeli před jeho smrtí takto hned několik rodin.Vždy rodiče a jedno nebo dvě děti, te´d už jsme všichni dospělí.Nedávno moje maminka slavila narozeniny a jedna z těch rodin byla na té oslavě, stejně jako sestra toho známého.Ve chvíli, kdy jsme začali jíst večeři se najednou v rádiu rozezněla písnička, která hrála tomu známému na pohřbu.Úplně mě zarazilo a řekla jsem mamce:"Strýc...tu je s námi."Mamka si té písničky vůbec nevšimla a navíc se divila, že si tu písničku z pohřbu pamatuji(bylo mi asi 13).No zábava pokračovala dál a já jsem seděla na baru s kamarádku, která patřila také do okruhu těch známých, povídaly jsme o životě a ona mi najednou říká:"Slyšela jsi tu písničku??".Ona si jí také hned všimla a řekla to její mamce a ta si to předtím také neuvědomila,co hrají... 😲

kebertova
27. mar 2007

Ahojky ženský,jdu hajat dokud ten cvrček spí,protože mám pocit že se v noci vzbudí.Tak papa a zítra si napíšem.papa lenča 😔 😅

hata
28. mar 2007

já měla doma v bývalém bytě ducha-uprostřed noci jsem se vzbudila hrozných chladem a ono tam prostě něco stálo-byla zřetelná mužská postava-já málem strachy umřela,skovala se pod peřinu a když za chvíli vykoukla bylo to pryč-ráno mě vzbudiklo bouchnutí dveří a rozsypání jako sta kuliček,myslela jsem že se manžel vrátil z noční,ale byt byl prázdný-utíkala jsem se mrknout na syna a ten spinkal v postýlce-údjaně to byl synův otec,který je mrtvý a přišel se na něj podívat(malého máme ze zkumavky a dárce jsme neznali)
V druhém bytě,kde žiji dnes se děli různé věci-od vrzání kliky v ložnicí a hlsy co mě volaly aminko zachraň mě-myslela jsem že už zcvoknu a začala jsem pátrat,co to je-přes odborníky v tomto oboru jsme zjistily,že pod našim domem je hřbitov okolo 300 dětí-co zemřely nepřir.smrtí,museli jsme udělat velkou seanci,aby se vyčistil můj byt-bylo mi tu velmi nepříjemně-děly se podivné věci,v hale zjistili zónu smrti-prý jakýsi kruh do jiné dimenze,který hlídají dva strážci-no bylo mi tu po večerech hrozně,pak jsem oslovila jednoho odborníka a ten mi řekl,že mi pomůže,jen stačilo,že jsem s ním mluvila,dělaly se mi mžitky a upada jsem do bezvědomí-on řekl,že to jsou ty duše co to vše způsobují a že vědí,že se proti nim něco chystá a ať jsem připravena ,že mi večer zřejmě bude dost zle a bylo! konečně pak proběhla seance,bylo to dost drsný-ale vedl to velmi dobře,byl zkušený a opravdu se to povedlo-ta duše dítěte co mě volávala nám i poděkovala a mě bylo jasné,že brzy otěhotním a otěhotněla ,dnes se tu cítíme všichni daleko líp,ale údajně ještě konec potížím není a čeká nás ještě pokračování-toť ve zkratce

nilita
28. mar 2007

Ahoj hato, a víš něco o tý dětský duší????Ty bedo,,,,to muselo bát opravdu zajímavý!!!!

kebertova
28. mar 2007

Consti.Co jsi měla na mysli za film? 😒 😀 Lenča

hata
28. mar 2007

nili-vím,myslím si,že se mi narodila-celou dobu jsem jí říkala Emilka a on je to Matyášek 😀
Prošla jsem si regresí,bylo to děsně zajímavý,ocitla jsem se v xx století,kde jsem bydlela v hrozné chatrči a měl ajsem dvě děti:syna-poznala jsem svého současného manžu a dceru-ona Emilka,děti mi sebrali a mě nechala panovnice-současná nevlastní dcera s kterou mám špatné vztahy-utopit,byla to příšerná doba,byla jsem ráda,že jsem zpět

nilita
28. mar 2007

Opravdu????Mám z toho husí kůži....ty vole a to fakt funguje????A jak ses dostala do tý regrese????To tě Emilka jako až ted vyhledala????Jsem z zoho jelen 😅 😅

marinka
28. mar 2007

hato, já jsem byla taky na regresi a návrat do minulého života mi vysvětlit spoustu věcí z toho současného - srdeční vadu, strach z duchů, krásný vztah z dědečkem apod. Byl to úžasný zážitek. Byla jsem chlapeček a umřela jsem, když mi bylo 9 let..

hata
28. mar 2007

Emilka byla dušička uvězněná v našem sklepě a díky ní jsme osvobodili dalších 300 duší,ona si mě asi již dřív vyhlídla a jen mě vovlal o pomoc a když jsme ji pomohli a osvobodili ji a odvedli do světla,takbyla volná a mohla se znova narodit-no a narodila se mě-ale jako chlapeček 😀
Mě regrese vysvětlila hrůzu z vody a nenávist k mé nevl .dceři-ona mi vlastně moc ublížila a jiný život zase já jí a tak pořád dokola až tento život jsem musela dost máknout,abych to všechno pochopila a odpustila jí a tím by se to mělo konečně utnout-snad
regrese vysvětlí dost věcí,ale děs je,pokud se dostaneš pod ruce někomu,kdo to dobře neumí-to pak může být katastrofa!!tak bacha a pořádně si prověřit jak to dlouho dělá a výsledky.Mě se spustila samoregrese-nevím moc čím,ale jsem ráda že jsem živá a zdravá,málem se mi nepovedl návrat zpět.

consti
28. mar 2007

hata a jak to probíhá??to jako vykládáš, kde jsi a co děláš a ten odborník to nahrává, zapisuje?ty si to, co jsi vyprávěla pamatuješ?To mě docela zajímá...
kebertová jaký film? 😎

kebertova
28. mar 2007

Consti něco si psala o filmu,a nebo už mě bolí oči z monitoru.Jak se můžu na tu regresy přihlásit a kolik to stojí,jestli to něco stojí?Lanča 😒 😀 😵

consti
28. mar 2007

kebertová, to jsem já asi nebyla...nebo možná jo, ale už o tom taky nevím 😀 .pa

ivankaalenka
28. mar 2007

moja sestra tvrdila, ze pri knihovnicke niekto je a nuti ju robit zle veci, aby napr. vyskocila z okna, no poviem vam, skoro ma porazilo, vtedy mala asi 4 roky.

hata
29. mar 2007

ivanka-to je dost vážný,pokud by ji to nepustilo-potřebuje odblok-hned se jí uleví a tohle přestane-z vlastní zkušenosti**
consti-jasně,že si to pamatuješ,nevím,jak to probíhá u ostatních-dostání se do regrese,mě se to sepnulo počítáním,ale normálně jsem vnímala i samu sebe,měla jsem v uších sluchátka a poslouchala muziku.

slavik
29. mar 2007

moja sestra bola už viackrát v minulých životoch. Dostala ju tam moja mama. Mama má nejakú knihu (neviem ako sa volá) a tam je uvedený postup. Ide však o to aby sa človek dokonale uvoľnil a dostal sa do hladiny alfa. Moja sestra je veľmi citlivý človek a dokázala sa veľmi rýchlo uvoľniť a ocitnúť sa v minulom živote. Sestra mala otvorené oči a odpovedala mame na otázky čo vidí. Prežívala všetky pocity, ktoré mala v minulom živote. Keď jej bola zima sa triasla, keď teplo sa potila a pod. Mama ju tiež dokázala posúvať minulom živote.

kebertova
29. mar 2007

Ahoj Slavík.Četla jsi ty moje dva příběhy co se mi staly?Co si o tom myslíš? 😒 😀 😅 😵 Lenča

marinka
29. mar 2007

consti, ono je to různé.. Buď jdeš do hypnózy, kde si znova ten minulý život prožiješ, kyneziolog se tě ptát, kde jsi, co děláš a ty mu to vykládáš a tím, že si např. projdeš svou smrtí se můžeš zbavit i své fobie. Např. někdo se strašně bojí studní a zjistí se, že v některém z minulých životů zemřel pádem do studny. Tím, že si tím projdeš ještě jednou, se to odblokuje. Ale někdy je to na dluhou trať, nestačí třeba jen jedno sezení. Já jsem byla u kyneziologa, který pracuje s kyvadlem, hypnózy jsem se bála. Přišla jsem tak k ní s tím, že mám srdeční vadu a chtěla bych vědět proč, a že asi od 9, 10 let mám velký strach z duchů a napřirozena. Ona se nejprve zeptala, jestli může do mého života nahlédnout, to jí bylo umožněno a potom se kyvadla ptala na různé věci a ono jí odpovídalo. Byl to silný zážitek, někdy si člověk na nějaké věci vzpomene, pláče, je to hodně emotivní. Já jsem zjistila, že jsem byla synem velmi bohatých rodičů, bylo to někdy v 17 století. Oba zemřeli, když jsem byl malý a o můj majetek se staral správce, který byl ale v nějaké sektě, která pracovala s černou magií. Domluvili se s tím správcem, že mně zabijí a majetek propadne sektě a on dostane podíl. A zaily mně právě černou magií, prožila jsem si hrozná muka a stachem mi puklo srdce - proto ta srdeční vada a strach z nadpřirozena..

salomee
29. mar 2007

Tady tohle téma jsem četla a mám z něj děsivé sny.. 😢

slavik
29. mar 2007

Ahoj kebertová, čítala som tvoje príbehy. No pri tom druhom mi riadne naskakovala husia koža. Ja by som asi na tvojom mieste dostala infarkt. Ja všetkému čo sa tu popísalo verím, a tajne dúfam, že mne sa nič také nestane.
Moji rodičia aj sestra mali už zážitky s duchmi. A mám aj veľa kamarátov čo sa im niečo podobné prihodilo.
😲

kebertova
29. mar 2007

Ahoj Slavík.Jsem ráda že mi věříš.Říká se že pokud s ocitneš s duchem a něco se ti snaží říct,tak že se kolikrát vyplatí ho vyslechnout než před ním utíkat.Ale já to kolikrát nevydržela u snažila se před nimi uniknout.Lenča 😅

r123
29. mar 2007

hata a kde bych mohla někoho takového vyhledat?myslím někoho kdo by mi pomohl se dostat do té regrese?ráda bych to skusila!víte co mi právě řekl můj syn!sedí u vláčku hraje si a najednou se zahledí do předsíně a povídá mamko pán je tam vzadu tam je a já mu povídám kde je a on tam v kočárku tak se zvednu a du se podívat jestly tam někdo je a nic(přítel spí v ložnici takže ten to nebyl a navíc by malej neřekl že je to pán)a tak mu říkám kde je a on se usměje a povídá mi tady je pán a ukázal kousek ode mě.tak sem ho chytla a odnesla do obýváku ale on i přesto ještě chvíli koukal do jednoho místa v předsíni!!! 😀 hrozně mě v jedné chvíli přejel mráz. 😕

kebertova
29. mar 2007

r123,to jsi mě tím tvým příběhem teď pěkně vyděsila taky z toho mám mráz na zádech,na to že jsem už ledacos prožila tak tohle mě dostalo.Pa Lenča 😲

marinka
29. mar 2007

r123, fíííha, tak to je drsné 🙂Já mám kontakt na kynezioložku z Rožnova pod Radhoštěm, ale pracuje jen s tím kyvadlem, hypnózu nedělá..

r123
29. mar 2007

kebertova:ani mě nemluv já se lekla že tam fakt někdo je a že nás chce někdo vykrást nebo tak až potom mi když jsem vyděla že tam nikdo není mi došlo že to asi zloděj nebude 😀 !tohle mi ještě malej neřekl!

slavik
29. mar 2007

ja sa tuším začínam báť.. 🙂

andrea.m
30. mar 2007

dlho som zberala odvahu napísať sem,ale nedá mi to...musím
ešte som žiadného ducha nevidela viem ich len cítiť a počuť.občas im vynadám ked otravujú priveľmi potom mám pár mesiacov pokoj.bežne sa mi stáva že sa v noci zobudím a počujem ako niekto chodí po obývačke,aleb otvára a zatvára zásuvky a skrinky na kuchynskej linke,ja len cítim veľký chlad a nemôžem sa pohnúť.začala som to vnímať v puberte.ten chlad cítim stále za chrbtom a stále ked spím chrbtom k dverám rokmi som sa naučila vzoprieť a otočiť hlavu aj napriek tomu že to paralyzovanie je sakra silné.a kričať?neni šanca vtedy som nemá.
a ešte sa mi stáva že ked sedím za PC tiež som otočená chrbtom k dverám tak mám silné nutkanie otočiť sa a ked sa otočím tak vidím ako keby niekto prebehol chodbou okolo dverí len taký prievan za ním.