Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

ada32
11. mar 2010

ja neviem ci to patri do tejto temy,asi ani nie,ale vidim ze su tu ludia ,ktori sa zaoberaju trosku nadprirodzenymi javmi.
poznam osobu,ktora ked je nahnevana,alebo sa hada s niekym,praskaju u nich ziarovky,kazi sa elektronika,prehravace,televizory.
aky mate na to nazor?moze mat energia cloveka taky vplyv?

eya
11. mar 2010

marinka mozem sa opytat? Je to vobec mozne?- raz ked som bola zahlbena do prace tak mi v hlave vyrili kadejake veci,rozmyslala som nad pracou,a beznymi vecami,zrazu z nicoho nic mi prebehol hlavou telefonicky rozhovor,pocula som ako mi svagrina vola ze svokor umrel(my sme sa mali so svokrom radi) a plakala..,hned som tieto myslienky zavrhla,ma striaslo. a o mesiac na to mi naozaj volala svagrina ze svokor umrel.bolo mi to veelmi luto.
a stava sa mi to dost casto ze viem kto mi presne co povie skvor nez otvori usta,alebo sa daco stane mavam take tusaky.nevies mi poradit prosim ta cim to je? neviem to presne popisat,alebo niekam idem a zrazu zmenim smer a idem tam kde som nemala v plane a potom rozmyslam ze naco som tam sla? Alebo mi uz nacisto harasii? Dakujem za poradenie.

rainee
11. mar 2010

kamoska sa prestahovala do starsieho domu a odvtedy jej decka vidia duchov. najprv si myslela ze maju len zle sny ked vidia tetu a uja, ale potom sa dozvedela ze tam naozaj umreli starsi manzelia /samovrazda/ a nebolo jej vsetko jedno. chcela by ten dom predat ale sa jej nedari a sa boji ze decka budu mat z toho dozivotne traumu. 😒

marinka
11. mar 2010

Tak už jsem doma 😵

Severa, nemusíš se tím nějak znepokojovat, pokud dušičky necítíš, tak si nemyslím,že byste doma nějaké měli 😉 Přivtělit se ovšem dušička může a proti tomu se lze bránit dost těžko. Ale jde udělat nějaká opatření, např. se neopíjet, protože v opilosti je člověk hodně otevřený těmto vlivům a pro duši je mnohem snadnější se přivtělit. Dále např. když je člověk v nějakém psychickém vypětí, třeba když ti zemře někdo blízký. Já si třeba i před vstupem na hřbitov dělám ochranu, že poprosím o bílé světlo kolem všech mých jemnohmotných těl a poprosím o ochranu své andílky strážné. Ale jak píšu, nijak se tím nestresuj, pokud se cítíš dobře, nemáš nepříjemné pocity, určitě tě dušičky neobklopují 😉 Přivtělit se nemusí jen duše, ale i různé bytůstky z astrálu, např. když je člověk hodně negativní, má pocity nenávisti, časté zlosti apod., tak si může přitáhnout nějakou negativní bytůstku, která mu způsobuje třeba různé zdravotní problémy..
Co se týká té schizofrenie, mám o tom doma knížku, mrku se na to, jak je to s těmi léky.
Jinak strach nemám, dělám si vždy několikanásobou ochranu, aby se mi nemohlo nic stát. Nedá se nic dělat, těm dušičkám pomáhat musím, cítím je skoro pořád a když se to snažím ignorovat, ty pocity se stupňují. Na jednu stranu je to krásná možnost pomáhat, na druhou je to někdy i náročné, když je člověk vnímá skoro stále. Ale beru to jako dar a možnost být užitečná
🙂

eya, určitě máš nějakou schopnost, můžou to být nějaký druh jasnovidectví a myslím, že máš velice silnou intuici a také ti pomáhá a vede tě tvůj andílek strážný
😵

marinka
11. mar 2010

rainee, ať se známá obrátí tady, čistí byty od těchto bloudících duší, je škoda se kvůli tomu stěhovat 😉 :http://www.fialovyplamen.cz/sluzby

severaseptima
11. mar 2010

Marinka, teda ty si kapacita! 😉 Ja sa nebojim o seba...v mojom tele si akurat vystacim sama 😀 skor moj manzelicek je taky frflosik, furt ho vie vsetko nasrdit aj take veci ze meska autobus a tak. Na mna ale nikdy nenadava ani mi nic zle nehovori...takze sa da na ten jeho vecny negativizmus zvyknut 😀 on studoval za farara pravoslavneho a tesne pred vysviackou sa pohadal s biskupom a ho vyhodili so seminara (nastastie pre mna, lebo inak by sme sa nespoznali ani nemohli vziat 😀 ) ale odvtedy je taky zanevrety na Boha. Mne je to luto, lebo ked pindas na Boha ziadno si tym nepomozes a mozes ho akurat pohnevat...tak to vidim ja, ale zas nie som ten typ co derie lavice v kostole... Od kedy odisiel z toho seminara zacala ho bolievat hlava a chrbtica...a bol uz na milion vysetreniach a lekari mu nic nenasli...su to uz skoro 4 roky....chodi k neurologom, infektologom, skusal alternativnu medicinu a nic nezabera...moze byt psychika az taka silna, alebo k sebe nieco privolal svojim hnevom? dakujem za radu...dufam ze to patri este k teme...o detoch to sice neni ale duchovia su tu spomenuti, aspon hypoteticky...🙂

marinka
11. mar 2010

seve, taky mám doma takového nerváka, tak vím, o čem mluvíš 😀 Ty jeho zdravotní problémy - když doktoři nic nenajdou, tak bych to viděla tak na 99% na přivtělenou dušičku. Můj manžílek to tak měl taky. Vleklé bolesti bederní páteře, chvíli to bylo lepší, pak ho to pár dnů bolelo dost a tak pořád dokola, vyšetření plno a nic se nenašlo. Až mu ta moje známá řekla, že má přivtělenu dušičku, která sídlí v té oblasti a ty bolesti způsobuje. Po odvedení to okamžitě přestalo, z minuty na minutu (to jsem ještě neuměla odvádět já, odvedla ji ta známá na dálku) Asi dva roky neměl vůbec žádné problémy se zádama a teď před pár dny zase silná bolest v té oblasti, ale to už mi bylo jasné, co to je. Známá mi to potvrdila, že to je opět dušička,jednoho jeho známého,který nedávno zemřel. To už jsem ji odvedla já a pár vteřin po odvedení bolest přestala a od té doby v pohodě 😉 Ale když tomu tvůj manžel nevěří, tak to odvední nepůjde ☹
A kapacita teda fakt nejsem, cha cháá 😀 😀

eya
11. mar 2010

marinka- jaaaj dakujem,ale ja nechcem byt ziadna jasnovidka ani nic podobne ☹ a cim som si to zasluzila? lebo ked mam zle tusaky a aj sa potom splnia tak je dost deprimujuce.
moja dcerka zasa vidava v noci obrovske pavuky alebo netopiere,boji sa chodit spat do svojej izby,niekedy mam z toho obavy lebo byvala uplne vydesena.mozu to byt len zle sny alebo je za tym aj nieco ine?

marinka ja ta teda obdivujem ze dokazes zvladat take veci 🙂

marinka
11. mar 2010

eya, chápu tě, ale takovéto schopnosti si nevybíráme, když ji dostaneš, je to dar a i když je ti to někdy nepříjemné, měla bys to jako dar brát a třeba popřemýšlet nad tím, jestli by se s tím dalo nějak pracovat..Jestli máš takovou schopnost, vidět věci dopředu, je jisté, že jsi hodně vyspělá dušička, která má za sebou dlouhou duchovní cestu, že máš za sebou hodně životů, ve kterých ses duchovnu věnovala 😉

eya
11. mar 2010

marinka ja nemam urcite taku schopnost vidiet veci dopredu,len mavam take vnutorne pocity,nic vizualne.ani katastroficke.Ja si skorej myslim ze sa to stava vela ludom ze maju tusaky.alebo ako sa vravi -citim to v kostiach.Aj ked si na niekoho pomyslim koho som dlho nevidela alebo nepocula tak ho v kratkom case bud stretnem alebo mi zavola,alebo sa o nom nieco dopocujem.Jedine tie hlasy som si nevedela vysvetlit,ozaj som si zacala o sebe mysliet ze mi harasi.No co sa tyka duchovna skorej by som povedala ze som momentalne neduchovna.ja sa nevenujem nicomu podobnemu ani sa nemodlim,pred par rokmi som precitala par ezoterickych knih od Edgara Ceisiho ale tot vse.A ked sa to tak vezme nepoznam nikoho s kym by som sa mohla o takych veciach poradit a tak pod.

marinka
11. mar 2010

Tak máš hodně silnou intuici, to je fajn 🙂 Máme ji všichni, ale ne každý ji poslouchá 😉 Víš, třeba k tomu ještě v tomto životě dojdeš, budeš mít chuť a nutkání věnovat se tomu víc..Třeba až děti vyletí z hnízda 😉 A nebo taky ne..Uvidíš 🙂

poki10
13. mar 2010

marinka, u nas sa v byte hybu vesiaky, pocujem zvuky, priatel videl v kute stat nejaky tien, stale vo vedlajsej miestnosti nieco buchoce, plamen sviecky sa u nas hybe, hoci je vsetko pozatvarane...bola u nas jedna pani, odvtedy je ako tak dobre, len niekedy sa v tom byte este necitim dobre...po tom ocistovani som bola velmi unavena a cele telo ma bolelo. aj tak mavam ale zle sny. a celkovo mam z toho bytu taky divny pocit, hoci tam zijem, u rodicov v byte sa citim uplne iny pocit, ked som u rodicov, ako ked som v byte, kde teraz zijeme s priatelom. inak tiez mavam nejake tusenia, co sa stane, kto co urobi a kto co povie. bohuzial, ked sa snazim okolie varovat, nikto mi neveri....

erikasadek
13. mar 2010

poki, tak to ocistenei nestacilo.. 😉
to znamena ze tam ostalo co bolo amozno ak to bolo zle robene tak zla energia prechadza na teba je to taky utok... takze to nie je dobre.. nie je tam dobra energia pozostala.. 😨
takze skus ocostit aj ty sama, staci ti , aj , susena salvia , a zapalis bude s chodit po celom byte od roha k rohu hlavne v rohoch sa skryva najviac a budes musiet byt silna,vyzera to tak ze ta energia ta zacina dost ovladat a tvoj strach adava silu to je jedna vec takze by bolo dobre sa zbavit.. 😉

poki10
13. mar 2010

co je horsie, ja sa zacinam niekedy spravat jak sibnuta a vobec to nechapem...odkedy som v tom byte..no odkedy je to ocistene, tak mam len divne pocity, dnes v noci nebol priatel doma, som myslela, ze sa asi p....m

inak je to uplne nova bytovka, v byte predtym nikto iny nebyval. akurat jedna zena nam moc nepraje, ta pani povedala, ze jej astralne podoby k nam chodia

ked to ta pani cistila, hovorila nejakym cudnym jazykom, vtedy mi zacalo dost sklbat v podbrusku..ona ma aj nejake vestecke schopnosti, ked som bola v siestom tyzdni tehu, tak priatelovi povedala, ze cakam s nim dieta, ked ma videla na fotke, nikdy predtym ma nevidela. tiez mi pov. ze mam na svoje pocity dat, lebo mam pravdu...

poki10
13. mar 2010

erikasadek, ty mas s tymito vecami nejake skusenosti? dnes rano som pocula zvonit telefon, ale pevnu linku, taku tu staru 😉 uz mi ozaj asi sibe....pritom nic take doma nemame...niekedy sa s priatelom naraz zobudime na zle sny, divne zvuky, s pocitom, ze sa nieco deje...inokedy placem zo spanku 😒 raz mi v noci niekto vykrucal ruku, zobudila som sa, lebo to strasne bolelo. uz neviem co mam robit...

poki10
13. mar 2010

a potom na mna ludia pozeraju, ze mi sibe. ☹ kto nezazil, ten nepochopi 😠

erikasadek
13. mar 2010

poki, pocuvaj m avelmi dobre.. to nie je dobre co s au vas deje , ak sa ublizuje apodobne veci ak eopisujes to je zla sila, nie je len obycajny zomrety duch chapes???
poviem ti viac ak chces , ale skor cez ip.. 😉
vyznam neviem s tymto svetom som mal tut cest od 4 rokov.. 😉

katanka33
13. mar 2010

Čaute !
ja tomuto všetkému verím ,je to zvláštne ,keď moja dcéra kýve niekomu za mnou a ja tam nikoho nevidím ,alebo sa na niekoho usmieva,už to neriešim ,beriem to ako samozrejmosť a verím tomu ,že to prejde .
Asi je viac vnímavejšia ,alebo .....
😎

alexandrah
14. mar 2010

ahojte, marinka, ty si tu??? (nam chybas v nepribiralkach ...). je to zaujimava tema, a vidim, ze o tom hodne vies. ja sa tiez o tieto veci zaujimam, je to na dlho, len teraz asi pred 2 hodinami sa stalo, ze risko (mam krasneho blondateho synceka 3 mesacneho) kukal "do prazdna", a potom sa tam zacal usmievat, akoby ho niekto dobry prisiel navstivit (on sa len tak neusmieva, iba na mna, a na ludi, ktorych pozna viac, alebo na male deti - tie ma rad ...). inak, risulko je asi ...(podla mna) hodne vyspela dusicka, on dokonca ked prisiel na svet neplakal, to je asi zazrak, a aj teraz, je velmi ssamostatny od narodenia, vobec neplace, a ma take hlboke mudre modre oci ... mam pocit, ze je mudrejsi ako ja ... aj ked som bola tehotna, tak asi v 5. mesiaci, sa mi 3 krat o nom snivallo, to sa ohlasil, ze uz pride, a presne sa mi taky narodil, ako vyzeral v tom sne ...aj mna sa kopec veci stava, snazim sa o tom dozvedat co najviac, a uz sa toho nebojim, viem, ze dobre duse pritahuju tie dobre, a zle zle, tak uz zle duse ani necitim, a teda sa ich nebojim ...a vraj mam liecitelske schopnosti (povedal jeden jasnovidec), ale zATIAL Ich moc nerozvijam ...no vravim, ze je to na dlho, ale som rada, ze som ta tu nasla, snad pokecame!! 😀 😀 😎

erikasadek
14. mar 2010

alexandra sklamem ta aj dobra dusa pritahuje zle, hlaven ti edobre pritahuju zle.. 😉 je to dlha tema.. 😉

marinka
14. mar 2010

Ahoj Alex 😵 No já na koníka sem tam nakouknu a někam napíšu, když mě něco hodně zaujme, ale pravidelně chodit do nějaké diskuze, to už opravdu nestíhám ☹ Ale občas na vás nakouknu, jak se máte, viděla jsem malého na fotečkách, je opravdu moc krásný 😵 Leontýnka taky neplakala, když se narodila a neplakala celé dva první měsíce 😉 Jinak v životě to určitě platí,zákon karmy, že když vysíláš dobro, dobro se ti vrací a když jsi pozitivní dušička, přitahuješ pozitivní lidi, ale jak píše erika, čím je duše vyspělejší, tím častěji na ni zkouší útočit zlé síly. Když je ale dostatečně silná, dokáže se jim ubránit..

severaseptima
14. mar 2010

Ja sa v tom moc nevyznam, ale myslim, ze ked je niekto velmi dobry tak aj horsi ludia sa k nemu spravaju dobre...my mame napriklad taku spoluziacku...volame ju pobozna Janka a nikto pred nou nenadava, kazdy je slusny aj v jej pritomnosti 🙂

erikasadek
14. mar 2010

severa , nemoze sporovnavat ludi a , dusevno.; prave zlo sa najviac zaujim a o taketo typy.. 😉

nechcem sa hadat ver mi, ale co s atoho tyka, tak to mozem hodiny rozpravat. 😉

severaseptima
14. mar 2010

Este ze nie som taky typ, dufajme ze najvacsie zlo ma necha na pokoji 😉

erikasadek
14. mar 2010

jaj tak to sa modli. nie je to nic prijemne ale tam zalezi od vela faktoprov, su , doslova anteny co pritahuju a dokazu , byt receptivny , na tieto potvory, teda duchovia a ine veci, tie demonske potvory to j euz ina kapitola. sama o sebe.; neda s aporovnat..

severaseptima
14. mar 2010

myslis ze moze byt v realite nieco take ako bolo napriklad v horore exorcista? ale vazne sa pytam...lebo ak ano to by bola hrozna predstava

erikasadek
14. mar 2010

severa nechcem ta strasit takze to radsej nechajme..
mnoho ludi dokaze byt posadnutymi a je mnoho sposobov ako vykonat exorcizmus..
ale odpoved, ano.. 😉 ale nie na kazdom detali, ako vo filme chepme sa 😉

severaseptima
14. mar 2010

😨 😨 😨 😨 😨 😨 no uz aj tak si ma nastrasila....ale to musi clovek asi predtym vyvolavat duchov alebo sa venovat takymto veciam...len tak same od seba to nemoze prist 😕

erikasadek
14. mar 2010

moze , clovek si nevybera vatscinou 😉 nechajme to nastrasite sa len 😀

vynimky su tie ktore si o to koleduju 😉

marinka
14. mar 2010

severa, nejznámější případ exorcismu se týká dívčiny jménem anneliese michel, když zadáš do googlu exorcismus anneliese michel, tak ti vyjedou vida na youtube, ale upozorňuju předem, je to dost drsné a jen pro silné povahy..