Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lenkalienka4
13. nov 2007

melory: ak ich tu drzi alkohol alebo sluby, co maju z toho vedia to nejako ovplyvnit?

melory
autor
13. nov 2007

takze tak babulky aj sme sa nasmiali dnes.

melory
autor
13. nov 2007

to neviem

veronika13
13. nov 2007

treba sa za ich duše modliť

lenkalienka4
13. nov 2007

no nasmiali sme sa, mna najviac zaujali skriatkovia melory 😉 😉 😉

lenkalienka4
13. nov 2007

veronika: pomoze im to?

bubadlo27
13. nov 2007

aj ja som sa pobavila, pekne snicky 😀

melory
autor
13. nov 2007

tiez sa poberam spat, papa

lenkalienka4
13. nov 2007

idem aj ja, caute

veronika13
13. nov 2007

lenka, pomôže a ako

slavik
14. nov 2007

Ahojte ducharky. Melory ty si môj človek. Síce ja žiadnu skúsenosť s duchmi nemám, ale tieto veci ma veľmi zaujímajú. Moja sestra aj rodičia stretnutia s duchmi zažili. Ale ja sa veľmi bojím a každý večer sa modlím, aby sa mi žiadny nezjavil. Asi by som od strachu z infarktovala. 😀

slavik
14. nov 2007

Inak tieto témy som vždy rozoberala s mojou kolegyňou (mladá 25 ročná baba). Ona mala týcho zážitkov habadej. Videla aj anjela svojho manžela. A bolo jej povedané, že má schopnosť komunikovať s anjelmi. Len musí trošku dozrieť a začať sa tomu venovať.

slavik
14. nov 2007

Čítala som veľa knižiek o duchoch. Väčšinou tu zostávajú tí čo sú pripútaní k majetku, alkoholici, tí čo nemajú doriešené nejaké veci, alebo duše, za ktorými rodinný príslušníci veľmi smútia a tým im neumožnia odísť do svetla.

lenkalienka4
14. nov 2007

veronika13: ako myslis? 😕

baby, ja som tak kludne spala ze som to ani necakala po tej vcerajsej debate 😀

myskaplyska
14. nov 2007

Ahojte,
vcera vecer po precteni teto diskuze jsem se musela pomodlit ruzenec,abych vubec zaspala...🙂

Moje mamka mela vzdy zalibu ve starych vecech,starozitnostech a pritahla toho k nam domu pozehnane...od malickosti po nabytek...Nevim zda to ma souvislost,ale od te doby,jako by se zacali u nas v baraku projevovat nejake energie...citili jsme to vsichni...Neco co tam drive nebylo...

Mam psa,uplne normalniho...ten pes se zacal od jiste doby chovat dost podivne...Zvlast vecer...najednou,z niceho nic vyskocil z pelechu a zacal jak zbesily behat a stekat...ne zurive nebo bojacne,ale jako by neco chtel...jako kdyz pes noruje lisku...knucel a stale se pri tom dival nahoru,ke stropu...bylo to vetsinou v koutech nebo tmavych castech mistnosti...A pak se z niceho nic uklidnil a zase si sel lehnout zpet...opakovalo se to kazdy vecer...nebo skoro kazdy...Bylo nam to vsem divne...

Ja meho psa dobre znam,jeho triky,povahu,chovani...tedy bych to zde nezminovala kdyby to bylo protoze se nekde hara fenka,nebo chce vyvencit,ci neco slysi...kocku atd.

Kdyz zemrel deda,moje babicka nam vypravela s uplnou samozrejmosti,jak se s ni chodil loucit,jak ji budil ze spanku...Jako by nam povidala,ze k ni chodi postak s dopisy...ja tomu nevenovala pozornost...ale kdyz si ctu vase prispevky,jsem si na to vzpomnela...

A jeste neco...Moje mamka se seznamila s pani,ktera je senzibilni na lidske aury,na duse...A dokaze cloveka techto dusi zbavit,odblokovat ho...Ja jsem k takovym vecem skepticka...Verim mnohemu,ale neco uz je i na me prilis...jenze zvedavost je jeste vetsi...
Rekla jsem ze bych se s tou zenou chtela setkat...jenze stale nam to nevychazi,tak ona si nechala od mamky alespon zanest moji fotku...
Mamka je velmi racionalni zena...ale co mi vypravela a jak rozrusene a se strachem...pry ta zena,kdyz spatrila moji fotku se strasne lekla a rekla mamce at ji da okamzite pryc...Ze jsem obklopena silnou negativni energii a je na me nabaleno velmi mnoho dusi i hodne starych,z davnych casu...ze pry se divi,ze jsem vubec jeste nazivu...

Tomu se clovek musi bud smat a nebo si zoufat....A me je samotne ted trapne to sem psat,protoze si pripadam jako blazen....ta zena pry rikala ze pritahuji tyto duse a negativni energii jako magnet,ze se jim neumim branit a nabaluji se na me...

Pravda je,ze jsem dlouho cestovala na blizkem vychode,prisla do styku s vykopavkama(ne jako turistka),s pohrebistema...A take ty veci co mame doma...jeden cas jsme dokonce meli i urnu s popelem dedy,protoze se predelaval hrob...

Dalsi vec je,ze jsem stale unavena...velmi unavena a jakkoliv menim zivotni styl,nic nepomaha...Je to jako by me nekdo obiral o energii...Nikdy se necitim dobre...zdrave...Mam malo sil,at se vyspim nebo najim...vazne jako bych mela pusteno zilou a vse ze me odchazelo...

Mam take velikou smulu...to trva uz nevim od kdy...mnoho let...At se snazim o cokoliv,delam cokoliv smula se mi lepi na paty,v praci,pri cestovani,ve skole,pri kazde aktivite nebo usili...Pratele se mi smeji,ze to ani neni mozne,jaky jsem smolar... mi dokonce radi abych se dala pokropit svecenou vodou...

Ale treba zvirata se me neboji,naopak me miluji...kazdy pes,kocka mi je hned pritelem...zato na lidi pusobim velmi spatne...byt jen kratke setkani a oni jako by ze me neco citili...jako bych neco vyzarovala a pritom ja si toho nejsem vedoma a divim se,proc se predemnou kazdy uzavira...

Ma nekdo podobne zkusenosti???Vite neco o techto vecech???Ja sama nevim co si o tom mam myslet...

antonia1
14. nov 2007

velmi zvlasne a neskusala si sa zbavit tych starych veci,ktore mas doma?jedna pani ona vie citat z ruky,ale naozaj studovala vsetky tie ciarocky co mame na ruke,od nej som sa dozvedela,ze sa menia-casom,pretoze nikto sa nenecha iba tak unasat osudom,ale sami si ho menime a tak aj svoju buducnost,preto sa meni aj nasa ruka...
a ona mi povedala,ze napr.zo zalozne by si nekupila nic,pretoze ludia ked tam nieco nesu hlavne zlato,su k nemu priputany a zo smutkom ho tam davaju....
a mam jednu kamaratku ktora je tiaz velmi citliva,a unavena,straca energiu...nieco ako ty...ale ono citi ze o tu energiu ju odcerpavaju niektory ludia...nieco ako vampiry,ale nezivia sa krvou 🙂 ale energiou inych...je o tom napisanych par knih skus si pohladat....najdes v nich ako sa tomu branit 😉

slavik
14. nov 2007

myskaplyska, asi by si mala vyhľadať človeka, ktorý vie duše poslať do svetla. Možno by pomohol aj nejaký psychotronik.

marinka
14. nov 2007

Tak moje malá určitě vidí duchy a andílky, každý den zaujatě kouká ke stropu, někdy se usmívá, někdy je jen taková vyvalená.. Když je to večer při kojení, tak z toho mívám někdy takový stísněný pocit, ale říkám si, že když je klidná a nepláče, tak nemůže vidět nic špatného. Buď je to její andílek strážný, nebo se na ni třeba přišla podívat babička 🙂

ella1
14. nov 2007

no baby ja som vás čítala a poviem,že večer sa bojím normálne.
myskaplyska-ja som na tom rovnako.som stále unavená,môžem spať aj 12 hodín.
a jedného času sa mi všetko nedarilo a normálne somsa cítila ako by ma niekto uriekol alebo čo.potom som sa začala modlievať a nejako to prešlo.
ale tá únava nie.
tiež by som rada stretla niekoho,kto sa takým zaoberá,možno by pomohol.

salomee
14. nov 2007

melory, tak toho Ježíže ti teda závidím.. já si ty jeho oči kolikrát představuju, jak asi vypadal...úplně to vidím, ale nemůžu tu svou představu popsat..

slint slint.

Jinak zážitky jako vy nemám, myslím, že bych doslova umřela strachy. už teď mám strach jít ven do tmy.

salomee
14. nov 2007

....asi je to tím, že mám takový strach... oni vědí, že by mě z toho kleplo, tak se mi raděj neukazují.. ale moje babička, teta a mamka nějaké zážitky měly.. Vždy jsem se bála, když si o tom povídaly.

mywiel
14. nov 2007

Myskaplyska to co tu pises je velmi vazne, moj bratranec mal tiez tieto symptomy a mohol zomriet. Velmi nebezpecne su starozitnosti, ked nevies zkade pochadzaju, veci natahuju do seba energie ludi, ktorym patrili, takze by som okamzite dala vsetko prec alebo tie energie neutralizovat to sa robi. Mozem ti dat cislo jedneho cloveka, ktory to robi, ale je to na Slovensku. Moj bratranec po urcitej evidentnej skusenosti to teraz studuje, studium trva az 7 rokov, ten by ti vedel o tom rozpravat. O tvojom cestovani a pohrebiskach fakt nie je naco cakat mozem ti dat to cislo ak chces. Prejavuje sa to presne ospalostou a malo energie a kazdym rokom to z teba bude tahat, takze necakaj. Urcite najdes aj cislo tu v Cechach.

Tu je ta str. http://www.noetis.cz/web/index.php?id=23

myskaplyska
14. nov 2007

To Mywiel:Budu rada,pokud mi napises do IP nebo i zde to cislo toho cloveka...nevadi mi,ze je to na Slovensku...nebot tam v posledni dobe pobyvam casteji nez v Cechach...Muzes mi k tomu take napsat neco vic???Budu rada za kazdou informaci,nebot si opravdu uz zacinam myslet,ze jsem cvok...Nikdo me nechape a neveri,ze pocituji takovou unavu...ze mi neni dobre...Dokonce jsem byla u doktoru,delali my vsemozna vysetreni a nic nenasli...Tedy jejich zaver bylo,ze jsem blazen...
No ja uz nastesti u nasich nebydlim,tedy s temi vecmi do styku neprichazim...Vubec v tom dome nejsem rada a uz teprve ne sama...Tech zvuku a pocitu,ktere tam jsou...Kdyz jsem tam byvala sama,ani jsem v noci strachem nezaspala...

mywiel
14. nov 2007

Takze ten pan sa vola xxx, cislo poslem cez IP, vysvetli mu o co ide on ti poradi mozno sa to bude dat spravit aj po telefone, alebo budes musiet za nim zajst do xxx kde byva, ved on ti povie, spytaj sa aj na cenu, lebo niekedy je to aj niekolko stovak. No a mozes mu povedat, ze cislo ti dala Janka. Drzim palce, verim, ze ti to pomoze. Je toho strasne vela na vysvetlovanie skus si precitat tu stranku robia vsetky tieto veci. Daj potom vediet co ti povedal. Mne velmi pomohol. 😉

melory
autor
14. nov 2007

ahojte 😉

kulicka
16. nov 2007

Ahojte devcata, prave jsem na strane 5, ale precetla jsem i tuhle a koukam, ze jsem mozna nasla pricinu meho problemu. No doufam, ze se pletu.
Uz par let se taky citim desne unavena, nemuzu si odpocinout, hlavne psychicky. S manzou mame radi stare veci, takze obcas nejakou koupime (skrin, zrcadlo...) rada bych vedela estli se daji ty energien nejak jednoduse neutralizovat (jestli je to ono), protoze bydlime ve Francii, tak asi tezko budu tahat nekoho ze Slovenska ☹ Antonie, jakpak se jmenuje ta kniha a od ktereho autora? Treba by mi ji nasi sehnali. Diky moc.

magduska
16. nov 2007

Ja uplne zasnem, kam sa moze tema o detickach a duchoch posunut 🙂 ... neutralizovanie skrin 🙂))

kulicka
17. nov 2007

no ono to zas tak daleko neni... vsechno se to tyka energii 😉

antonia1
17. nov 2007

kulucka...nespomeniem si uz ako sa volali tie knihy.... ☹ ....ale v knihkupectvach zaoberajucich sa ezoterikou a podobne urcite budu vediet poradit 😉