Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

bibula
18. feb 2009

preto som dala aj normalnu fotku,aby ste videli,ze obrazok tam nie je,ani nic ine na stene v tej casti

lucinkaaa
18. feb 2009

bibula vlozila si len dve fotky, ci viac? ja na tej prvej nic nevidim, ale mam notebook a zas kazda obrazovka ukazuje inac...
na druhej vidno nieco ako dvojitu expoziciu.

to len ja tam nic ine nevidim? este raz si to pozriem a precitam spatne co o tom pises, ale zatial som z toho jelen...

lucinkaaa
18. feb 2009

bibula a ty ako meditujes? lebo ja by som chcela zacat a neviem ako na to. daj nejaky navod.

a co ste poculi pri nahravani? prezrad viac.

denisocka
18. feb 2009

a tam vpravo v strede na kraji je čo,oko? čo to vy máte doma za návštevníkov? 😅

lucinkaaa
18. feb 2009

aha asi myslite tu ciernu fotku bez blesku tak tam moja mala vidi tetu /dceru/ a uja /ten medvedik/ 😅 uplne suverenne 😅

bibula
18. feb 2009

luci - deti dobre vidia🙂
zacinala som meditovat pri siecke,teraz uz aj pred spanin a po spani v posteli...
ide o to ,ci chces meditovat-ako relax,alebo ako nastartovanie sa do noveho dna. 😉

denis-mi mame doma vselikoho pokial nezacne vyvadzat,nech sa "foti" 😀

erikasadek
18. feb 2009

ahojte baby..

bibul aty to hovoris s takym kludom..... mame doma vselikoho..nemala by si mat... 😉

bibula
19. feb 2009

ja viem,ale okial nic nero ia,nech su,asi nieco potrebuju a doteraz nemali sancu vyjadrit sa....ked zacne niektory z nich vyvadzat,idu vsetci, lebo neviem vyhnat len jedneho pokial neviem,na ktoru vec je u nas viazany. 😉

simona55
19. feb 2009

ahojte.ked uz je tu taka to tema , tak ja by som ties prispela. bolo to trochu davno. zomrel mi svokor a dcera ho mala velmi rada a aj on ju, aby svokra nebola sama tak si zobrala malu k sebe na noc vtedy mala mala asi tak 6 rokov ona tam ani nechcela ist spat ale starka ze pod atak.............. ona bola prva vnucka v rodine .no to bolo v aprili o tyzden mala byt polievacka rano my svokra zacala hovorit ze co sa malej snivalo ,alebo ozaj stalo zacala zo sna vykrikovat ze dedo to stipe stipeeeeeeeeeeeee akoze ta vonavka a strasne plakala ked sa zobudila ze ju ozaj stipu ocka . a svokra vravela ze bol doma svokor lebo ze vydela ako sa zaves zacal hibat ako kewd niekto odchadza a odvtedy som tam malu potom nepustila tam spat. teras ma 17 ale ste to stale nezabudla a stale hovori ze ju bol dedo poliat z neba. co poviete nato? moze sa stat taketo.?

mywiel
19. feb 2009

simona mne prsal oco na mojej svadbe pre stastie 😵 nadherné slnko po obrade nastupujem do auta a za sekundu bol lejak celu cestu asi 20 minut vyndem z auta a zas slnko vo vnutri som citila ze to je on tu sa hovori ze ked prsi tak manzelstvo bude stastné... 🙂 😉

simona55
19. feb 2009

tak co poviete moze to byt tak ako som pisala?

mywiel
19. feb 2009

Mna prisiel pozriet zosnuly starky, zomrel na alkohol... 😒 zobudila som sa v noci na to ze citim v izbe silny pach alkoholu a ze ma niekto chyta, nie nebol to manzel nebol doma 😀 😀 😉 😝 to som bola tehotna vtedy asi mi prisiel zablahozelat a ja hovorim starky to si ty, co tu ty robis? 🙂 😵 no oni vedia ako to urobit aby sme ich lahko spoznali su to hlavicky. 😀 😵 😉

melory
autor
19. feb 2009

aj moja mama spomina, ze ked sa bola rozlucit jej mama s nou, tak citila v celej izbe cukrovku a jej mama zomrela na cukrovku, neviem, ale vraj je to specificky zapach.

denisocka
19. feb 2009

Mne ked zomrel dedko,tak som si velmi chcela,aby sa so mnou rozlučil,ukazal 😝 ... a zrazu som nemohla najsť časopis,ktory som nechala na stole a šla na wecko tušim,vrátim sa a časopis nikde! hladala som ho niekolko dní,normálne som tomu nechapala,doma som bola len ja a vedela som,že to bol on.našla som ho ani neviem de na amburdnom mieste o niekolko dni

lucinkaaa
25. feb 2009

ahojte kocky nasla som nadherny clanok o nasej buducnosti, mna osobne naplnil hrozne pozitivnou energiou, je trosku dlhy ale strasne fajn, tak ked budete mat cas tak si mrknite, je to v cestine:
http://www.cestydusi.cz/view.php?nazevclanku=pr...

erikasadek
25. feb 2009

luci precitam.. .. 😉

melory
autor
25. feb 2009

zatial v zlozkach, ale precitam si lucinkaaa

napisem vam vypisok, ktory mna naplnil.

"cistota pozemskej zeny spociva v jej vernosti! lebo vernost je cistotou! zena bez vernosti je nehodna sa nazvat zenou.! a neverna je kazda zena, ktora zahravanim sa marni cas s muzmi, ci uz slovami, alebo myslienkami! neverna voci sebe samej a voci svojej vznesenej ulohe v tomto stvoreni, teda tiez na zemi! uz samotna vernost da zene vyniknut vsetkym cnostiam. ani jedna z nich nebude chybat!"

livi
26. feb 2009

ahojte, nečítala som všetko, čo sa tu popísalo, len niečo. ale pri niektorých zážitkoch som mala zimomriavky 😕
ja sama som mala párkrát taký čudný zážitok, zdalo sa mi, že som sa v noci zobudila nato, že pri mojej posteli niekto stojí. keď som otvorila oči, bol tam obrys postavy - asi muža. tak som začala panikáriť a kričala som (vtedy som ešte bývala u našich a spala som so sestrou v jednej izbe), že niekto je v izbe. sestra sa nato prebrala a vraví mi, že tu nikto nie je. potom som ho už ani ja nevidela. ona myslela, že sa mi to sníva, ale mne to nepripadalo ako sen 😔
inak ako tu niektoré vravíte, že ste chceli, aby sa s vami prišli zosnulí po smrti rozlúčiť. aj moja svokra dúfala, že sa príde jej dcéra (moja švagriná) s ňou po smrti rozlúčiť aspoň vo sne. ja mám z takých vecí panický strach, asi by som to neprežila, keby za mnou prišiel mŕtvy.

sumienka2525
26. feb 2009

No mne sa raz stala taka vec : Byvala som v prenajatom byte. Majitelka mi povedala ze tam zila jej mama a zomrela tak dala byt do prenajmu aby ho bola schopna splacat. Brala som to v pohodke ved kazdy raz zomrie. Asi po pol roku som videla malu ( to mala dcera asi 4 a pol roka) ako stale pozera na jedno miesto a nieco si mrmlala. Opytala som sa jej co si mrmle a ona na to: Povedala mi nejake meno, ze tak sa vola ten havko a ta teta co sedi na posteli sa vola MAGDA. Uplne ma zarazila tym co mi povedala,lebo tam nikto nebol.Pytala som sa ako vyzera. Tak mi ju opisala ako vyzera a ze za nou chodieva casto, rozpravaju sa a ze je velmi dobra. V tom momente som ostala ako zmrznuta. S odsupami som sa jej pytavala ako vyzera a vzdy mi povedala presne to iste a stale mala oblecene to iste. Mala nikdy neklamala a nevedela som co si mam o tom mysliet. Par krat sa stalo ze aj vonku volala na psa tym menom a pritom ziadneho som nevidela. Malu som zacala viac pozorovat a ked to pretrvavalo ,zacala som patrat po Magde ale nic som nezistila. Uz som si pripadala ako idiot. V noci som ju chodievala pozorovat a vobec som nemohla spavat. Nejaky cas to pretvavalo a po nejakych 4 mesiacoch to skoncilo. Od vtedy Magdu ani psa uz nespominala. Do dnes tomu nechapem co to malo znamenat.

lucinkaaa
26. feb 2009

myslim ze takychto zazitkov tu bude coraz viac, ze ludia budu zazivat veci ktorym nebudu moct uverit a tiez ze budeme postupne vsetci vidiet auru, tak nejako sa to spomina aj v tom clanku, spominaju sa tam aj indigove deticky, pre ktore je toto bezne 🙂

sumienka2525
26. feb 2009

A este k tej Magde. Ak sme sa nastahovali do podnajmu, mala nechcela byt vo svojej izbe a cez noc som tam musela s nou byt pokial nezaspala. A ak vidavala tu Magdu, aj cely den vedela byt v izbe sama a prehrat sa. Ved ako mi povedala ONA TAM NENI SAMA ,JE S NOU MAGDA. Ale ako som tu citala zopar clankou a naskakovala mi husacia koza ,tak som rada ,ze dcerka bola uplne pokojna a nemala nejaku traumu ani strach z tej Magdy. Akurat som stale rozmyslala nad tym menom pretoze v rodine ani zo znamych sa Magda nikto nevola. A aj ten pes mal zaujimave meno,len si uz neviem spomenut ake to bolo. No nech to bolo uz cokolvek, urite na to nikdy nezabudnem a som rada ze to je uz minulost.

dnada
26. feb 2009

ahojky,tak dle mého osobního názoru nemusí duchy vidět jen děti. Je pravda,že děti jsou citlivější a mnohem vnímavější,mají takzvané třetí oko a na náš svět se dívají vlastně jinýma očima než dospělí. Já osobně mám hodně zkušeností s duchy.Nerada o tom mluvím,sem trochu magnet na zbloudilé duše nebo na duše ,které neví,že už tu nemají co dělat(duše které odešli násilnou smrtí či nehodou,prostě moc brzo). To jak tu popisujete,že s vámi přišli rozloučit mrtví je možné,se mnou se rozloučila moje babička(měli sme se moc rády,ta za mnou byla ve škole jako duch),pak kamarádka(byla to strašně hodná holka a měly sme se rády,ta se rozloučila ve snu),kamrád(vyrůstali sme spolu od malička,th sem neviděla,ale cítila sem,že se mu něco stalo ).
JInak vycítim u dopravních nehod,jestli tam někdo umřel,nemám ráda hrady a zámky(je tam moc mrtvých a moc bolesti\kostnice a popraviště\),vyhýbám se hřbitovům,nechodím na pohřby. A občas duchy vídám i teď 😀 A pokud to jsou hodní duchové nemusí se člověk bát,horší to je s posedlými dušemi,ty se snaží škodit a dokáží i způsobit nemoci a jiné bolesti,ale to je na jiné téma.
Takže závěrem - Děti duchy vidí a nejen děti,ale dospělý se za to stydí
Hezký večer 😉

erikasadek
26. feb 2009

ahojte baby, pekne pribehy teda zaujimave..

sumienka neboj tvoja dcera bez traumy, abolo to skor ,len na ochranu malej... ale urcite si nic nevymyslela, ber to ako zahadu na ktoru uz nikdy neprides... 😀

abbay ja mam jednu otazku, pre ktore ste citlivejsie, an , duchovnea ine..
stava s avam, alebo stalo sa vam ze vam nebolo dobre v kostole? teda necitili ste sa dobre necitili ste nieco dobre.. a tak.. pretoze mne casto.. niev kazdom , ale stavalo sa mi to... 😒

sumienka2525
27. feb 2009

erikasadek: No tak zahada to pre mna urcite je a asi ju fakt nikdy neviriesim ale casto nad tym rozmyslam a neda mi to pokoja.

erikasadek
27. feb 2009

jasne ze ti to neda, ale neboj s a podla toho co si pisala, tak to bolo naozaj nevinne bez nebezpecia... ber to tak ze mala mala malu ochranu Z hora... 😅

podakuj sa im v duchu tej magde a nech ide s panom bohom v pokoji..

pokial uz nespomina mala to zanmena ze uz nevidi a tak bud kludna... 😉

aspon ja by som bola...

sumienka2525
27. feb 2009

erikasedek mala uz nic chvala bohu nespomina a ani som sa s nou o tom viac nebavyla. 🙂

erikasadek
27. feb 2009

tak fajn 😉

elize
2. mar 2009

ja mam v kostole taky respekt ... neviem to vysvetlit, jednoducho citim taky mierny strach ... a byt sama v kostole by som urcite nechcela ... pripominam, ze som veriaca 😉

A hrady, klastory a zamky to iste. Nieco tam citim. Vacsinou utrpenie a bolest. Neviem preco 😨

qweedy
2. mar 2009

ahojte 🙂 no toto je super tema....jasne, ze deti vidia duchov 🙂 aj my by sme ich videli, keby sme sa neboli tak v ramci " rastu" namotali na tento 3-rozmerny priestor 😵 nas maly hocikedy vidi hocico, nikdy mu nepoviem, ze to tam nie, vzdy mu len poviem, ze maminka to bohuzial nevidi, ale ze je to v pohode...neviem preco sa ludia duchov boja a uz vobec nechapem ako si niekto moze mysliet, ze sme tu len my sami jedinecni 😀 😀 😀
boli sme toto leto na orave a on cely nadseny , ze ake krasne koniky behaju po luke a ja kuknem a luka z mojho uhlu pohladu prazdna 🙂 podla mna je praveze skoda, ze sa im toto videnie neskor straca, lebo ho prelepia hodnotenia tohto " realneho" sveta nami dospelymi 😒 prave som docitala od Osha O detoch a sa mi tam pacila jedna vec velmi...ze by sme boli 1000x vsetci stastnejsi, keby sme sa opat dokazali aj v dospelom veku pozerat na svet ocami dietata a keby sme si spomenuli ako sme to cele ako deti vnimali 🙂 ta radost z malickosti, ta predstavivost, hravost....ked vidim nasho syna ako sa dokaze hrat na cokolvek tie jeho hry " akoze" az mi je to luto, lebo mne to uz moc teda nejde....chvilu sa snazim a potom ma napadne, ze som nieco zabudla vybavit a pod....
☹ ..ale zas ma niekedy uplne zabije vetou napr. maminka, ja nemam dusu ( nechce mi vysvetlit ako to mysli, ale dufam, ze to len inak pomenuvava 🙂 ) ..alebo maminka, ked ten vtacik zomrie, uz sa sem ako vtacik nevrati....

qweedy
2. mar 2009

erikasadek : k tym kostolom....ja som sice veriaca, ale bez vierovyznania a teda sa mi uz aj stalo, ze som sa v jednom kostole takmer dogrcala, ako mi tam doslo zle a naopak su kostoly, kde sa citim vyborne....podla mna to zalezi vela na knazovi, fararovi...aky typ energie do priestoru dava....stale vsak viac uprednostnujem hladanie v prirode 🙂 sa mi celkovo tie chramy nejak nepozdavaju, ze naco, ked mozme ist do lesa 🙂
k tomuto by som odporucila knihu : od Walsha : Hovory s bohem: Nove proroctva.....sa idem usulat ako to teraz citam, ze kolko je tam pravdy...sice velakrat smutnej, ale pravdy podla mna...sama sa cudujem, ze nejaka cirkev tu knihu nezakazala, alebo nieco na ten sposob, lebo sa tam do nich pekne pustil
😀