Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

johnie
13. júl 2009

a psy na to nereaguju? teda ci stekaju alebo tak?

frisbee
13. júl 2009

psi aj mačka sa niekedy pozerajú na jedno miesto,že vyskočia,akoby tam niečo videli a uprene to pozorujú

ewelyne
13. júl 2009

frisbee, podľa toho čo píšeš, usudzujem, že keďže zomrela takým spôsobom,... tak tu proste ostala "trčať" a potrebuje len pomoc na ceste preč odtiaľto a dostať sa na správne miesto... nech neblúdi po zemi a bol to jej domov, kde sa asi cítila dobre, preto je tam...
choď za kňazom, daj za ňu odslúžiť omše aj každý mesiac ,kým nezmizne ten pocit a ona neodíde... a dom dajte vysvätiť.... veľa šťastia.V každom prípade to nenechávaj len tak, že uvidíme pri ďalšej návšteve... nie je to nič príjemné, čo by som chcela zažiť a návšteva tiež asi nie.. 😉

shupolienka
13. júl 2009

boze baby ja som sem nahodou vbehla do tejto temy, a zacitala sa na tejto poslednej stranke. A to som dnes sama doma, s detmi ktore uz spia. No neviem ci mi nezacne hrat fantazia ked vsetko pozhasinam a pojdem do izby po tme sakra 😀. Naco som sem liezla to citat ja koza 😅

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

ahojte baby, mne sa posledne tyzdne stavalo toto:
ked som zaspala s pootvorenymi ocami na chrbate, a bola som v takom polospanku, ze som vnimala este izbu ale uz som zaroven aj spala, tak som videla tmavu siluetu muzskej postavy ako sa rozbieha od dvery ku mne a snazi sa triast postelou. normalne sa postel zatriasla. vzdy ta osoba isla za mnou, manzela a nasho syna si nevsima. opakovalo sa to asi 5 krat. neviem si to vysvetlit. taktiez sa stava, ze sa zobudim na to ako sa nam zatrasie postel ale manzel to nebol, kto by nou triasol.
nebojim sa tej osoby, len nechapem preco sa rozbieha ta silueta ku mne a nie k muzovi. esteze nasho maleho necha spat.

ewelyne
14. júl 2009

cestovatelkaandrea, asi chodi k tebe, lebo tovj muz by ho nevidel a ty mu mozno mozes pomoct 😉

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

ewelyne ale ako? lebo ked sa zobudim uplne tak ho uz nevidim iba ked som v tom polospanku

ewelyne
14. júl 2009

no skus, precistit, vysvätit, pomodlit sa, prip. dat odsluzit omsu, alebo poprosit anjelov a kompetentnych aby mu pomohli odist a aby nasiel pokoj... kazdy den, len tak v mysli. ak ie vysvetit, tak kadidlom, al.si zozen sv.vodu a sama pokvapkaj vsetky rohy v byte, taktiez safran si mozes urobit...len hlavne na tu dusu mysliet aby nasla pokoj a cestu...

simona55
14. júl 2009

ked som bola etse 10rocne dieta, rada som spavala u dedka a babky. cez den knim chodila jedna stara teta mala taky tmavy rucnik na hlave a ja som jej ho stale tahala do oci, ☹ 😀 bola som knej kruta ,ona ma preto nemala rada vravela mi ze som velky huncut, ze som mala byt chlapec 😀 😀 raz jedneho dna ked sme sli spat mi vravy babka chod zavret vonku branu ja bez slova som sla ale bola uz dost tma teraz neviem ci to bola jesen alebo leto neviem. no a ako som zatvarala branu som zbadala ako sa pohla hlava a rucnik na nej ale tvar som nevidela .tahlava normane bola zo svojou osobou ale telo som nevidela iba hlava tak rychlo odisla pribrane,a ja velky vreskot lebo som sa zlakla a babka ze co ti je ? ja ze som vydela hlavu a rucnik. ona sa strasne zacala smiatnamne ze az tak som sa zlakla? no a rano ked isla babka do obchodu tak jej vravely ze zomrela marisnena ona sa tak volala len ja som jej vravela marisa ! od vtedy verim na mrtvych ze sa ukzuju.ja som tomu velakrat cnechcela verit.

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

no tak toto mozem skusit, hadam mu to pomoze. len aby potom za mnou nezacali chodit cele hufy 😉

ewelyne
14. júl 2009

tym safranom sa to precistuje podobne prejdes trikrat v smere hod. ruciciek a pokropis danu vec, miestnost, okolo postele... predtym mozes prejst po dome byt s vonnym olejom prip. tycinkou . skus, mozno mu to pomoze, kde byvate? mozno tam predtym byval alebo nieco podobne...

mywiel
14. júl 2009

Alebo aj Salviou sa ocistuju miesnosti, zapalis, sfuknes a dymom ocistis kazdy kut v miestnosti.

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

este som sa chcela opytat, ci je mozne aby duchovia chodili aj do inych miest, kde predtym nezili ako zivi ludia. napriklad sa presunuli do niekoho domu a tam boli a snazili sa komunikovat s niekym.

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

ewelyne byvame vo poschodovom byte. na prizemi kuchyna s obyvackou a hore spalna. ale kedysi bol tento dom sucastou domu a novy majitel ten stary dom prerobil na tri byty. skusim sa za neho najprv modlit. moj manzel na duchov neveri, tak neviem ako by na mna pozeral keby som behala so safranom po byte. ale vsak to mozem urobit ked bude so synom sama doma

twinflame
14. júl 2009

cestovatelkaandrea, duchovia si pre komunikáciu vyberajú ľudí u ktorých vycítia, že ich môžu vnímať. Väčšinou potrebujú pomoc, previesť na "druhú stranu". Uviazli v našej domenzii a potrebujú pomoc. Nechcú nám ublížíť, môžu sa objaviť aj na miestach, kde človek nežil.

twinflame
14. júl 2009

Návody ako odviesť duchov na druhú stranu je možné nájsť aj na http://www.wahlgrenis.cz/

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

twinflame dakujem. podobnu skusenost aku som opisala vyssie som mala aj doma na Slovensku ked som zila u rodicov a tam predtym nikto urcite nezil. vtedy som si myslela, ze mi sibe a nechcela som si to pripustit. no posledne roky viem ze je to normalne po rozhovore s knazom. najprv som si myslela, ze su to nejake nocne mory, za to, ze som nieco urobila alebo nieco take a velmi som sa bala tychto postav. teraz to vnimam inak len som nevedela co s tym robit.

simona55
14. júl 2009

zomrel manzelov otec.1997a svokra aby nemusela byt sama cez noc tak si bravala nasu malu knej ona mala vtedy si myslim z 6rokov a bola velka noc a ze vraj svokor bol doma a mala ze so sna kricala ze do oc inie to stipe. a svokra nic nezbadala len to ze mala place.odvtedy si spomenie kazdu oblievacku na deda ze dnes ma pride poliat pripravim si poldeci prenho 😀 😀 😀 😀 auz teraz ma 17rokov.

ewelyne
14. júl 2009

twinflame, kde su tie navody? nasla som tam len pribehy.

twinflame
14. júl 2009

Skusim este najst navod na webe Wahl, zatial posielam iny link: http://www.duchovnipomoc.estranky.cz/clanky/dus...

simona55
14. júl 2009

my si dom svetime vzdy 6.1 to idu deti do kostola pre svetenu vodu a potom uz nesvetime iba vzdy vtento den.

popelka.miri
14. júl 2009

Ahoj holky 🙂
tak jsem včera večer sedla k pc a četla jsem tu vaše příběhy a hlavně frisbee 😨 a musím říct, že jsem nemohla ani usnout, jak jsem se bála...ještěže bydlím v paneláku, ne ve starým domě 😀 ...tohle se mi stát, tak se asi zblázním hrůzou...já bych z toho baráku utekla a už se tam asi nevrátila...a už vůbec tam neusnula 😲
Musela jsem mít rozsvícenou lampu a zaplou televizi, než jsem fakt usnula 😀
Ale je fakt, že taky kolikrát moje zvířata, třeba zatuhli a čuměli do jednoho místa...měla jsem pocit, že něco vidí...Jinak moje malá pořád kouká někam do blba...tak snad něco tak nevidí 😕
Já na tyhle věci věřím, ale zážit bych je nechtěla 😝

ewelyne
14. júl 2009

twinflame a ty sa niečomu z toho venuješ? Máš aj konkrétne afirmácie pri týchto rituáloch? Ď.

twinflame
14. júl 2009

ewelyne, odvádzaniu duchov sa nevenujem, mám ale veľmi silnú intuíciu a vnímam energie okolo seba. Skúšala som prácu s kyvadlom, skúšala som dávať otázky a získať odpovede. Ale žiadna rituálna tabuľka, tadeto cesta pre mňa nevedie. S týmti bytosťami sa nie je hodné zahrávať. Sú to energie a môžu byť aj veľmi negatívne. Občas mám pocit, že sa ma snaží niekto kontaktovať, počujem ťukanie na okno, občas cítim akoby mi niekto prechádzal pierkom po vlasoch. Občas mám silný pocit, že ma niekto chytil za ruku, alebo pociťujem niečo ako brnenie, prúd energie okolo rúk alebo okolo hlavy. Vnímam tieto energie okolo seba intuitívne, nikdy som ale ducha naživo nevidela. Dostávam odkazy v snoch, mám silné predtuchy, cítim ak niekto na mňa myslí. Vnímam signály okolo seba. Svet okolo nás je plný odkazov. Hovoria k nám čísla, pesničky ... Často vídam číslo 11, prípadne 11:11. čo je číslo, ktoré potvrdzuje, že je človek na správnej duchovnej ceste. Môj nick tiež nie je náhodný, Twinflame je označenie pre duchovné dvojča, druhú polovičku našej duše. Od stretnutia s týmto človekom, mojou druhou polovičkou, vnímam všetko intenzívne. Niekedy sa stačí náhodne započúvať do rozhovoru dvoch ľudí napr. na zastávke a zistíš, že hovoria veci, v ktorých nájdeš odkaz alebo odpoveď na problém, ktorý Ťa dlho trápi. Je to všetko o synchronicite ... dalo by sa o tom písať veľmi veľmi veľa ...

ewelyne
14. júl 2009

twinflame 😉 pekný dník. ďakujem

cestovatelkaandrea
14. júl 2009

twinflame ale po tom co som si precitala ten clanok na linku, ktory si prilozila, tak neviem ci ja som ta spravna osoba ktora ma niekoho odvadzat. 😅
vobec sa tak necitim

frisbee
14. júl 2009

popelka....a teďka si vezmi,že jsem tady sama,dcera i manžel jsou v cizině....já se bojím v noci i na záchod...já bych nemohla mít psy venku na dvoře,abych tady měla čisto....nemůžu tady vegetit sama ☹

johnie
14. júl 2009

frisbee to co sa uvas deje mi brutalne pripomina ten serial stratene duse. a asi mas jednu doma, no nech cim skor najde pokoj a opusti vas domcek

frisbee
14. júl 2009

johnie...musím zaklopať,teraz je kľud,odkedy mám tie kríže od psychotronika...najhoršie to bývalo v januári v tom termíne vraždy no a potom tie návštevy,ale u nás spí niekto tak trikrát do roka a niekto nie je ani tak citlivý,aby to vnímal...ale pravdu mala jedna z vás,čo tu písala,že najviac to človek vníma v tom stave,keď ešte nie je úplne prebudený,ale už nespí.videla som dokument,kde popisovali činnosť mozgu a ako mozog spracováva obraz z oka...určite je pravda,že o mozgu toho ešte kopu nevieme,a že pracuje ináč,keď spíme,pri prebúdzaní, a že vlastne je schopný vnímať niečo,čo si pri plnom vedomí ani nepripustíme.Ja si stále myslím,že sú to fyzikálne zákony...o zachovaní energie...že my odídeme,ale energia po nás zostane...asi tak 😉