Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
10. jan 2009

ze? aj ja ked som svojho....tak prve, ze ho musim mat....bolo to velmi silne...najviac som sa nemohla odtrhnut od jeho oci.

denisocka
10. jan 2009

Tak ja by chcela vediet za co som dostala svojho-xixi
a melori,nemam ti co odpustit,ja podvedome neznasam nemcinu,a ako za trest som ju mala povinne 8rokov a aj tak prd viem

melory
autor
10. jan 2009

takze to mam chapat, ze mas "nervy" len ked teba tak niekdo oslovi? alebo celkovo na zidov?

melory
autor
10. jan 2009

ak by to bolo len nazov, to by som sa necudovala, ved je to len ine slovo na lakoma a podobne....to by sa dotklo aj mna....kebyze nechcem, aby sme pred vyplatou jedli suchare.
ale ak je to pre nieco ine.....to bude zaujimave zistenie.

denisocka
11. jan 2009

nie, len ak mi to povie mqnžel že : ty si žid! a smeje sa mi do xichtu - no a hovori to ked chcem na niečom ušetriť,tak asi to nebude nejake "karmické" 😅

melory
autor
11. jan 2009

tak to karmicke nebude...mozno len v tom, ze mozno v min.zivote sa to stalo tiez....alebo naopak. 😵

mywiel
11. jan 2009

Denisocka tak ja vobec neznasam filmy so zidmy a ssakmi, ja som urcite nejaku tu vojnu prezila a asi aj Zidovka bola neviem, lebo mi je az zle od zaludka ked to vidim a casto sa mi sniva, ze sa musim pred vojakmi schovat, zamknut a zachranujem deti a tak... 😕 😖

estella
11. jan 2009

ahojte aj ja sa pridam...mam aj nejake vlastne skusenosti s duchovnom ale nechcem o tom...

moj maly ma 4mesiace...velmi sa mi nedarilo otehotniet a podarilo sa mi to az ked zomrela moja stara mama ktoru som strasne zboznovala...zomrela 7.12 a ja som otehotnela asi nejakeho 18.12..ked mal maly asi dva mesiace boli sme u maminy kde byvala aj moja stara mama...v noci som ho kojila asi tak o druhej a maly sa zrazu odtiahol a zacal sa pozerat na jedno miesto na stene a zrazu sa tam zacal s niekym rozpravat...hned som zavolala aj mamu aj sestru ze nech sa pozru co robi a moja sestra ktora je uplne proti takymto veciam musela priznat ze maly tam fakt niekoho vidi..pretoze on tak rozpraval a usmieval sa len vtedy ked sa mu niekto prihovaral a preto sme usudili ze tam musel fakt niekoho vidiet a tak ja osobne si myslim ze sa bola na neho pozriet moja stara mama...

inak porodila som da sa povedat presne na devat mesiacov ako ona zomrela..7.12 zomrela a ja som porodila 8.12...

veronika13
11. jan 2009

matika nepustí, keď si otehotnela 18.12, tak si nemohla porodiť 8.12. nie? 😕 nemalo tam byť 8.9.???

liliandax
11. jan 2009

veronika ma predbehla 😅 ani mne to nejak nevychadza 😕

zuzana76
11. jan 2009

estellin syncek sa narodil 8.9. estella sa pomylila, nemalo to byt decembra, ale septembra 🙂

erikasadek
11. jan 2009

melory, presne, to iste, nemohla som od neho odrhnut oci, a tiez ten je moj, aj keby co bolo...
proste som od zaciatku vedela, ze sme si sudeni, a to som este nevedela, o nasom byvalom zivote....

estella
11. jan 2009

vdaka zuzi za vysvetlenie....jasne ze som sa pomylila....sice som mala pocit ze som tehotna uz vecnost ale tak dlho som tehotna teda nebola 😉

mywiel
11. jan 2009

Moja mala sa tiez vecer pred spanim diva na plafon na jedno miesto a rehoce sa nahlas a rozprava... 😀 😉 😵

estella
11. jan 2009

myvel moj maly to vtedz urobil prvy a posledny krat potom to uz viac nespravil...ani doma a ani u maminy...jasne e aj teraz pozera okolo seba ale to co urobil vtedy sa uz nezopakovalo.... 😉

a ked tu uz pisem o starej mame tak este ked zila som sa s nou rozpravala na temu ci je nieco po smrti ci je ten posmrtny zivot o ktorom sa tolko rozprava a ona na to ze nevie...inak ja som kazdeho z rodiny kto zomrel nejakzm sposobom pocula a tak ona vedela velmi dobre ze sa toho bojim a to este ked som bola u vestkyne tak ta mi nejako vyratala z datumu narodenia ze mam schopnost vidiet alebo pocut mrtvych co ja som uz davno vedela...a tak ona ked zomrela mi prisla dat odpoved na moju otazku ale bolo to v sne co som rada lebo keby som ju videla pred sebou aj ked som ju strasne mala rada asi by som to nezvladal...a tak mi prisla povedat ze ten posmrtny zivot fakt je a ze mi to prisla povedat kedze som to chcela vediet.. 😕 a ze sa nemam trapit nad jej smrtou lebo ona sa este na tento svet vrati.... 😨

estella
11. jan 2009

..a este som sa u vestkyni dozvedela ze na koreni nosa teda medzi ocami mame tretie oko a kebz som si ho kazdy den prsemi masirovala tak by som si ho vytrenovala a mohla by som aj vestit vraj to vo mne je ale zalezi na mne ci to v sebe rozviniem alebo potlacim...a tak ja som sa rozhodla nerobit nic a potlacit to v sebe...nechcem aby ma zacali navstevovat ti ktori uz zomreli....

inak vsetko co mi ta vestkyna vyvestila sa mi splnilo aj ked som uz na vela veci ktore mi povedala zabudla vzdy si na to spomeniem ked sa mi to stane....

estella
11. jan 2009

ja uz vazne neviem pisat...prstami nie prsemi... 😀

melory
autor
11. jan 2009

estella tretie oko mozes predsa vyuzit na ine veci, ako stretnutia s mrtvymi.

estella
11. jan 2009

melory to je pravda ale ked si pomyslim na tych mrtvych tak hned ma prejde chut si trenovat tretie oko...lebo ak mam taku schopnost vidiet ich tak by som si ju vytrenovala este viac keby tam islo len o to vestenie tak na to by som sa aj dala...to by ma bavilo vediet ludom predpovedat co ich caka... 😅

melory
autor
11. jan 2009

estella kazdopadne ak mas schopnosti sa im neubranis...a ak po nicom nebudes siahat, tak ich vyuzijes len na jasnovidectvo....zvysenu intuiciu a umenie vydiet veci dopredu...vidiet do ludi....citat im myslienky.....nezabudaj....karty su certove obrazky.

jarka007
11. jan 2009

Moja dcera ma kamaratku, neviditelnu, Scholly. To meno neviem odkial ma. A stale o nej hovorila, ze ona zomrela. A ked som sa pytala, ze ako? Ze autonehoda. A furt sa s nou rozpravala. A ked nieco zle urobila, vyhovarala sa na nu. Teraz nas uz dlhsie nenavstivila 🙂 . Ale ked dcera hovorila o tom, ze zomrela, tak mi celkom presiel mraz po chrbte. A este je starsia, uz vraj chodi do skoly. Ked sme raz cestovali na SR, tak zrazu zacala kricat, mama, mama, v takom dome byvala Scholly. Brrr.

erikasadek
11. jan 2009

jarka, tak to je sila, a ako dlho to uz trva, to jej kamaratsvo?
neboj, mrtvy neublizuju, to nie...

jarka007
11. jan 2009

Hmm, min. rok. Najprv sme tomu az tak nevenovali pozornost, sak deti povymyslaju vselico. Ale teraz uz ju dlho nespomenula, asi sa na nu zajtra spytam.

jarka007
11. jan 2009

Inak ma zaujali tvoje mimotelove vylety. Ja snivam casto v 3.osobe, a castokrat som bola aj muz, starsi clovek, dieta atd. Sny su take realne, ze niekedy ked sa zobudim neviem, kto a kde som 🙂 . A kazdeho, koho sa na to spytam, na mna kuka ako na divnu, ze v 3.osobe ? Ale uz som ich davno nemala. Naposledy asi pred porodom.

erikasadek
12. jan 2009

pred porodom, to sa da vysvetlit, pocas tehotenstva a pred porodom, je tvoje telo aj aura uplne ina...

zaujala som ta? teraz si povies ze som divna ze?
ale vazne, no naozaj sa to dialo, ale cele roky; ja som sa tazko zobudzala, a nozaj tazko...

deti si povymyslaju vselico, to je pravda, ale su veci, ktore si nevymyslia, ani nemozu...
tazko sa to v tejto dobe rozlisuje, ja to chapem...

jark aeste stastie ze si necitala, strany ovel adalej do zadu... 😉

jarka007
12. jan 2009

To v 3. osobe sa mi snivalo aj predtym, ale napriklad vtedy som si vysnivala, ze budem mat 3.dieta syna, a aj sa tak stalo. A nemyslim, ze si divna. Ked som to spomenula dnes muzovi, tak on mi spomenul, ze kes bol maly, tak sa zahladel na predmet a ten sa zrazu vzdiali, akoby bol na 100metrov. Prvykrat sa zlakol, vraj sa to potom bal robit.
A citala som aj viac dozadu, a potom som musela spat na muzovej strane postele 😀 .

erikasadek
12. jan 2009

, no to ti , verim, ze si sa potom aj bala... 😀

no mala si , premoninicie....
teda videla si svoju buducnost... ze... ked si clovek nato zvykne, tak to je v pohode, horsie je , ked on sam to neprijme, a ani jeho okolie...to je tazke....
ja som si zvykla vidiet take potvory, ze hociaky film horor ma nedostane, az na japonske... tie potvory su vzdy dobre urobene...

ja som za detsva hybala predmetmi, ale to ma znicilo, fyzicky.... a dost ma to tiez nastrasilo po prvy krat...

idem spat, ... prepac.. 😉

jankando
12. jan 2009

Ahojte ducharky.
vela kukam na vasu temu, ale strach ma nepustil otvorit ju ,az teraz..precitala som len zo 2 strany posledne..a bojim sa ist vlastne dalej..som sama v psalni so synacikom a dost vonku fuka...takze i tak cudna atmosfera a bat sa nechcem....
No..neviem ci ste poculi, ale ja ano, ze ak ako dieta idete prvykrat v zivote prve na pohreb, tak vraj potom po cely zivot sa bojite..no so mnou je to tak...fuuuj.ja som bola v Prahe na pohrebe, ked tatovi zomrela teta...doteraz si pamatam ako som sa tam navyvadzala,lebo som sa bala mrtvoly...a pritom som nikoho nevidela..
tak sa to so mnou tiahne cely zivot....asi vacsi strachoput ako som ja na svete nezije...ja sa bojim vsetkeho..no a hlavne duchov..coz asi naznacuje, ze existuju, i ked si to nechcem pripustit...mne keby sa niekto zjavil, tak by som to na milion percent nerozchodila normalna..
tato mi zomrel ked som mala 11 r...vtedy som sa bala byt sama..pamatam sa , ze kopec ludi bolo u nas..a ja som mala ist spat,ale bala som sa ist do detskej , kde spali surodenci a sesternice, bratranci,pretoze bola tma aich tela ..no rislo mi to morbidne......tak som spala tam, kde bolo najviac ludi...vsetci vedeli ako sa bojim strasne...no a v den ked sme mali ist do domu smutku som zaspala cez den, a mamina ma v tej zaneprazdnenosti zabudla zobudit a oni uz vlastne zamkylai byt, ked v tom mne sa zazdalo,ze ma tato zobudil, ze vstavaj, je cas ist...a oni sa akurat v tj chvili vratili spat, lebo sa zabudli navonavkovat.....to by som asi nezvladla ostat sama doma..potom mi jedna teta prehovorila do srdca, ze nech sa nebojim, ze predsa tato ma mal rad a nechcel by ma strasit...ani mi ublizit..tak ma to nejak preslo....no a potom ppo par umrtiach blizko nas byvajucich ludi sa to so mnou zacalo tahat....az doteraz......
ked tato zomrel, tak sme obyvacku asi takych par mesiacov obchadzali...on sa tam travil najviac casu..i ked neozmrel doma..ale nejak to bolo cudne tam bez neho..no ale vsetko sa zmenilo..to chcelo len cas......zaujimave vsak je, ze doteraz ked som v nasombyte dom ana sr sama , tak spat nepojdem do izby, ale len v obyvacke..to je izba kde sa citim najbezpecnejsie...
byvam v Uk a cele tehu som bola doma..davnejsie nas vykradli, tak si viete predstavit moj strach..mamina bola dennodenne so mnou cez skype....
som uz dospela, a nehanbim sa za svoj strach....je to proste tak....
no odkedy sme sa prestahovali do noveho bytu, kde to je ovela bezpecnejsie, tak uz stach nejakpominul a vlastne vobec neviem ci to ne je aj tym,ze som maminou..a vlastne ja som tu ta, ktora ma dat opru niekomu a nie oni mne...
tak som sa rozpisala... 😠 🙂

jankando
12. jan 2009

ten moj roman je asi trochu i oninom..sorry ak ano...
este som zabudla dodat, ze s tatom sa mi sniva dost vela, a tie sny zboznujem,i ked su sem tam hrozne...ale milujem ich..ja sa neviem zmierit s jeho smrtou doteraz...tak aspon takto som s nim...

No a co sa tyka deticiek a duchov......
i moj synacek ma jedno miesto v obyvacke a spalni, kde sa zapozera do plafonu a smeje sa, rozprava.......ma 4 mesiace, slova este nevyslovuje, ale minule hodil , fakt si nevymyslam ze die -do....a ja som sa pytala hned priatela, ci pocul co povedal, pocul a zopakoval..tak som mu vysvetlila, ze co dedo po slov. znamena...tak som usudila, ze sa mozno s nim dedko chodi hrat...sak je prvy vnucik..
no ale zase druhi mi hovorili,z e ked toto dite robi, ze sa rozprva s niekym a kuka do plafonu, ze sa hovori,ze to s anjelickami sa rozprava...tak ja neviem.. 😠

mywiel
12. jan 2009

jankando ja sa casto rozpravam s otcom... 😉 teraz uz menej, ale ked mi bolo velmi smutno casto chodil do mojich snov.
Raz som plakala manzelovi, ze co mi strasne chyba je ze oco ma uz nikdy nemoze vziat do narucia a objat a par mesiacov potom uz som na to aj zabudla sa mi s nim prisnilo a samozrejme som sa rozplakala od stastie, ze ho vidim a on plakal so mno a hovori mi mne je tak luto, ze nemam ruky... a ja mu hovorim to nevadi, lubim ta, vtedy som pochopila ze to musel pocut ked som to hovorila manzelovi a po francuzky. 😀 No otec niekedy na vysokej studoval franinu, ale uz viem aj to ze mrtvy nemaju jazykovu barieru. 😉
Takychto pribehov s ockom som mala este niekolko a viem, ze ma stale strazi, v kazdom pripade mi to pomohlo, vlastne on mi pomohol akceptovat, ze odisiel, povedal mi ze uz mam prestat plakat a trapit sa, ze on je pri mne teraz blizsie ako predtym. 🙂