Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

mimma
30. mar 2007

andrea.m, ako sa s niečím takým dá žiť? Nezasahuje ti to do normálneho života? A nepátrala si, čo by to mohlo byť za ducha?

sophii
30. mar 2007

teda holky......to je sila.
Ja tomu ale verim na 100%, vzdycky jsem na tokovy veci verila, obcas me vydesi nas pes nebo kocour, kdyz uprostred noci zacne stekat/mnoukat a kouka do rohu, kde nic neni....respektive ja tam nic nevidim.
To se pak vzdycky klepu strach a schovam pod perinu a rikam si "nic tam neni nic tam neni..." mozna jste to taky nektera zazila...

hata
30. mar 2007

andrea-to tě obdivuji,asi by mi to nedalo a pokusila se zjistit,co to je-nebo kdo,abych měla pokoj-začnu tu i jiné téma nadpřirozena a to UFO-možná,pokud jsi paralizovaná,tak by to ještě mohl být kontakt s nimi.Mě se to stalo dvakrát a pokaždé jsem se nemohla pohnout ani mluvit,ale spíš to ukazuje na ducha-pokud cítíš chlad,možná je mu dobře v tvé blízkosti a nebo ti má něco říct,já bych se pokusila buď sama,nebo pod vedením zjistit,co chce,sama to můžeš zjistit pomocí papíru a tužky-třeba se ti povede automatická kresba a nebo klasickou tabulku a skleničku.
Co bych ti rozhodně doporučila,pořád měj v místnostech bílou svíčku zapálenou a na talířku vysypanou sůl,byt se dá i krásně vyčistit přes symbol božího světla-to bych ti napsala do ip,pokud chceš

andrea.m
31. mar 2007

stavalo sa mi to v rodičovskom dome,bývali sme v novej prístavbe a teraz byvam v byte kde predtým bývala mamkina neboha sestra s manželom tiež nebohým.teta zomrela v nemocnici a strýka zrazilo auto na prechode pre chodcov,čiže obaja mimo domu.tie príhody čo som opisovala tu som zažila teraz v tomto byte.v noci zapaľujem soľnu lampu,lebo v úplnej tme spať nedokážem.včera ked som tu písala tak som mala divný pocit a zimomriavky po tele a teraz nič pohoda.
a či sa stým dá žiť?no strach mám stále ale nikdy ma nenapadslo bojovať proti tomu.ked sa mi to stane tak sa pomodlím za duše všetkých zomrelých a potom sa snažím zaspať.často zobudím manžela nech ma silno objíme a je dobre.on moje duchárčenie nekomentuje takže ani neviem či tomu verí či nie.

hata no hod IP,len dúfam že to nebude strašidelnejšie ako mají duchovia 😀

certica
31. mar 2007

ja si tu prakticky citam od zaciatku vsetky prispevky, takisto tomu verim, aj ked osobnu skusenost nemam

m.cabanova
3. apr 2007

myslim ze nie 😢

melory
autor
3. apr 2007

co nie?

hata
3. apr 2007

co ne? 😀

consti
3. apr 2007

Holky jak se dělá ta automatická kresba?Docela mě to zajímá.Vy to některá ovládáte sama, nebo je třeba někoho, kdo vás vede atd.?? 😉

elliana
3. apr 2007

fuha,andrea, neviem, ako by som s tym dokazala zit. Mne naskakuju zimomriavky uz len pri citani 😨

hata
4. apr 2007

consti-automatická funguje tak,že se naprosto uvolníša necháš pracovat svoje podvědomí,asi to hned každému nepůjde,vezmeš papír a tužku a počkáš,jestli tě prostě napadne něco psát nebo malovat ohledně nějakého formulovaného problému,měla bys zapálit bílou svíčku po celou dobu kresby.Mě to rok nešlo a pak najednou jsem se rozkreslila 🙂 chce to trpělivost.

consti
4. apr 2007

hata díky.Az na to bude čas, tak to určitě zkusím...ale kolikrát si tak bezmyšlenkovitě něco čmárám, tak snad to půjde 😀 .

nilita
4. apr 2007

Ahoj holky to je zajímavé!!!!Stejně kdyby takovéhle věci na světě nebyli,tak by to stálo za prd.... ¨
A co takhle vyvolávání ducha???Zkoušeli jste nějaká?????Jaký máte s tim zkušenosti???

kebertova
4. apr 2007

Ahoj holky.Tak dneska jsem měla asi největší šok,manžel hraje dost často fotbal a máme doma kopačák kterým chodí trénovat a když jsem se chystala na procházku,tak ten kopačák byl zaražený pod skříňkou a najednou se rozjel až do kuchyně a to jsou dva vysoké prahy směrem ke kuchyni a ty přeskočil jako by nic a zacal narážet do kuchyňských židlí,ve vteřině jsem zavřela kuchyň a šla jsem k malému a když jsem se na ně podívala,tak malej koukal za moje záda a když jsem si ho vzala do náručí tak mě tak odstrkoval až mi málem vypadl.Asi po 5 minutách bylo po všem,kopačák jsem zavřela do skříně a zamkla na klíč.Jsem z toho vyděšená.Lenča ☹ 😲 🙄 😕

nilita
4. apr 2007

Ahoj Lenčo,to je jak s filmu..... 🙂 Nebyla to třeba tvá představa????? 😝 Jo ale určo je to možný...já bych se asi po.... strachy...

hata
4. apr 2007

to je teda děsný 😲
Nilito-vyvolávat duchy-to bych nedělala,pokud nemáš vedení odborníka a nepotřebuješ to nutně-i můj nevěřící manža mi jednou povídal,že za mlada byli s partou na chatě a tam vyvolali ducha kohosi a přáli si zvednout jednu 100kg spoluúčastnici na židli a povedlo se to a to jí drželi 4 kluci na malíčkách ruky u nohy židle a bez problému ji zvedli nad hlavu-tak je to vylekalo,že všichni utekli do lesa a na chatu se nevrátili 😀

zimnivanek
4. apr 2007

holky,tady se člověk úplně bojí 😨 ale já na tyto věci moc věřím,na posmrtný život atd a mám z toho opravdu respekt.
Hata,taky jsem zažila hlubinnou regresi,došla jsem ale pouze do doby kdy jsem se já narodila,bylo to strašně zajímavý,vidět sama sebe jak se dostávám na tento svět,vše jsem viděla úplně živě a když jsem pak volala mamce,tak vše potvrdila-jak vypadala chodba v porodnici,kde byla lavice,věšák,kdo ji odvážel na por.sál....fakt zajímavá zkušenost
Jinak duchy nevidím-naštěstí pač to bych se asi pokakala strachy 😀 mívám pouze sny a v těch mi zemřelí něco sdělují,asi ví,že mám panickou hrůzu z toho kdyby se mi zjevili?
Jem mívám takový divný pocit,že jsou všude kolem mě,hlavně v noci když už jsem sama vzhůru a jdu třeba do kuchyně,tak mi hned něco v duchu řekne,že za stolem někdo sedí na židli a já se tam strašně bojím podívat,ale podívám se-musím...a naštěstí nic...

nilita
4. apr 2007

Ahoj holky, zimnivanek já mívám to samý hlavně když jdu v noci dělat malej jídlo.....všzde musim mít rozvíceno...
3

hata
4. apr 2007

holky pro uklidnění-zapálená bílá svíčka dost těchto věcí ruší-nepodpalte byt,ale snažte se ji zapalovat co nejčastěji,další rada sůl v misce-taky dušíky odrazuje,pokud je to nesnesitelný,tak i mě byla doporučená pravidelná očista bytu od těchto bytostí-je to velmi jednoduchý úkon,který máte za pár minut hotový a je pokoj a budete klidnější 😉

zimnivanek
4. apr 2007

tak jsem jen nakoukla a už se zase bojím 😀 😀 😀
Nili,je to nepříjemný pocit,žejo? 😖
Hata,já svíčky pálím pořád 😉 a jak zabírá ta sůl v misce,to jsem ještě nikdy neslyšela 😲
Tak já jdu chrupkat,bojím,bojím 😵 😀 papa

magika
5. apr 2007

Ahojda,mám jeden příběh mé známé....Když jsem začala chodit do 1.třídy,tak tam v první lavici seděla bledá dívenka s kloboučkem na hlavě.Byla tam jen první den,pak už nepřišla.Paní učitelka nám tehdy řekla,že zemřela..měla nádor na mozku.Jmenovala se Janička.Její tatínek je v našem městě známý lékař.Několik let po její smrti se jim narodila další holčička-Anička..když jí bylo asi 3 roky začala se shánět po medvídkovi s utrženým ouškem....ALE TEN MÉDA PATŘIL MRTVÉ JANIČČE!A tenkrát s ní byl pohřben...Rodiče jsou dodnes přesvědčení,že sem jim Janička "vrátila"v podobě Aničky...

svetluskah
5. apr 2007

andreo - jak rikala hata, je dobre roznout svicky. Muzou to byt totiz duchove, kteri stale bloudi na zemi a nemuzou najit cestcu "ke svetlu". Svicka nebo mse v kostele jim pomuze. Ty jsi vnimavejsi, oni to vi, tak se snazi na sebe upozornit, at jim pomuzes. Neni to nic zleho, neni se ceho bat, oni te otravujou zrejme opravdu jenom proto, aby dosahli sveho klidu🙂

svetluskah
5. apr 2007

tyjo magik to je teda sila, ale i to je mozne... to maji rodice radost, ne?

jana21
5. apr 2007

No, mne sa sívalo, že ma niekto rezal s drôtôm na ruke. Zobudila som sa a ruka ma bolela presne na tom istom mieste a tak isto ako v tom sne.

svetluskah
5. apr 2007

no tak jani treba jsi svuj minuly zivot skoncila s podrezanzma zilama, vzpominky na konec se ve snu nekdy promitnou.
Ja jsem si takhle pred mesicem rozdrtila jeden zub ve spanku. Nez jsem si uvedomila, ze v noci neustale dokola prozivam svuj minuly konec, ktery byl podle vseho velmi bolestivy, tak jsem znicila jeden zub. Protoze pri bolesti clovek tiskne zuby a to teda byla pri te smrti ukrutna bolest. Ale az jsem si uvedomila, ze to muze byt z toho, a prala jsem si, at uz se to neopakuje atd., tak uz se to spravilo. Bylo to ale silene, jeden tyden v kuse jsem se v noci budila bolesti zubu a kdyz jsem usinala, tak jsem si davala mezi zuby prst nebo kousek kapesniku, at se tak silne nezatnou. Bala jsem se usnout. Ale uz je to oukej🙂 Sice zubni sklovina v jednom zube odesla a mam tam krasnou velkou plombu, ale snad uz bude klid se zubama.

jana21
5. apr 2007

Inak, ešte sa mi snívalo, že moja neterka držala v ruke kobru a tá ju poštípala, na čo som sa zobudila a bolela ma ruka z toho poštípania. A ešte sa mi stalo, že keď som zapávala-bola som v takom polospánku-som cítila, akoby niekto chytal, alebo skôr hladil celé moje telo, ale nedokázala som sa plne prebudiť. A ešte som raz počas spánku cítila, že mám celé telo v kŕči, akoby mnou niečo prechádzalo alebo čo. Vtedy som sa zobudila až ráno s hrozným pocitom.

hata
5. apr 2007

jana-mohl to být i ojedinělý epilept.záchvat a nebo UFO návštěva-s nimi jsou spojené takové nepříjemné noční příhody

magika
7. apr 2007

svetluskah...rodiče měli radost,dnes už je to dospělá 20letá slečna.Mé sousedce zemřel před 3lety syn v 6 letech a za 10 měsíců se jim narodil Matyáš a je vzhledově taky strašně podobnej Matouškovi,co jim zemřel.Dali mu i podobné jméno.Můj 5letý syn mě taky jednou dostal,když jsme byli na Karlštejně,tak prohlásil,že tam už byl,ale že všude jezdili koníčci a že nebyla ještě auta.Tak třeba to byla vzpomínka na nějaký minulý život.
Jinak s tím paralyzováním mám taky zkušenost.Ale vždy to na mě přišlo ve snu,až jsem se z toho vzbudila a trvalo mi,než jsem se z toho vzpamatovala.Naštěstí se mi to už dloho nestalo 😝

nilita
8. apr 2007

Hlky víte co se zdává mě mám to už několik měsíců,že normálně lítám ve snu nad lesama,nemám křídla ,ale normální ruce a lítám třeba před něčím zlím jsou to někdy ve snu i příběhy s dějem a pořád lítám!!!!Nedokážu si to vysvětlit....fakt se to opakuje ne stejný sen,ale pořád lítám atd...je to různé....
Mno a dnes ráno,jsem málem spadla z višně...koupila jsem malej od chicca takovou hrací bedínku a uspávání ,můžete tam namluvit pohádku nebo tak něco a ráno,když to chci pustit malej místo namluvené pohádky nesrozumitelné zvuky přerušované,že by se duchové nahrály?????Opravdu jsem měla až mráz po zádech......přítel říkal,že došly baterky,,,ale to by to přeci vůbec ty zvuky nepřehrávalo.....jsem z toho jelen 😕 😅

hata
8. apr 2007

Tak mě se začalo večer sepínat samo světlo-máme ho na samospínač na pohyb,děje se to už několikátý den,nejprve jsem vždycky vstala a šla se podívat proč se rožíná,koukala jsem,jestli před čočkou nic nelíta,ale na nic jsem nepřišla a jen se otočila a odcházela blik...včera mě to večer pěkně vylekalo 😨 tak jsem laborovala,jestli by to snímalo ducha,ale to asi nezjistím 😉