Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

lyzenka
21. dec 2007

...to ze nemas v tom sne strach je predsa len dobre, nie? a ze sa stretavas so svojimi znamimi je tiez dobre...
....a len si teda myslim, ze ti ti duchovia - znami pomahaju nahor.
To si len ja myslim, ale predsa kazdy ten svoj sen nejako vnima a kazdy si vie ten svoj sen zcasti "vyvestit" co to asi znamena.
Co si myslis ty sama o tom sne?

lalitagopi
21. dec 2007

Lyzenka, a čo sa tka toho kolobehu....no on sa už točí miliony životov, a pokilal sa budeme zaplietať, robiť hriešne činnosti, ktoré nás prinútia trpieť, alebo robiť zbožné, za ktoré dostaneme nejaké dobre výsledky...atd, tak sa tu budeme ešte stále musieť znova a znova narodiť.
Ale dá sa dostať sa von, je na to proces.

lyzenka
21. dec 2007

a co predpovede o konci sveta? myslis, ze zem bude mat stale dostatocne mnozstvo energie na zivot?

lalitagopi
21. dec 2007

no ja osbne by som sa na moju mysel nikdy nespoliehala, velmi často zradí 😅

lyzenka
21. dec 2007

😀 ved raz uvidime a pochopime... 😀

expertka8
21. dec 2007

...lyzenka...vysvetlenie "zivyx snov" hladam aj ja..najma..takyx..kde sa clovek stretava "so smrtou" a okolnostami suvisiacimi 😔
...zaujimave..ze sa zobudim presne o 03.00...viac dni po sebe.../prvy tah rukou siahne na hodinky...zvedavost 😅 /
...alebo so slzami v ociax...predsa len...nie s kazdym blizkym sa clovek stihne v tomto zivote "rozlucit"..a prave prostrednictvom sna opat zazijem milovane stretnutie 🙂 ...a bez patricnej davky pozitivnyx emocii to samozrejme nejde..najma..ak mi na tyx ludox nesmierne zalezalo 😔

...je pravda...ze sny sa maju vnimat v prvom rade pocitovo 😉

..lalitagopi...pises zaujimavo...a aj napriek tomu...ze mame ine vierovyznanie...zaujimama ma Tvoj nazor 😉

lyzenka
21. dec 2007

...tak sa s vami zatial lucim, idem malinkeho zobrat z balkona....uz bude hladnucky a je tam uz tri hodinky... 😀

lalitagopi
21. dec 2007

Lyzenka, dobre sa s tebou chatovalo. Pozdrav drobca 🙂

Expertka- hmm....no som tiež rada 😉
čo sa týka tejto tematiky, tu nejde vôbec o vieru alebo o vyznanie, je to skôr veda a ked ju človek pochopí, nie len na urovni inteligencie, ale to fakt zrealizuje, tak mu začnu veci do seba super zapadať...a potom fakt neriešime, že "koho" Boh sa ako volá a ako sa volajú jeho stúpenci..atd. všade ide len o jedno, vyvynuť lásku k Bohu a vrátiť sa do duch. sveta...či nie? 😅
ok. ja tiež musím teraz fičať...ale prídem večer.papa
Lalita

slavik
21. dec 2007

lalitagopi, presne tak. Boh je len jeden a či ho nazývame Bohom, budhom, alahom, a neviem čím je to stále ten istý Boh. 🙂

sampo
21. dec 2007

uf, precitala som par stran tejto temy a mam teda dost 😝 stacilo par pribehov a zjezili sa mi vsetky zvysne chlpy 😅
inak ja som tiez pocula uz cosi o tom, ze male deti vidia kadeco a vraj nemaju este uzavrety "pohlad do minulych zivotov" 😕

expertka8
21. dec 2007

...lali...ja len doplnim...ak dovolis 😉 ..."vyvinut lasku k Bohu..a k bliznym" 😉 ...lebo viera bez skutkou je mrtva 😔

expertka8
21. dec 2007

..pardon...."skutkov" 😅

lalitagopi
21. dec 2007

ano ano súhlasím 😎

expertka8
21. dec 2007

😵 😵 😵

melory
autor
30. dec 2007

caute baby, dobre sa vas citalo, tu to zas zilo.

melory
autor
2. jan 2008

ahojte po dlhej dobe sa ozivam, spomenula som si ako som raz dostala naramok, ktory ked som nosila ma strasne pichal, bol to naramok z afriky a ten dotycny co mi ho daroval ma chcel ovladat. nemohla som ho nosit, lebo na strasne pichal...akoby varovanie...

lalitagopi
2. jan 2008

no ano, afrika, egypt..atd sú fakt experti na black magic

lalitagopi
2. jan 2008

ono sa dokonca neodporúča dokonca ani nič kupovať, ako suveníry a nosiť si domov z takýchto risky miest, ako napr. egypt, starý egyptania boli fakt dobrý čo sa týka preklýnania, robili fakt poriadne silnú mágiu. ja som sa o tom to bavila s viacerými, ešte ked som týmto veciam moc nerozumela, a povedali mi, že od chvíle ako si tú sošku mačky..atd doniesli domov sa im rozbilo manžestvo a rôzne rodinne katastrofy..

zuzkafuny
2. jan 2008

Kto verí na preklínanie, cíti sa byť prekliaty...
Kto neverí na preklínanie, nikdy nebude prekliaty...
To všetko je v mozgu... keď sa človek bojí, tak sa mozog aj postará o to aby sa bál... počuje kadejaké veci, šuchot atď... 😒
LALI asi to manželstvo už bolo naštrbené... a katastrofy sa tiež dejú bez ohľadu na to, či je alebo nie je človek bohatý, či je alebo nie je chudobný, či je alebo nie je zdravý, chorý...a tak.

lalitagopi
2. jan 2008

Ano Zuzi, je to pravda čo hovoríš, bo vela vecí je naozaj len výplodom našej mysle, a človek sa dokáže tak namotať, že tomu sám uverí, tomu sa hovorí illuzia 🙂
Ale dalšia vec je že ked niekto dokáže vnímať aj trocha iné, jemnejšie veci, jemnejšie živé bytosti, energie..atd..tak ten kto s tým nemá skúsenosť tak nedokáže pochopiť o čom vlastne hovorí.😔
To ako keby mi manžel chcel vysvetliť ako sa má programovať 😉 no chance 🙂

lyzenka
2. jan 2008

Ahojte,

neviem ci to mozem pisat.......ale dva dni pred Vianocami mi zomrela babka (uz bola aj dlhsie chora). Vten den ako zomrela, boli sa s nou rozlucit aj moje sestranice v nemocnici. A jedna z nich velmi plakala a ako odchadzali, isla sa este raz s nou rozlucit. Tej mojej sestranici mamina nam potom vravela, ze ked uz boli doma....tak ta moja sestranica, ze zacala behat po byte ako splasena, a ze isla za jej mamou......a vravi jej: to som ja, tvoja mama, nepoznas ma? ja som sa prevtelila...(jej mama bola vlastne sestranicina babka - jej mamy mama - dufam, ze som to dobre napisala).....a ze na druhy den si ta moja sestranica strasne vydychla a povedala: konecne zo mna vysla.

Je to mozne? 😕 😔

zuzkafuny
2. jan 2008

jemnejšie živé bytosti... živé bytosti to beriem...ale duchovia a manželstvo rozbíjajúce sošky mačiek...nie to neberiem... ale preto je svet zaujímavý že ľudia sme rôzni... 🙂

lalitagopi
2. jan 2008

Zuzka : OK 🙂
Lyženka, no znie to hrozne mysticky, horor 😨 je jasné, že sa to mohlo stať, otázka je že prečo, ak by chcela babka ešte niečo povedať a nestihla to, tak by to dávalo zmysel 😕

nguyen
2. jan 2008

podla mna to mozne je, tiez som tomu neverila ale poznam cloveka ktory cast zivota stravil v klastore kde bol aj jeden exorcista, a to som ho pocuvala len tak zbezne a uprimne nelutujem ze nepoznam detaily, asi by som sa fakt uz ani vycurat v noci nesla 😅

slavik
3. jan 2008

zuzkafuny, kto chce ten verí kto nechce neverí. Ale poviem ti že je veľmi veľa ľudí ktorí vidia duchov alebo ktorí mali zážitok s duchmi. V mojom okolí ich je veľmi veľa. Aj keď mne osobne sa to našťastie nestalo. Ja sa veľmi bojím. Ale verím, že duchovia sú všade okolo nás. A takýto zážitok mala moja sestra, mama, otec a veľa kamarátov.Aj môj otec bol ten čo neveril a smial sa nám. Až raz sa to prihodilo aj jemu a od vtedy sa už na tieto veci inak pozerá.

morusa
3. jan 2008

Ahojte,

dost jsem Vás tady pročetla, z některých příběhů mi naskakuje husí kůže.Nejsem určitě nevěřící Tomáš, sama mám asi dva zážitky, kdy mi nikdo nenamluví, že to byla náhoda nebo že se mi to zdálo.Nedočítala jsem to tady celé, na to bohužel nemám čas, co chci říct, že mi přijde trochu jako nesmysl to, že by děti měli vidět kolem sebe duchy, proč by to tak bylo? proč by se zjevovali jim přes den, ukazovali se a nám ne? proč nám jen v noci? Můj syn se taky občas jen tak zadívá a silně pochybuju, že by to bylo pro to, že někoho vidí, já se taky zadívám dost často doblba ....
Jinak jsem kdysi četla velmi zajímavou knížku, bohužel už je to tak dlouho, že si nepamatuju ani autora,ani název, ale zato obsah ano, pointa je v tom ,že spisovatel byl schopen dokonce natáčet duchy na videokazety a zvuky na pásky, začal se tím zabývat po tom, co mu zemřela žena a dcera, byly tam dokonce i fotografie z těch videokazet, byla to pro něj dlouhá cesta,než toho docílil, nešlo to hned, ale pak ho začali i navštěvovat cizí lidi a žádat o fotky svých zemřelých...A výmysl to opravdu nebyl,jasně to dokázal před určitou skupinkou lidí, která se duchovnem zabývá a do knihy mu to potvrdila...

melory
autor
4. jan 2008

morusa to je zaujimave, este som o tom nepocula...inak tiez som pocula, ze sa radi fotia, uz neviem v akej suvislosti, ale ze sa radi fotia. tiez mam par fotiek takych, ze by sa dalo o tom diskutovat.

lenkalienka4
18. jan 2008

ahojte, no co nic nove v novom roku? 😕 nejake zaujimave zážitky? hmmm?

lauritka
19. jan 2008

ahojki..nahodou som natrafila na tuto temu 🙂 mna to tiez zaujima, a tiez mi behaju zimomriavky po tele, ked nieco take citam. Osobne zazitok s duchmi nemam, ale verim ze je NIECO MEDZI NEBOM A ZEMOU 😅 , co nepochopime s racionalnym myslenim.
Duchov som sa stale bala vyvolavat, verim tomu, ze sa to nema a treba ich nechat tam kde su.Ale moj byvaly priatel mal zazitok, byval s jednou parnerkou v byte, kde pretym zomrela jej babka. V noci sa niekedy budil ma kroky, nevidel sice nikoho, ale kroky boli take pomale, ako ked ide stary clovek.potom uz zacal mat srach a zavolali knaza, nech ten byt vysveti a pomohlo to.
A o snoch asi tolko..aj mne sa sniva niekedy s babkou a s dedkom, dokonca raz mi dedko hovoril, ze je mu dobre. Aj som sa budievala so slzami v ociach, lebo som ich mala strasne rada, a v sne som mala neskutocne krasny pocit, ze su zivi a ze sa s nimi rozpravam.Ale napriklad mamim brat zomrel pred rokom a s nim sa mi este nesnivalo 😕
Ale asi tyzden predtym ako zomrel a to si pamatam, lebo sa mi to niekdy stava, som sa v noci prebudila a citila som strasny chlad..musela som este viac pozakryvat az po hlavu. uplne chladivy vzduchh a okno bolo zavrete. Vtedy si vzdy pomyslim, ze niekto ma prisiel navstivit, ale nebojim sa, je to skor tayk pokoj na dusi, hoci sa strasiem od zimy. Pomyslism si na svojich blizkych, ktori tu uz nie su a ukludnim sa.
No a este pridam zazitky s mojim psikom. Miminko zatial nemam, ale moj psik sa tiez obcas chova cudne..zahladi sa do nejakeho bodu, ako keby tam niekoho videl😕 dokonca sleduje nieco z lava do pravba a dav hlavu hore ..
ako ked sa pozera na niekoho...nerobi to stale. ale niekedy som si to vsimla. 😕 Doteraz si to nevim vysvetlit , ale nechavm to tak. To su veci ktore plynu oklo nas aj bez nas a my s tym zijeme.
Tymto vsetkym chcem povedat, ze verim ze je nieco medzi nami a takisto, ze to deti mozu vnimat viac ako my, pretoze este maju cistu dusu, tak ako psiky. Su viac otvoreni. My dospeli sa niekedy uzatvarame sami do seba a nedame volnu cestu duchovnu v nas. Dufam, ze som vas nenudila a pekny vikednd prajem 😅

lalitagopi
19. jan 2008

Ahoj Lauritka! No náhody neexistujú 😉
máš pravdu, ono to tu je, astrálne svety sa prelýnajú, ale najlepšie je z toho fakt si nerobiť nič. Bo akonáhle sa začneme o nich špeciálne zaujímať, začnú sa aj oni o nás. no niekto má ten "dar", že ich vníma niekto nie, ale to nič nemení.
velmi pekne si napísala 🙂