Vidia deti duchov?

melory
13. mar 2007

vidia vase deti duchov? uz tu tema jedna bola, ale zmizla a tak by som rada zalozila novu. 🙂

melory
autor
4. sep 2008

tak isto sa mne osobne stalo, ze sme s manzelom nieco vymysleli, ze sranda a za pol roka si to niekto patentoval a ani sa nepozname...to bola podla mna ta myslienka a niekto ju zrealizoval.

denisocka
5. sep 2008

melory,ja ked som bola tehu tak mi na R1 Hodek povedal,že som ružova-som si myslela že z tehu,ale Bibula mi zas povedala že som ružova 😅 -a to o redošlej aure nevedela -takže ak trošku vyblednem a zafarbím sa,hadam do zlata naberiem farbu 😀

maly je vraj žlty to si pamätám a manžel brondzovy

melory
autor
5. sep 2008

ak si ruzova to je dobre, je to odtien cervenej.

denisocka
5. sep 2008

šak červene je choroba? chcela som byť zelena ason 🙂

melory
autor
5. sep 2008

cervena - aktivny clovek, zakoreneny pevne na zemi a dennej realite. nasilie ako sposob presadzovania vlastnej vole.

denisocka
5. sep 2008

joj nasile nie nie-ja blednem do zlata 😀

melory
autor
5. sep 2008

😅 😅 😅

zuzkafuny
5. sep 2008

Mel... ja ti dááám takúúú Zuzu...!!! 😠
😀 😀 😀

zuzkafuny
5. sep 2008

aurám verím... 😀 aspoň dačomu...??? ako zistím akú mám farbu...???

denisocka
5. sep 2008

opýtaj sa bibulky 🤐

melory
autor
5. sep 2008

jasne ze zuza...znie to tak zahranicne... 😎
ako sa da vidiet aura na dialku to by som chcela zistit!!! 😉 este som sa s tym nestretla. ked pozerali moju, tak ta zena sa tak inak pozerala...sustredene a ako vypnuta keby bola, tak mi to nejde do hlavy...ale v dnesnej dobe vsetko moze, vestenie na dialku, aura na dialku, minule zivoty na dialku....berem.

denisocka
5. sep 2008

bibulka to vie ahj z fotky a aj jej šikovna dcerka to vie 😉 ale viac na jej stranke baby 😉 http://bibula.forumup.sk/ aby sme jej koníčka nerozoberali mimo temy

denisocka
5. sep 2008

zuzi,ja ked vidím tvoj nick tak ma ´hned napadne buksbunny 😀 /teda neviem či sa t tak píše-ale baks banny /

zuzkafuny
5. sep 2008

díííky 😀 😀 😀

bibula
5. sep 2008

aura nie je obrazom stupna vyspelosti duse ,babenky 😀

bibula
5. sep 2008

melory verim v to,ze nie len duse sa nachadzaju medzi nami,ale aj vily a skriatkovia-presne ao pises.
tie knihy som citala aj ja a su vyborne,skus si aspon zapoziciat aj ostatne styri casti k tym cestam dusi. 😉 vrele odporucam🙂

bibula
5. sep 2008

aura ma viac vrstiev a meni sa len farba psychickeho stavu-nalady🙂
zakladna farba sa meni len vo vynimocnych pripadoch. 😉 niesom si ista,ale pravdepodobne po silnom emocionalnom zazitku,prah smrti a podobne.

bibula
5. sep 2008

denisocka-cervena nemusi byt len choroba,ale ked je spinavo cervena,znamena chronicke ochorenie ,obcas mavaju aj zeny pri menstrulacii-niektore-v oblasti bruska a prsnikov. 😉
zakladna cervbena je energicka farba,osoba hlavne silno materialne zalozena.
na kazdej farbe je nieco fajn a nieco nie fajn 😝 😀

erikasadek
5. sep 2008

ahojte, tak o aurach je rec, ja som neznasala, taku tu zeleno ciernu auru okolo ludi, a nemala som ani dobry pocit pri takychto ludoch, a zistila som , ze ju maku , ty co maju rakovinu;

bibula
5. sep 2008

erika -ja trochu odveci,moja dcera sa vola svetlanka-a na anglictinu potrebuje vraj anglicke meno,co by si jej dala,ako nahradu? 😀 dakujeme 😉

mareklucka
5. sep 2008

Ahojte žienky, tak ma napadla jedna vec,trošku odbočím od vašej témy,ale videli ste Zeitgeist (Duch doby)? Zaujímavý dokument,našla som s českými titulkami,má 3 časti (trvá asi 2 hodinky),kto má záujem tak tu:
http://video.google.com/videoplay?docid=-686108... odporúčam hlavne Part 1 a Part 2 😉

erikasadek
5. sep 2008

bibula, teraz som nepochopila, ako meno, chces jej preklad mena, alebo anglofonne meno?

denisocka
5. sep 2008

tak prečo som ružová? 😅

erikasadek
5. sep 2008

mareklucka, dakujeme pozrieme si to .. 😉

melory
autor
5. sep 2008

svetlanka je svetlo a to sa rozoberalo prave v teme, ake meno sa mi paci najmenej, neviem ci to nebola ta chiara co teraz "fici"

bibula pozerala som si vzadu aj uputavky na ine knihy, ja zaklad mam o tychto veciach dost pevny, no som skor zvedava, na co prisiel praxou.

ja som mala auru dllllho cervenu a naposledy mi zmodrala...ako je to mozne?

melory
autor
5. sep 2008

baby co to je za forum, nevidim nazov ani nic, len ze "daka" 😀 zuzkafuny sa naposledy prihlasila 😅 😅

denisocka
5. sep 2008

myslíš to bibuline forko?

melory
autor
5. sep 2008

ano...je to osobna stranka? nerozumiem, nevidim ziaden nazov....

adina22
5. sep 2008

Ahojte!Spytam sa....stalo sa mi dnes,boli sme vonku na dvore a dcerka (o chvilku 10 mesiacov) sa zapozerala do neznama usmiala sa a zacala kyvat rucickou ako na pozdrav,akoby tam niekoho videla.Ale nikde nebolo ani nohy,aspon nikoho som nevidela.Videla teda duchov?

melory
autor
5. sep 2008

adinka bud duchov, alebo energiu alebo vilu 😉