Vidíte tam ducha?

petramagd
19. nov 2017

Ahoj ahoj
Vidite tam ducha mám 3 dní pred ms ...

beky1813
19. nov 2017

Vidim hore na dreve nieco divne a co uz nepockas na ms? Takto tu nahanat nieco, co tam nie je

lilyianka
19. nov 2017

Istejsie by si mala testovanie v den ked mas dostat ms...

babulka82
19. nov 2017

Nevidim tam nic lebo tam nic nieje.Naco taketo testovanie popredu nechaapem.Ja som si robila test 2x v zivote a 2 x tyzden po vynechani.Obidva razy tehotna samozrejme.

certi
19. nov 2017

moje nervy...podla nazvu som hladala zenskeho ducha a ty sem tresnes testovac s ciarkou😀
..odkedy sa robi test pred menzesom? ...

beky1813
19. nov 2017

@certi pozri temu Duch na teste, to nielen, ze sa robia testy par dni pred ms, to sa testy rozoberaju, presvetluju, fotia v negative a to aj 10-12 dni po sexe

certi
19. nov 2017

@beky1813 coooo???😂

certi
19. nov 2017

@beky1813
koksooo...potom sa asi budu cudovat, ked sa im narodi ozaj priesvitny duch, ktoreho budu vidiet len ony🙂

beky1813
19. nov 2017

@certi minule som sa nudila, ked som cakala na vysetrenie a citala som tu temu a normalne som zasla, coho su zeny schopne 😀

certi
19. nov 2017

.a inak baby....som tu pred vasimi ocamiii...viditeee maaa? mam biele tricko

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misel0806
19. nov 2017

Skôr by som povedala kanálik.....

luzzia
19. nov 2017

kolko srandy a zmatku narobi jedna vynechana ciarka v texte 😅

tiez som bola pripravena ist hladat ducha nejakej zeny na fotke 😀

sofinka156
19. nov 2017

Mne sa zdá že tam niečo

danielahamar
19. nov 2017

je tam na tom dreve riadne nasratý chlap s veľkým nosom a bradou

stepanka274
19. nov 2017

Ja vid8m

obsadenemeno
19. nov 2017

@petramagd ducha zeny nevidim, ale toho nasraneho chlapa na dreve ano.... 😝

bobricek1979
19. nov 2017

Vidím

25daniela
19. nov 2017

Vidim aj ducha aj nasrateho chlapa na dreve 🙂

kristinenka
19. nov 2017

@petramagd nevsimaj si.to...ja tam viidm,ale lepsie bude testovat este o par dni. Ako sa citis?

piskootka
19. nov 2017

Vidim ducha 😉

iwanka222
19. nov 2017

@petramagd Nevsimaj si priblble komentare. Skus test ked ti ms vynecha alebo par dni po nej. Drzim palce

lucia147852
19. nov 2017

Ja tiež vidim. Taká čiarka v deň meskajucej ms mi odfukuje v postieľke 😁

ebi88
19. nov 2017

Ja som robila pred ms a bolo, riadne ciarky ... som bola netrpezliva :D tak co no boze si spravila, mne ukazalo. A ano ja vidim. Aj na dreve lebku aj na teste ciarku.

ebi88
19. nov 2017

Hcg predsa nestupne z nuly na milion akurat v den vynechania ms...

ebi88
19. nov 2017

@certi
@beky1813 no zeny; aj mne to miestami pride cez, ale dieta nie je vec co kupim v supermarkete ked nasporim a ked sa zeny dlho snazia, nesmiala by som sa z toho... dieta je jedna zivotna etapa, zmysel nasho bytia a pud tuzby po babatku velmi silny... budte rady ze sa vam podarilo sikovne, ak mate deti.

saty.predaj
19. nov 2017

Mne sa tiez zda akoby tam nieco bolo, ale treba testovat az ked meska. Drzim palce 🙂

ikaa76
19. nov 2017

Každá jedna čo vložila zosmiesnujuci komentár, by sa mala zamyslieť

alexandra1995
19. nov 2017

Ahoj 🙂 mne sa zdá že tam niečo je. Ale chcelo by to lepšiu fotku. Ak ms nepríde urob si ďalší test, bude to istejšie. A nevhodné reakcie si nevšímaj. Ja som si testovala tiež pred vynechaním ms lebo som bola veľmi nedočkavá a 4 dni pred MS som mala krásneho dušika. Každý človek je jedinečné stvorenie a prežíva životné
situácie, túžby, radosti, starosti iinak. Držím palce, aby to dopadlo podľa tvojho želania ;)

petramagd
autor
19. nov 2017

Dakujem.Vam...za komenty..
Bola.som.nedockava tak som musela ono tam je duch.. väčšinou som.uplne unavena ako.predtym islo.by o druhé tehotenstvo...
A.čo.sa.tyka tej veci na stole to je sekundove lepidlo ktore sa nechce odobrat :D tak vytvorilo taketo krasne ornamenty :D

ematko29
19. nov 2017

Aj ja vidím ducha čiarku🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre